Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Naujasis amžius - Mesiją Maitrea į pranašystės

Biblijos ir šiandien pranašai

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg

Naujasis amžius - Mesiją Maitrea į pranašystės

Pridėta: 30.11.2010
Parodymų skaičius: 148986x
Temos: Biblijos ir šiandien pranašai
PrintTisk

New Age judėjimas pastaraisiais metais, auga palaipsniui ir nepastebimai, ir pateko į visas mūsų gyvenimo sritis. Judėjimas greičiau augo slapta, bet nuo 1984 metų, kai jam buvo liepta leisti ir platinti, kiek tai įmanoma, ji gali būti vertinamas visur. Jis jungia visų Rytų religijų su Spiritizmas, kuris jau yra patekti į krikščionybę.

Jie turi vieną tikslą - sukurti naują pasaulio tvarką, kurios turi būti atkurtas per bendrą susivienijimo mąstymo ir tada bendrai. Šios sistemos pagrindas yra kai "vidiniai valdžios sektoriaus" per mūsų planetą, įgyvendinamas per dvasinių būtybių ar kapitonai išminties, kurios faktiškai yra demoniškas būtybes hierarchija natūra tikėjimo.

Visi išmintis, planus ir taktiką parengtas Naujasis amžius judėjimo Dvasingumas. Jos vadovai neslepia, kad ji daro iš demoniškos būtybės ir jų lyderis yra Liuciferis pats paslaptis. Patys spiritualizmo steigėjų ir žiniasklaidos aišku, kad jų svetaines yra apšviečiamos šviesos Liuciferio.

Jie patenka į mūsų pasąmonės ir sąmonės vis skatinamas Rytų atsipalaidavimo metodai, meditacija, joga, hipnozė alternatyvi medicina. Dauguma žmonių yra veikiami vadinamojo "banga fantazija", kuris yra siūlomas filmai, garso kasetės, knygos, žaislai ir socialinių žaidimų, kur jis bevyktų, Supernatural, užsieniečių ir demoniškas būtybes, arba tiesiog pasakų ir vadinamasis gamtos mis. Be to, NSO, laukuose ir paslaptingas viskas ateina iš Liuciferio.

Galingiausių priemonių įtaką mases žmonių, žinoma, muzika. Net Alice Bailey, vadovaujama Dvasingumas davė nurodymus "Muzikos terapija", kuri yra dalis žmonių mokymą. Pasirodė įrašai su "sferinis muzika".

Be krikščionybės, jie vėl spiritualistinės reiškinius Mergelės Marijos, verksmas statulos, kryžiai ir daug stebuklų, kurie atrodo kaip realus, įskaitant ligų gijimą. Šėtonas turi didelę galią ir gali daryti stebuklus, kad žmonės negali suprasti Jėzaus įspėti mus, ir jis įspėjo.

Visa tai veda į vieną tikslų.

Prisijungimas pasaulio ateiti į vadinamosios naujos eros mūsų šalyje, kur visi buvo laimingi ir harmonijos su gamta, ir pagaliau buvo galima ateiti mesijas Maitrėja, kurie jau čia gyvena ir laukia paruošti žmoniją.

1988 m. birželio vienas iš Maitrėjos pasekėjai teigė, kad jo buvimo ženklas pasaulyje didės. "I'm going to potvynių pasaulio su tokiais renginiais, kad žmogaus protas yra suprantamas." Verkti ir kraujavimo statulos, kryžiai ir gydymo šviesos šaltiniais, pranešimus raštu apie vaisių ir daržovių, bronzos ir akmens skulptūros geriamąjį pieną, daugėja UFO pastebėjimus, laukuose, skleidžiamos šviesos reiškinius danguje sėklų. Per vis daugėja reiškinių, apie kuriuos žiniasklaida buvo visame pasaulyje, Maitrea liesti milijonų žmonių širdyse ir parengti jį savo ankstyvo poveikio visuomenei.

Biblijos Pranšystė aiškiai įspėja imitacija pildosi Mesijas - Jėzus Kristus

Naujoji Egipto karalystė, o iš tikrųjų ateis mesijas Jėzus Kristus, jo mirties, išgelbės mus visus ateiti į dangų su dangaus angelai šlovę, ir kiekviena akis matys jį visą šalį. Prieš tai nutinka, senas velnias, Liuciferis, atlikite imitacijų ir suvilioti visame pasaulyje. Biblija aiškiai sako, kad prieš Jėzų ateina po kito atėjo, kad niekšas, ir pakelti klausimą Dievui.

