Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kuris yra septintą dieną - šeštadienį, mėnulio šeštadienį arba sekmadienį?

Tiesa Dekalogas

403_kalendar.jpg

Kuris yra septintą dieną - šeštadienį, mėnulio šeštadienį arba sekmadienį?

Pridėta: 28.03.2011
Parodymų skaičius: 171020x
Temos: Tiesa Dekalogas
PrintTisk

Mes galime tiksliai nustatyti, kuri diena yra septintasis? Būtų prasminga, kad Dievas yra paskyręs dieną kaip ir Jo kūrybinės galios memorialinis - ypatinga diena, kai jie visi garbiname jį, ir kai į poilsį ir tada ji aiškiai neatskleidė, kas dieną tai?

Yra trys būdai gali būti nustatyta, kad septintųjų kalendorinių dienų yra šeštadienis.

Biblijos įrodymų

Pirmosios pažvelgti į Biblijos įrodymas. Biblija aiškiai parodo. Luko 23, mes buvo pranešimų apie Kristaus nukryžiavimą. Kai Lukas rašo apie tą dieną, kai Kristus mirė, sako į stichijos 54, kuris buvo pradėtas penktadienį ir šeštadienį. Be to, ji sako, kad moterys išlaikyti ramybės šeštadienį. Lukas rašo tris dienas iš eilės - pirmą dieną Pasirengimas diena (penktadienis), kitą dieną, šeštadienį - dieną, kai moterys ilsėjosi. Trečią dieną, pirmą savaitės dieną - prisikėlimo dieną.

Lukas 23,54-56,24,1 - tai buvo pasirengimo diena ir artėjant pradėti šeštadienį. Įrašytas į jį ir moterų, kurie atėjo su Jėzumi iš Galilėjos. Jie pamatė kapą ir kaip jo kūnas buvo palaidotas. Jie grįžo namo ir paruošti prieskoniai ir tepalų alyva, bet tada išlaikyti įsakymų Sabbath ". Anksti ryte pirmą savaitės dieną buvo paruošti prieskoniai ir nuėjo su kitomis moterimis į kapą.

Krikščioniško pasaulio esmės yra toks pat kaip tas, kuris mirė Kristus dieną ir pavadino jį "Didysis penktadienis". O ką apie tą dieną, kai Kristus atsirado? Krikščionys visame pasaulyje švenčia "Velykos". Taigi tą dieną, kai Kristus mirė penktadienį, tą dieną, kai Kristus buvo kapas - šeštadienį ir tą dieną gavo - sekmadienis. Šeštadienis yra tarp penktadienį ir sekmadienį dieną. Mes galime lengvai apskaičiuoti: Jei sekmadienis yra pirmoji diena, tada penktadienį ir šeštadienį yra šeštasis septintasis. (Europos šalių turi iki sekmadienio 20-ojo amžiaus pasikeitė septintą savaitės dieną). Jei paklausite Judėjas jums pasakys, kad pasiruošimo diena yra šešta diena - penktadienis, kad ji patvirtina, kad šeštadienis yra septintoji.

Studijų įrodymą

Žodynuose randame su šūkio šeštadienis paaiškinimą: "Šeštadienis yra septintoji savaitės diena" (Websters Žodynas standartas). Tiesą sakant, žodis, šeštadienį 108 kalbų visame pasaulyje. Iš portugalų ir ispanų "sabbado" rusų "subbota", bulgarų "šubuta" arabų kalba, kaip-SABT. Kalbos pasaulyje liudija didelę ir šlovingą, kad šeštadienis yra septintoji savaitės diena.

Astronomijos įrodymų

Ar kada nors stebėjote kalendorių, todėl jums išsiaiškinti, kuris dieną septintą? Iki šiol mūsų kalendorių (ir vis dar matyti tam kalendoriai šalyje) jis buvo sekmadienį - pirmą dieną, pirmadienį antroji Antradienis, 3, trečiadienis ketvirtą Ketvirtadienis, 5, Penktadienis, 6 ir šeštadienį septintą dieną. Jis visada sako, kad patinka?

Iš kur ateina šios savaitės ciklą? Nuo Saulės - saulė, saulės kontrolės metinį ciklą. Nuo mėnulio? Saulės, Mėnulio yra atsakingas už mėnesio ciklus. O kas šalyje, kuri sukasi aplink savo ašį? Ne, šalyje kasdien ciklas.

