Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Klinikinė mirtis - tai, ką Biblija sako?

Kas yra mirtis?

159_tunel_klinicka_smrt.jpg

Klinikinė mirtis - tai, ką Biblija sako?

Pridėta: 01.10.2010
Parodymų skaičius: 293554x
Temos: Kas yra mirtis?
PrintTisk

Kas yra klinikinės mirties, kokių patirčių žmonės?

Daugelis žmonių visame pasaulyje, patyrę klinikinę mirtį, apie tai pasakykite savo patirtimi. Per smegenų mirtis, žmonės turi skirtingą patirtį, kaip kelias yra tamsus tunelis, posėdis mirusių draugų, dažnai patiria Panoraminis apžvalga gyvenimą nuo vaikystės iki dabar. Nuo perspektyva yra dažnai vertinamas visame savo kūne ir tai turėtų būti gydytojų, kurie bando išgelbėti jus.

Patirtis klinikinės mirties, bet nėra teigiamas. Žmonės dažnai pasakoja ir neigiama patirtis, yra apsuptas šalčio, verkė įvairių bauginančių būtybių.

Klinikinės mirties su daugiausiai patirties JAV, kur valstybė gaudavo apie 10 milijonų žmonių. Iš kitos išsivysčiusios šalys patyrė klinikinę mirtį beveik 200 milijonų žmonių. Pasak ekspertų, gali būti žmonių, kuriems pasireiškė klinikinė mirtis daug daugiau.

Kas atsitinka per klinikinės mirties kūno?

Mirties procesas prasideda, kai širdis sustoja, plaučiai nutraukti savo darbą ir parodo ne smegenų veikla. Kai širdis sustoja trumpą vyksta tarp kelių sekundžių po valandą, kas yra įmanoma, su gaivinimą atkurti širdies veiklą. Grįžti į žmogaus gyvenimą.

Tarp smegenų mirties metu įvyksta. Fizinis dėžutė neveikia, bet jūs dar galite grįžti į žmogaus gyvenimą. Smegenys yra vis dar gyvas ir galėtų gauti informaciją. Fizinė mirtis ateina į visą smegenų mirties.

Kas bando atkreipti dėmesį į klinikinės mirties?

Dalykų, kad žmonės patirtį per klinikinės mirties, nukreipkite žymiklį į gyvenimo tęsinys. Klinikinė mirtis bando parodyti, kas atsitinka po mirties. Kad gyvenimas eina iškart po mirties, kad mirtis nėra reikalo nerimauti.

Daugelis klinikinės mirties patirties, sako, kad su savo draugais, kurie jau yra mirę bendrauti.

Tie, kurie patirties netoli mirties patirtis, atsižvelgiant į jų tvirtą tiki, kad po mirties yra kitas gyvenimas. Jų gyvenimo pokyčius, patiria gyvenimo daugiau dvasiškai, dažnai Spirytysta.

Ką Biblija sako apie mirtį?

Biblija yra parašyta daug vietų, kad iš karto po mirties nebėra gyvenimo. Mokymai kad po mirties žmogus eina į pragarą, skaistykla ir dangus yra ne Biblijos. Tai apgaulė ir vilionė, kai kuriose krikščioniškose bažnyčiose atėjo laikas iš pagonių doktrina apie sielos nemirtingumą. Jis ragina Spiritizmas, didinti dvasios, bendravimo su mirusiaisiais.

Nukreiptų prieš šią praktiką Biblija įspėja mus, kad mes jų išvengti.

Kun 19,31 - atsižvelgiant ne jiems, kad mirusiųjų dvasių, nesiekia gauti ir po vedliai, kurie turi būti suteršė jiems: "Aš esu Viešpats, jūsų Dievas.

Vienas negyvas nematote arba bendrauti su kuo nors, miega iki antrojo atėjimo Viešpats Jėzus Kristus.

Ekleziasto 9,5-6 - gyvenimo žinau, kad jie turi mirti, o mirusieji nieko nežino. Be atsakomųjų jau negali gauti dar vien atmintyje jų žuvo. Jų meilė, jų neapykanta, visi aistra dingo. Niekas turės į ką nors, kas atsitinka po saule dalis.

