Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Millennium - tūkstantmečio karalystė

Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg

Millennium - tūkstantmečio karalystė

Pridėta: 07.01.2011
Parodymų skaičius: 162024x
Temos: Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?
PrintTisk

Tūkstantmetė karalystė yra parašyta painiavos ir kliedesiai aikštelė. Kai kurie žmonės tiki, kad tūkstantmečio karalystė jau yra čia, žemėje, tačiau dauguma jų mano, kad dar ateis. Pavyzdžiui, "New Age ir Maitrea sako, kad pasaulio, kaip mes žinome šiandien užbaigti, ir kartais po 2012 m. dar Tūkstantmetė karalystė taikos ir ramybės šalyje ir mums bus viskas gerai.

Bet Biblija sako kažkas. Biblija kalba apie tai, kad Tūkstantmečio prasideda po antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus, kai Jėzus į dangų ir savo tikintiesiems išpirkimo, tačiau ji yra tuščia ir negyvenama žemė. Religingi žmonės neturi antrojo atėjimo ir žemės mirs ir tūkstančius metų be pavidalo ir tuščia. Šėtonas bus čia, tūkstančius metų, privalo laikytis mūsų tuščias dykumos žemė kalėjime ir laukti, kol teismas. Ji bus pakankamai laiko vienatvės bei neveiklumo galvoti apie tai, kas ją sukėlė.

Biblijoje taip pat kalbama apie tai, kaip antrasis atėjimas Jėzaus Kristaus, ieškoti ir kalbėti apie Šėtonas dar bus imituojama ir suklastoti. Šėtonas ir jo pakalikai reincarnated į šviesos angelu ir mimikos Second Coming ir radiją, kad tai yra Tūkstantmetė karalystė taikos, taikos, meilės. Tai, kas dabar pildosi. Nebūk suviliojo ir mokytis, kaip tai buvo jo antrasis atėjimas Jėzaus Kristaus įrašyti savo Žodį - Bibliją.

Jėzus Kristus yra iš tiesų netrukus, tačiau jis bus pagal Bibliją į šlovės ir vieną akimirką jis mato visą pasaulį, kiekviena akis, net tie, kurie perdūrė Jį. Apie savo atvykimą bus religingi žmonės - transformuojamos gyvuosius ir mirusiuosius yra prisikėlęs ir palikti tikinčiųjų su Kristumi danguje. Jo atvykimo nebus paslėptų ar perduodami per televiziją, tačiau tai bus apakinti metu visame pasaulyje.

Bet pradėsime nuo 1000 metų pabaigos, kurio metu šalies bus tuščias ir apleistas, nes nedorėliai bus ne paskutinis norėdami pamatyti Jėzaus Kristaus ir žūva. Antroje dangaus etapas kitų žmonių bandymų ir Šėtonas, ir tūkstantis metų, Jėzus Kristus ateis vėl prisikelti miręs, nedorėlius ir apdovanoti visų pagal jų poelgius. Kai Jėzus Kristus prikelia mirusius, nedorėlius žmones, kad šėtonas bus išleistas, o ir bandys nukreipti juos į kovą su šventųjų. Tada jis trenkė, bet Jėzaus Kristaus ir visų į ugnies ežerą pasinerti kur rasti antra, amžinosios mirties.

Tūkstantmečio pagal Bibliją būti antrasis atėjimas Jėzaus Kristaus, tačiau reikia žinoti, kad tu negali apgauti, kad antrojo atėjimo replika. Jis nebus per tūkstančius metų taikos, bet per tūkstančius metų, kai šalyje bus liūdna ir tuščia, be žmonių arba gyvūnų ar nešviečia saulė. Jis bus Šėtonas kalėjime!

Skaityti toliau Biblijos eilutes.

Kas sako Biblija kalba apie tūkstantmetį?

Atvirai Jono 20,1-3 - Tada aš pamačiau angelą nusileidžiančią iš dangaus į rankas iš bedugnės raktą ir didžiulę grandinę. Jis užgrobė slibinas, kad senoji gyvatė, kuris yra velnias ir Šėtonas, surišo jį tūkstančiui metų. Mesti jį į bedugnę ir užrakinti ir užplombuoti, kad per jį, kad jis turėtų suvedžioti tautų, kol pasibaigs tūkstantis metų, buvo įvykdyta, tada turėjo būti trumpai paleistas.