2. Kor 11,14 - ir nenuostabu, nes Šėtonas pats virsta šviesos angelu!

2. Tesalonikiečiams 2,3-12 - Neleisk niekam apgauti bet kokiu būdu. Iki tos dienos ateina, ten reikia nusigręžė nuo Dievo. Jie turi atrasti nedorėlius ir ištvirkėlis, kuris prieštarauja ir exalteth save virš visų, kad tai, ką jis sako ir ką Dievas garbinamas. Settle net Dievo šventykla ir išduos Dievas! Ar neprisimenate, kaip aš sakiau jums, kai buvau dar su jumis? Jūs žinote, kas neleidžia jam dar - iš tiesų gali įvykti iki to laiko.

Šio blogio paslaptį, bet tai veikia, tiesiog laukia, kad jis išnyksta kliūtis. Kai jis atranda, kad bloga, Viešpats Jėzus jį nužudyti savo burnos kvapą, naikina jo ryškumą ji ateina. Nedorėlio atėjimas taps šėtono veikla, visų klaidingų įgaliojimus, stebuklai ir stebuklai. Su visais kvailumas yra suklaidinti tų, kurie pozicijoje iki nelaimės, nes jis negali mylėti tiesą, kuri gali išgelbėti. Todėl per Dievo manija klausimas manyti melas. Taigi jie nuteisti visi tie, kurie tiki tiesą, bet buvo malonu negarbė.

1 Timotiejui 4,1 - Dvasios aiškiai sako, kad pastaruoju metu, kai žmonės palieka tikėjimą po klajonių ir alkoholiniai gėrimai bei demoniškas mokslas.

Mt 24,4-5 - Jėzus jiems atsakė: "Būkite atsargūs, kad niekas neapgauna jūsų Daug kas ateis mano vardu, sakydamas: 'Aš esu Kristus" ir daugelio apgauti..

Mt 24,11 - Ir daug netikrų pranašų kils ir daugelio apgauti.

Mt 24,23-25 - jei jūs, jei kažkas pasakė: "Žiūrėkite, Mesijas jau čia! "Arba:" Štai jis! "Pasitikėjimą. Atsistoti klaidingą mesijai ir netikrų pranašų, ir darys didelių ženklų bei stebuklų, kad apgauti (jei įmanoma), net išrinktųjų. Štai aš jums tai pasakiau iš anksto.

Atvirai Jono 12,12 - bet vargas tiems, kurie gyvena žemėje ir jūroje, kaip velnias ateis pas jus, turintys didelio įniršio, nes jis žino, jo laikas yra trumpas.

Mt 24,26-27 - sako tau: "Žiūrėk, yra dykuma! "Neikite: arba" štai, jis slapta vieta, "Niekada Žmogaus Sūnų atėjimu ateina kaip žaibas - įsižiebti iš rytų į vakarus dangus..

Atvirai Jono 13,16-17 - Visi mažus ir didelius, turtingus ir vargšus, laisvus ir vergas leidžia pateikti pasirašyti dešinėje arba kaktos, kad niekas negali nusipirkti ar parduoti, o ne, jei tai reiškia - ar pavadinimas apie žvėris jo vardo skaičiaus.

Atvirai Jono 13,13 - Jis daro didžius stebuklus, ar jį net vyrų akyse nužengė ugnis iš dangaus į žemę.

Įst 18, 10-13 - Ar galima rasti tarp tu, kurie būtų jūsų sūnus ar dukra padarė ugnis! Be to, ne pranašas, aiškiaregys, būrėja, magas, gyvatė, aukciono spiritai, telepatija ar kuris tariasi su mirę. Kiekvienas, kuris įsipareigoja toks dalykas yra bjaurus į Viešpatį!

Pažymėti 13,14-23 - "Kai matai jis, šokiruojantis pasipiktinimą" kaip yra, jei ji nebūtų (tegul skaitytojas suprasti), tai tegul tie, kurie yra Judėjoje bėgti į kalnus. Kas bus ant stogo, tiek praleisti namuose ką nors paimti. Kas bus lauke, ar ne už apsiaustą. Deja, į tuos, nėščioms ar krūtimi maitinančioms dienų. Melskitės, kad tai buvo ne žiemą. Šios dienos dienų problemų yra tai, ką šios nuo Dievo tvariniai pradžios laikas ir jos niekada nebus. Jei Viešpats sutrumpinti šių dienų, galėjo būti išgelbėti nė vieno. Dėl jo išrinkti, tačiau dienų sutrumpintas. Jei tada kažkas pasakė, "Štai Mesijas jau čia! "Arba, Žiūrėk, ten!" Pasitikėjimą. Atsistoti klaidingą mesijai ir netikrų pranašų, ir daro ženklų ir stebuklų, kad Viliojanti (jei įmanoma), net išrinktųjų. Būkite atsargūs ten. Viskas, ką aš jau sakiau anksčiau. "

