Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kodėl augantys Supernatural apsireiškimų visame pasaulyje?

Dabartinis pasaulio įvykių

355_ufo_china.jpg

Kodėl augantys Supernatural apsireiškimų visame pasaulyje?

Pridėta: 15.02.2011
Parodymų skaičius: 199926x
Temos: Dabartinis pasaulio įvykių
PrintTisk

Visame pasaulyje išaugusio įvairių paranormalių patirtimi, reiškinius ir Dvasingumas. Nėra jokių abejonių, kad jie nėra fikcijos, bet tai, kad žmonės negali paaiškinti. Kai kurie iš jų įvyko ir žiniasklaidos ir spaudos, daugelis nenorėtų paminėti žiniasklaida.

Milijonai žmonių visame pasaulyje jau matė neseniai per televiziją ir internetą du stebuklingus reiškinius: žėrintis NSO Vizija Rokis Jeruzalės katedra ir eterinės figūra baltas baltas jojimo per minios susirinko Tahrir aikštė Kairas, Egiptas, pagauti ant vaizdo. Daugelis žmonių skristi oro ir atskleisti daug įvairių religinių dvasinių simbolius.

Pagal Benjamin Creme, šių ženklų ir stebuklų požymių, kad šauklys išvaizda Maitrėja, Pasaulio Mokytojau, paviešinta. 14. Creme sausis 2010 paskelbė, kad pirmiesiems Maitrėja (inkognito) televiziją. Nuo tada, 29 - kartus pasirodė per televiziją iš JAV ir kitų derybas, galima tikėtis tik Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Japonijoje, Europoje ir visame pasaulyje.

Ką šie reiškiniai reiškia? Kas jas sukuria? Koks jų reikšmė?

Atvirai Jono 16,14 - Jie yra dvasios demonais darbo stebuklų, ir, remiantis žemės ir viso pasaulio karalius, surinkti jas į šį didingą dieną Dievas visagalis mūšis.

Taigi, norint suprasti šio pasaulio jėgos, turime studijuoti Bibliją ir perskaityti, ką ji sako apie Jėzų Kristų. Biblija sako, kad Jėzus Kristus yra Dievo, Atpirkėjas, Sūnaus, bet taip pat žemės teisti.

Dėmesio daug bažnyčių ir savo tradicijas. Biblija kalba apie kažką kita, nei tradicijos metų, su pakeitimais, padarytais Katalikų bažnyčia ir dar daug protestantiškų bažnyčių. Iki krikščioniškos doktrinos įdėti į nemirtingumą siela, kuri Biblijoje niekur neskaičiau, leidžianti Dvasingumas ir įtaka Šėtono stebuklų pratęsimo.

Ekleziasto 9,5-6 - gyvenimo žinau, kad jie turi mirti, o mirusieji nieko nežino. Be atsakomųjų jau negali gauti dar vien atmintyje jų žuvo. Jų meilė, jų neapykanta, visi aistra dingo. Niekas turės į ką nors, kas atsitinka po saule dalis.

2. Kor 11,14 - ir nenuostabu, nes Šėtonas pats virsta šviesos angelu! Taigi nieko ypatingo, jei jo reikalavimas turi būti vergais teisieji. Bet, galų gale jie priklauso, kaip jis nusipelno.

Kun 19,31 - nesukite į vaiduokliai ir vedlys, orakulas. Ar ne jų ieškoti ir dergti juos. Aš esu Viešpats, jūsų Dievas.

Antgamtinių reiškinių, laukuose, NSO, ir net vaiduoklis pasirodymai, įskaitant Mergelės Marijos = Šėtonas Dvasingumas yra blogio autoriui.

Jau nuo gyvenimo ir mirties pobūdį rojus, Šėtonas melavo žmonėms ir dabar, kad pakankamai laiko sustiprinti savo melu. Jie bando atitraukti žmones nuo Dievo, ir jis yra šokiruojantis antgamtinių reiškinių. Spiritizmas nėra skirtumo tarp gėrio ir blogio, ji atskleidžia visų simbolių vaiduokliai ir pasisako prieš Biblijoje. Dažnai, tačiau pagal krikščionybės, prisidengiant kuris neatitinka tikrosios Dievo įstatymas, pagal Bibliją. Kai žmonės mato antgamtinį galia, kad Šėtonas turi galingą angelą, eiti į jį ir negali patikėti, kad Dievas yra jų nekintamas teisę keisti, tačiau saugokitės, kad jis vis dar tik melas.

Ir kodėl šie reiškiniai dabar žingsninis iki?

Todėl, kad ateina Jėzus Kristus - tiesa Atpirkėjas, ir valdovas pasaulio ir visatos ateina. Tai vienas iš žymenų, dėl kurių yra parašyta Biblijoje, kurios jau yra užimtos. Visas pasaulis prijungtas prie vadinamosios New Age judėjimas, kuris turėtų suteikti galimybę savo stebuklus ir antgamtiškas patirtis imituoti tikrojo Išganytojo atvykimo. Šėtonas turi didelę galią, o jo imitacija Atpirkėjo atvykimo bus pasaulio ir labai įspūdingas. Settle net Dievo šventykla ir duos, kaip Dievas.

