Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kodėl religinės žmonės turi kentėti?

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

193_trpici_verici.jpg

Kodėl religinės žmonės turi kentėti?

Pridėta: 29.10.2010
Parodymų skaičius: 116439x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Žinoma, jūs kada nors susimąstėte, kodėl tiek daug kančių pasaulyje. Taip, mūsų šalis dabar valdo blogio kaip Šėtonas, kuris buvo nuverstas mūsų šalyje. Jis yra čia vadovauti kovai su Dievo tauta iki antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus, kuris daro bloga pabaiga.

Atvirai Jono 12,7-9 - kova įvyko danguje: Mykolas ir jo angelai kovojo su slibinu. Ir kovėsi slibinas ir jo angelai, bet nereikšmingos. Dangus neturi kur rasti jiems ir didysis slibinas - senoji gyvatė, vadinamas Velniu ir Šėtonu, kuris suvedžioja visą pasaulį - buvo nuverstas. Jis buvo išmestas ant žemės ir jo angelai buvo išmesti kartu su juo. Liuciferis yra ne su ragais velnias, yra labai protingi yra. Jis melavo, Danguje ir perkelti į mūsų Žemę maištas, kad yra pareikštas pirmieji žmonės Adomas ir Ieva.

Bet kodėl kenčia ir žmonės, kurie tiki į Dievą?

Mt 5,4 - "Palaiminti liūdintys, nes jie bus paguosti.

Verkia, dėl kurių kyla realus gaila kalbėti prieš nuodėmę. Jėzus tarė: aš vadinu, kai būsiu pakeltas nuo žemės, visus patrauksiu žmones prie savęs "(Jn 00:32). Kai vienas žiūri, kaip Jėzus nukryžiuotas ant kryžiaus pripažįsta žmogaus prigimties nuodėmingumą. Sužino, kad tai yra mūsų nuodėmė, kad nukryžiuotas Viešpatie šlovės, ir todėl su skaldytų širdis verkia nuodėmes ir apgailestauja.

Jėzaus žodžiais, bet ir komforto pranešimą tiems, kurie patirties liūdesį ir sielvartą. Greif neturi įtakos mums neteisingai.

Hebrajai 12,7-11 - Paleidus bandymus, kurie būtini dėl savo išsilavinimo ir Dievas tau už vaidybą, kaip savo vaikams. Ar yra vaikų, kurie nėra bausti tėvas? Švietimas dalyvavo visi, be to jums nebūtų jo vaikai, kurių pusė ledo. Kai mes pasverti savo fizinę tėvų, kurie iškėlė mums, mes turėtume, o pasiduoti spirito Tėvas ir gauti gyvenime? Jie išvedė Trumpai tariant, savo nuožiūra, tačiau jis dėl mūsų pačių naudai, ateiti pasidalinti savo šventumą. Švietimas metu niekada atrodo gražiai, bet šalta, bet vėliau tie, kurie ėjo per jį, todėl teisingumo ir taikos vaisių.

Galiausiai, kiekvieno bandymo, atrodo, kaip sunku ir kartokas, mes tampame palaiminimu, jei jį priimti tikėjimu. Bet kančia, kad mano žemiškasis malonumais, tampa priemone mus paversti mūsų mintis į dangų. Daugelis nebūtų priimti Jėzų, jei jis serga sukelti ieškoti pagalbos už jį.

Gyvenimas testai Dievo priemonių, atimti iš mūsų purvo ir nelygybė pobūdį. Ji skausmą, kai otesávají, obliuota, šlifuota ir poliruoti. Tai lengva padaryti įspūdį šlifavimo ratas. Bet statybinis akmuo yra pasirengusi imtis savo vietą dangaus šventykloje. Meistras nenaudingas medžiagos ir moka atidžiai ir kruopščiai dirbti. Tik retas ir brangakmenių grind.

Viešpats padeda visiems, kurie pasitiki juo. Religinės žmonių pasiekti didelių pergalių. Jie sužinos daug. Patirs didelę patirtį.

Mūsų dangiškasis Tėvas niekada toleruoti tuos, kurie išgyvena sielvartą. Kristaus pakelia prislėgtųjų ir verkia valo širdies, kol jis tampa savo būste.

Apreiškimo 3,19 - Kaip ir daugelis kaip aš myliu, aš papeikimas ir bausti: būti stropus, todėl ir atgailauti.

