Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kvietimas Dievo tautai - studijų pranašiškas Raštų

Biblijos ir šiandien pranašai

419_studujte_prorocka_pisma.jpg

Kvietimas Dievo tautai - studijų pranašiškas Raštų

Pridėta: 04.05.2011
Parodymų skaičius: 137461x
Temos: Biblijos ir šiandien pranašai
PrintTisk

Apreiškimo 1:1-3 - Atvirai Jėzaus Kristaus, Dievo pavesti jam parodyti savo tarnams, kas turi netrukus įvykti. Jis parodė ją savo angelą, jis pasiuntė tarną Joną, ir jis duoda parodymus apie tai, ką jis pamatė, - tai yra Dievo žodis ir Jėzaus Kristaus liudijimą. Palaimintas, kas skaito ir tie, kurie klausosi šios pranašystės žodžių ir laikosi, kas parašyta jame. Laikas yra arti.

Knyga Danieliaus ir Apreiškimo, Jonas ne paslaptis

Žmonės teigė, kad Danieliaus ir Apreiškimo pranašystės yra nesuprantamas paslaptis. Bet Kristus vadovauja Jo mokiniai į pranašas Daniel dėl įvykių, kurie įvyksta jų laiko ir pasakė žodžius:

Mt 24,15 - "Kas skaito suprantu".

Ji taip pat tvirtina, kad Apreiškimas yra paslaptis, kurios negali suprasti, priešingai labai pavadinimas knyga.

Apreiškimo 1:1-3 - Palaimintas Tas, kuris skaito ir tie, kurie klausosi šios pranašystės žodžių ir laikosi, kas parašyta jame. Laikas yra arti.

Sutrumpinta versija pranašystė čia http://www.mefag.com/

Paruošimas pranašystės studija!

Kai Dievas siunčia įspėjimą žmonių, todėl svarbu, kad ji būtų apibūdinama kaip skambučių centras šventųjų angelų skraidina į dangų, tada tikintysis ir kiekvienas protingas asmuo privalo paklusti pranešimą. Siaubingi teismai paskelbė tiems, kurie garbina žvėrį ir jo atvaizdą, turėtų būti visi su kruopščiai studijuoti pranašystės žinoti, kas yra žvėris ir kaip ženklą, kad būtų išvengta jų imtis.

Dauguma žmonių neturi stoppeth ausis išgirsti tiesą ir nori tikėti mitais ir tradicijomis. Apaštalas Paulius rašė:

2. Timotiejui 4,3-4 - dėl to, kad ateis laikas, kai žmonės negali toleruoti garso doktrina, bet savo skonį aplinkinių mokytojai, kurie bus pakutenti savo ausis. Nusigręžti savo ausis nuo tiesos ir kreiptis į mitus.

Svarbiausias klausimas yra trečiasis angelas žinią, kuri apibendrina pirmojo ir antrojo angelo žinia. Kiekvienas turėtų suprasti tiesos šiuose pranešimus bei taikyti juos kasdieniame gyvenime, nes jis yra būtinas išganymui. (Evangelism 196)

Ar ne atsisakyti Prophecy - Pranašas sako: "Palaimintas, kas skaito." Kiekvienas, kuris atsisako mokėti dėmesį į įspėjimus ir instrukcijas, esančias apreiškimą, negali tikėtis, kad šis pažadas.

Ne tyčiotis Prophecy - Kiekvienas, kuris Tyčiotis tai pranašystė, ir atsisako rengti ateinančiais Jėzaus Kristaus, lieka be palaiminimo.

Atidaryti knyga Apreiškimo - Apreiškimo atskleidė paslaptis atversta knyga ir veda prie Danieliaus pranašystės. Tiek teigiama, svarbius nurodymus, kurią Dievas suteikia žmonėms odledně įvykius, kurie tapo istorijos pasaulio pabaiga.

Apreiškimo yra Pastarųjų dienų Bažnyčiai - Joną, buvo atidengta pagal įvykiams, sukėlusiems giliai ir susidomėjimą bažnyčia. Jis matė, kad Dievo tauta sąlyga, nes jis yra pavojus, kurie laukia jo kovos ir galutinio išlaisvinimo. Jis buvo rodomas dalykų milžinišką reikšmę, ypač per pastaruosius bažnyčia tiems, kurie savo ruožtu iš supainiojo į tiesą, norėdami sužinoti apie pavojus ir kovos, kad laukia jų. Niekas negali būti tamsoje, kad tai, kas ateina ant žemės.

Pastangos Šėtono - Kodėl tiek mažai žmonių supranta, kaip skelbė Raštai svarbą? Kodėl yra toks nenoras išnagrinėti šių knygų? Jis yra sąmoningas pastangas Šėtonas - nuslėpti nuo žmonių, ko jie atskleisti sukčiavimo. Todėl Kristus atidavė per tuos palaima, kurie bus skaityti, klausytis ir stebėti pranašystės žodžių.

Suprasti Apreiškimo knyga žinutę - paskutinę knygą Naujojo Testamento Raštus pilna tiesą, kad Dievo žmonės turi šių paskutinių dienų. Svarbus pranešimas, kad buvo pateiktas Apreiškimo, savo ruožtu, siekiant atsižvelgti pirmąją vietą Dievo žmonių protus. Kristaus svarbiausias liudytojas turi būti atkreiptas į pasaulį. Per Apreiškimo knygą yra brangiausias ir kilniausia pažadus, ir yra taip pat rimtas įspėjimas!

