Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kuo mes tikime - 1 Bibliją, Šventąjį Raštą

Biblijos Faktai

104_cemu_verime_1_bible.jpg

Kuo mes tikime - 1 Bibliją, Šventąjį Raštą

Pridėta: 16.09.2010
Parodymų skaičius: 126839x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

1 - Biblija, Šventasis Raštas

Biblija, Senasis ir Naujasis Testamentas, yra Dievo žodžio rašyti. Skiriamas Dievo įkvėptas per Dievo šventųjų žmonių, kurie kalbėjo ir rašė po Šventosios Dvasios įtakos. Šiuo žodis Dievas davė žmogui būtinų žinių išganymą. Raštas yra neklystantis apreiškimą iš Dievo valią. Ar charakterio, patirties, bandymo akmuo, autoritetingų pagrindu įvertinti mokymosi ir patikimi duomenys apie Dievo aktų istorija.

2nd Petr 1,20-21 - Pirmiausia reikia žinoti, kad jokia Rašto pranašystė negali turėti savo nuomonę pranašas. Pranšystė niekada atėjo iš žmogaus valia, bet Dievo tauta kalbėjo, kaip yra valdomos iš Šventosios Dvasios.

2nd Sveiki 3,16.17 - Visi Raštas yra Dievo įkvėptas ir yra labiausiai naudinga. Moko mus, nuteistųjų, taiso ir šviečia į tiesą.

Ps 119 105 - savo veiksmus atsižvelgiant į tavo žodį, shine on my way.

Patarlių 30,5.6 - All God's kalbos yra grynas, Jis yra skydas tiems, kurie Juo pasitiki. Jo žodžiais tariant, ne pridėti ar priekaištų jums ir pasmerkti yra.

Hebrajams 4,12 - Dievo žodis yra gyvas ir aktyvus, aštresnis už bet kokį dviašmenį kalaviją. Įsiskverbia į sielos ir dvasios sąsają kaltė ir sąnarių, širdies, kuri analizuoja savo mintis ir ketinimus.

Iz 8,20 - Teisės ir parodymus! Tačiau, jei jie nenori, tai tegul sako žodžius, kurie nėra šviesos.

John 17,17 - šventas yra tiesa: Tavo žodis yra tiesa.

1 Tes 2,13 - nuolat dėkoja Dievui, nes jūs gavote Dievo žodį, kurį girdėjote iš mūsų. Ar sutiktumėte jį ne kaip žmonių žodį, bet kaip kam jis iš tikrųjų yra Dievo, kuris atliko savo darbą Jums žodį tikintiesiems.

Hebrajams 1,1-2 - Daug ir įvairiais būdais praeityje Dievas kalbėjo kartą, kad patvirtintų tėvams per pranašus, o šiomis paskutinėmis dienomis kalbėjo mums per Sūnų, kurį jis pats paskyrė įpėdinis visų dalykų, per kuriuos jis sukūrė pasaulį . Dievas niekada kalbėjo žmonėms tiesiogiai. Kartais per angelus, pranašus kada nors matė - specialus valstybės kūno ir proto, kai Dievo suvokimas komunikacijos. Pranašai dažnai nesupranta reikšmės, kad Dievas jiems papasakojo. Kitą kartą jis rašė savo žodžius įvaizdį, kuris jiems buvo parodytas.

Apaštalas Petras sako:

2nd Peter 1,21 - pranašystė niekada atėjo iš žmogaus valia, bet Dievo tauta kalbėjo, kaip yra valdomos iš Šventosios Dvasios.

Čia mes kalbame apie įkvėpimą, apie įkvėpimą. Dievas sakė savo žmonėms žinią, kad perduodama savo amžininkų, ar registruojama palikuonių. Svarbus vaidmuo raštu Biblija atliko trečiosios Dievo Asmuo - Šventoji Dvasia. Jis įkvėpė rašytojus, ir jis taip pat padeda žmogui suprasti Bibliją.

John 16,13 - bet kol jis, tiesos Dvasia padės jums į visą tiesą. Ji nekalbės iš savęs, bet jis sako viską, ką jie girdi - ir tau ateitis.

Keli principus sėkmingai tyrimo Biblija

1 tikime, kad Biblija yra Dievo žodis.

Rom 10,17 - Tikėjimas yra išklausęs pranešimą ir naujienos yra žodis Kristaus.

2. Palikite aiškinant Šventosios Dvasios. Švino

John 16,13 - bet kol jis, tiesos Dvasia padės jums į visą tiesą. Ji nekalbės iš savęs, bet jis sako viską, ką jie girdi - ir tau ateitis.

3 girdi Dievo nurodymus.

James 1.5 - Jei kas nors iš jūsų išminties, tegul Dievas prašo, ir jis jai suteikia jam - vis dar turtinga, kad visi ir be išlygų!

Gegužės 4 Noras gyventi nustatytus principus.

John 7,17 - Jei kas nori vykdyti jo valią, žino, kur mokymas iš Dievo, ar Aš kalbu iš savęs.

Priimti Biblija 5 kasdien dvasinis duona.

Mt 4,4 - Bet jis atsakė: Parašyta: ne duona bus gyventi žmogus, bet kiekvienu žodžiu, iš Dievo lūpų. "

6. Biblijos interpretuoja Bibliją, nesuprantamas vietų kitur paaiškinti.

Iz 28,10,13 - pamokymas už pamoką, išmokti pamoką, valdyti administravimas, valdymas administracijos, tada truputį, pamažu onud. Bet Viešpaties žodis pasimokyti, pasimokyti, tvarkyti administravimas, valdymas administracijos, tada limanda ir onud bitų.