Kas nėra susipažinęs žodžiai Biblija - Dievo Žodis bus apgauti! - Dievas yra įspėjimas mums - "Štai aš jums tai pasakiau iš anksto."

Mt 24,11 - Ir daug netikrų pranašų kils ir daugelio apgauti.

Mt 24,23-25 - jei jūs, jei kažkas pasakė: "Žiūrėkite, Mesijas jau čia! "Arba:" Štai jis! "Pasitikėjimą. Atsistoti klaidingą mesijai ir netikrų pranašų, ir darys didelių ženklų bei stebuklų, kad suklaidinti, jei įmanoma, net išrinktuosius. Štai aš jums tai pasakiau iš anksto.

2. Tesalonikiečiams 2,3-4 - Neleisk niekam apgauti bet kokiu būdu. Iki tos dienos ateina, ten reikia nusigręžė nuo Dievo. Jie turi atrasti nedorėlius ir ištvirkėlis, kuris prieštarauja ir exalteth save virš visų, kad tai, ką jis sako ir ką Dievas garbinamas. Settle net Dievo šventykla ir išduos Dievas!

Kada reikia tapti vienu iš antgamtiškas patirtis ir apreiškimų melstis Jėzui Kristui, mūsų Viešpaties, mūsų gailestingas Išganytojo ir teisėjams, kuriems Dievas Tėvas suteikė visiems galią. Jis vienintelis turi teisę įsikišti ir laisvas mus nuo demonų rankas!

Teisės 4, 10-12 - kodėl jūs visi ir visa Izraelio tauta pranešti, kad šis žmogus stovi prieš jus sveikas Jėzaus Kristaus iš Nazareto, kurį jūs nukryžiavote ir kurį Dievas prikėlė iš numirusių pavadinimą. Tai yra vienas akmuo jūs, statytojai, pasmerkė, kuris tapo kertiniai akmenys. "Be niekas nėra išganymo - pasaulio žmonių yra pateikta kitokiu pavadinimu, į kurį mes turime būti išgelbėti!"Susiję straipsniai iš kategorijos - Dabartinis pasaulio įvykių

Kas vyksta arabų šalyse - bus dar vienas išvykimas?

370_arabske_zeme.jpg Didelės antivyriausybinių protestų hit per pastaruosius du mėnesius, didelė dalis Artimųjų Rytų. Demonstrantai protestuoja prieš blogos gyvenimo sąlygos, politinės korupcijos, didelio nedarbo, ribojimas žmogaus teisių ir informacijos laisvės.Didžiausias riaušes dabar Lyby. ...
Pridėta: 25.02.2011
Parodymų skaičius: 137324x

Badas pasaulyje

158_hladomor_ve_svete.jpg JT: Taškų alkanas pasaulyje viršija vieną milijardą ir dėl ekonominės krizėsMaisto ir ekonomikos krizės derinys sukėlė badaujančių pasaulyje skaičius viršija vieną milijardą. Palyginti su praėjusiais metais, padaugėjo 100000000-1020000000, sakė Maisto ir ...
Pridėta: 01.10.2010
Parodymų skaičius: 305161x

Kinija evangelizuoti likusio pasaulio - judėjimo (atgal į Jeruzalę)

284_china_globus_vlajka.jpg Dėl Grįžti į Jeruzalės vizijos tūkstančių kinų yra pasiruošę mirti. Bent mes turėtume išsiaiškinti, kodėl. Napoleonas yra pasakęs: "Kai Kinija juda, jis keičia pasaulio veidą." Šiandien tie žodžiai tampa realybe dėka ...
Pridėta: 06.12.2010
Parodymų skaičius: 154429x

Žymiai padidinti žemės drebėjimai numerį!

392_katastrofykont.jpg Nuolat daugėja žemės drebėjimų visoje šalyje. Daugelis žmonių suvokia kaitos ir anomalijų pobūdis ir pradeda suprasti, kad ne viskas yra tvarkoje. Jie supranta, kad kažkas vyksta, kas istorijoje. Kiekvieną kartą, kai ...
Pridėta: 11.03.2011
Parodymų skaičius: 259493x

Pasaulio laikas, kaip daug žmonių šiame pasaulyje?

157_world_clock.jpg Nežinote kaip daug žmonių šiame pasaulyje? Norite sužinoti, kiek žmonių gimsta, kiek žmonių miršta per metus, arba tuo momentu? Nori žinoti, kas nusikalstamumo lygis JAV, žalios naftos pasaulio, valstybinės maisto?Check out ...
Pridėta: 30.09.2010
Parodymų skaičius: 289466x

Lt.AmazingHope.net - Kodėl augantys Supernatural apsireiškimų visame pasaulyje?