Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Maldos naudojimo ir Šventosios Dvasios išliejimu - 777

Dabartinis pasaulio įvykių

424_777prayer.jpg

Maldos naudojimo ir Šventosios Dvasios išliejimu - 777

Pridėta: 08.05.2011
Parodymų skaičius: 196276x
Temos: Dabartinis pasaulio įvykių
PrintTisk

Naujojo Testamento Bažnyčia stipriai įtakojo pasaulį su gera žinia iš Evangelijos į vieną karta. Prisipildė Šventosios Dvasios Naujojo Testamento tikintiesiems dalyvaujant pasidalinti žinutę tiesos nukryžiuoto ir prisikėlusio Viešpaties su šimtais tūkstančių žmonių. Jei neįveikiamų kliūčių susiduria šie tikintieji girdi skelbti Evangeliją iki žemės pakraščių. Tai įvyks dar kai kuriose vietose tai vyksta dabar. Galite būti dalis kažką labai Dievui.

Redagavimo yra nauja patirtis su Jėzumi. Ji apie tai, ką jūs darote savo asmeniniame gyvenime, savo santuoka ir savo vaikams. Atgaiva mus nuo aistringai nuoširdžias maldas misija. Šiame puslapyje Jūs skelbė, liturginiai skaitiniai, dvasinių išteklių, Tarpininko malda vadovus, ir platų idėjas bei medžiagas, kad jus ir jūsų vietinės bažnyčios už dvasinio atsinaujinimo. Susisiekti su milijonais narių visame pasaulyje, kurie trokšta išliejimu Šventosios Dvasios Dievo ir darbo vietoje pabaigos.

Pranašystės apie laiko pabaigos Apreiškimo prognozuoja, kad bus kartojamas Sekmines, Šventoji Dvasia bus išlieta galingas antra lietaus. Žemė spinduliuoja Dievo šlovę. Mūsų laiko skubiai reikia mums ieškoti Dievo žadėta, Šventosios Dvasios galia baigti Jo darbą žemėje iš šios kartos.

Kaip jūs skaitote šiuos puslapius gali jūsų gyvenimą pripildyti Jo Dvasios, ir kad jums dar didesnį norą priimti Šventosios Dvasios galia ir liudyti jį šioje galutinis kartos.

http://www.revivalandreformation.org/

Į paskutinės sesijos Generalinės konferencijos Septintosios dienos adventistų bažnyčia su atstovais iš bažnyčių visame pasaulyje balsavo už atgimimą ir dvasinio atsinaujinimo kaip ragas paskambinti į Dievo tauta prieš antrąjį atėjimą Jėzus Kristus.

Šis dokumentas yra šis teiginys: "Mes kreipiamės į visus Bažnyčios narius susivienyti su bažnyčios vadovai ir milijonams kitų Septintosios dienos adventistai ir už glaudesnius santykius su Jėzumi ir Šventosios Dvasios išliejimu už 7:00 kiekvieną paieškos ... ryte arba vakare, septynias dienas per savaitę, tai skubiai paskambinti Žemės kalibruojami aistringas malda Tai yra visiškai atsiduoti Jėzaus bei patirtimi gyvenimą keičiančių galia Šventoji Dvasia, kurią mūsų Viešpats nori suteikti skambutis "Wilson pridėta: "Mūsų širdyse norą, matome, kad atsigauti Bažnyčioje. Tai Ši mums visiems žinutę."

"Viešpats nori baigti šį darbą", sakė Ted Wilson, NC, pirmininkas adventistų bažnyčia posėdžio metu. "Jis nori išlieti Šventąją Dvasią į neribotą kiekį." Pagal patvirtintą dokumentą "Dievo žadėta dovana" adventistai turi unikalų iššūkis. "Bažnyčios turi tas pačias augimo tempas, pasaulio gyventojų skaičiaus augimo didžiuojamės, kad mūsų dabartinis įvertinimas evangelizuoti pasaulio poveikio, leidžia daryti išvadą, kad jei nėra dramatiškas pokytis yra baigtas dangaus vaidmenį šios kartos Nepaisant mūsų pastangų, visų mūsų planus, strategijas ir lėšų negalime užbaigti Dievo šlovę Žemėje užduotis "dokumentas priduria:".. Nėra nieko svarbiau nei Jėzaus žinios ir savo pažadą surasti išliejimu Šventosios Dvasios į vėlyvas Evangelijos įgaliojimą vykdyti galią. "