Tačiau, kai mes turi ateiti į bėdą, aktas daugiausia Jokūbas. (Pr 32,24-30). Manome, kad visus sunkumus, priešas ranka tamsoje aklas kova, kol jie išnaudojo savo išteklius ir vis dar negali rasti savo paguodą ir išgelbėjimas. Auštant, Dievo paliesti pasirodė Jokūbui, kuris tikrai kovojo su - sutarties angelas. Tada, verksmas, ir nukrito bejėgis į amžiną meilę ginklų, siekiant atsižvelgti palaiminimu, po kurio daugelis norim.

Be to, mes turime išmokti, kad testai yra palaima, ne niekinti Dievą, švietimą arba žymėjimo, kai mes kabinėtis.

Darbo 5,17-19 - štai laimingas žmogus, kuriam Dievas correcteth: todėl nepaniekink tu Visagalio drausmės: Nes jis padaro gerklės, ir bindeth iki: jis sužeidžia, bet ir savo rankomis padaryti visumą. Jis išgelbės tave iš šešių nelaimių: Taip, dar septyniose turi pikta nepalies tavęs.

Jėzus ateina į kiekvieno Nukentėjusysis, išgydyti juo. Jo buvimas palengvina sielvartą, skausmą ir kančias.

Dievas nori mums gyventi ramiai skausmą, Skausmas širdies. Jis nori pakelti savo akis ir pažvelgė į savo mieli ir mylintis veido. Jis nori mums suvokti vertus, mes pažvelgė į jį paprasta tikėjimą ir leido jam vesti mus. Jo širdis jaučia mūsų skausmą, liūdesį ir tyrimai. Jis mus myli amžina meile ir supa mus savo gerumo ir užuojautos. Turėtume skirti daugiau dėmesio mūsų Viešpatį Jėzų Kristų ir vis dar manau jo malonės. Jis pakelia vyras virš kasdienių rūpesčių ir problemų, ir atneša jį į taikos karalystę.

1 Jn 5,4-5 - Viskas, kas yra gimęs iš Dievo, nugali pasaulį daro. Ir štai pergalė, kad nugali pasaulį: mūsų tikėjimas. Kas tai kad nugali pasaulį nei tas, kuris tiki, kad Jėzus yra Dievo Sūnus?

Ištikimasis turi išmokti nuolankumo ir pasitikėjimo Kristumi ir Jo vadovavimas. Tik tada bus pradėti su juo apie Dievo karalystę. Nuoširdus Dievo žmogus "reikia" praeiti su savo savarankiškai, tačiau išbandyti vieną supranta kaip silpnas ir išskiria Kristų į savo širdį.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

1. Kas yra gyvenimo šaltinis?

83_cesta_ke_kristu.jpg Mūsų dangiškasis Tėvas yra gyvenimo šaltinis, tiesos ir džiaugsmo. Graži šalis, nebuvo dėvėti bet sunaikinimo pėdsakų ir nuodėmės Prakeikimas. Visa graži gamta rodo didelę meilę Dievui. Viskas puikiai tinka žmonių poreikius ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 100686x

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

191_jezis.jpg Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš ...
Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 219002x

Žaidimai - Viskas apie Kristų! - Paul Washer

428_vse_je_o_kristu_paul_washer.jpg Šiąnakt aš čia kalbėti apie žmones. Arba kalbėti apie bažnyčios ar religijos. Kadangi visi šie dalykai turi savo ydas ir trūkumus. Kiekvienas iš jūsų turėtų galėti atsistoti ir pasakyti nuo šių ...
Pridėta: 12.05.2011
Parodymų skaičius: 125771x

Jėzaus Kristaus, Jo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo

275_jezis_kristus_2.jpg Vienintelis būdas apmokančiajai žmogaus nuodėmės jei Dievas per Jėzų Kristų. Jo gyvenimas tobulas paklusnumas Dievo valiai, jo kančias, mirtį ir prisikėlimą. Tie, kurie tikėjimu priima šį permaldavimą gali turėti amžinąjį gyvenimą, ...
Pridėta: 25.11.2010
Parodymų skaičius: 207606x

Šabo kaip kūrybos paminklas, atsižvelgiant į santykį su Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Pažvelkime pradžios Biblijoje, Pradžios knygoje. Čia yra parašyta apie mūsų pasaulio sukūrimą. Mes sužinome, kad Dievas sukūrė šį šešias dienas iš eilės pasaulio ir ilsėjosi septintą dieną. Jis baigė visą savo ...
Pridėta: 28.04.2011
Parodymų skaičius: 149370x

Lt.AmazingHope.net - Kodėl religinės žmonės turi kentėti?