Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kuo mes tikime - 2 Trejybė

Biblijos Faktai

107_cemu_verime_2_bible.jpg

Kuo mes tikime - 2 Trejybė

Pridėta: 20.09.2010
Parodymų skaičius: 114449x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

2nd Trejybė Dievo

Dievas yra vienas: Tėvas, Sūnus ir Šventoji Dvasia, trys asmenys iš amžinybės vienybė. Dievas yra nemirtingas, visagalis, visažinis, suvereni ir visur. Yra begalinis ir už žmogaus supratimas. Nepaisant to, yra žinoma, per savo pasirodymą. Ar amžinąjį ištikimybė, garbė ir paslaugos visas kūnas.

Tėvo

Dievas, Amžinasis Tėvas, Kūrėjas, rengėjas, lydi ir aukščiausiasis valdovas visai kūrinijai. Tai tiesiog ir šventas, gailestingas ir maloningas, kantrus ir turtingas meile ir nepakeičiamą ištikimybę. Nekilnojamasis turtas ir galia pasireiškia Sūnus ir Šventoji Dvasia taip pat yra ženklai Tėvas. (Pr 1:1, Apreiškimo 4,11, 1 Kor 15:28; Jono 3:16, 1 Jono 4,8; 1.Timoteus 1,17, 2 Genesis 34,6.7; John 14:09)

Sūnaus

Dievas, Amžinasis Sūnus, tapo žmogumi, Jėzaus Kristaus. Per jį visa buvo sukurta, pasireiškia Dievo charakterio, vieta žmonijos išganymo ir pasaulyje yra vertinami pagal tai. Amžina tikrąjį Dievą Kristuje Jėzuje tapo žmogaus teisių. Įkurta iš Šventosios Dvasios, gimė iš Marijos Nekalto. Jis gyveno ir linko, kaip vyras, tačiau jis buvo tobulas įkūnijimas Dievo teisingumu ir meile. Jo stebuklus pasireiškia Dievo jėga ir įrodė, kad jis yra Dievo pažadėtas Mesijas. Savanoriškas patyrė ir mirė už mus ant kryžiaus už mūsų nuodėmes. Jis prisikėlė iš numirusiųjų ir nužengė į dangų ir yra dangaus šventyklą mūsų naudai. Jis sugrįš į šlovės, amžinai išgelbėti savo tautos ir ištaisys viskas. (Jn 1,1-3,14, 5,22, Kolosiečiams 1,15-19; Jonas 10:30; 14,9, Rom 6:23, 2 Kor 5,17-19; Lk 1,35; Filipiečiams 2,5 -11; hebrajai 2,9-18; 1 Kor 15,3.4; žydų 8,1.2; John 14,1-3)

Šventoji Dvasia

Dievas, amžina dvasia, jis prisidėjo prie Tėvo, ir kuriant Sūnų įsikūnijimas ir išpirkimo. Įkvėptas Biblijos autoriai. Kristaus užpildyti gyvenimo jėga. Siūlo ir įtikinti žmones. Tie, kurie jo klauso, atkuria ir transformuoja Dievo atvaizdą. Išsiųsta Tėvas ir Sūnus turi būti visada su Dievo vaikai, dovanodami bažnyčios dvasinės dovanos, suteikia jai liudija Kristų pagal Raštus jis nurodo į visą tiesą. (Pr 1,1.2 Lk 1,35, 2 Pt 1,21, Lk 4,18, Teisės 10,38, 2 Kor 3,18; 4,11.12 Efeziečiams, Teisės 1,8, John 14,16-18,26; 15,26.27; 16,7-13)

Įst 6,4 - Klausyk, Izraeli: "Viešpats, mūsų Dievas, yra vienintelis Viešpats!

Mt 28,19 - kodėl eiti. Gaukite mokiniais visų tautų žmones, krikštydami juos vardan Tėvo, Sūnaus, ir Šventosios Dvasios vardu

2. Kor 13,13,14 - sveikina visi šventieji jums. Mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus, Dievo meilė ir bendrystė su Šventąja Dvasia su jumis malonės.

Efeským 4,4-6 - yra vienas kūnas ir viena Dvasia, viena viltis, kuri mums buvo vadinamas vienas Viešpats, vienas tikėjimas, vienas krikštas, vienas Dievas ir visų Tėvas, kuris virš visų, ir per visus ir visuose.

1 Petro 1,2 - Rūšiavimas Dievo Apvaizdos tėvui per Dvasios pašventinimą ir paklusnumo ir apipurkšti Jėzaus Kristaus kraują.

1 Timotiejui 1,17 - caras amžina, nemirtinga, nematomas, tik Dievui garbę ir šlovė per amžių amžius! Amen.

Apreiškimo 14,7 - Baimė Dievo ir šlovintų jį, nes atėjo jo teismo valanda. Worship Him, kuris padarė dangų ir žemę, jūrą ir vandens šaltinių!

Žmonės žino, kad Dievas yra, tačiau neturi galimybės susipažinti su savo jausmus ar intelektas, bet yra tiek daug priežasčių parodyti tikėjimą.

1 Visos Dizainas nurodyti jų Sukūrė

Kiekvienas produktas turi gamintojas, bet autoriaus idėja. Jis labai gerai kaip puikus sistema erdvėje ir žemėje, bus jų autorius. Gamtoje yra tūkstančiai ir tūkstančiai įrodymus, patvirtinančius faktą, kad mūsų visata, mūsų pasaulis ir mes patys sukūrė galingą Proto, kuris yra puikus jausmas grožio, funkcionalumas ir įdomus.