Apreiškimo 20,4 - aš pamačiau sostus, ir tie, kurie sėdi ant jų, ir buvo patikėta teismui. Aš mačiau šių įvykdytas dėl Jėzaus liudijimo ir dėl Dievo žodžio sielos, tų, kurie nebuvo garbinama žvėrį ar jo įvaizdį ir negavo savo ženklą ant kaktos ar ranka sielas. Jie atgijo ir viešpatavo su Kristumi tūkstantį metų.

Kas bus teisėjas pagal švento apaštalo Pauliaus?

1 Korintiečiams 6,2-3 - Ar žinote, kad šventieji teis pasaulį? Kai turite vieną teisti pasaulio, jūs negalite teisėjas tokių smulkmenų? Ar žinote, kad mes bus spręsti angelų? O paprastųjų reikalus gyvenimą!

Kas prisikėlimą?

5 Sau, 28-29 - nesistebėkite, nes ateina valanda, kai visi, kurie yra kapai turi išgirsti jo balsą ir išeis - tiems, kurie darė gera, bus prikelti gyvenimui, bet tuos, kurie veikia blogio, jie iškėlė teisme.

Kas yra tie žmonės prisikels iš pirmajame prisikėlime miręs?

Atvirai Jono 20,6 - Palaimintas ir šventas, turi dalį pirmajame prisikėlime. Per tokius antroji mirtis neturi galios, bet jie bus kunigai Dievo ir Kristaus ir valdys su Juo tūkstantį metų.

Ką Kristus su šventaisiais vėl ateiti?

John 14,3 - Aš einu paruošti jums vietą. Kai aš einu ir paruošti jums vietą, vėl atvyksiu ir priimsime jus į save, jums taip pat gali būti kur aš esu.

Jonas 17,24 - Tėve, aš noriu jums pasakyti, kad man davei būti su manimi, kur aš esu, kad pamatyti šlovės, jūs man davė, nes jūs mane pamilote prieš pasaulio sutvėrimą.

Kas atsitinka bloga žmonių gyvena antrojo atėjimo?

Lk 17,26-30 - Kadangi Nojaus dienomis, taip bus ir Žmogaus Sūnaus dienomis: valgyti ir gerti, žmona ir išteka, iki tos dienos, Nojus įžengė į laivą. Tada užėjo tvanas ir visus sunaikino. Panašiai ir Loto dienomis: jie valgė ir gėrė, pirko ir pardavė, sodino ir pastatyti, bet tą dieną, kada Lotas išėjo iš Sodomos, lijo ugnis iš dangaus sunaikinti juos visus, ir siera. Be to, jis bus tą dieną, kai Žmogaus Sūnus bus rodomas.

1 Tes 5,3 - Kai žmonės sako: "! Taikos sauga" staiga nustebęs supainioti, nes kai jie ateis nėščia skausmas, ir nebus nuotėkio.

Atvirai Jono 6,14-17 - dangus dingo tarsi uždara knyga, ir kiekvienas kalnas ir sala yra perkeltas iš savo vietos. Kunigaikščių ir karalių iš žemės, turtingas ir galingas generolų, kiekvienas vergas ir kiekvieną laisvą pasislėpė urvuose ir kalnų uolų. Tada jie sakė kalnų ir uolų, sumažėjimas dėl mūsų ir paslėpkite mus, kol, kuris sėdi ant sosto ir nuo Avinėlio rūstybės! Atėjo didysis dieną Jo rūstybės, ir kas gali atsispirti? "

Kas aprašymas mūsų šalies tūkstantmečio laiko, pranašai duoti?

Biblija sako, Genesis, kad žemė buvo suteikta negarbė negalioja ir tamsa pradžioje buvo virš bedugnės. Graikiškas žodis čia vartojamas - abussos - yra kaip žodis Jonas Apreiškimo 20, 1, kuriame kalbama apie tūkstantmečio pats.

Iz 21,22 - Tą dieną Viešpats nubaus danguje įgaliojimus ir apačioje žemėje karaliai. Jie herded kalinius į duobę, taip pat bus užrakinta kalėjime ilgai bus vertinami. Mėnulis vis dar stebina saulė pati yra gėda, kai Galybių VIEŠPATS ant Siono kalno Jeruzalėje bus karalystė ir Jo šlovės atrodo priešais jų vyresnieji.

