Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kristus perspėja dėl nesėkmės!

Biblijos Faktai

426_bozi_soud.jpg

Kristus perspėja dėl nesėkmės!

Pridėta: 11.05.2011
Parodymų skaičius: 153760x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Kristaus atėjimo dieną, bus visam pasauliui teismo dieną. Šventasis Raštas sako:

Tadas 1:14-15 - Iš septintos kartos nuo Adomo, Henochas, pranašavo apie juos, sakydamas: "Štai Viešpats ateina su daugybe tūkstančių savo šventųjų, kad spręsti visos tautos ir kiekvieno nuteisto visų jų bezbożnych veikas, kurios bezbożnych padarė, ir dėl visų griežtų žodžių bezbożnych nusidėjėliai, kurie jums kalbėjau su juo. "

Mt 25,32 - Visos tautos bus surinktos prieš jį, ir jis bus atskiras jų vienas nuo kito, kaip piemuo atskiria nuo ožkos avys.

Bet prieš tai ateis diena, Dievas atkreipia dėmesį į žmonių, kas turi ateiti. Visada suteikti žmonėms apie ateinančiais tyrimų įspėjimo. Kai kas manė, įspėjimai ir pasiklausyti Dievo žodžio. Tada jie pabėgo į teismus, kurie nukrito į nepaklusnus ir netikinčius žmones.

Prieš Dievą sunaikinti pasaulį nuo potvynių, įsakė, kad Nojus įžengė į laivą. Nojus pakluso ir buvo išsaugotas.

Pr 7,1 - Ir Viešpats tarė Nojui: "Eik su savo namų ūkio į skrynią aš mačiau, kad jūs prieš mane iš šios kartos tik šiek tiek..

Prieš Sodomos sunaikinimo, angelai atnešė Partijos pranešimą Partijos pakluso ir buvo išsaugotas.

Pr 19,14 - Loto ir pasikalbėkite su ja-in-law, kuris užėmė jo duktė: "Kelkis ir išėję iš čia, nes Viešpats sunaikins miestą!" Bet jo sūnus-in-law maniau, kad jis juokauja.

Taigi dabar mes turime įspėti prieš Kristaus antrąjį atėjimą ir griauti. Kas eina į pasaulį. Visi, kurie klauso įspėjimo kvietimą, bus išgelbėtas.

Iz 25,9 - Per vieną dieną jie sako: "Štai šis yra mūsų Dievas, jam mes tikėjomės, ir jis mus išgelbėjo Tai yra Viešpaties, juo mes tikimės, bus malonu ir džiaugtis Jo išgelbėjimą.!"

Nes mes tiksliai nežinome, kada jie atvyksta, mes liepė miega.

Lk 12,37 - "Palaiminti tarnausime Viešpačiui, kai jis ateina ras budinčius Iš tiesų sakau jums, apsivilkite iki oro uosto perono, sėdi prie stalo, ir bus vykdomas ir jiems tarnauti..

Tie, kurie atrodo iš Viešpaties atėjimo neturės laukti depresija. Kristaus lūkesčių ateina tam, kad žmonės bijoti Dievo keičiasi pagal ant Dievo teismus. Būtina pažadinti žmones atgailauti už savo nuodėmes, pažeidžia Dievo įsakymų. Tiesiog kaip Nojus buvo Dievo įspėjimas pasaulyje prieš potvynį, ir visi, kurie supranta, Dievo Žodį, įspėjančiu žmones apie tą laiką.

Mt 24,37-39 - bet kaip Nojaus dienomis, taip bus, kai ateis Žmogaus Sūnus. Kaip dienų iki potvynių, valgantis ir geriantis, žmona ir išteka, iki tos dienos, Nojus įžengė į laivą, ir nepastebėjo nieko, kol užėjo tvanas ir nušlavė visas, todėl ji bus, kai ateis Žmogaus Sūnus .

Nojaus laikų žmonėms, piktnaudžiauja Dievo dovanos. Jų gerti ir valgyti tik sąlygojo rajumas ir girtuokliavimas. Pamiršote Dievu, ir atidavė save tik blogis ir bjaurastis!. Šio laiko žmonės buvo sunaikinti dėl savo nedorybių.

Pr 6,5 - Viešpats pamatė kaip žemėje veislės žmogaus blogis ir kad visos mintys, kad nugara į širdis, diena po bloga diena.

Šiandien žmonės daryti tą patį. Apsirijimas, nesusitvardymas, neprijaukintas aistra ir blogio praktika atitinka tos šalies bedieviškumą. Nojaus dieną pasaulyje buvo sunaikinta vandens. Dievo Žodis moko, kad mes dabar bus sunaikinta gaisro. Žmonės iš potvynių Dievas padarė įdomus įspėjimo. Nojus vadinamas fanatikas ir panikos. Reikšmingą mokymosi ir žmonės tvirtino, kad tokia katastrofa, kaip prognozuojama, niekada nebuvo ir niekada nepasikartotų.