Atkūrimo ir atstatymo turėjo savo vietą, sako dokumentą. Pagal Ellen G. Baltoji, įkūrėjų novatorišką šį judėjimą, cituoti Advento apžvalga ir šabo Herald ", vasaris 25, 1902, teigiama:" Atnaujindama tai dvasinio gyvenimo, proto ir širdies, dvasinis prisikėlimas atnaujinimas nuo mirties. reabilitacijos priemonėmis reorganizavimo, mąstymo ir teorijų, įpročius ir darbo režimais kaita. atkūrimas teisingumo nebus duoda gerus vaisius, išskyrus atvejus, kai tai yra susiję su Dvasios atgimimas.

1 Atskiras sau dieną daug laiko bendravimo su Kristumi per maldą ir Biblijos studijų.

2. Be asmeninių susitikimų, telefonu ar per gyvų pasaulio interneto bendruomenės malda "777, kai septintą adventistai parą, 7 dienas per savaitę, girdi, į 7-ąją ryte arba vakare dėl išliejimu buvimą ir galią iš Šventosios Dvasios." apie nuoširdžias maldas tikinčiųjų grandinėje turėtų būti kalibruojami pagal pasaulyje ... Šventosios Dvasios "(EGW, RH, kovo 1, 1907) maldas.

3 Nepriklausomai nuo šeštadienį pirmą ketvirtį, kaip maldos dieną ir pasninkauja pasaulio bažnyčia.

4 Užduotys šeštadienis Biblijos mokyklos metu pamaldos aptarti su apie atgimimą ir reformacija Bažnyčios dėmesio centre. Bažnyčia ne duoda gerų vaisių, išskyrus atvejus, kai ji yra glaudžiai susijusi su Šventąja Dvasia. Mes tikime, kad šių pasaulinių iniciatyvų gali atnešti Bažnyčiai savo vaisių šalyse.

iš didžiausių klausimų, stovėti prieš bažnyčios Vienas yra Septintosios dienos adventistai: Ar mes pasirengę išeiti iš savo komforto zonos, kad Dievas padarys tai, kas yra būtina parengti visiems už nekilnojamojo asmens atgimimas, keisti ar reformacija mūsų gyvenime , mes vis dar daugiau kaip Jėzus, ir paėmė jos lyja? Visa tai tik per Šventosios Dvasios galia. Atsakymas į šį klausimą yra jūsų pasirinkimas ir mano pasirinkimas. Kaip mes visi žinome, Dievas negali priversti mus laikytis Jo valios. Jis kviečia, palaiko, ir taip nurodo su mumis, atsakydama į jo patarimus ir pageidavimus. Per pastaruosius keletą mėnesių, ragina atnaujinti ir reformacijos bažnyčios atėjo į pasaulį mūsų bažnyčios vadovai. Kokia buvo tavo reakcija?

Daugiau nei prieš 100 metų, Ellen Baltoji, kad Viešpaties tarnas sakė: "Tikra pobożnością restauravimo tarp mūsų yra didžiausias ir labiausiai neatidėliotinus visus mūsų poreikius. Tai turėtų būti pirmasis mūsų darbas apie tai, ką mes siekiame." (RH, 22 kovo 1887).

Modelis apaštališkoji bažnyčia, kuri yra parengta Šventosios Dvasios išliejimu yra su mumis šiandien. Prieš Jėzus paliko, jis liepė savo mokiniams imtis įgaliojimus atlikti misiją atsižvelgiant į juos.

Luko 24,49 - sako: "Štai Aš jums pažadu Aš išliesiu savo Tėvo Buvimas miesto, tačiau kol jūs esate apsirengę su jėga iš aukštybių.".

