Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Maitrėjos - imituoti Jėzaus Kristaus atvykimas

Neteisingų mokymus

67_maitreya.jpg

Maitrėjos - imituoti Jėzaus Kristaus atvykimas

Pridėta: 12.08.2010
Parodymų skaičius: 174646x
Temos: Neteisingų mokymus
PrintTisk
67_maitreya.jpg73_maitreya_nairobi.jpg

Šėtonas, jau bando mėgdžioti ir vis labiau supanašėti Jėzus Kristus.

Jėzus aiškiai pasakė duomenis apie savo antrojo atėjimo, ir ne kartą įspėjo, kad priešas stengsis rungtyniauti atvykimo laiką ir klastotė.

Mt 24,4-5 - Jėzus jiems atsakė: "Žiūrėkite, kad niekas jūsų neapgauna. Daug kas ateis mano vardu, sakydamas: Aš esu Mesijas", ir daugelį suklaidins.

Mt 24,11 - Ir daug netikrų pranašų kils ir daugelį suklaidins.

Mt 24,23-25 - Jei Jums iškilo kažkas pasakė: "Štai, Mesijas jau čia! "Arba" Štai jis! "Tikėti. Augimas yra klaidinga messiahs ir netikrų pranašų, ir bus padaryti labai daug stebuklų ir ženklų, kad atneštų (jei įmanoma), net išrinktuosius. Štai aš jums tai pasakiau iš anksto.

2nd Tes 2,3-12 - Tegul niekas apgauti bet kokiu būdu. Prieš tai ateis diena, turi būti iš Dievo išvengti. Privalo pasirodyti, kad blogis ir peikti, kas bus priešintis ir išaukštinti save aukščiau visko, kas pasakyta ir kas yra Dievas garbinamas. Įsikurti net Dievo šventykla ir vadinamas Dievo! Nepamenu, kaip aš sakiau jums, kai buvau dar su jumis? Jūs žinote, kas neleidžia jam dar - iš tiesų gali įvykti iki to laiko. Sekrety nepagarba, bet ji veikia, tiesiog laukia, kad jis išnyks užtvankos ...

... Iki tol bus bloga, Viešpats Jėzus sunaikins jį iš jo burnos kvapas sunaikins jo ryškus kaip jis atvyksta. Iš nedorėlių taps šėtono veikla, visos jos klaidingą galia, ženklais ir stebuklais atėjimas. Su visais niekšybės bus apgauti tų, kurie keliauja į pražūties, nes jis atsisakė mylėti tiesą, kuri gali išgelbėti. Todėl Dievas duos malonės manija tikėti melu. Jie nuteisti visi, kurie tiki tiesa, bet rado malonumą niekšybė.

Pasaulyje auga New Age judėjimas, kur žmonės tiki, kad Mesijas, vadinamasis Maitreya Kristus yra gimęs jau čia, darbo ir laukti, kol pasaulis galės atvykti į visišką atsparumą per televiziją. Jo tikslas yra atkreipti pasaulio nauja tvarka dvasinės ir socialinės bei suvienodinti visoje planetoje.

1988 m. birželio, vienas iš sirgalių Maitrea sakė, kad jo buvimo pasaulyje ženklas augs. "I'm going to potvynių su tokių įvykių, kurie žmogaus protas yra suprantama visame pasaulyje." Verkiančio ir kraujavimo statulos, kryžiai ir gydymo šviesos šaltinius, pranešimus raštu apie vaisių ir daržovių, bronzos ir akmens skulptūros sėklų geriamojo pieno, vis daugiau UFO pastebėjimus, laukuose, skleidžiamos šviesos reiškinius danguje. Šių nuolat atkūrimo reiškinius, informuoja žiniasklaidą apie visame pasaulyje, Maitrėjos yra paliesti milijonų žmonių širdyse ir paruošti ją savo ankstyvojo poveikio visuomenei.

Pagal Benjamin Crema tada Kristus yra ne tas Jėzus, bet Jėzus buvo savo veiklos priemonė laiko, "Kristus" buvo persmelkti Maitreya. Tarp Jėzaus ir "Kristus" yra pranešta, kad santykiai Meistras ir mokinys, Meistras Maitreya sako, kad Jėzaus mokiniu. Šiuo metu, pasak jo, tada pereina į naują etapą, kuriame jis "Kristus" (Maitreya), buvo atvirai į žmonių pasaulį.