2. Neturtinės teisės ir sąžinės

Sąžinė yra daugiau kaip teisėjas yra Dievo balsas asmuo rodiklis spręsti gėrio ir blogio. Sąžinė rodo, kad visi žmonės turi raštu savo širdyje tą pačią moralinę teisę, kuri baudžia nusikaltimo gailesčio. Tai tylus, bet tvirtą balsą Dievo, kuris kaltina žmonių nuodėmės Dvasia.

3 Dievo apreiškimo Biblija

Dievas nusprendė palikti parašyti apie save knygą. Leisti pirmoji atskira, o vėliau visa tauta, ir sukelti jam duoti jam nurodymus ir patarimus dėl laimingo gyvenimo. Bendraus su savo tautą per pranašų - žmonėms, kurie skambinti įvairiais būdais ir jie bus perduoti jūsų pranešimą. Jo žmonės nurodė pateikti šiuos įrašus, kad taptų nuolatinė vadovas ir globėjas. Taigi pagrindinė tema Biblija yra Dievo aprašymas. Per šimtmečius, pranašai kalbėjo ir rašė apie Dievą kaip meilę, kad Dievas yra visagalis, visažinis, visur esantis, gerai, pacientui.

Gegužės 4 tinkamiausiais apreiškimu Dievas per Jėzų Kristų

Kristus yra Dievo Sūnus, jo gyvenimas parodė pasauliui Dievo prigimtį, Dievo svarbos mums savo pasiūlymą išganymo. Todėl, kai savo gyvenimo pabaigoje pasakyti.

John 17,4-8,24 - Aš atidarė Tavo šlovės žemėje, darbas, kurį tu davei man, ir aš. Dabar man, Tėve, suteikti jam tą šlovę, kurią esu pas tave turėjęs dar prieš atsirandant pasauliui. Aš atidarė Tavo vardas vyrų davei man pasaulyje. Jie buvo tavo, o tu davė juos man. Laikykite savo žodį ir jūs žinote, kad viską, ką davė man ateina iš jūsų. Žodžiai, kuriuos man pasakė, aš davė jiems, ir jie gavo. Iš tikrųjų žino, kad aš atėjau nuo tavęs, ir tikime, kad jūs mane siuntė. Tėve, aš noriu, kad tu man, su manimi, kur aš esu norėdami pamatyti Ačiū, kad jūs man, nes tu myli mane prieš pasaulio.

Jei asmuo ir gyvenimo Jėzaus Kristaus žinoma, kad Dievas yra didelis ir galingas, geras ir gailestingas, jautrus žmonių poreikiams. Labai pacientų, norinčių ir galinčių padėti. Jis nori atstatyti savo pirminį laimės, yra planas visam pasauliui, kuris veda į tikslus ir kontrolė. Kai atliktos blogis ir nuodėmė, ir vėl pradinėje eilutėje erdvėje.

Jau Senajame Testamente Dievas parodo mums, pavyzdžiui, Senasis ir Naujasis Testamentas papildo viena kitą ir sudaro vieną nedalomą visumą. Naujasis Testamentas ir baigė apreiškimo iš Dievo, kuris prasidėjo iš Senojo Testamento. Biblija turi būti visuma - knyga, kuri kalba apie Dievą.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Turtingas vyras ir skurdžių Lazarus - Luko 16, 19-31

162_bible_lukas_16_19_31.jpg Svarbiausia šiame skyriuje dėlionės daugelis žmonių - nes jie pamiršta, kad tai yra parabolė.Kaip ir kiti palyginimai, Kristus atėjo į gyvenimą atstovavimo turtingųjų ir neturtingųjų Lazar gyvenimo lūkesčius, savo klausytojus.Lk 16,19-31 ...
Pridėta: 05.10.2010
Parodymų skaičius: 269756x

1. Kas yra gyvenimo šaltinis?

83_cesta_ke_kristu.jpg Mūsų dangiškasis Tėvas yra gyvenimo šaltinis, tiesos ir džiaugsmo. Graži šalis, nebuvo dėvėti bet sunaikinimo pėdsakų ir nuodėmės Prakeikimas. Visa graži gamta rodo didelę meilę Dievui. Viskas puikiai tinka žmonių poreikius ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 110418x

Kristus perspėja dėl nesėkmės!

426_bozi_soud.jpg Kristaus atėjimo dieną, bus visam pasauliui teismo dieną. Šventasis Raštas sako:Tadas 1:14-15 - Iš septintos kartos nuo Adomo, Henochas, pranašavo apie juos, sakydamas: "Štai Viešpats ateina su daugybe tūkstančių savo šventųjų, ...
Pridėta: 11.05.2011
Parodymų skaičius: 166253x

Millennium - tūkstantmečio karalystė

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg Tūkstantmetė karalystė yra parašyta painiavos ir kliedesiai aikštelė. Kai kurie žmonės tiki, kad tūkstantmečio karalystė jau yra čia, žemėje, tačiau dauguma jų mano, kad dar ateis. Pavyzdžiui, "New Age ir Maitrea ...
Pridėta: 07.01.2011
Parodymų skaičius: 173508x

Žaidimai - ieškoti tiesos - mūsų ateitis Pagrindinis

406_nove_nebe.jpg Ką Biblija sako apie dangų ir naują žemę, kuri pažadėjo tikinčiųjų? Kaip bus mūsų ateitis atrodo namuose? ...
Pridėta: 04.04.2011
Parodymų skaičius: 120223x

Lt.AmazingHope.net - Kuo mes tikime - 2 Trejybė