Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kodėl Jėzus Kristus?

Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

71_druhy_prichod_jezise_krista.jpg

Kodėl Jėzus Kristus?

Pridėta: 12.08.2010
Parodymų skaičius: 151458x
Temos: Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus
PrintTisk

Kodėl Jėzus Kristus?

Jėzus Kristus ateis tyliai ir palaipsniui, kai pasaulis pasiruošęs už jį? Ateina ir ant televizoriaus ar skirtingose vietose?

Kristus ateis asmeniškai ir pastebimai dangų. Pagal Bibliją, kaip jis paliko ateiti ir pamatyti jį kiekvieną žmogų.

Ateina kaip Viešpats viešpatauja ir karalius karalių. Visi aiškiai suprato, kad jis yra pasaulio kūrėjas ir visatos valdovai. Niekas negali abejoti, nes jo atvykimo, kaip žaibas nušviečia visą dangų iš vieno galo į kitą. Žemės Trembles, kapų atidaryti ir iš kurių didėja, nes pirmojo tikrojo Dievo tauta. Jėzus Kristus atėjo, o su ja, žmonės tikėjosi, kad sekmadienio į naują gyvenimą, ar jis baudžiamas.

Jėzus Kristus yra ne tai, ko progressive, ar paslaptis, tačiau gana šokiruojantis visiems. Biblija sako, kad visi matys Jo, netgi tie, kurie Go przebili. Kiekvienas žmogus yra baimėje prieš jį lanko. Žmonės, kurie myli Jėzų Kristų, buvo pripildytas Jo meilė ir pagarba savo teise pagal įstatymus turi būti pilni džiaugsmo ir laimės, kad pagaliau pamatyti savo mylimas karalius ir atpirkėjas. Žmonės, kurie nepritarė Jėzų Kristų į savo širdį ir ji nuo savo nuodėmių valymo bus užpildytos iš siaubo, liūdesio prarastą galimybę.

Mūsų Creator mus savanoriškai atliktas sunkus ir gėdingas mirties už mūsų nuodėmes, kad galėtume būti valomos ir grįžti į Dievo Tėvo. Paimkite jį į savo širdį, su dėkingumu ir meile. Tikėtis mielai Jo antrojo atėjimo išlaisvinti mus iš nuodėmės ir kančių.

Jo auka už mus, Jėzus Kristus jau yra nustatytos, dabar ateina kaip nugalėtoją ir karalius dangaus su didžia šlove.

Teisės 1,9-11 - Po to jis buvo prieš akis aukštyn ir dingo iš savo akyse į debesis. Nors įdėmiai žiūri jam į dangų, ir štai, prie jų priėjo du vyrai baltais drabužiais ir pranešė jiems: "Ką tu stovi žvelgdamas į dangų, galilėjiečiai? Tai Jėzus, kuris buvo paimtas nuo jūsų į dangų, sugrįš tik kaip jūs matėte jį. "

Apr 1,7 - Štai jis ateina su debesimis, ir kiekviena akis matys jį, net tie, kurie Go przebili. Visi jį žemės giminės verkti. Taip, amen.

Lk 17,24 - kaip žaibas nušviečia nuo vieno dangaus peizažas su kitais, taip ir Žmogaus Sūnus savo dieną.

Mt 24,30-31 - tada dangaus pasirodys ir Žmogaus Sūnus ženklas, ir tai visas žemės gentis verkti ir rodyti Žmogaus Sūnų, ateinantį dangaus su jėga ir didžia šlove kamuolius. Jis pasiųs savo angelus su garsiai trimitavo, jie tie surinks Jo išrinktuosius iš keturių kardinolas pažymi, nuo vieno dangaus krašto iki kito.

Pažymėti 13,26 - pažiūrėkite, Žmogaus Sūnų, ateinantį debesyse su didžia galia ir šlove.

John 5,28-29 - Don't puikūs jis, ateina momentas, kai visi, kurie yra kapuose, išgirs Jo balsą ir išeiti - tie, kurie darė gera, bus prikelti gyventi, o tie, kurie padarė blogis bus teismo prisikėlimą.

Kristus ateis savo šlovėje kaip Viešpats ir visatos valdovai. Net negaliu įsivaizduoti, grožį, aiškumą ir orumą, kad Kristus bus supa. Kažkas tokia nuostabi niekas kada nors matė.

Mt 25,31-32 - Kai Žmogaus Sūnus savo šlovėje, visi su juo angelai, sėdi ant savo šlovės soste. Visos tautos bus surinktos prieš jį, ir jis perskirs juos vienas nuo kito, kaip piemuo atskiria nuo ožkos avys.

Ps 50,3-4 - Čia ateina mūsų Dievas negali tylėti, prieš jį kaip ugnis viskas aplink jį didelių audrų! Kviečiamas žemyn iš viršaus dangaus ir žemės, žmonių, kurie stovėjo teismą.

1 Tes 4,16 - išgirsite įkvepiantis komandos Arkangelas balsas ir Dievo Trump, Pats Viešpats nužengs iš dangaus ir pirmą kartą miręs Kristuje sukils.

