Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Mes galime nustatyti pasaulio pabaigos data ir Jėzaus Kristaus atėjimo?

Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg

Mes galime nustatyti pasaulio pabaigos data ir Jėzaus Kristaus atėjimo?

Pridėta: 09.10.2011
Parodymų skaičius: 214035x
Temos: Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus
PrintTisk
489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg490_may-21-2011-judgment-day.jpg491_may-21-2011-judgment-day-family-radio.jpg492_may-21-judgment-day-protest.jpg493_judgmant_day_21_may_2011.jpg

Pastaruoju metu nuolat daugėja žmonių, kurie supranta, kad yra labai arti mūsų Atpirkėjo Jėzaus Kristaus atėjimo. Žmonės galvoja, studijuoja pranašystės ir bando įžvelgti įvairūs ženklai, ar Biblijos arba unbiblical.

Kristus Alyvų kalne kalbėjo apie jo antrąjį atėjimą. Jis pažymėjo, specialių ženklų, kad prieš Jo atėjimo. Jis įsakė savo mokiniams stebėti ir parengti. Jis parodė, ką tai reiškia, laukti jo atvykimo. Laiko būtina užpildyti sunkų darbą, nelaukiant nenaudojamas. Tačiau ji taip pat pabrėžė, kad Jo atėjimas bus nepasiruošusi netikėtų žmonių, ir kad Jo atėjimo dieną ar valandą, mes negalime nustatyti iš anksto.

Mt 25,13 - "Todėl žiūrėti, jūs nežinote nei dienos, nei valandos."

Mt 24,36 - dienos ir valandos niekas nežino, net dangaus angelai, nei Sūnus - tik pats mano tėvas.

Mt 24,42-44 - kodėl žiūrėti, nes jūs nežinote, tuo metu, kai ateis jūsų Viešpats. Apsvarstyti, jei savininkas žinojo, kad naktį vagis ateina, jis būtų stebimi ir neleis jam įsilaužti į savo namus. Todėl būkite pasiruošę, netikėtu momentu ateis Žmogaus Sūnus.

Mt 24,33-34 - taip pat, kai pamatysite visus šiuos dalykus, žinome, kad jis ateina, jis jau prie durų! Iš tiesų sakau jums, kad ši karta praeis prieš visa tai vyksta.

Kodėl tiek daug žmonių vis dar nematote šių stiprių žodžių Jėzaus, ir apskaičiuoti tikslią pasaulio pabaigos datą? Mes pirmtakas pagal ženklas žinoti, kad atvykimo laiką kreipėsi. Mes galime tik spėti, kad jie yra pakankamai arti, kad, kaip parašyta, ši karta neturi praeis. Tikslus laikas, bet niekas žinoti! Nustatant tikslią datą, tik veda prie klaidingų vilčių ir prarasti širdies. Jis atitraukia nuo realaus svarbu parengti Jėzaus Kristaus atėjimo. Ir preparatas - kiekvieną dieną gyventi su Kristumi ir tikrąją atgailą. Taip pat svarbu studijuoti Biblijos pranašų knygų, mes ne apgauti. Jėzus Kristus sakė: "Atsiverskite, nes dangaus karalystė." Ir pranašišką Apreiškimo knygoje Jonas sako:

Apreiškimo 22,7 - "Štai, aš grįžti Palaimintas Tas, kuris saugo šios knygos pranašystės žodžius!"

Ar negali būti taip apgauti. Jei girdėjote, kad Kristus ateina ne tam tikros datos, turite žinoti, kad tai prieštarauja Biblijoje - Jo Žodis. Šėtonas, kuris nori imituoti Kristaus atėjimą ir klaidinti žmonijos nurodyti savo atvykimo datas, ir žmonės yra entuziastingi, bet apgauna. Jūs žinote, kas neleidžia jam dar? Jis gali būti, nes bet kuriuo metu. Šio nusikaltimo paslaptis, tačiau ji veikia, tiesiog laukusios, kol ji išnyksta kliūtis.

