Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kodėl religinės žmonės turi kentėti?

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

193_trpici_verici.jpg

Kodėl religinės žmonės turi kentėti?

Pridėta: 29.10.2010
Parodymų skaičius: 124435x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Žinoma, jūs kada nors susimąstėte, kodėl tiek daug kančių pasaulyje. Taip, mūsų šalis dabar valdo blogio kaip Šėtonas, kuris buvo nuverstas mūsų šalyje. Jis yra čia vadovauti kovai su Dievo tauta iki antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus, kuris daro bloga pabaiga.

Atvirai Jono 12,7-9 - kova įvyko danguje: Mykolas ir jo angelai kovojo su slibinu. Ir kovėsi slibinas ir jo angelai, bet nereikšmingos. Dangus neturi kur rasti jiems ir didysis slibinas - senoji gyvatė, vadinamas Velniu ir Šėtonu, kuris suvedžioja visą pasaulį - buvo nuverstas. Jis buvo išmestas ant žemės ir jo angelai buvo išmesti kartu su juo. Liuciferis yra ne su ragais velnias, yra labai protingi yra. Jis melavo, Danguje ir perkelti į mūsų Žemę maištas, kad yra pareikštas pirmieji žmonės Adomas ir Ieva.

Bet kodėl kenčia ir žmonės, kurie tiki į Dievą?

Mt 5,4 - "Palaiminti liūdintys, nes jie bus paguosti.

Verkia, dėl kurių kyla realus gaila kalbėti prieš nuodėmę. Jėzus tarė: aš vadinu, kai būsiu pakeltas nuo žemės, visus patrauksiu žmones prie savęs "(Jn 00:32). Kai vienas žiūri, kaip Jėzus nukryžiuotas ant kryžiaus pripažįsta žmogaus prigimties nuodėmingumą. Sužino, kad tai yra mūsų nuodėmė, kad nukryžiuotas Viešpatie šlovės, ir todėl su skaldytų širdis verkia nuodėmes ir apgailestauja.

Jėzaus žodžiais, bet ir komforto pranešimą tiems, kurie patirties liūdesį ir sielvartą. Greif neturi įtakos mums neteisingai.

Hebrajai 12,7-11 - Paleidus bandymus, kurie būtini dėl savo išsilavinimo ir Dievas tau už vaidybą, kaip savo vaikams. Ar yra vaikų, kurie nėra bausti tėvas? Švietimas dalyvavo visi, be to jums nebūtų jo vaikai, kurių pusė ledo. Kai mes pasverti savo fizinę tėvų, kurie iškėlė mums, mes turėtume, o pasiduoti spirito Tėvas ir gauti gyvenime? Jie išvedė Trumpai tariant, savo nuožiūra, tačiau jis dėl mūsų pačių naudai, ateiti pasidalinti savo šventumą. Švietimas metu niekada atrodo gražiai, bet šalta, bet vėliau tie, kurie ėjo per jį, todėl teisingumo ir taikos vaisių.

Galiausiai, kiekvieno bandymo, atrodo, kaip sunku ir kartokas, mes tampame palaiminimu, jei jį priimti tikėjimu. Bet kančia, kad mano žemiškasis malonumais, tampa priemone mus paversti mūsų mintis į dangų. Daugelis nebūtų priimti Jėzų, jei jis serga sukelti ieškoti pagalbos už jį.

Gyvenimas testai Dievo priemonių, atimti iš mūsų purvo ir nelygybė pobūdį. Ji skausmą, kai otesávají, obliuota, šlifuota ir poliruoti. Tai lengva padaryti įspūdį šlifavimo ratas. Bet statybinis akmuo yra pasirengusi imtis savo vietą dangaus šventykloje. Meistras nenaudingas medžiagos ir moka atidžiai ir kruopščiai dirbti. Tik retas ir brangakmenių grind.

Viešpats padeda visiems, kurie pasitiki juo. Religinės žmonių pasiekti didelių pergalių. Jie sužinos daug. Patirs didelę patirtį.

Mūsų dangiškasis Tėvas niekada toleruoti tuos, kurie išgyvena sielvartą. Kristaus pakelia prislėgtųjų ir verkia valo širdies, kol jis tampa savo būste.

Apreiškimo 3,19 - Kaip ir daugelis kaip aš myliu, aš papeikimas ir bausti: būti stropus, todėl ir atgailauti.

Tačiau, kai mes turi ateiti į bėdą, aktas daugiausia Jokūbas. (Pr 32,24-30). Manome, kad visus sunkumus, priešas ranka tamsoje aklas kova, kol jie išnaudojo savo išteklius ir vis dar negali rasti savo paguodą ir išgelbėjimas. Auštant, Dievo paliesti pasirodė Jokūbui, kuris tikrai kovojo su - sutarties angelas. Tada, verksmas, ir nukrito bejėgis į amžiną meilę ginklų, siekiant atsižvelgti palaiminimu, po kurio daugelis norim.

