Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kuo mes tikime - 2 Trejybė

Biblijos Faktai

107_cemu_verime_2_bible.jpg

Kuo mes tikime - 2 Trejybė

Pridėta: 20.09.2010
Parodymų skaičius: 103549x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

2nd Trejybė Dievo

Dievas yra vienas: Tėvas, Sūnus ir Šventoji Dvasia, trys asmenys iš amžinybės vienybė. Dievas yra nemirtingas, visagalis, visažinis, suvereni ir visur. Yra begalinis ir už žmogaus supratimas. Nepaisant to, yra žinoma, per savo pasirodymą. Ar amžinąjį ištikimybė, garbė ir paslaugos visas kūnas.

Tėvo

Dievas, Amžinasis Tėvas, Kūrėjas, rengėjas, lydi ir aukščiausiasis valdovas visai kūrinijai. Tai tiesiog ir šventas, gailestingas ir maloningas, kantrus ir turtingas meile ir nepakeičiamą ištikimybę. Nekilnojamasis turtas ir galia pasireiškia Sūnus ir Šventoji Dvasia taip pat yra ženklai Tėvas. (Pr 1:1, Apreiškimo 4,11, 1 Kor 15:28; Jono 3:16, 1 Jono 4,8; 1.Timoteus 1,17, 2 Genesis 34,6.7; John 14:09)

Sūnaus

Dievas, Amžinasis Sūnus, tapo žmogumi, Jėzaus Kristaus. Per jį visa buvo sukurta, pasireiškia Dievo charakterio, vieta žmonijos išganymo ir pasaulyje yra vertinami pagal tai. Amžina tikrąjį Dievą Kristuje Jėzuje tapo žmogaus teisių. Įkurta iš Šventosios Dvasios, gimė iš Marijos Nekalto. Jis gyveno ir linko, kaip vyras, tačiau jis buvo tobulas įkūnijimas Dievo teisingumu ir meile. Jo stebuklus pasireiškia Dievo jėga ir įrodė, kad jis yra Dievo pažadėtas Mesijas. Savanoriškas patyrė ir mirė už mus ant kryžiaus už mūsų nuodėmes. Jis prisikėlė iš numirusiųjų ir nužengė į dangų ir yra dangaus šventyklą mūsų naudai. Jis sugrįš į šlovės, amžinai išgelbėti savo tautos ir ištaisys viskas. (Jn 1,1-3,14, 5,22, Kolosiečiams 1,15-19; Jonas 10:30; 14,9, Rom 6:23, 2 Kor 5,17-19; Lk 1,35; Filipiečiams 2,5 -11; hebrajai 2,9-18; 1 Kor 15,3.4; žydų 8,1.2; John 14,1-3)

Šventoji Dvasia

Dievas, amžina dvasia, jis prisidėjo prie Tėvo, ir kuriant Sūnų įsikūnijimas ir išpirkimo. Įkvėptas Biblijos autoriai. Kristaus užpildyti gyvenimo jėga. Siūlo ir įtikinti žmones. Tie, kurie jo klauso, atkuria ir transformuoja Dievo atvaizdą. Išsiųsta Tėvas ir Sūnus turi būti visada su Dievo vaikai, dovanodami bažnyčios dvasinės dovanos, suteikia jai liudija Kristų pagal Raštus jis nurodo į visą tiesą. (Pr 1,1.2 Lk 1,35, 2 Pt 1,21, Lk 4,18, Teisės 10,38, 2 Kor 3,18; 4,11.12 Efeziečiams, Teisės 1,8, John 14,16-18,26; 15,26.27; 16,7-13)

Įst 6,4 - Klausyk, Izraeli: "Viešpats, mūsų Dievas, yra vienintelis Viešpats!

Mt 28,19 - kodėl eiti. Gaukite mokiniais visų tautų žmones, krikštydami juos vardan Tėvo, Sūnaus, ir Šventosios Dvasios vardu

2. Kor 13,13,14 - sveikina visi šventieji jums. Mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus, Dievo meilė ir bendrystė su Šventąja Dvasia su jumis malonės.

Efeským 4,4-6 - yra vienas kūnas ir viena Dvasia, viena viltis, kuri mums buvo vadinamas vienas Viešpats, vienas tikėjimas, vienas krikštas, vienas Dievas ir visų Tėvas, kuris virš visų, ir per visus ir visuose.

1 Petro 1,2 - Rūšiavimas Dievo Apvaizdos tėvui per Dvasios pašventinimą ir paklusnumo ir apipurkšti Jėzaus Kristaus kraują.

1 Timotiejui 1,17 - caras amžina, nemirtinga, nematomas, tik Dievui garbę ir šlovė per amžių amžius! Amen.

Apreiškimo 14,7 - Baimė Dievo ir šlovintų jį, nes atėjo jo teismo valanda. Worship Him, kuris padarė dangų ir žemę, jūrą ir vandens šaltinių!

Žmonės žino, kad Dievas yra, tačiau neturi galimybės susipažinti su savo jausmus ar intelektas, bet yra tiek daug priežasčių parodyti tikėjimą.

1 Visos Dizainas nurodyti jų Sukūrė

Kiekvienas produktas turi gamintojas, bet autoriaus idėja. Jis labai gerai kaip puikus sistema erdvėje ir žemėje, bus jų autorius. Gamtoje yra tūkstančiai ir tūkstančiai įrodymus, patvirtinančius faktą, kad mūsų visata, mūsų pasaulis ir mes patys sukūrė galingą Proto, kuris yra puikus jausmas grožio, funkcionalumas ir įdomus.