Keletas pavyzdžių identifikavimo duomenis pasaulio:

- 21 spalis 2011 Dievo Kempingas iš karto žuvo trys procentai žmonių, arba apie 200 milijonų žmonių. Kempingas pretenzijos, kad Biblijos slepia paslėptą kalendorius, iš kurios apskaičiuoti tikslią datą, Doomsday. Vieno nesėkmingo mėginimo nustatyti nesėkmės, nėra kempingų šiais metais ir turėjo 21 gegužės 2011. Nuotraukas galite pamatyti, kokia pamišusi šį veiksmą kartu.

- Gruodžio 21, 2012 Šis Majai pranašavo mums pabaigoje. Pasaulyje, kaip žinome, ji nustoja egzistuoti pagal juos likus trims dienoms iki Kūčių. Insulto nuo vidurnakčio kalendorius praleidžia pirmą kartą per penkis tūkstančius metų atgal iki nulio.

- Ronald Weinland Amerikos, kurie teigia, kad Dievas pašaukė ją pranašas, prognozuoja, kad pasaulyje bus baigti kitais metais šiuo 27 Gegužė 2012

- Netoli centrinės Rusijos Nikolskoe sienelėmis požeminių tris dešimtis naujų religinių sektų nariai kaime. Jie nori pasilikti ten bent jau iki kito Gegužė, kai tikimasi, pasaulio pabaiga. www.idnes.cz

- Vadinamąjį Kristaus, Maitrėjos sakė daugiau nei 30 metų, valdo pasaulyje dar nepripažintas, fizinį kūną, čia Žemėje. Naujienos jo atvykimo naudojamas kremas, britų menininko ir Esoterik. Bet taip vadinamas Kristus ne tik su juo susisiekti, pasirodė, kad daugelis žmonių, jiems padėti, sakė, vilties, drąsos ir sunkiais momentais skatinimas, arba patvirtinti ir sustiprinti savo tikėjimą. Tokiais atvejais vyksta visame pasaulyje, Čekijos Respublikoje. Šiuo metu pasaulyje plačiai paskleisti vilties ir lūkesčių jausmas, kad jei pakankamai žmonių, su Kristumi ir pradėti kalbėti viešai jo matyti misijos. Šią svarbią dieną, kaip tikimasi Deklaracijos data, greitai artėja ir yra svarbu, kad ji buvo pasiruošusi kaip kiek įmanoma daugiau žmonių. Jos užduotis yra parodyti žmonijai kelią dabartinę nepatenkinamą padėtį ir nustatyti Vandenio amžius - vadinamasis aukso amžius.

Šios eilutės aiškiai įspėja šį Wicked, kurie apsimeta esąs Dievas, ir nustato tikslų laiką viešai nori išeiti ir važinėti iš Biblijos ir vienas tikras Dievas žmonijai.

2. Tesalonikiečiams 2,1-7 - O dabar apie artimiausius mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus ir mūsų susitikimo su juo. Broliai, prašau, nėra taip lengva atsižvelgti į mastą ir sunerimęs, ar pranašystės, pamokslavimo, arba laišku (tariamai iš mūsų), sakė, kad dieną Viešpats atėjo. Tegul niekas apgauti, bet kokiu būdu. Kol ateis tą dieną, turi ateiti iš Dievo išvengti. Jie turi atrasti nusidėjėliai prakeikimas ir kurie priešinsis ir išaukštinti save visų pirma, kad tai, ką ji sako ir ką Dievas turi būti garbinamas. Įsikurti net Dievo šventykla ir išduos Dievas! Ar ne jums prisiminti, kaip aš jums sakiau, kai dar buvau su jumis? Jūs žinote, kas neleidžia jam dar - jie turi būti rodomi bet kuriuo metu. Šio nusikaltimo paslaptis, tačiau ji veikia, tiesiog laukusios, kol ji išnyksta kliūtis.

