Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Naujų žemės pažadą Abraomui, Kristaus tikintysis

Biblijos Faktai

411_nova_zeme_nebe.jpg

Naujų žemės pažadą Abraomui, Kristaus tikintysis

Pridėta: 07.04.2011
Parodymų skaičius: 119761x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Kristaus antrojo atėjimo diena yra diena, kai blogis galų. Išpirkimo dieną ne tik Dievo žmonės, bet ir šalyje. Dievas sukūrė žemę tapti vyras namo. Adomas čia gyveno Edeno sode, kuris Upiększony Sukūrė pats. Nors nuodėmė įveikė Dievo kūrinijos, žmonijos niekada dar nebuvo atsisakyta jų Kūrėjo. Angelai nusileidžia šioje planetoje su išpirkimo žinutę ir Dievo Sūnus atėjo mums asmeniškai, mūsų šalyje už mūsų nuodėmes.

Biblija kalba apie tai, kad Antrojo atėjimo Jėzus Kristus bus išperkamos ir tikintiesiems, kurių buvo imtasi į dangų, kur jie bus teisėjas blogis žmonių su Kristumi tūkstantį metų. Po tūkstančio metų - tūkstantmečiui, Dievas nusileis su miesto Naujoji Jeruzalė, ir teismas nedorėlių tauta, ir su šėtonu, ir visi jo padėjėjai sunaikinta gaisro. Tada išvalyti visą šalį su ugnimi ir sukurti visoms naujoms ir gražus. Naujai sukurtų šalyje bus atgauti savo buveinės už išpirktus žmonijai, kuri nebeatitinka verkti ar kančią ir mirtį. Daugiau informacijos apie šiame straipsnyje tūkstantmečio - "Millenium - tūkstantmečio karalystę."

Skaitykite, ką ji sako apie lizdų sukimo vietas Biblijoje, ir kaip jis susijęs pažadą Abraomui su mumis.

Kokiu tikslu buvo sukūrėme žemėje?

Iz 45,18 - Na, tai sako dangaus kūrėjas, Viešpats Dievas, kuris suformavo žemę, kuris jį padarė, ir patvirtino, kad ji nepadarė, kad liko tuščios, o sudarė jam būstą:

Ką Dievas davė žemę?

Ps 115,16 - Viešpats yra aukščiausias dangų, žemę, bet žmonės paaukoti!

Kokiu tikslu vyras buvo sukurtas?

Ps 8,7 - kaip žmogus, aš prašau prisiminti jį kaip žmogų, kad jam esi? Šiek tiek mažesnis nei Dievas, jums ją sukūrė, šlovės ir garbės Jums karūnuotas jį virš savo rankų Jums buvo vyriausybės išsipasakojo prie jo kojų darbus, viskas, ko jums parašė.

Hebrajai 2.8 - ... prie jo kojų, viskas, ką jums sulankstyti. "

Kaip žmogus prarado savo viešpatavimo?

Rom 1,25 - kai keičiamasi Dievo tiesą į melą ir garbino kūrinius bei tarnavo jiems, o ne Kūrėjui, kuris palaimintas per amžius. Amen.

Rom 6,23 - atlyginimai už nuodėmę yra mirtis, o Dievo dovana yra amžinasis gyvenimas mūsų Viešpatyje Kristuje Jėzuje.

Vyras buvo pagriebė iš Edeno sode, ir ten davė save ir savo turtą į priešo rankas.

Pr 3,4 - Žalčio žmona pasakė: "Jūs ne mirti Bet Dievas žino, kad kai jūs valgyti jo nuo medžio, atverti akis ir kaip Dievas: Jūs žinote, gėrio ir blogio!.

2. Petras 2,19 - Aš pažadu jų laisvės, jie patys vergai doom - kas pasiduoti nieko, kad pavergti jį!

Kas tai yra pirmas turtas susigrąžinti?

Mika 4.8 - Viešpats karaliaus per jų Siono kalno ir nuo tos dienos, kol visiems laikams. Migdal-Eder, iš pulko bokštas, kalnas Siono dukra, jūs grįšite į senovės Vyriausybė Karalystės Jeruzalės dukros.

Pr 3,15 - atskleisti tarp tavęs ir moters, ir tarp tavo palikuonių ir jos priešiškumas. Jis bus sutraiškyti galvą, o jūs į kulnį ". "

Galatams 3,29 - O jeigu esate Kristaus, esate Abraomo sėkla ir paveldėtojai pagal pažadą.