Parodymai Karaliaus Grinvičo observatorija Londone

Pažymėti Finley bandė gauti konkrečių įrodymų dėl kilmės ir trukmę per savaitę ciklu, todėl jis parašė karališkasis astronomas "Royal Greenwich observatorijoje Londone (Karališkoji Observatorija Grenchwich). Observatorijos registruojami tikslaus laiko visame pasaulyje. Pasiūlymo laiške Vas 11, 1974:

Pone, šiuo metu vykdo mokslinių tyrimų nuolatinio savaitės ciklą,. Įvairios Europos astronomai pranešė, kad savaitės ciklą, buvo nutrauktas nuo neatmenamų laikų. Kitaip tariant, septintą dieną mūsų einamosios savaitės sutampa su septintą dieną į Biblijos laikų savaitę. Turiu tris klausimus:

1. Kas atsitiko su jūsų savaitės ciklo stabilumo tyrimai nuo seniausių laikų?

2. Nulemia kalendorius (Julijaus prie Grigaliaus ...) savaitės ciklo tam tikru būdu?

3. Ji ir toliau šeštadienį mūsų laiko eilučių nepažeistos, septynias dienas šeštadienį, kuri Biblija kalba į nukryžiavimo kontekste?

Aš vertinu savo laiką, kad Jūs vartojate atsakyti į šiuos klausimus ir laukiame Jūsų anksti atsakyti. Pagarbiai, Mark Finley

Atsakomosios nuo Royal Greenwich observatorijoje Londone

Gerbiamasis Pone, man buvo perduotas Jūsų laišką Karaliaus Grinvičo observatorija, ir režisierius manęs paprašė jums atsakyti.

Tęstinumas septynių dienų savaitė yra prižiūrimi nuo pirmųjų dienų iš žydų religijos. Astronomai gali nagrinėti tik su tuo, kas yra susijęs su laiko, datos ir metų nustatymas. Bet kaip savaitę pilietiniu, socialiniu ir religinių ciklas, nėra jokios priežasties, kodėl turėtų būti tų kalendorinių pažeidimas.

Bet kalendorinių bandymas įvažiavo į stiprią opoziciją žydų lyderių. Esame įsitikinę, kad tokio pažeidimo nėra išjungtas. Keisti Julijaus prie Grigaliaus kalendoriaus (1582 - 1927) buvo sukurta taip, kad jis nėra pažeistas savaitės ciklo.

Su pagarba RHTrucker.

Įrodymai, kad Biblijos istorijoje pasaulio kalbų ir astronomija yra aiškūs.

Šeštadienis Biblija šiandien kalendorius šeštadienį, tai septintą dieną, savaitę, šventas Jėzaus Kristaus!

Šeštadienį septintą savaitės dieną išlaikant senąjį Izraelį, bet taip pat apaštalų, ankstyvieji krikščionys, ir ypač Jėzaus Kristaus.

Jėzus Kristus yra mūsų modelis, ir jis toliau kaip septintą kalendorinę dieną šeštadienį nuo Jėzaus Kristaus laiku nepasikeitė. Todėl mūsų pagrindinis įrodymas, kodėl tai yra teisė kalendorius šeštadienis poilsio diena. Jėzus Kristus yra įrodymas ir orientyras, nes jei žmonės blogai šventą dieną, jis būtų ją išspręsti ir atkreipė dėmesį į tai, kas teisinga. Jėzus Kristus, bet tai nėra net mėnulio sabbatize šeštadienį, tačiau jo gyvenimas patvirtino, šeštadienis pagal kalendorių, kuris iki šiandien nepasikeitė!

Tiesiog tą dieną, kai Viešpats ateina susitikti su jumis, laukiame jūsų buvimo ir noro susitikti su jumis. Ne penktadienį, ketvirtadienį, sekmadienį, tačiau ji ateina pas mus šeštadienį! Kaip liūdna, kad dauguma krikščionių yra dar sekmadienį, kai Dievas jau paliko.

Kitas etapas matome Ellen Gould Balta, kurioje aiškiai patvirtino, kad Dievas svarbą įšventintas poilsio diena šeštadienį ir net pagal kalendorių, kad atostogų prasideda šeštadienio vakarą parodymus. Dieve, per savo pirmąjį adventistům patvirtino, kad ši diena tikrai yra Biblijos ir auga-vėl šventinimas tiesa poilsio ir žinias skleisti visame pasaulyje.