7. Leisti Dievas ir Biblija jos įtaka pasikeitė į savo charakterį ir elgesį

Hebrajams 4,12 - Dievo žodis yra gyvas ir aktyvus, aštresnis už bet kokį dviašmenį kalaviją. Įsiskverbia į sielos ir dvasios sąsają kaltė ir sąnarių, širdies, kuri analizuoja savo mintis ir ketinimus.

2nd Timothy 3,16 - Visi Raštas yra Dievo įkvėptas ir yra labiausiai naudinga. Jis mus moko, ir nuteistųjų, taiso ir šviečia į tiesą, kad Dievas buvo man puikiai pasiruošę ir pasirengęs kiekvienam geram darbui.

8 dvasinės tiesos Biblija suprasti dvasiškai

1 Kor 2,14 - nonspiritual vyras bet nepriima ką Dvasios, nes jie yra kvailystė jam, ir jis negali suprasti, nes jie gali būti suprantamas tik dvasiškai.

9 Pro Biblija yra susipažinęs su autoriumi, su Kristumi, Biblija yra Jo laiškas jums.

John 5:39 - tyrinėjate Raštus, nes manote, kad jie turi amžinąjį gyvenimą, ir ji rodo man.

10 Kai jūs nesuprantate, galėtų nusilenkti prieš Dievą ir savo mintis.

Iz 55,9 - dangus aukštai virš žemės, taip mano keliai viršija jūsų kelius, todėl manau, savo mentalitetą.

Darbo 38,4 - Kur buvo tu, kai aš įkūrė žemę? Tiesiog pasakykite man, jei ji gerai. Kas nustato jos dydį? Žinoma, jūs žinote! Kas tempas normą, kurią ji?

Jėzus sakė: Senojo Testamento Raštus - ir kiek daugiau pasakyti apie Naujojo Testamento Raštus: "Raštų liudija apie mane" (Jn 5:39), kad statula, į kurį jie yra netekę amžinojo gyvenimo viltį, . Taip, visa Biblija kalba apie Kristų. Nuo pirmųjų pranešimų apie padaras, kuris sakė, kad be Kristaus "atsirado ne viskas, kas yra" (Jn 1:3), į galutinę pažadas: "Štai Aš veikiai ateinu" (Apr 22,12), mes skaityti apie savo darbą ir klausytis jo balso. Jei norite sužinoti, Gelbėtojo, ištirti Biblijoje. Užpildykite jūsų širdis į Dievo žodžio.

Biblija buvo parašyta mokslininkams: priešingai, yra skirtas paprastiems žmonėms. Didžiosios tiesos reikia išganymo, yra aišku, kaip vidurdienį, nesvarbu, jokios klaidos iš kelio, išskyrus tuos, kurie reglamentuoja savarankiškai sprendimo, o ne po atskleidė Dievo valią.

Nieko daugiau kaip sustiprinti jausmą išsamiai išnagrinėti Raštas. Jokia kita knyga turi tokią galią pakelti mąstymą, stiprinti mūsų protinių sugebėjimų, kaip giliai, rafinuotas Biblijos tiesas.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Šabo kaip kūrybos paminklas, atsižvelgiant į santykį su Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Pažvelkime pradžios Biblijoje, Pradžios knygoje. Čia yra parašyta apie mūsų pasaulio sukūrimą. Mes sužinome, kad Dievas sukūrė šį šešias dienas iš eilės pasaulio ir ilsėjosi septintą dieną. Jis baigė visą savo ...
Pridėta: 28.04.2011
Parodymų skaičius: 149370x

Žaidimai - JĖZAUS

199_film_jezis.jpg Jėzus Jono Heyman žiūrima ir taip pat labiausiai išverstas filmas kino istorijoje.Šis filmas yra istoriškai glaudžiai Jėzaus Kristaus gyvenimu.Kas yra Jėzus? Šiuo prejudiciniu klausimu prašoma atsakyti į pripažintas gamintojų Jonas Heyman. ...
Pridėta: 03.11.2010
Parodymų skaičius: 211931x

Dievų pavadinimas - kodėl Dievas, Tu blasphemest ir dar prisiekiu ji?

318_bozi_jmeno_na_darmo.jpg Išėjimo 20, 7 - nenaudokite Viešpatie, tavo Dievo, vardo be reikalo, tiems, kurie imasi savo pavadinimą veltui, Viešpats nepaliks be bausmės.Dauguma religinių žmonių yra susipažinę su įsakymu, ir dar turi savo ...
Pridėta: 23.01.2011
Parodymų skaičius: 120270x

Jėzus su Mozė ir Elijas ant Atsimainymo kalno

407_jezis_hora_promeneni.jpg Mt 17,1-8 - Po šešių dienų Jėzus pasiėmė Petrą jo, Jokūbas ir jo brolį Joną, nuvedė juos vieni ant aukšto kalno ir przemienił prieš juos. Jo veidas švietė kaip saulė, ir ...
Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 306885x

Atgailauti - tai dabar pats svarbiausias dalykas!

484_pokani.jpg Mt 4,17 - Nuo to laiko Jėzus pradėjo pamokslauti,! "Atsiverskite Dangaus karalystė yra šalia!"Kai Jėzus Kristus ir Jonas Krikštytojas skelbė netoliese dangaus karalystę, pirmą kartą pradėti vadinti ir paragino žmones atgailauti. ...
Pridėta: 25.09.2011
Parodymų skaičius: 174505x

Lt.AmazingHope.net - Kuo mes tikime - 1 Bibliją, Šventąjį Raštą