Kodėl Kristus sakė: Palaiminti romieji? Šis palikimas negali pasiekti šiame gyvenime, o tik po to ateina Jėzus Kristus, nes tyli dauguma savo mažai apie žemiškus dalykus.

Mt 5,5 - Palaiminti romieji, ji paveldės žemę.

Pagal Daniel, kuris dabar, čia žemėje labiausiai?

Ps 73,3-7 - aš pradėjau matyti didžiuojasi, yra pavydas nedorėlių gerove: jokio skausmo, nerūpi, kad jų kūnai yra gerai šeriami, be defektų. Žmogaus kančios patys nežinote dabartinių negandų yra nemokama.

Jei yra grąžinami teisingas?

Patarlių 11,31 - jei žemėje teisiųjų persekiojimus, daug daugiau piktadarius ir nusidėjėliai!

Ps 37,34 - patikime Viešpaties ir laikytis savo keliu. Jis bus pakelti jums žemę, nieko, bet plauti, pamatysite!

Kuris Abraomas gavo šios šalies pažadą?

Pr 13,14-15 -. "Pakelk savo akis nuo vietos, kurioje esi, ir pažvelgti į šiaurę, pietus, rytus ir vakarus visą žemę, kurią matai, duosiu tau ir tavo palikuonims visam laikui.

Kiek žemės priklauso Abraomo savo gyvenimo Kanaano?

Teisės 7,5 - ji davė jam nė pėdsako šalies paveldą, bet pažadėjo jai duoti, turėti jam ir jo palikuonims po jo. Nors jis vis dar buvo bevaikis ...

Hebrajai 11,8-13 - Su tikėjimu Abraomas pakluso Dievo kvietimą vykti į vietą, kuri buvo iš esmės pelnas. Nors jis nežinojo, kur jis eina, jis išvyko į kelią. Tikėjimas emigravo į pažadėtąją žemę, tačiau buvo ateivis, ir jis gyveno palapinėse, taip pat Izaokas ir Jokūbas, šio pažado paveldėtojams. Ieškojo yra miestas, kuris pamatais, kurio statytojas ir kūrėjas yra Dievas.

Kas yra sėkla, kuri yra tai, kad pažadai?

Galatams 3,16 - pažadą Abraomui ir jo palikuonims. Rašto nesako ir daugiskaitos: "Ir sėklos", bet vienodai ", ir tavo palikuonims", kuris yra skirtas Kristaus.

Kas yra pažadas paveldėtojams?

Galatams 3,27-29 - Viskas, ką jums tikėjimą į Jėzų Kristų tapti Dievo vaikais. Visi, kurie yra pakrikštyti Kristuje, jūs turite įdėti į Kristų. Jis nebėra, kas yra Judėjas ar graikų, vergų ar nemokamai, vyras ar moteris - visi jūs esate viena Kristuje Jėzuje. Ir jei jūs priklausote Kristui, esate Abraomo sėkla ir paveldėtojai pagal pažadą.

Iz 44,3-5 - Aš išliesiu savo Dvasios tavo sėklos (Jacob), savo palaiminimą ant tavo palikuonių, todėl išaugs kaip žolė pieva ir upė gluosnių. Vienas sako: "Aš esu Viešpats", ir, antra, nurodytas spaustuvės pavadinimas Jokūbas, kita vertus, jis rašo, "Viešpats" ir imtis Izraelio vardas.

Kodėl ne gauti tikrąją savo atlygį senovėje?

Hebrajai 11,39,40 - visi jie atėjo per tikėjimą Dievo pripažinimą. Tačiau nebuvo sulaukęs pažado, kaip Dievo skirta mums padaryti geriau - kodėl negali būti tikslas, be mūsų.

Kas atsitiks su mūsų šalies Viešpaties dieną?

2. Petras 3,10 - Viešpaties dieną, tačiau ateis kaip vagis. Tą dieną dangus kritimo žemyn su avarijos, elementai yra ištirpinamas šiluma ir su visais savo darbais žemėje, bus atskleista.

Kas bus po šio didžiojo gaisro?

