Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kuo mes tikime - 4 "Human Nature

Biblijos Faktai

166_cemu_verime_prirozenost_cloveka_bible.jpg

Kuo mes tikime - 4 "Human Nature

Pridėta: 07.10.2010
Parodymų skaičius: 99679x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

7. Human Nature

Vyras ir moteris buvo sukurtas pagal Dievo paveikslą, individualumą, ir aprūpintos gebėjimą mąstyti ir veikti laisvai. Nors jie buvo sukurti kaip nemokamai būtybės, yra priklausomi nuo Dievo gyvenimo ir kvėpavimas ir visa kita. Kiekvienas žmogus yra nedaloma vienybė kūno, dvasios ir psichikos poveikio.

Kai mūsų pirmųjų tėvų nepakluso Dievo, jie neigia jų priklausomybė nuo jo, ir taip prarado savo didinga pozicijai pagal Dievo valstybę. Vaizdo Dievo jiems buvo pažeistos ir jie tapo mirties grobis. Jų palikuonys paveldės puolusios prigimties ir jo pasekmes, gimsta su trūkumais ir tendencijas į blogį. Bet Dievo Kristų sutaikino su savimi pasaulį ir Jo Dvasia atkuria visų mirtinų vaizdą žmonės daro savo Maker atgaila. Made šlovės Dievo pašaukti mylėti Dievą, mylėti vienas kitą ir rūpintis savo aplinka.

Pr 1,26-28, 2.7 - Tada Dievas tarė: "Padarykime žmogų pagal mūsų atvaizdą ir mūsų panašumų! Tegul jie turi viešpatauti virš jūros, paukščiai, galvijai, virš visos žemės žuvis ir per kiekvieną Atsipalaidavęs nuskaitymo palei žemę. "Dievas sukūrė žmogų pagal savo atvaizdą, pagal Dievo atvaizdą sutvėrė Jis jį: vyrą ir moterį sukūrė juos Dievas juos palaimino Dievas pasakė jiems:..:" Būkite vaisingi ir dauginkitės, pripildykite žemę, valdykite ją ir viešpatauti į jūrą, paukščiai, žuvys, ir per kiekvieną gyvūnų nuskaitymo palei žemę. "Tada Viešpats Dievas padarė žmogų iš žemės dulkių ir įkvėpė į jo šnerves gyvybės kvapą. Taigi žmogus tapo gyva būtybe.

Ps 8,4-8 - Kai matau savo dangų, tavo pirštų, mėnulis ir žvaigždės, darbas, ten uz stūmimas - kas yra žmogus, aš paprašyti, kad jums prisiminti jį kaip žmogų, kad tu iš jam? Šiek tiek mažesnis nei Dievas, jums ją sukūrė, šlovės ir garbės Jums karūnuotas jį virš savo rankų Jums buvo vyriausybės išsipasakojo prie jo kojų darbus, viskas, ko jums parašė. Avys ir ožkos, visų gyvulių ir visiems laukiniams žvėrims.

Teisės 17,24-28 - Dievas, kuris sukūrė pasaulį ir viską, kas jame yra dangaus ir žemės Viešpats. Negalima gyventi šventyklose rankomis ar jis tarnauja žmogaus rankomis, nes jei jums reikia ką nors, nes jis pats suteikia visoms gyvybės ir kvėpavimas, ir viskas. Iš vienos vyras nebuvo visai žmonijai gyventi visoje žemės paviršiaus. Jos pažymėtos apibrėžtą laikotarpį ir jų gyvenimo ribas ieškoti Dievo, gal ji galėtų paliesti ir rasti jam - nors ir ne toli nuo mūsų.

Pirmoji nuodėmė Pr 3 - visų lauko gyvūnai Viešpats Dievas padarė Najmądrzej. Moteris sakė: "Iš tiesų Dievas uždraudė valgyti kiekvieno sodo medžio?" Vaismedžiai sode mes galime valgyti ", moteris sakė, kad gyvatė." Bet nuo medžio vaisius iš sodo Dievas tarė viduryje, "Ar ne valgyti, nei būsite jį liesti, kitaip jūs mirti." Tai gyvatė moteris sakė: "Jūs ne mirti Bet Dievas žino, kad kai jūs valgyti jo nuo medžio, atverti akis ir kaip Dievas!. Tikrinti pažindamas gera ir bloga"

Kai moteris pamatė, kad medis buvo geras maistui ir norisi pažvelgti medis pageidautina įsigyti priežasties, ji paėmė jo vaisių ir valgė. Ji ir jos vyras, kuris buvo su ja, ir jis valgė. Tada jie abu akys ir jie suprato esą nuogi. Taigi surišo figmedžio lapus ir padaryti sijonas. Bet staiga išgirdo Viešpaties Dievo, balso walking už Dienai atvėsus, sodas. Tada Adomas ir jo žmona pasislėpė nuo Viešpaties Dievo tarp medžių sodas.

"Kur tu esi?" Viešpats Dievas pašaukė Adomą. Jis sakė: "Aš girdėjau tavo balsą sode ir bijojau, nes buvau nuogas Taigi aš paslėpiau.." "Kas tau sakė, kad jums buvo Naga" paklausė Dievo?. "Jūs turite ne valgyti nuo medžio, apie kurį aš jums įsakęs nevalgyti?" Adomas tarė: "Moteris, kurią Tu man davei būti su manimi, ji davė man nuo to medžio, ir aš valgiau". "Ką tu padarei?" Viešpats Dievas tarė moteriai. "Gyvatė apgavo mane, ir aš valgiau", sakė ji.