Be to, mes turime išmokti, kad testai yra palaima, ne niekinti Dievą, švietimą arba žymėjimo, kai mes kabinėtis.

Darbo 5,17-19 - štai laimingas žmogus, kuriam Dievas correcteth: todėl nepaniekink tu Visagalio drausmės: Nes jis padaro gerklės, ir bindeth iki: jis sužeidžia, bet ir savo rankomis padaryti visumą. Jis išgelbės tave iš šešių nelaimių: Taip, dar septyniose turi pikta nepalies tavęs.

Jėzus ateina į kiekvieno Nukentėjusysis, išgydyti juo. Jo buvimas palengvina sielvartą, skausmą ir kančias.

Dievas nori mums gyventi ramiai skausmą, Skausmas širdies. Jis nori pakelti savo akis ir pažvelgė į savo mieli ir mylintis veido. Jis nori mums suvokti vertus, mes pažvelgė į jį paprasta tikėjimą ir leido jam vesti mus. Jo širdis jaučia mūsų skausmą, liūdesį ir tyrimai. Jis mus myli amžina meile ir supa mus savo gerumo ir užuojautos. Turėtume skirti daugiau dėmesio mūsų Viešpatį Jėzų Kristų ir vis dar manau jo malonės. Jis pakelia vyras virš kasdienių rūpesčių ir problemų, ir atneša jį į taikos karalystę.

1 Jn 5,4-5 - Viskas, kas yra gimęs iš Dievo, nugali pasaulį daro. Ir štai pergalė, kad nugali pasaulį: mūsų tikėjimas. Kas tai kad nugali pasaulį nei tas, kuris tiki, kad Jėzus yra Dievo Sūnus?

Ištikimasis turi išmokti nuolankumo ir pasitikėjimo Kristumi ir Jo vadovavimas. Tik tada bus pradėti su juo apie Dievo karalystę. Nuoširdus Dievo žmogus "reikia" praeiti su savo savarankiškai, tačiau išbandyti vieną supranta kaip silpnas ir išskiria Kristų į savo širdį.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Kaip išgirsti Dievo balsą

140_jak_slyset_bozi_hlas_1.jpg Sužinokite išgirsti Dievo balsąMūsų brangūs Gelbėtojas laukusios, kol ji atvers duris į savo širdį ir pasakyti, kad mūsų buvimo. Jėzus sako: "Štai Aš stoviu prie durų ir beldžiu Jei kas išgirs ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 253871x
Rekomenduojama

Pragaras tiesiog yra - kas bus nedorėliai žmonės pabaigos?

371_existuje_peklo.jpg Daugelis žmonių bijo pragaro ir amžinos kančios. Bet po velnių? Biblija kalba apie pragarą, kad tik iki paskutinės dienos sąskaita yra atvykęs. Kai Jėzus Kristus prikelia nedorėlį ir suteikia sprendimo ne ...
Pridėta: 02.03.2011
Parodymų skaičius: 186460x

Jėzaus Kristaus, Jo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo

275_jezis_kristus_2.jpg Vienintelis būdas apmokančiajai žmogaus nuodėmės jei Dievas per Jėzų Kristų. Jo gyvenimas tobulas paklusnumas Dievo valiai, jo kančias, mirtį ir prisikėlimą. Tie, kurie tikėjimu priima šį permaldavimą gali turėti amžinąjį gyvenimą, ...
Pridėta: 25.11.2010
Parodymų skaičius: 217334x

2. Kaip pasiekti gyvenime?

84_cesta_ke_kristu.jpg Žmogus yra būtybių padaryti puikią kokybę ir dovanos. Jis buvo protingas ir gerovę ir gyvena pagal Dievo. Jo mintys buvo švarios, šventosios. Norėdami nepaklusnumo ir nuodėmės įstatymo, susilpnėjęs vyras ir nugalėjo ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 97353x

Žaidimai - Viskas apie Kristų! - Paul Washer

428_vse_je_o_kristu_paul_washer.jpg Šiąnakt aš čia kalbėti apie žmones. Arba kalbėti apie bažnyčios ar religijos. Kadangi visi šie dalykai turi savo ydas ir trūkumus. Kiekvienas iš jūsų turėtų galėti atsistoti ir pasakyti nuo šių ...
Pridėta: 12.05.2011
Parodymų skaičius: 133834x

Lt.AmazingHope.net - Kodėl religinės žmonės turi kentėti?