2. Petras 3,13 - bet mes žiūrime į naują dangų ir naują žemę - nuosavo namo.

Iz 65,17 - Lo - man sukurti naują dangų ir naują žemę, iš paskutinių dalykų pamiršti, niekas apie tai galvoti.

Tai, ką jis matė vizija Apaštalas Jonas apie mūsų šalį?

Apreiškimo 21,1 - Tada aš pamačiau naują dangų ir naują žemę. Nes pirmasis dangus ir pirmoji žemė praėjo iš karto ir jūros nebėra.

Kas paruošė Dievas savo tautą?

1 Kor 2,9 - "Kas ne akimis matė, ką girdėjo, ką žmogus niekada neatėjo į galvą, kad Dievas paruošė tiems, kurie jį myli."

Hebrajams 11,16 - Bet jie nori geriau šalies - po dangų. Dievas yra taip gėda vadintis jų Dievu, nes jie paruošti miestą.

Kas laukia Abraomas?

Hebrajams 11,10 - nes jis pažvelgė į miestą, kuris buvo pamatais, kurio statytojas ir kūrėjas yra Dievas.

Kur yra miesto ir ką jo vardas?

Galatams 4,26 - šių moterų yra du paktus. Vienas iš jų yra iš Sinajaus kalno, kaip Hagara ir jų vaikais, gimusiais į vergiją. Šis Hagara yra Sinajaus kalnas Arabijoje ir atitinka Jeruzalė, kuris dabar, kaip jis su savo vaikus vergijoje. Dangaus Jeruzalė yra nemokamas, tačiau jis yra mūsų motina.

Ką pranašus miesto viziją?

Atvirai Jono 21,2 - mačiau šventasis miestas, naujas Jeruzalė, leistis nuo Dievo iš dangaus, paruoštas kaip nuotaka puošia savo vyrui.

Atvirai Jono 21,27 - tai tikrai netelpa į bet teršiančių arba žalingo pasipiktinimą ir melas, bet tie, kurie yra įrašyti į Avinėlio gyvenimo knygoje.

Atvirai Jono 21,10-11 - Jis paėmė mane dvasia puikus ir aukšto kalno ir parodė man šventąjį miestą, Jeruzalę, leistis nuo Dievo iš dangaus ir Dievo šlovę. Ryškumas panaši į labiausiai brangakmenių, pavyzdžiui, jaspis akmuo, skaidrus kaip krištolas.

Atvirai Jono 21,24-25 - išsaugoti tautos bus vaikščioti į jo šviesoje, ir karaliai žemė perduodama jam savo šlovę. Jo vartai niekada nebus dėl nutrūkusio, ir ne naktį ten.

Iz 62,3 - Viešpaties rankas jums šlovingą karūną jo gausaus Karaliaus Šukuosena delno.

Kas bus leista eiti į miestą?

Atvirai Jono 22,14 - "Palaiminti yra tie, kurie nuplovė jų drabužius, kad jie turi prieigą prie gyvybės medžio, ir sugebėti įvesti vartai į miestą.

Apreiškimo 14,5 - tai yra tie, kurie seka Avinėlio kur jis eina, kurie buvo nupirkti iš žmonių, kaip pierwociny Dievo ir Avinėlio. Jų burna ne melas, o ne, yra be defektų.

Atvirai Jono 7,14-15 -. "Tai yra tie, kurie atėjo iš didelio suspaudimo Jie nusiplovė chalatai ir juos baltos kraujo Agni Todėl jie prieš Dievo sostą ir tarnauja jam. Jo šventykloje dieną ir naktį. Tas, kuris sėdi ant sosto bus priedanga jiems. Jie niekada alkio ar troškulio, ar karšto saulės nudegimų yra todėl, kad ėrienos pašarų jiems, kuris sosto viduryje. Tai padės jiems spyruoklės gyvųjų vandens ir Dievas nušluostys kiekvieną ašarą nuo jų akių. "

Kas yra visoje šalyje atnaujinta situacija?

Apreiškimo 21,4 - Jis nušluostys kiekvieną ašarą nuo jų akių ir mirties nebebus, nei verkti, nei protestuoja, nei skausmo, niekada nebus, nes ankstesnis dalykų praėjo. "

Iz 11,6-9 - vilkas taip pat turi gyventi su ėriena, leopardas turi atsigulti šalia vaikas, veršelis bus ganomos su liūto jauniklį ir mažiems vaikams, padės jiems. Karvė ir lokys bus ganykla, jauni gulėti kartu, ir liūtas bus ės šiaudus kaip jautis. Kūdikių atliks skylė Viper bamblys pasiekia gyvatė narvą. Nr pyktis, ne supainioti bet kur visi mano šventajame kalne - šalis bus žinodami Viešpatie, kaip vandenys užpildyti jūros!

