Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kodėl yra blogis?

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

59_snake.jpg

Kodėl yra blogis?

Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 132468x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Aš tikiu, kad jūs visi sutinkame, kad mūsų šalis yra blogis. Yra labai stipri ir aktyvi.

Kur jie atsirado? Kodėl?

Biblija kalba apie maištą prieš Dievą danguje. Torchbearer galingą angelą - Liuciferis norėjau būti lygi Dievui ir jis yra danguje, kur niekas nežinojo nuodėmės, kaltės Dievas. Jis kalbėjo apie tai, kad Dievas valdo tik absoliučią valdžią, ir todėl kiekvienas žmogus turi įsiklausyti į jį iš baimės.

Iz 14,12-14 - Kaip jums nukrito iš dangaus, O Ryto žvaigždė, sūnus Sutemos! Jūs mesti į žemę, tu, kuris vieną kartą nustatytos mažos tautos! Tu sakei savo širdyje: Aš Pakilti į dangų, Aš pakelsiu savo sostą aukščiau Dievo žvaigždžių aš sėdėti Caras ant kalno Asamblėja viską aukščių šventas kalnas. Wstąpię virš debesų viršūnėmis, aš padaryti save kaip Pats Aukštasis.

Atvirai Jono 12,7-9 - kova įvyko danguje Mykolas ir jo angelai kovojo su slibinu. Ir kovėsi slibinas ir jo angelai, bet niekas negali padaryti. Dangus nebuvo nustatyta, kad jie vietoj, ir didysis slibinas - senoji gyvatė, vadinamas Velniu ir Šėtonu, kuris suvedžioja visą pasaulį - buvo nuverstas. Jis buvo išmesti ant žemės ir jo angelai buvo išmesti kartu su juo.

Liuciferis nėra nė velnio su ragais, tai labai pažangių padaras. Lied į dangų ir kreipėsi į mūsų šalies sukilimo iki guli jis žengė pirmuosius žmones Adomą ir Ievą.

Pr 3,1-5 - visų lauko gyvulių Viešpats Dievas padarė protingiausias. Jis papasakojo savo žmonai: "Ar Dievas negali valgyti kiekvieno sodo medžio?" Vaismedžių sodas mes galime valgyti, "sakė moteris gyvatė". Bet sode Dievo medžio vaisių sakė, ne valgyti, nei turi tu lieti, kitaip mirs. "Tai gyvatė moteris sakė:" Jūs mirti! Bet Dievas žino, kad kai medis valgyti, jūsų akys bus atidarytas ir jūs būsite kaip Dievas: Jūs žinote, gėrio ir blogio. "

Rom 5,12 - Sin atėjo į pasaulį per vieną žmogų nuodėmė ir mirtis atėjo. Mirtis yra ten išplito į visus žmones, nes visi nusidėjo.

Atvirai Jono 16,14 - jie dvasios demonais, kurie vyko ženklus ir remiasi šalies ir viso pasaulio karalius, kad surinkti juos į tai, kad didelis dieną Dievas visagalis mūšio.

Nuo tada, Šėtonas erzina žmones ir ištisų tautų dėl Dievo ir vienas kito. Jei Dievas iš karto paauti sunku, atrodė be visų visatos būtybių, baimė ir "Lucifer klausimas širdis nėra tiesa?" Evil kaip alternatyva nebūtų pašalintos. Todėl Dievas davė Šėtonas laiko akivaizdžios. Kai jis žengė pirmuosius žmones pradėjo veikti kaip galingas blogis mūsų Žemė buvo šėtonas ir jo angelai Žemėje nuverstas. Šalis tapo visai visatos teatre.

1 Kor 4,9 - man atrodo, kad Dievas paskyrė mus apaštalų paskutinė vieta, iš serijos, kaip mes pasmerkti mirties tapo spektaklis pasauliui - vyrų ir angelai.

Evil negali būti sunaikinti prievarta, bet turėjo būti pašalintos iš Dievo prigimtį meilės ir teisingumo.

Gal 4,4 - Bet tuo metu, išsipildys, Dievas atsiuntė savo Sūnų, gimęs iš moters, gimęs pagal įstatymą, išpirkti tuos, kurie pagal įstatymą mes priimti sonship teisė.

Jėzus - Dievo Sūnus turėjo parodyti pasauliui, kad Creator, kurie myli savo kūrimo pobūdį. Nors dėl Dievo įstatymo pažeidimas atsipirkimo mirtis, Dievas myli mus taip stipriai, kad atidavė savo sūnų mirti vietoje mūsų.

Jn 03:16 - Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą. Dievas gi nesiuntė savo Sūnaus į pasaulį, į pasaulį pasmerktų, bet kad per jį pasaulis būtų išgelbėtas.

Visos visatos stebuklai: Dizaineris mirė dėl savo vietas.

1 sausis 4,9 - Šiuo Jis parodė Dievo meilę mums, kad jo sūnus, viengimį, Dievas pasiuntė į pasaulį gauti jam visą gyvenimą.

Net kai mes esame čia, žemėje, blogis Liuciferis, bet buvo nugalėtas ir bausmė laukia jo. Jėzus, tačiau pradinis taškas ir vilties mums visiems, kurie sutiko jį į mano širdį. Kas priimti Jėzaus mirtį už mūsų nuodėmes ir taip atsikratyti blogio, galės sugrįžti pas Tėvą, Kūrėjo - Dievo meilės.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Dievas ir neteisybe pasaulyje

314_ukrizovani.jpg Kodėl yra tiek daug blogio ir kančios? Kodėl Dievas negali kištis ir daryti kažką? Daugelis žmonių kyla klausimas, jei Dievas buvo taip seniai būtų padarę kažką. Tai yra labai bendrus klausimus, ...
Pridėta: 17.01.2011
Parodymų skaičius: 153655x

Šabo kaip kūrybos paminklas, atsižvelgiant į santykį su Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Pažvelkime pradžios Biblijoje, Pradžios knygoje. Čia yra parašyta apie mūsų pasaulio sukūrimą. Mes sužinome, kad Dievas sukūrė šį šešias dienas iš eilės pasaulio ir ilsėjosi septintą dieną. Jis baigė visą savo ...
Pridėta: 28.04.2011
Parodymų skaičius: 149369x

Tik kelią į dangų

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg Jėzus Kristus gyveno, kentėjo ir mirė, kad išgelbėti mus. Dievas leidžia Jo mylimasis Sūnus ateis iš šlovės pasaulyje šis blogis pasaulyje nuodėmės, kairėje šlovės ir garbės ir iškentė įžeidimą, pažeminimą, neapykantą ...
Pridėta: 13.12.2010
Parodymų skaičius: 123819x
Rekomenduojama

Pragaras tiesiog yra - kas bus nedorėliai žmonės pabaigos?

371_existuje_peklo.jpg Daugelis žmonių bijo pragaro ir amžinos kančios. Bet po velnių? Biblija kalba apie pragarą, kad tik iki paskutinės dienos sąskaita yra atvykęs. Kai Jėzus Kristus prikelia nedorėlį ir suteikia sprendimo ne ...
Pridėta: 02.03.2011
Parodymų skaičius: 176475x

Kaip išgirsti Dievo balsą

140_jak_slyset_bozi_hlas_1.jpg Sužinokite išgirsti Dievo balsąMūsų brangūs Gelbėtojas laukusios, kol ji atvers duris į savo širdį ir pasakyti, kad mūsų buvimo. Jėzus sako: "Štai Aš stoviu prie durų ir beldžiu Jei kas išgirs ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 242001x
Rekomenduojama

Lt.AmazingHope.net - Kodėl yra blogis?