Šiandien, kaip Dievo žodį, užtikrina labai mažai. Žmonės juoktis jo įspėjimo. Minios žmonių sako: "Viskas yra nuo pasaulio pradžios Mes neturime nerimauti.." Tai buvo tuo metu, bet ateina bausmė. Nors žmonėms su pajuoka ir panieka, klausdamas: "Kur yra jo atėjimo pažadas?" Ženklai yra įvykdytos.

1 Tes 5,3 - Kai žmonės sako: "! Taikos sauga" staiga nustebęs supainioti, nes kai jie ateis nėščia skausmas, ir nebus nuotėkio.

Bet Kristus sako mums pabusti:

Apreiškimo 3.3 - Prisiminti, ką girdėjote ir gyvūnus, palaikykite ant jo ir atgailauti. Jei jums pabusti, aš ateisiu kaip vagis! Nei niekada nežinote, kas valandą aš atvyksiu pas jus.

Šiandien žmonės yra nuolat užimtas, valgantis ir geriantis, apželdinimo ir statybos, ir tuokiasi. Prekybininkai vis dar pirkti ir parduoti. Žmonių kova už aukščiausią poziciją. Pramogos užpildyti teatro mylėtojai, žirgų lenktynių ir kazino. Jaudulys vyrauja visur, tačiau egzamino dieną sparčiai artėja ir netrukus malonės duris uždarytas visam laikui. Mes nustatoma Gelbėtojo žodžių atsargiai:

Lk 21,34-36 - Saugokitės, kad jūsų širdis nebūtų pakrautas Vaišės ir girtuokliavimas ir priežiūra iš šio gyvenimo. Ši diena turėtų jus nustebinti staiga tarsi spąstai, pagauti tai visi, kurie gyvena šioje šalyje. Todėl žiūrėti ir girdi visada, kad jūs vertas išvengti visų, kad ateina, ir stovėti prieš Žmogaus Sūnų. "

Šaltinis: viltis žmonijos - Ellen Gould Baltoji


Kur toliau? - Susijusios su šia tema

Nelaimė eina, kai Dievas bus pakratoma žemės!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Biblija aiškiai įspėja, kad viena iš paskutinių ženklai prieš Jėzaus Kristaus atėjimas, kad Dievas yra drebulys mūsų šalyje. Šiuo metu daugelis į antrąjį atėjimą jau užpildyta, arba užpildo. Nusikalstamumo ir maišto ...
Atnaujinta: 18.02.2013
Pridėta: 02.04.2011
Parodymų skaičius: 267002x

Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Dešimt Dievo įsakymų buvo prikaltas prie kryžiaus?

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg Biblija sako, kad Dievas davė teisę - Dešimt Dievo įsakymų, kurie buvo parašytas Dievo pirštu tabletės iš akmens, ir įėjo į Sandoros skrynią.Antra, iškilmingą teisės Mozė, kuris buvo dedamas šalia Sandoros ...
Pridėta: 02.02.2011
Parodymų skaičius: 154700x

Siela, kuri negali būti nužudyti - Matas 10,28

408_duse_ktera_nemeze_byt_zabita.jpg Mt 10,28 - Nebijok tų, kurie žudo kūną, bet negali užmušti sielos. Atvirkščiai, kurie Jo bijo, kurie gali pražudyti ir sielą, ir kūną pragare.10 skyrius Mato Evangelija, Jėzus kalba apie 16 ...
Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 171103x

Priežastys, dėl Antrojo Kristaus atėjimo į pasaulį

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg Jėzus Kristus miršta dėl mūsų nuodėmių, pergalė prieš blogį - Šėtonas ir jį nugalėjo. Jis parodė visą visatą, kad Dievas yra meilė, ir dar esame nusidėję prieš Dievo įstatymą, taip mus ...
Pridėta: 08.11.2010
Parodymų skaičius: 130760x

Tik kelią į dangų

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg Jėzus Kristus gyveno, kentėjo ir mirė, kad išgelbėti mus. Dievas leidžia Jo mylimasis Sūnus ateis iš šlovės pasaulyje šis blogis pasaulyje nuodėmės, kairėje šlovės ir garbės ir iškentė įžeidimą, pažeminimą, neapykantą ...
Pridėta: 13.12.2010
Parodymų skaičius: 122124x
Rekomenduojama

Laikytis sabato per šimtmečius

464_zachovavani_sboty.jpg Stebina skerspjūvio istorija, kuri parodo, kad Dievas visada turėjo savo žmones, kurie laikėsi visų Dešimt Dievo įsakymų, įskaitant Dievo poilsio dieną - šabo. Jis niekada nepavyko išnaikinti tautos tikintiesiems ir slopinti ...
Pridėta: 14.08.2011
Parodymų skaičius: 301187x

Lt.AmazingHope.net - Kristus perspėja dėl nesėkmės!