1 Tes 5,1-3 - laiką ir dienas nereikia rašyti nieko, mano broliai. Patys gerai žinote, kad Viešpaties diena ateis kaip į vagis naktį. Kai žmonės sako: "Taika! Security" yra netikėtai nustebino bausmė, tartum skausmas bus nėščia, ir nebus nuotėkio.

Mt 24,37-39 - bet kaip Nojaus dienomis, taip bus, kai ateis Žmogaus Sūnus. Kaip dienomis prieš potvynio žmonės valgė, gėrė, tuokėsi ir tuokė iki tos dienos, Noe į skrynią, ir pastebėjau, niekas kol užėjo tvanas ir išnyko visi, todėl ji bus, kai ateis Žmogaus Sūnus.

Jėzus Kristus taip pat įspėjo imitacija ir klastojimą Jo antrojo atėjimo ir pasakė savo mokiniams, kad jie turi būti atsargūs.

Jėzus įspėjo, kad Šėtonas norėtų įkūnyti šviesos angelu. Ar norite sekti, kad Jėzus Kristus ir kad pasaulyje vienija savo valstybę. Todėl, jeigu Jūs sužinojote apie atėjimą Naujasis amžius, kad Mesijas bus rodomas per televiziją, ar netgi kad jau yra gyvas ir yra skirtingose vietose, netikiu, kad. Dorybių nebėra Jėzaus Kristaus, kuris tik prieš apžiūros įspėjo žodžiu.

Mt 24,26-27 - sako tau: "Žiūrėkite, tai dykumoje! "Don't go, ar pasakyti:" Štai slaptas vieta, "netikiu. Atėjimo ateis Žmogaus Sūnus kaip žaibas - apšvietė iš dangaus iš rytų į vakarus.

Mt 24,11 - Ir daug netikrų pranašų kils ir daugelį suklaidins.

Mt 24,23-25 - Jei Jums iškilo kažkas pasakė: "Štai, Mesijas jau čia! "Arba" Štai jis! "Tikėti. Augimas yra klaidinga messiahs ir netikrų pranašų, ir bus padaryti labai daug stebuklų ir ženklų, kad atneštų (jei įmanoma), net išrinktuosius. Štai aš jums tai pasakiau iš anksto.

2. Kor 11,14 - ir nenuostabu, nes Šėtonas pats apsimeta šviesos angelu!

2nd Tesalonikiečiams 2,3-4 - Tegul niekas apgauti bet kokiu būdu. Prieš tai ateis diena, turi būti iš Dievo išvengti. Privalo pasirodyti, kad blogis ir peikti, kas bus priešintis ir išaukštinti save aukščiau visko, kas pasakyta ir kas yra Dievas garbinamas. Įsikurti net Dievo šventykla ir vadinamas Dievo!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

Personalo Adventismu, EG Balta - Prophecy Daniel 8, 9, skyrius

299_egw-vision-with-bible2.jpg Nuo tos dienos, Adomas ir Ieva paliko vartus, verksmas, iš Edeno sode, Dievas tikisi, kad Viešpats, kuris nesuderinamas su Liuciferio galios ir atkurti žemiškąjį rojų yra prarastas ir patenka į nuodėmės ...
Pridėta: 25.12.2010
Parodymų skaičius: 138017x

Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija

182_socha_bible_daniel.jpg Biblijos Pranšystė - Daniel statula, į pasaulio istorijos apžvalgaViešpats Dievas yra mūsų planetos istoriją tvirtai savo rankose, mūsų šalis turi didelių planų. Visi turėjo patirties dvi pranašiškas Biblijos knygos - Daniel ...
Pridėta: 18.10.2010
Parodymų skaičius: 264633x

Mes turime atgimimą ir Reformacija mūsų gyvenime, o ne tik žodžiai!

528_oziveni_a_reformace.jpg Ištikimi žmonės karštai melstis už Šventosios Dvasios išliejimu, kuris pažadėjo, kad darbas buvo baigtas, ir Jėzus Kristus atėjo į pabaigą, blogio istoriją. Mes visi norime, kad iki Sekminių, greitai pasikartojo, tačiau ...
Pridėta: 04.01.2012
Parodymų skaičius: 172408x

Priežastys, dėl Antrojo Kristaus atėjimo į pasaulį

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg Jėzus Kristus miršta dėl mūsų nuodėmių, pergalė prieš blogį - Šėtonas ir jį nugalėjo. Jis parodė visą visatą, kad Dievas yra meilė, ir dar esame nusidėję prieš Dievo įstatymą, taip mus ...
Pridėta: 08.11.2010
Parodymų skaičius: 132316x

Maldos naudojimo ir Šventosios Dvasios išliejimu - 777

424_777prayer.jpg Naujojo Testamento Bažnyčia stipriai įtakojo pasaulį su gera žinia iš Evangelijos į vieną karta. Prisipildė Šventosios Dvasios Naujojo Testamento tikintiesiems dalyvaujant pasidalinti žinutę tiesos nukryžiuoto ir prisikėlusio Viešpaties su šimtais tūkstančių ...
Pridėta: 08.05.2011
Parodymų skaičius: 196275x

Lt.AmazingHope.net - Kodėl Jėzus Kristus?