Iz 65,17 - Lo - man sukurti naują dangų ir naują žemę, iš paskutinių dalykų pamiršti, niekas apie tai galvoti.

Kuri laiko maldos bus išlaikytas naują žemę?

Iz 66,22-23 - Kaip naują dangų ir naują žemę, kuri bus, pasiliks mano akivaizdoje, sako Viešpats, ir lieka savo vardą ir tavo palikuonims. Nuo jaunatis į jaunatis, nuo šeštadienio iki šeštadienio visus žmones ateis į mane garbina, sako Viešpats.

Kas gyvens su viena?

Apreiškimo 21,3-4 - išgirdau garsiai nuo sosto: "Štai, aš stoviu su Dievo tauta: gyventi su jais, ir jie bus Jo tauta, ir pats Dievas bus su jais ir būsiu jų Dievas jis. nušluostys kiekvieną ašarą nuo jų akių ir mirties nebebus, nei verkti, nei protestuoja, nei skausmo, niekada nebus, nes ankstesnis dalykų praėjo. "

Ps 16,11 - gyvenimo kelią Parodykite man savo buvimą yra pilnatvės džiaugsmą, begalinį palaima yra jūsų dešinėje!

Kaip ilgai jie valdo Karalystė ateityje?

Daniel 7,18 - bet gaus Karalystė visagalis ir šventųjų valdys amžinai ir per amžių amžius. "

Iz 65,22 - ne kurti, o kitos gyvena, ne bet ji kitiems wolfed. Mano tauta gyvens, kaip gyvena medžiai, savo rankų darbą mėgautis savo pasirinkta.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Jėzus buvo prikeltas iš numirusių - šešios priežastys, patvirtinti šį

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jėzus iš Nazareto buvo nukryžiuotas, palaidotas ir po trijų dienų prisikėlė iš mirusiųjų. Jokia kita religija neteigia, kad jo įkūrėjas buvo prikeltas. Be, kad krikščionybė yra unikalus. Bet kokia krikščionybė galiojimo ...
Pridėta: 08.12.2010
Parodymų skaičius: 273350x

Malda kaip pokalbis su Dievu

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg Lk 11,1 - "Viešpatie, išmokyk mus melstis, kaip kad Jonas išmokė savo mokinius".Lk 18,1 - Jis pasakė jiems palyginimą, kaip vis dar reikia melstis, o ne mesti:Kas yra malda?Norėdami, kad dvasinio ...
Pridėta: 03.05.2011
Parodymų skaičius: 239881x

Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija

182_socha_bible_daniel.jpg Biblijos Pranšystė - Daniel statula, į pasaulio istorijos apžvalgaViešpats Dievas yra mūsų planetos istoriją tvirtai savo rankose, mūsų šalis turi didelių planų. Visi turėjo patirties dvi pranašiškas Biblijos knygos - Daniel ...
Pridėta: 18.10.2010
Parodymų skaičius: 264637x

Dešimt Dievo įsakymų buvo prikaltas prie kryžiaus?

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg Biblija sako, kad Dievas davė teisę - Dešimt Dievo įsakymų, kurie buvo parašytas Dievo pirštu tabletės iš akmens, ir įėjo į Sandoros skrynią.Antra, iškilmingą teisės Mozė, kuris buvo dedamas šalia Sandoros ...
Pridėta: 02.02.2011
Parodymų skaičius: 156530x

1. Kas yra gyvenimo šaltinis?

83_cesta_ke_kristu.jpg Mūsų dangiškasis Tėvas yra gyvenimo šaltinis, tiesos ir džiaugsmo. Graži šalis, nebuvo dėvėti bet sunaikinimo pėdsakų ir nuodėmės Prakeikimas. Visa graži gamta rodo didelę meilę Dievui. Viskas puikiai tinka žmonių poreikius ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 100686x

Lt.AmazingHope.net - Naujų žemės pažadą Abraomui, Kristaus tikintysis