Viešpats Dievas tarė gyvatei: "už tai, ką padarė, jūs prakeiktas tarp visų gyvulių ir laukinių žvėrių. Visi mano gyvenimo dienas, ir tavo pilvas tu valgyti dulkių. Atskleisti tarp tavęs ir moters, ir tarp tavo palikuonių ir priešiškumas . jai jis bus sutraiškyti galvą, o jūs į kulnį "moteris sakė:"... padauginsiu tavo nėštumo vargus, savo vaikus, jūs gimdyti skausmas Po vyrų nori ištart, bet jis bus verti "

Adomas sako:! "Kadangi jūs išklausyti savo žmoną ir valgė iš Uždraudė medį, tuo bus man prakeikimas Juk jos gyvenime iš jos negandų valgote dienų, jie bus pateikti erškėčių ir usnių, ir tu valgysi žolė laukas jūsų antakis valgysite savo duona, kol grįšite į šalį, nes ji ateina iš prakaitas.! dulkių ir dulkių jums grąžina "

Ps 51,7 - Kodėl aš padengia kaltinti nuo gimimo, esu nuo pat savo prasidėjimo nusidėjėlis.

Rom 5,12-17 - Sin atėjo į pasaulį per vieną žmogų nuodėmė ir mirtis atėjo. Mirtis yra tada išplito į visus žmones, nes visi nusidėjo. Nuodėmė, tačiau buvo pasaulyje prieš įstatymą, bet kai nėra įstatymo, nuodėmė yra neįskaičiuojama. Nuo Adomo iki Mozės mirties karaliumi, net per tuos, kurie nusidėjo pat nusižengimus kaip Adomas. Adomas buvo vienas prototipas, kuris turėjo dar ateis. Tarp malonės ir kaltę, tačiau, yra skirtingas. Taip, viena mirtis, kaltė, daugelis patyrė nesėkmę. Dievo malonė yra kur kas didesnis - gerokai daugiau nei tiek daug dovanojo vieno žmogaus, Jėzaus Kristaus malonė!

2. Kor 5,19.20 - Dievas Kristuje įrašytas taikos pasaulyje! Jis nustojo žmonės jaučia kaltę ir dėl susitaikymo pranešimą patikėti mums.

Ps 51,12 - sukursite man, Dieve, tyrą širdį, atnaujinti savo vidinį dvasios atkaklumo.

1 sausis 4,7-12,20 - Mylėkite vienas kitą, mylimas - po Dievo meilės. Kiekvienas, kuris myli, yra gimęs iš Dievo ir pažįsta Dievą. Kas nemyli nežino Dievas - Dievas yra meilė. Šiuo Dievo meilės parodė mums, kad savo viengimį Sūnų, Dievas pasiuntė pasauliui, kad mes gyventume per jį. Šiuo yra meilė, o ne, kad mes pamilome Dievą, bet kad Jis mus pamilo ir atsiuntė savo Sūnų kaip permaldavimą už mūsų nuodėmes. Mylimieji, jei Dievas taip pamilo mus, mes turime mylėti vieni kitus. Dievas niekada nebuvo matyti. Kai mes mylime vienas kitą, Dievas gyvena mus ir Jo meilė mums yra įvestas. Kas sako: 'Aš myliu Dievą ", o nekenčia savo brolio, yra melagis. Kai kas nors nemyli savo brolio, kurį mato, negali mylėti Dievo, kurio nemato.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Vienintelį tikrąjį Dievą, yra Izraelio Dievas!

439_izraelite.jpg Iz 44,6 - Taip sako Viešpats, Karalius ir Atpirkėjas, Izraelio, kareivijų Viešpats: "Aš esu pirmasis ir aš esu paskutinysis, be manęs nėra Dievo.Dievas yra tik vienas! Vienas Sukūrė žemės ir visatos, ...
Pridėta: 01.06.2011
Parodymų skaičius: 239440x

Šėtono galutinis apgaulės, imituojančiu apie Jėzaus Kristaus atvykimas

423_napodobeni_prichodu_jezise_krista.jpg Visos Biblijos pranašystės išsipildys ir rodo, kad mūsų pasaulis yra jų istorijos pabaiga. Dabartinis pasaulio įvykiai rodo, kad mes per pastaruosius dienas nuo šio pasaulio ir mūsų darbas yra paruošti mūsų ...
Pridėta: 06.05.2011
Parodymų skaičius: 317387x

Millennium - tūkstantmečio karalystė

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg Tūkstantmetė karalystė yra parašyta painiavos ir kliedesiai aikštelė. Kai kurie žmonės tiki, kad tūkstantmečio karalystė jau yra čia, žemėje, tačiau dauguma jų mano, kad dar ateis. Pavyzdžiui, "New Age ir Maitrea ...
Pridėta: 07.01.2011
Parodymų skaičius: 162026x

Kuo mes tikime antroji dalis - doktrinos punktų 16-28

414_cemu_verime_16_28.jpg 16 Viešpaties vakarienė - Viešpaties vakarienė yra iš Jėzaus kūnas ir kraujas simbolių dalyvavimas kaip tikėjimo žodžio ipsum, mūsų Viešpatį ir Išganytoją. Bendruomenės patirties esančios Kristaus, kuris susitiko su Jo tauta ...
Pridėta: 11.04.2011
Parodymų skaičius: 110594x

Poilsio dieną, šeštadienį arba sekmadienį?

60_sunday_saturday.jpg Kas yra tinkamo poilsio diena, šeštadienis arba sekmadienis?Dažnai į krikščionių bažnyčių kalbėti, kas yra tikroji poilsio diena. Dauguma bažnyčių, krikščionių asociacijos sanctifies Sekmadienis, tik saujelė šeštadienį. Kodėl pasaulio saujelė žmonių šiame ...
Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 524363x
Rekomenduojama

Lt.AmazingHope.net - Kuo mes tikime - 4 "Human Nature