Kelios citatos E. G. Balta:

Kaip arti mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus antrąjį atėjimą, judesio šėtoniškų jėgų iš apačios. Šėtonas bus atskleisti ne tik kaip žmogus, bet apsimesti Jėzus Kristus. Pasaulyje, atmetė tiesos, priimti jį, kaip Viešpats viešpatauja ir karalius karalių. (5BC 1105,1106)

Kaip karūnavimo aktas didelę apgaulės drama pats Šėtonas bus apsimesti Kristų. Bažnyčia ilgai teigė, kad ieškote Gelbėtojas ateina jų viltis kulminacija. arka apgavikas dabar pasirūpinti, kad jis bus, atrodo, kad Kristus atėjo. Įvairiose šalies Šėtonas pats pasirodo tarp žmonių, kaip didinga apakinti spindesys, panašus į Dievo Sūnų, aprašymas, kaip ir Jonas aprašoma Apreiškime. Apreiškimo 1,13-15.

Šlove, kuri jį supa, negali būti įveikti, kad mirtingųjų akių matė dar nieko. Oro vykdo pergalingas šauksmas: "Kristus atėjo Kristus atėjo!" Žmonės priešais jį patenka ant jo veido giliai pagarba, nes jis pakelia rankas ir taria palaima virš jų, kaip ir Kristus palaimino Jo mokiniai, kai jis gyveno žemėje. Jo balsas yra minkšti ir gražūs, dar melodingas. Geras, labdaros tonas moko, kai tų kilnaus dangaus tiesas, kurias Išganytojas ištarė.

Gydo ligas žmonėms ir tada, jo apsimetė Kristaus simbolių, sako, kad pasikeitė šeštadienio iki sekmadienio, ir komandos visą šventą dieną, kad palaiminta. Jis pareiškia, kad tie, kurie ir toliau išlieka laikytis septintą dieną, prieš Dievą savo vardą atsisakė paklusti jo angelai, kurie buvo išsiųsti jiems šviesos ir tiesos. Jis yra galingas, beveik nenugalimas klaidingumo. Kaip samariečiai, kurie buvo apgauti pateikė Simon Didžiojo bus minios žmonių, nuo mažiausio iki didžiausio, siekiant užtikrinti šių witchcrafts yra tiek daug pasakyti, šis "didysis Dievo galia." (Aktai, 08:10)

Dievo tauta nebus suviliojo. Šio netikro Kristaus mokymų nėra pagal Šventojo Rašto. "(623-625 GC)

Mokiniai paklausė: "Pasakyk mums, kada tai įvyksta ir tai, kas bus tavo atėjimo ir pasaulio pabaigos ženklas?" Viešpatie Jėzau pristatė ženklas ir pasakė:

Mt 24,3.33 - "Kai jūs matote šiuos dalykus, žinome, kad laikas yra arti, prie durų"

Nors niekas nežino, dieną ir valandą Kristaus atėjimą, Viešpats mus moko ir skatina mus žino, kada paskirtas laikas metodus. Biblija taip pat moko, kad Kristaus įspėjimą, ne rimtai ir atmesti arba ignoruoti jo atvykimo laikas artėja, mums buvo tiesiog tragiška, tragiška, kaip buvo Nojaus amžininkams, jie nežinojo, kur potvynių pasitaiko.

Palyginime, kuris palygina ištikimas ir neištikimas tarnas, sako, kaip tas, kuris sako savo širdyje: "Mano mokytojas yra ne ilgas." Tai rodo, kaip Jėzus Kristus spręsti ir apdovanojami tie, kurie yra budrūs ir išpažinti jo atvykimo, ir tie, kurie neigia. "Todėl Czuwajcie!" sakė jis. "Palaimintas yra tas, kad kitą tarnautoja, kurį savo šeimininką, kai jis ateina, kad jie padaryti." (Mt 24,42.46) "Tu būsi ne žiūrėti, jei ateinu kaip vagis, ir tu negali žinoti, kas valandą ateis Jūsų." (Apreiškimo 03:03)

Apaštalas Paulius kalba apie žmones, kuriems Viešpats Jėzus ateina netikėtai. , "Viešpaties diena ateis kaip vagis naktį. Kai jie sako", Seifas kambaryje, "yra staigus pasalas ir išvengtų sunaikinimo ...." Tiems, kurie imasi rimtai Kristaus įspėjimo, jis priduria: "Bet jūs, broliai, yra ne tamsoje, kad tą dieną galėjo nustebinti, kaip vagis esate visus šviesos sūnus ir dienos vaikai Ne, naktį ar tamsoje..." (1 Tes 5,2-5) parodė, kad Šventasis Raštas nėra pasiteisinimas žmonių nežinojimas, kad Viešpaties Jėzaus atėjimas yra šalia.