Teisės 1,5,8 - Jonas krikštijo vandeniu, o jūs iškart būsite pakrikštyti Šventąja Dvasia. "Bet aš gauti Šventoji Dvasia yra ant jūsų nužengs ir jūs būsite mano liudininkai Jeruzalėje, visoje Judėjoje, Samarijoje, ir pasaulio pabaigos."

Jėzus pasakė savo mokiniams grįžti į Jeruzalę ir laukė, kol galios, kad jie turėjo ateiti iš Tėvo. Laukimo laikas buvo apie 10 dienų, tačiau nepateikė savo kojas ir laukti depresija. Tai buvo gana intensyvi mokymo kursų trukmė. Lukas suteikia mums greitai suprasti, kas atsitiko.

Teisės 1,14 - visi ištvermingai ir vieningai atsidėjo maldai kartu su moterimis ir Jėzaus motina Marija bei jo broliais ir seserimis.

Teisės 2:1-4 - Kai Sekminių dieną atėjo, jie visi buvo kartu. Staiga pasigirdo iš dangaus skamba stipraus vėjo sugriuvo, ir pripildė visą namą, kur jie sėdėjo. Jiems pasirodė kalbos, kaip ugnies, kuri išvaikė ir ilsėjosi apie kiekvieną iš jų. Visi buvo pilni Šventosios Dvasios ir pradėjo kalbėti kitomis kalbomis, kaip Dvasia jiems davė prabilti.

Ellen Baltoji paaiškina visą šią patirtį. "Ji, prisipažino ir paliko nuodėmių sunkių malda ir atsidavimo Dievui, kad pirmieji mokiniai pasirengti Šventosios Dvasios išliejimu ant Sekminių dieną tą patį darbą, tik dar labiau, ji turi būti daroma dabar. "(TM, p. 507).

Mes komandas. Jis laukia, kad išlieti savo Dvasią ant jo likutį žmonių, kad jie galėtų baigti darbą skelbė trijų angelų pranešimą. Kokio darbo mes darome? Mums sako - išpažinti savo nuodėmes, paliekant nuodėmes, tikrai melstis ir pasišvęsti Dievui!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Dabartinis pasaulio įvykių

Kas vyksta arabų šalyse - bus dar vienas išvykimas?

370_arabske_zeme.jpg Didelės antivyriausybinių protestų hit per pastaruosius du mėnesius, didelė dalis Artimųjų Rytų. Demonstrantai protestuoja prieš blogos gyvenimo sąlygos, politinės korupcijos, didelio nedarbo, ribojimas žmogaus teisių ir informacijos laisvės.Didžiausias riaušes dabar Lyby. ...
Pridėta: 25.02.2011
Parodymų skaičius: 134692x

Netrukus su didžiule finansine krize yra neišvengiamas

478_graf-down.jpg Visas pasaulis susiduria su vis didesnį finansinių problemų. Daugelis žmonių pradėjo suvokti, kad šis užburtas ratas didžiulė valstybės skola neturi vadovauti. Tai tik trumpas laiko klausimas prieš finansų sistemos išsekimas ir ...
Pridėta: 13.09.2011
Parodymų skaičius: 156825x

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 200995x

Paslaptingas mirties gyvūnų pasaulyje

396_uhyn_ryby.jpg Nuo praėjusių metų pabaigoje, yra paslaptingas mirties skirtingų rūšių visame pasaulyje. Jie miršta staiga, daug ir be aiškios priežasties. Sukelti dar nėra dauguma jokių pėdsakų. Kas sukelia tokius masinio mirties gyvūnų? ...
Pridėta: 24.03.2011
Parodymų skaičius: 206108x

Žymiai padidinti žemės drebėjimai numerį!

392_katastrofykont.jpg Nuolat daugėja žemės drebėjimų visoje šalyje. Daugelis žmonių suvokia kaitos ir anomalijų pobūdis ir pradeda suprasti, kad ne viskas yra tvarkoje. Jie supranta, kad kažkas vyksta, kas istorijoje. Kiekvieną kartą, kai ...
Pridėta: 11.03.2011
Parodymų skaičius: 255819x

Lt.AmazingHope.net - Maldos naudojimo ir Šventosios Dvasios išliejimu - 777