Jėzus įspėjo, kad Šėtonas norėtų įkūnyti šviesos angelu, ir aiškiai pasakė, kad mes ne suvilioti. Don't be fooled by galia ir jėga, su kuria naudoti, nes Žemė jau pagal šėtono valdžia. Straipsnis Kodėl nėra blogis?

Išnagrinėti visus Biblija, nes Jėzus Kristus sakė jis atrodys antrojo atėjimo. Jis davė mums Biblija aiškiai žinoti, kokių simptomų bus prieš Jo antrojo atėjimo. Šėtonas žino savo laiku yra trumpa, taip sustiprinant savo veiklą. Jos veikla remti stiprių darbų, pavyzdžiui, išraiška vaiduoklis, kuris kalbėjo prieš Dievo įstatymą. (Biblija, Išėjimo, 20)

Atvirai Jono 12,12 - Radijas todėl, dangų ir tu, kurie apsigyveno juose. Bet vargas gyvenantiems žemėje ir jūroje, nes velnias ateis su dideliu rūstybės, nes jis žino, kad laikas trumpas.

Visoje šalyje yra daug kitų Pasivadinusi messiahs - Lenkijoje, Ukrainoje, pasaulyje ir eina minios tikinčiųjų. Evil šioje žemėje yra galingas ir gali vaidinti tam tikrą vaidmenį taip galingai.

Mt 24,26-27 - sako tau: "Žiūrėkite, tai dykumoje! "Don't go, ar pasakyti:" Štai slaptas vieta, "netikiu. Atėjimo ateis Žmogaus Sūnus kaip žaibas - apšvietė iš dangaus iš rytų į vakarus.

Išnagrinėti visas Jėzaus Kristaus žodžiai įvedami į Bibliją. Niekada atėjo kitaip nei jis pats! Dievas nekeičia savo žodį!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Neteisingų mokymus

Buvęs popiežiaus Jono Pauliaus II. bus paskelbtas šventuoju - Ką Biblija?

316_vatikan.jpg Dabartinis popiežius Benediktas XVI patvirtino dekretą, kuriame yra jo pirmtakas Jonas Paulius II. pripažįsta, vykdymo stebuklas. Tai gali būti buvęs popiežius oficialiai palaimintuoju. Pripažinimas stebuklas yra reikalingi beatifikacijos mirusiojo. Jonas Paulius ...
Pridėta: 18.01.2011
Parodymų skaičius: 143996x

Pabaiga gruodis 2012, Antikristo atėjimas, ką apie Biblijos pasaulį?

600_konec_sveta_2012.jpg Artėja prie tikėtasi datą, datą, kuri juda pastaruoju metu visas žiniasklaidos priemones. Mes einame į skirtingų pašto klausimus, susijusius šiuos duomenis. Data 21 Grd 2012, majų kalendorius baigiasi. Bus apokaliptinio pasaulio ...
Pridėta: 09.12.2012
Parodymų skaičius: 172710x

Klaidingų teorijų krikščionybės atsiradimą iki pasaulio pabaigos

263_vznik_falesnych_teorii_v_krestanstvi.jpg Ankstyvieji krikščionysJėzus, kada jis gyveno šioje žemėje mokyti vyrus ir jų mokiniai viską, kas yra teisinga ir kas jos laikosi. Jis atėjo parodyti, jog Tėvo meilės prigimtis ir atitinka mūsų atpirkimo ...
Pridėta: 15.11.2010
Parodymų skaičius: 186369x
Rekomenduojama

Video - gali vienyti visų pasaulio religijų?

510_lze_sjednotit_nabozenstvi.jpg Bizantijos apaštalauti ir pranašauti institucija prieš pasaulio katalikų patriarchatas skelbia skausminga realybė: krikščionių Bažnyčią, kad homoseksualumas viešai patvirtinti, paneigti Dievo įstatymus ir pasinerti į save Dievo prakeiksmą. Jie nebegali būti vadinami ...
Pridėta: 02.11.2011
Parodymų skaičius: 157301x

Žaidimai - False mokymus paskutines dienas

441_video_falesny_mesias.jpg Subtitrų į video:Biblija foretells moralės lygį žmonija laiko pabaigos. Mes esame liudininkai šių dalykų teisę?Jėzus pasakė Mato 24, 4-5, paskutinėmis dienomis daugelis ateis Jo vardą ir sakosi esąs Kristus ir daugelio ...
Pridėta: 03.06.2011
Parodymų skaičius: 140987x

Lt.AmazingHope.net - Maitrėjos - imituoti Jėzaus Kristaus atvykimas