Dievas davė pat prognozuojama siųsti paskutinį kartą - Ellen Gould Balta (metai 1827-1915)

Tuo, kad XIX a. pradžioje pasaulyje pradėjo duoti Dievo žinią buvo žmogus pasaulyje. Jos pranašiškas kuriuos jis patiria kritinių egzaminą. Ar Biblijoje kriterijus ir jo pranašišką dovana buvo naudojama per septynerius metus. Nuo 1844 m., kai ji buvo septyniolika metų iki savo mirties 1915 metais, gavo daugiau nei du tūkstančiai vizija. Ellen Baltoji raštų nepakeičia Biblija negali būti tapatinama su Šventuoju Raštu. Tik, kad Biblija yra unikali priemonė, kuri turi būti laikoma jos raštus ir kitą literatūrą, kurios turi būti laikomasi.

Ellen Baltoji pati tikėjo ir mokė, kad Biblija yra aukščiausias norma už bažnyčios. Savo pirmąją knygą išleistas 1851, parašė:... "Aš rekomenduočiau jums, brangūs skaitytojai, kad Biblija - Dievo Žodis, kaip jūsų tikėjimo taisyklė ir gyvenimo Šis žodis bus sprendžiama Šis rodinys niekada pasikeitė Ellen Baltoji pripažino, kad jos misija yra vadovauti žmonėms grįžti į Bibliją. "Just a little priežiūros Biblijos, pasakė ji, nes" Viešpats davė mažiau šviesos, kuri paskatina žmones daugiau šviesos.

Tik keletas jos prognozė

"Pasaulio istorija yra beveik pabaigoje ir šėtonas dirba kaip niekada anksčiau. Jis bando veikti kaip lyderis krikščionių pasaulyje. Su susižavėjimo uolumas vyks klaidingą stebuklus. Šėtonas yra įvesta kaip riaumojantis liūtas ieško aplenkiant aplink ir ką nors valgyti. Jis nori, kad jo sklypas traukti visą pasaulį. Jo nuodai slepiasi po krikščionybės vaizdu. galios charakteristikas teigė krikščionių ir pats bus išduoti Kristų ". (Rankraštis spaudai 8 346)

. "Šėtonas turi teisę parodyti žmonėms jų išvyko draugai forma Sukčiavimas yra tobulas - jų išvaizdą, žodžiai, balsas - viskas imituoja nuostabus tikslumo Daugelis žmonių susiduria su blogio dvasios, kokia jie pateikiami jų mirusių giminaičių ar formą. draugai ir ištarsiu ištarti manija. Šie lankytojai remsis mūsų jausmus ir daryti stebuklus, tuo patvirtindamas savo reikalavimo. "(Didžioji polemika tarp Kristaus ir Šėtono 552560)

"Priešas rengiasi pareikšti pasauliui savo stebuklą darbo jėga. Trukti iki parodomos kaip šviesos angelas, imituojantys Jėzus Kristus." (2 Rinktiniai masažai, 1894)

"Aukščiausias teisės aktas labai dramos apgavystės yra Šėtono imitacija Jėzaus Kristaus. Bažnyčia ilgai tvirtino, kad tikimasi, kad atvyks apie gelbėtoją, kaip savo viltis įvykdyti. Dievo priešas atrodo imituoti Kristaus atėjimą. Įvairiose pasaulio žmonių, Šėtonas . iškyla kaip kilnus padaras apakinti grožio, panašūs į Dievo Sūnų, kaip aprašyta Jono (Apr 1, 13-15) Ačiū, kas supa jį, pranokti ką dar matė žmogaus akis išgirsite pergalingas šauksmas:. Kristaus ateina!

Žmonės kris prieš jį garbinti į žemę, jis pakelia ranką ir laimina juos, kaip ir Kristus palaimino Jo mokiniai, kai jis gyveno žemėje. Jo balsas yra švelnus ir žavus, tačiau melodingas. Prašome balsas kartoja kai tiesos, kad vieną kartą davė Gelbėtoją. Ji bus išgydyti žmogaus ligų, tada žmonės sako, kad keistas šeštadienį ir sekmadienį bus bet kokią komandą, kad šventa diena, kuri palaimino. "(Didžiosios polemika tarp Kristaus ir Šėtono 624, 1911)

"Žmonės pagal piktųjų dvasių įtaka bus stebuklų. Tai sukelia žmonių suserga, tai nelaimė, tada jie gali išgydyti. Tada jie sukelia kitų žmonių papasakoti apie ligoniams buvo stebuklingai pasveiko. Šėtonas naudoja šią techniką visą laiką. "(2 Rinktiniai Masažai 53, 1903)