2. Neturtinės teisės ir sąžinės

Sąžinė yra daugiau kaip teisėjas yra Dievo balsas asmuo rodiklis spręsti gėrio ir blogio. Sąžinė rodo, kad visi žmonės turi raštu savo širdyje tą pačią moralinę teisę, kuri baudžia nusikaltimo gailesčio. Tai tylus, bet tvirtą balsą Dievo, kuris kaltina žmonių nuodėmės Dvasia.

3 Dievo apreiškimo Biblija

Dievas nusprendė palikti parašyti apie save knygą. Leisti pirmoji atskira, o vėliau visa tauta, ir sukelti jam duoti jam nurodymus ir patarimus dėl laimingo gyvenimo. Bendraus su savo tautą per pranašų - žmonėms, kurie skambinti įvairiais būdais ir jie bus perduoti jūsų pranešimą. Jo žmonės nurodė pateikti šiuos įrašus, kad taptų nuolatinė vadovas ir globėjas. Taigi pagrindinė tema Biblija yra Dievo aprašymas. Per šimtmečius, pranašai kalbėjo ir rašė apie Dievą kaip meilę, kad Dievas yra visagalis, visažinis, visur esantis, gerai, pacientui.

Gegužės 4 tinkamiausiais apreiškimu Dievas per Jėzų Kristų

Kristus yra Dievo Sūnus, jo gyvenimas parodė pasauliui Dievo prigimtį, Dievo svarbos mums savo pasiūlymą išganymo. Todėl, kai savo gyvenimo pabaigoje pasakyti.

John 17,4-8,24 - Aš atidarė Tavo šlovės žemėje, darbas, kurį tu davei man, ir aš. Dabar man, Tėve, suteikti jam tą šlovę, kurią esu pas tave turėjęs dar prieš atsirandant pasauliui. Aš atidarė Tavo vardas vyrų davei man pasaulyje. Jie buvo tavo, o tu davė juos man. Laikykite savo žodį ir jūs žinote, kad viską, ką davė man ateina iš jūsų. Žodžiai, kuriuos man pasakė, aš davė jiems, ir jie gavo. Iš tikrųjų žino, kad aš atėjau nuo tavęs, ir tikime, kad jūs mane siuntė. Tėve, aš noriu, kad tu man, su manimi, kur aš esu norėdami pamatyti Ačiū, kad jūs man, nes tu myli mane prieš pasaulio.

Jei asmuo ir gyvenimo Jėzaus Kristaus žinoma, kad Dievas yra didelis ir galingas, geras ir gailestingas, jautrus žmonių poreikiams. Labai pacientų, norinčių ir galinčių padėti. Jis nori atstatyti savo pirminį laimės, yra planas visam pasauliui, kuris veda į tikslus ir kontrolė. Kai atliktos blogis ir nuodėmė, ir vėl pradinėje eilutėje erdvėje.

Jau Senajame Testamente Dievas parodo mums, pavyzdžiui, Senasis ir Naujasis Testamentas papildo viena kitą ir sudaro vieną nedalomą visumą. Naujasis Testamentas ir baigė apreiškimo iš Dievo, kuris prasidėjo iš Senojo Testamento. Biblija turi būti visuma - knyga, kuri kalba apie Dievą.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Video - Kosminės konfliktų

459_vesmirny_konflikt.jpg Visi žmonės žemėje, nepriklausomai nuo religijos ar tautybės, ir pripažinti, kad visi aplink mus, visame pasaulyje yra kova, kova tarp gėrio ir blogio jėgų. Kova tarp šviesos ir tamsos, tiesos ir ...
Pridėta: 08.08.2011
Parodymų skaičius: 152500x
Rekomenduojama

Siela, kuri negali būti nužudyti - Matas 10,28

408_duse_ktera_nemeze_byt_zabita.jpg Mt 10,28 - Nebijok tų, kurie žudo kūną, bet negali užmušti sielos. Atvirkščiai, kurie Jo bijo, kurie gali pražudyti ir sielą, ir kūną pragare.10 skyrius Mato Evangelija, Jėzus kalba apie 16 ...
Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 171099x

Kodėl religinės žmonės turi kentėti?

193_trpici_verici.jpg Žinoma, jūs kada nors susimąstėte, kodėl tiek daug kančių pasaulyje. Taip, mūsų šalis dabar valdo blogio kaip Šėtonas, kuris buvo nuverstas mūsų šalyje. Jis yra čia vadovauti kovai su Dievo tauta ...
Pridėta: 29.10.2010
Parodymų skaičius: 114938x

Ant kryžiaus baudžiamosios - jau danguje, arba, kai antrojo atėjimo?

197_ukriyovani_jezis_kristus.jpg Lk 23, 42-43 - Tada Jėzus tarė: "Prisimink mane, kai ateisi į savo karalystę." Jėzus atsakė: "Iš tiesų sakau tau: šiandien su manimi būsi rojuje".Kaip įrodymus, kad asmuo "palieka po mirties ...
Pridėta: 02.11.2010
Parodymų skaičius: 126094x

Pašalina iš Dievo įstatymo malonę?

325_rusi_se_milosti_bozi_zakon.jpg Būtina išlaikyti Dievo Dešimt Dievo įsakymų, įskaitant šeštadienius, jei esame ne įstatymo, bet malonės? Apaštalas Paulius aiškiai nurodo, kad krikščionių nėra "pagal įstatymą", bet "malonės". Ką vis dėlto, Paulius reiškė?Rom 6, ...
Pridėta: 02.02.2011
Parodymų skaičius: 136748x

Lt.AmazingHope.net - Kuo mes tikime - 2 Trejybė