Baimė yra Apreiškimo simbolizmas - Ar negali būti bauginami paslaptingų simbolių. Klauskite išminties iš Dievo.

Patarlių 2,6 - Tiesiog Viešpats teikia išmintį, žinias ir supratimą ateina iš Jo lūpų.

Pranašiškas knygos yra apgaubta paslapties - Biblija buvo skirta tapti visiems, kurie nori žinoti Sukūrė padės. Šios svarbios tiesos apie mūsų išganymą, o ne saugomi paslaptyje. Tie, kurie nuoširdžiai ieško tiesos bus atskleista.

Habakukas 2.2 - Ir Viešpats tarė: "Užsirašykite vizija aiškiai ant stalo, todėl skaitytojas gali lengvai perskaitoma.

Ps 97,11 - sąžiningi žmonės šviesa ateina, džiaugsmas yra pateikta sąžiningai ir nuoširdžiai. Nuodugniai ištirti, kad pranašystė ateiti į suprasti, kaip toli pažengęs pasaulio istorijos mes žinome, su tikrumo, kad antrasis atėjimas Jėzaus Kristaus yra šalia.

Vertingas paveldas, pranašų

Nė vienas iš senovės pranašai kalbėjo ne daug laiko, kaip mums laiko, kad jų pranašavimo galioja mus.

1 Kor 10,11 - visa tai atsitiko su jais, įspėjimo ir buvo parašyta, kad mums instrukciją, kurie atsidūrė laiko pabaigos.

1 Petro 1,12 - Jie parodė, kad ne pas save, bet jūs pasakyti, kad jūs dabar priima tuos, kurie pamokslavo Šventosios Dvasios Evangelijai siunčiami iš dangaus.

Adventistų rimtą atsakomybę prieš Dievą

Kristus sako savo tautai: "Jūs esate pasaulio šviesa." Iš Septintosios dienos adventistai perspektyva buvo pareikštas į pasaulį kaip apsisaugoti ir atramų šviesos. Džimas buvo patikėtas paskutinis įspėjimas miršta pasaulyje. Joms buvo suteikta labai svarbus darbas - skelbė pirmasis, antrasis ir trečiasis angelas pranešimą. Svarbiausių tiesos yra duota mums, kad mes skelbiame pasauliui. Pasaulyje, turėtų būti įspėti ir Dievo žmonės turi būti ištikimi nuvilti pasitikėjimo suteikta.

It's amazing, norėčiau, kad būtų galima suprasti Dievo valią, kaip parodė mums pranašystės žodžių. JAV yra didelė atsakomybė patalpinti. Dievas tikisi, kad žinių jie davė mums, mes pasidalinti ja su kitais. Jo valia, kad Dievo ir žmogaus instrumentas vienytis, skleisti informaciją apie įspėjamąjį pranešimą. (9 parodymų 19-20)

Apreiškimo 3,10-13 - Kadangi jūs nuolat savo žodžio atkaklumas, aš saugo tave nuo bandymą, kuris ateina į visą pasaulį valandą, bando būti šalies gyventojams. I'll come soon. Hold On To, ką turite, niekas nesugebėjo laimėti karūną. Kas laimi, Aš padarysiu iš jo Dievo šventykla ramstis ir jis turi eiti ne daugiau out. Parašyk savo Dievo vardą ir savo Dievo, Naujoji Jeruzalė pavadinimas, mažėjančia iš dangaus nuo mano Dievo ir mano naują vardą. Kas turi ausis, teklauso, ką Dvasia sako bažnyčioms. "

Apreiškimo 22,7 - "Štai aš ateinu Palaimintas Tas, kuris išlaiko pranašystė šios knygos žodžių!".


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos ir šiandien pranašai

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 201000x

MP3 - Kas yra Antikristas? - Dr Walter Veith

301_antikrist_papezsky_system.jpg Klausyti šį paskaita profesorius. Dr Walter Veith, kuris atsakys į klausimą, kas yra Antikristas? Ar tikrai popiežiaus sistemą? ...
Pridėta: 28.12.2010
Parodymų skaičius: 209792x

Personalo Adventismu, EG Balta - Prophecy Daniel 8, 9, skyrius

299_egw-vision-with-bible2.jpg Nuo tos dienos, Adomas ir Ieva paliko vartus, verksmas, iš Edeno sode, Dievas tikisi, kad Viešpats, kuris nesuderinamas su Liuciferio galios ir atkurti žemiškąjį rojų yra prarastas ir patenka į nuodėmės ...
Pridėta: 25.12.2010
Parodymų skaičius: 138019x

Jėzus buvo prikeltas iš numirusių - šešios priežastys, patvirtinti šį

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jėzus iš Nazareto buvo nukryžiuotas, palaidotas ir po trijų dienų prisikėlė iš mirusiųjų. Jokia kita religija neteigia, kad jo įkūrėjas buvo prikeltas. Be, kad krikščionybė yra unikalus. Bet kokia krikščionybė galiojimo ...
Pridėta: 08.12.2010
Parodymų skaičius: 273349x

Numeris Žvėris 666, žvėries ženklą ir Dievo antspaudu

447_666.jpg Pirmesniuose straipsniuose, studijavo, kurie, pagal 7 Daniel ir Apreiškimo 13 skyrius žvėris skyrius kartais netinka. Pagal įrodymų, kad mums davė pati Biblija, yra žvėris kylantis iš jūros ir maža kampe religinių ...
Pridėta: 17.07.2011
Parodymų skaičius: 406612x

Lt.AmazingHope.net - Kvietimas Dievo tautai - studijų pranašiškas Raštų