Jer 4,23-26 - Aš mačiau, žemė - štai, dykuma ir tuščia, pažvelgiau į dangų - buvo be šviesos. Aš mačiau kalnus - visi drebėjo iki supurtė visos kalvos. Aš pamačiau, ir štai - niekur vyras ir visi paukščiai išnyko. Aš mačiau - ir štai, vaisingas tapo dykuma, ir visi miestai, parpuolė prieš Viešpats, kai jo rūstybė užsidegė!

Iz 24,1-3 - Štai Viešpats padaro žemėje, ji visiškai sugriauti; sudarkyti jo išvaizdą, jos žmonėms, disperguoti. Tas pats pasakytina ir kamieninių kunigai, vergais ir savo mokytoją, tarnaitė ir savo šeimininkei, šių pirkėjų ir pardavėjų, skolininkų ir skolintojų, paskolų ryklių ir jų aukų. Žemėje, bus visiškai nusiaubė, viskas bus apiplėšė - kad žodis atėjo iš Viešpaties!

Atvirai Jono 6,14-17 - dangus dingo tarsi uždara knyga, ir kiekvienas kalnas ir sala yra perkeltas iš savo vietos.

Kaip ilgai Šėtonas bus įkalintas dėl šio šioje valstybėje žemėje?

Atvirai Jono 20,3 - jį patį įmetė į bedugnę ir užrakinti ir užplombuoti, kad per jį, kad jis turėtų suvedžioti tautų, kol pasibaigs tūkstantis metų, buvo įvykdyta, tada turėjo būti trumpai paleistas.

Teisieji mirusieji bus prikelti ne antrasis atėjimas Jėzaus Kristaus. Kada bus kitas blogis mirusieji bus prikelti?

Atvirai Jono 20,5 - Kiti (Wicked) negyvi ne gyvas, tačiau kol pasibaigs tūkstantis metų.

Kas pasikeičia Šėtono poziciją tūkstantmečio pabaigos?

Po šių tūkstančius metų, kartu su šventa Kristaus, vėl ateis į šią žemę atlikti teismo praktiką blogis ir jį išvalyti, ir sukūrė naują šalį, kaip teisiųjų namuose. Tuo metu Kristus pabusti negyvas nedorėlių visų amžiaus. Tai bus antrasis prisikėlimas iš pasmerkimas ir teismas prisikėlimą. Bet nedorėliai pakilti su ta pačia dvasia sukilimo, kuris turėjo savo gyvenimą. Šėtonas prisikėlimas yra atleisti nuo jų ilgio neveikimo ir neveiklumo.

Apreiškimo 20,3 - jį patį įmetė į bedugnę ir užrakinti ir užplombuoti, kad per jį, kad jis turėtų suvedžioti tautų, kol pasibaigs tūkstantis metų, buvo įvykdyta, tada turėjo būti trumpai paleistas.

John 5,29 - ir iš - tiems, kurie darė gera, bus prikelti gyvenimui, bet tuos, kurie veikia blogio teismo prisikėlimą.

Kas kitas Šėtonas bus padaryti, kai nedorėliai bus prikelti?

Apreiškimo 20,7-8 - Kai pasibaigs tūkstantis metų nustos galioti, Šėtonas bus paleistas iš kalėjimo. Eik suvilioti tautų keturių kampų žemės kampuose, Gogo ir Magogas, surinkti juos kartu kovoti - daugiau kaip smėlis jūros. Pripildė visą horizontą, apsuptas šventųjų ir mylimąjį miestą stovyklą, bet ugnis nužengė iš dangaus ir juos prarijo.

Prieš kam bloga kovoti?

Apreiškimo 21,2 - mačiau šventasis miestas, naujas Jeruzalė, leistis nuo Dievo iš dangaus, paruoštas kaip nuotaka puošia savo vyrui.

Apreiškimo 21, 8 - dirba horizontas, apsuptas šventųjų ir mylimąjį miestą stovyklą, bet ugnis nužengė iš dangaus ir juos prarijo.

2. Tesalonikiečiams 1,7-9 - Dievas yra teisus: tie, kurie kenčia bus atlyginta blogis, bet jūs neramus su mumis gausite poilsio. Viešpats Jėzus apsireiškia iš dangaus su savo galinga angelų liepsnojantis ugnimi, nubausti tuos, kurie nepripažįsta Dievo ir sutikti su mūsų Viešpaties Jėzaus Evangeliją. Jų bausmė bus amžina naikinimo iš Viešpaties ir iš jo awesome galia atskyrimas.