"Šėtonas ateis, kai tai įmanoma, net suvilioti net išrinkti Tai bus Kristaus valiai, ir kaip puikus misionierius -.. Gydytojas prieš žmones leidžiama kristi iš dangaus ugnį tiesiog įrodyti, kad jis yra Dievas ". (Medicinos ministerija)

"Dalis tų, kurie atsigauti, naudokite šią galią kaip pasiteisinimas nekreipti dėmesio į Dievo įstatymo ir toliau nepaklusnumas. Net jei jie turi neribotą galią, tai nereiškia, kad ši galia ateina iš Dievo. Kita vertus, šis stebuklingas galia ateina iš labai apgavikas -. Šėtonas "(2 Rinktiniai Masažai 50,51,1885)

"Tuo metu, Antikristas išryškėja tikroji Kristaus ir Dievo valia veikti pasaulyje pripažintas negaliojančiu. Maištas prieš Dievo įstatymą pasiekia kulminaciją. Nekilnojamojo lyderis šio sukilimo, Šėtonas yra transformuojama į šviesos angelu. Žmonės būti suklaidintas ir garbinti jį kaip Dievą. Tada spauskite visagalis, ir ištaria savo sakinį atskalūnas bažnyčių, kurie reglamentuoja šėtono garbinimas ... Taigi, jie patenka į vieną dieną savo negandas ir mirtį ir sielvartą ir alkį, ir bus būti sunaikinta gaisro. Dėl galingas yra Viešpats Dievas, kuris teisėjų savo. "(Apreiškimo Jono 18,8) (parodymų ministrai bei Evangelijos Darbuotojų 62,1893)


Kur toliau? - Susijusios su šia tema

Apgaulingi Mesijas "New Age ir Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "New Age" šiais žodžiais, nuo 1984 metų vis labiau susiduriama visose laikraščius ir naujienų programas. Žmonija ilgisi, nes tai nebėra žemėje su mumis paskutinis. Kažkas turi įvykti. Biblija kalba apie antrąjį ...
Pridėta: 26.11.2010
Parodymų skaičius: 160048x
Rekomenduojama

Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos ir šiandien pranašai

Nuo žemės ir žvėries atvaizdą žvėries - Apreiškimo 13,11

444_selma_ze_zeme_a_obraz_selmy.jpg Apr 13,11-17 - Tada aš pamačiau kitą žvėrį ateina iš šalies turėjo du ragus, pavyzdžiui, ėrienos, bet kalbėjo kaip slibinas. Ji atlieka visus pirmojo žvėries prieš veidą energijos ir veikia, kad ...
Pridėta: 21.06.2011
Parodymų skaičius: 223252x

Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija

182_socha_bible_daniel.jpg Biblijos Pranšystė - Daniel statula, į pasaulio istorijos apžvalgaViešpats Dievas yra mūsų planetos istoriją tvirtai savo rankose, mūsų šalis turi didelių planų. Visi turėjo patirties dvi pranašiškas Biblijos knygos - Daniel ...
Pridėta: 18.10.2010
Parodymų skaičius: 271888x

Dvasia Pranšystė - Ellen Gould Baltoji

161_ellen_gould_white.jpg Dovana pranašystė pasireiškia Ellen G. Baltoji, kuris buvo viena iš Septintosios dienos adventistų bažnyčia steigėjų paslaugos. Taryba gavo įkvėptas Dievo žmonės pastaruoju metu. Tuo, kad XIX a. pradžioje pasaulyje pradėjo duoti ...
Pridėta: 05.10.2010
Parodymų skaičius: 259212x

Kvietimas Dievo tautai - studijų pranašiškas Raštų

419_studujte_prorocka_pisma.jpg Apreiškimo 1:1-3 - Atvirai Jėzaus Kristaus, Dievo pavesti jam parodyti savo tarnams, kas turi netrukus įvykti. Jis parodė ją savo angelą, jis pasiuntė tarną Joną, ir jis duoda parodymus apie tai, ...
Pridėta: 04.05.2011
Parodymų skaičius: 142175x

Biblijos Pranšystė - žvėris auga nuo jūros - Apreiškimo 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Apreiškimo 13 10/01 - Tada aš pamačiau jūros žvėrį atlieka su septynias galvas ir dešimt ragų, ragų buvo dešimt kronų ant jo galvų šventvagiška pavadinimą. Žvėrys mačiau, buvo panašus leopardas, tačiau ...
Pridėta: 22.02.2011
Parodymų skaičius: 331880x

Lt.AmazingHope.net - Naujasis amžius - Mesiją Maitrea į pranašystės