Mt 16,11-12 - Saugokitės fariziejų ir sadukiejų raugo ", tada supratau, kad jiems buvo liepta vengti mielių duona, bet fariziejų ir sadukiejų gyvenimą.

Mt 23,13-15 -! "Bet vargas jums, fariziejai ir ekspertų iš Šventojo Rašto veidmainiai, uždarymo dangaus karalystė prieš vyrus Yra nevcházíte sau ir tiems, kurie nori prisijungti, turite ginti Vargas jums ekspertų Raštų! ir fariziejai! veidmainiai, kompasų, jūros ir sausumos, kad vienas vyras kreipėsi į tikėjimą, ir kai aš jį gauti, tai padaryti du kartus daugiau prakeiktas už jus!

2. Timothy 4.2 - skelbti žodį, būti pasirengę sezono ir ne sezono metu, barti, raginti, skatinti ir mokyti su didžiausiu kantrybę. Iš tiesų ateis laikas, kai žmonės negali toleruoti garso doktrina, bet savo skonį aplinkinių mokytojai, kurie bus pakutenti savo ausis. Nusigręžti savo ausis nuo tiesos ir kreiptis į mitus.

Apreiškimo 2, 15-16 - Taip, jūs mokotės Nicolaitanes partizanų. Todėl atgailauti. Priešingu atveju, aš atėjau su Jumis ir aš su jais kovoti su savo burnos kalaviju '.

Nupiešti iš knygos: beveik pamiršta dieną - Pažymėti Finley


Susiję straipsniai iš kategorijos - Tiesa Dekalogas

MP3 - Skambutis - vieno eilėraščio į Biblijos rodo sekmadienį laikomasi 1000 $.

321_1000_dolaru.jpg Baptistų pamokslininkas Tonis Mavrakos gavo specialų kvietimą ir iš vieno žmogaus pasiūlymą. "Aš duosiu jums 1000 $ už vieną eilėraščių iš Biblijos, kuri įrodytų, jog sekmadienis yra krikščionių dieną, turi būti ...
Pridėta: 24.01.2011
Parodymų skaičius: 127116x

Šabo kaip kūrybos paminklas, atsižvelgiant į santykį su Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Pažvelkime pradžios Biblijoje, Pradžios knygoje. Čia yra parašyta apie mūsų pasaulio sukūrimą. Mes sužinome, kad Dievas sukūrė šį šešias dienas iš eilės pasaulio ir ilsėjosi septintą dieną. Jis baigė visą savo ...
Pridėta: 28.04.2011
Parodymų skaičius: 156162x

7. Keisti Heart - Tikėjimas ir teisė - Kelias į Kristaus

273_cesta_ke_kristu.jpg "Kas yra Kristuje, yra naujas kūrinys. Kas yra Kas buvo sena praėjo, atsirado nauja" (2. Kor 5:17).Vienas negali pasakyti tikslų laiką ir tikslią vietą, arba nepavyksta nustatyti aplinkybes, kurios leido savo ...
Pridėta: 22.11.2010
Parodymų skaičius: 120401x

Laikytis sabato per šimtmečius

464_zachovavani_sboty.jpg Stebina skerspjūvio istorija, kuri parodo, kad Dievas visada turėjo savo žmones, kurie laikėsi visų Dešimt Dievo įsakymų, įskaitant Dievo poilsio dieną - šabo. Jis niekada nepavyko išnaikinti tautos tikintiesiems ir slopinti ...
Pridėta: 14.08.2011
Parodymų skaičius: 314300x

Ką jis rašė apie adventistai protestantai?

363_reforma-protestante.jpg Ką mes skolingi adventistų? - Evangelikų Savaitės - Constance kibirkštys Rgs 19, 2007 - Nr 25/2007 - 92. LeidimasAdventism apibrėžia save kaip reformų judėjimą, kuris siekė Europoje, Huso, Liuteris, Kalvinas, po ...
Pridėta: 20.02.2011
Parodymų skaičius: 125190x

Lt.AmazingHope.net - Kuris yra septintą dieną - šeštadienį, mėnulio šeštadienį arba sekmadienį?