Ko galima tikėtis po Šventąją Žemę ir visų nuodėmių ir nusidėjėlių sunaikinimą?

2. Petras 3,13 - Dangaus dingsta, kai gaisras ir elementai išlydyti su aistringas šilumos, bet mes žiūrime į naują dangų ir naują žemę - nuosavo namo.

Iz 65,17 - Lo - man sukurti naują dangų ir naują žemę, iš paskutinių dalykų pamiršti, niekas apie tai galvoti.

Atvirai Jono 21,1 - Tada aš pamačiau naują dangų ir naują žemę. Nes pirmasis dangus ir pirmoji žemė praėjo iš karto ir jūros nebėra.

Kas yra tikimasi apdovanoti žmonės gana?

Iz 35,10 - Viešpaties grįžti gelbėjo ir ateis į Sionas su džiūgavimu, su amžiną laimę ant jų veidus. Tada didžioji džiaugsmas ir linksmybė, liūdesys ir sighing yra lapų.

Apreiškimo 21,4 - Jis nušluostys kiekvieną ašarą nuo jų akių ir mirties nebebus, nei verkti, nei protestuoja, nei skausmo, niekada nebus, nes ankstesnis dalykų praėjo. "

Iz 65,24-25 - Prieš jie vadina aš į juos atsakyti, kol jis kalba, aš išgirsti apie tai. Vilkas ir avinėlis bus pastos kartu, liūtas kaip jautis turi valgyti, šiaudai, ir dulkės turi būti gyvatė maisto. Nr pyktis, ne supainioti bet kur visi mano šventajame kalne, sako Viešpats.

Apreiškimo 22,5 - bus naktį, todėl jie nebus reikia lempos ar saulės šviesos lempų šviesoje, nes ji apšviečia Viešpats Dievas: ir jie viešpataus per amžių amžius.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?

Prophecy - Niujorkas 11/09 - WTC žlugimo - 11 rugsėjis 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Skaityti šį įdomų pranašystė. Ellen Baltoji mačiau savo vizijas, kas vyksta Niujorke rugsėjo 11 2001 m.? Už mus, šie įvykiai yra dar laukia ateityje? Atidžiai perskaitykite ir teisėjas už save.NiujorkasDievas negali ...
Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 224208x

Pabaigos 2012 m. Pasaulio, majų ir jų kalendorius?

74_mayan-calander.jpg Turi būti katastrofiškos pasaulio pabaiga iki 2012 m.? Arba pereiti prie naujų laikų, dvasiškai pagrįstą visuomenę? Ar šie faktai tiesa ar fikcija, sukčiavimu ir apgaule?Data artėja, iš kurio daugelis žmonių į ...
Pridėta: 14.01.2011
Parodymų skaičius: 341809x

Bandymo tiesa pranašas - Kaip mes žinome, tiesa nuo netikrasis pranašas?

293_jak_se_pozna_prorok.jpg BANDYMAS 1 pavĮst 18,21-22 - Jūs sakote: "Kaip mes žinome, kad ji nekalba žodžio šventė?" Na, jei sako ir pranašas, vardu kažkas tai atsitiks, tada VIEŠPATS kalbėjo šį žodį. Viešpaties iš ...
Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 218179x
Rekomenduojama

Pabaiga gruodis 2012, Antikristo atėjimas, ką apie Biblijos pasaulį?

600_konec_sveta_2012.jpg Artėja prie tikėtasi datą, datą, kuri juda pastaruoju metu visas žiniasklaidos priemones. Mes einame į skirtingų pašto klausimus, susijusius šiuos duomenis. Data 21 Grd 2012, majų kalendorius baigiasi. Bus apokaliptinio pasaulio ...
Pridėta: 09.12.2012
Parodymų skaičius: 172710x

Nostradamas 2012 - klaidingos pranašystės

192_nostradamus.jpg Norėčiau parašyti kažką apie Nostradamo pranašystes, nes apie jį internete daug diskusijų tarp žmonių, ir kalba dažnai. Daugelis jo bauginantis bauginantis pranašystė, kiti sako, kad tai fikcija. Yra daug svetainių, kad ...
Pridėta: 25.10.2010
Parodymų skaičius: 453871x

Lt.AmazingHope.net - Millennium - tūkstantmečio karalystė