Jėzų Kristų, su neįtikėtina kantrybė laukti jums, ir man bus pasirengusios. Pagaliau suprasti, ką reiškia gyventi su Kristumi, kiekvieną dieną, širdies Reborn, šventas mūsų širdyse teisės. Angelai vis dar turi keturių vėjų skubėti, skubėti, kad engulfs mūsų šalyje dar didesnį siaubą blogis, ir kurių rezultatų mūsų Atpirkėjo atėjimą. Jėzus laukia Jūsų! Pastatas taip pat tauriųjų likusį laiką!

2. Petro 3,9 - Viešpats nėra tarpo įvykdyti savo pažado, kaip kai kurie interpretuoja, bet pacientų su jumis, nes jis nenori, kad kuris pražūtų, bet kad visi atsiverstų.

Ezechielio 33,11 - Sakyk jiems: 'Kaip aš gyvas, sako Viešpats Dievas, Aš nenoriu nedorėlio miršta, bet savo ruožtu nuo savo kelio ir gyventi. Nusigręžti, pasukite nuo jų prastų kelių! Kodėl jūs turėtumėte mirti, Izraelio namai? "

Pasiruoškite, nes vykdant ženklai sako, kad laikas trumpas!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

Nuo žemės ir žvėries atvaizdą žvėries - Apreiškimo 13,11

444_selma_ze_zeme_a_obraz_selmy.jpg Apr 13,11-17 - Tada aš pamačiau kitą žvėrį ateina iš šalies turėjo du ragus, pavyzdžiui, ėrienos, bet kalbėjo kaip slibinas. Ji atlieka visus pirmojo žvėries prieš veidą energijos ir veikia, kad ...
Pridėta: 21.06.2011
Parodymų skaičius: 218124x

Numeris Žvėris 666, žvėries ženklą ir Dievo antspaudu

447_666.jpg Pirmesniuose straipsniuose, studijavo, kurie, pagal 7 Daniel ir Apreiškimo 13 skyrius žvėris skyrius kartais netinka. Pagal įrodymų, kad mums davė pati Biblija, yra žvėris kylantis iš jūros ir maža kampe religinių ...
Pridėta: 17.07.2011
Parodymų skaičius: 409475x

Kvietimas Dievo tautai - studijų pranašiškas Raštų

419_studujte_prorocka_pisma.jpg Apreiškimo 1:1-3 - Atvirai Jėzaus Kristaus, Dievo pavesti jam parodyti savo tarnams, kas turi netrukus įvykti. Jis parodė ją savo angelą, jis pasiuntė tarną Joną, ir jis duoda parodymus apie tai, ...
Pridėta: 04.05.2011
Parodymų skaičius: 138572x

Kas vyksta arabų šalyse - bus dar vienas išvykimas?

370_arabske_zeme.jpg Didelės antivyriausybinių protestų hit per pastaruosius du mėnesius, didelė dalis Artimųjų Rytų. Demonstrantai protestuoja prieš blogos gyvenimo sąlygos, politinės korupcijos, didelio nedarbo, ribojimas žmogaus teisių ir informacijos laisvės.Didžiausias riaušes dabar Lyby. ...
Pridėta: 25.02.2011
Parodymų skaičius: 135782x

Toliau mūsų uolūs protėvių Reformacijos

520_jan_hus_kostnice_1415.jpg Nuotraukų šaltinis: WikipediaVisa Čekijos šalies kartų buvo reformuoto tikėjimo centre visoje Europoje. Kiekvienas iš mūsų žino, vardai kaip Janas Husas (Jan Hus) ir Jan Zizka. Bet jūs žinote, koks didis Dievo ...
Pridėta: 13.12.2011
Parodymų skaičius: 155137x

Lt.AmazingHope.net - Mes galime nustatyti pasaulio pabaigos data ir Jėzaus Kristaus atėjimo?