Darbo 7:09 - kaip debesys pro šalį ir atsitraukia gyvasis, kuris patenka į rimtą, daugiau išeina.

Hebrajams 9,27 - Žmonės yra pasiryžę mirti vieną kartą, o tada laukia teismo.

Klinikinė mirtis yra apgaulė, vilionė ir apgaulės Spirytysta.

Kas yra jo agentas?

Biblija sako mums didžiojo konflikto, kuris įvyko danguje. Šėtonas yra kritusių angelų, kurie maištavo prieš Dievą, Dievo įstatymas apie meilę, buvo mesti į žemę. Jie buvo išmesti į žemę, kovos pirmieji žmonės Adomas ir Ieva ir būna ten iki šiol.

Apreiškimo 12, 7-9 - kova įvyko danguje: Mykolas ir jo angelai kovojo su slibinu. Ir kovėsi slibinas ir jo angelai, bet nereikšmingos. Dangus neturi kur rasti jiems ir didysis slibinas - senoji gyvatė, vadinamas Velniu ir Šėtonu, kuris suvedžioja visą pasaulį - buvo nuverstas. Jis buvo išmestas ant žemės ir jo angelai buvo išmesti kartu su juo.

Šėtonas neteko kovoti dėl valdžios šioje šalyje. Pamiršote savo mirties Viešpatį Jėzų Kristų, kuris mirė už mūsų nuodėmes. Jis mirė už jūsų nuodėmes ir patyrė už tai, ką mes turime patirti man.

Šėtonas žino, kad jis turi mažai laiko norint sugundyti visame pasaulyje. Jis išrado daug melo, supainiojo ir klaidingų mokymų. Tai apima smegenų mirties, o tai rodo, kad siela nemirtingumą, gyvenimą po mirties neišvengiama.

Efeziečiams 6,12 - Kai mes ristis ne su kūnu ir krauju, bet su kunigaikštystės, nuo įgaliojimų, skundas dėl šio pasaulio tamsa, nuo dvasinio blogio aukštumas valdovų.

Negalima būti linkusios, skaityti Bibliją ir ieškoti joje tiesos, atverti savo širdį ir ruoštis dieną ateina Viešpaties Jėzaus Kristaus!

Tikėjimas į Jėzų Kristų, mes turime ne amžinąjį gyvenimą, kuris neaptinkamas po mūsų mirties tikimybė, o po galutinio teismo šioje šalyje.

Tikėkite, kad Viešpaties Jėzaus Kristaus atėjimas jau labai arti. Visi biblinės pranašystės yra įvykdytos, eksploatacinių medžiagų, didžiuojuosi, gobšus pasaulio tik per kelias akimirkas.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Kas yra mirtis?

Siela, kuri negali būti nužudyti - Matas 10,28

408_duse_ktera_nemeze_byt_zabita.jpg Mt 10,28 - Nebijok tų, kurie žudo kūną, bet negali užmušti sielos. Atvirkščiai, kurie Jo bijo, kurie gali pražudyti ir sielą, ir kūną pragare.10 skyrius Mato Evangelija, Jėzus kalba apie 16 ...
Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 173069x

Neteisingų doktrina sielos nemirtingumą

58_duch.jpg Tai tikrai nemirtinga siela, ar tai iliuzija? Ką mums sako, atsižvelgiant į tai Biblija?Daugelis bažnyčių buvo imtasi pagonių doktrina mirties. Jie mano, kad po mirties yra tik dar viena gyvenimo, kad ...
Pridėta: 30.07.2010
Parodymų skaičius: 156277x

Turtingas vyras ir skurdžių Lazarus - Luko 16, 19-31

162_bible_lukas_16_19_31.jpg Svarbiausia šiame skyriuje dėlionės daugelis žmonių - nes jie pamiršta, kad tai yra parabolė.Kaip ir kiti palyginimai, Kristus atėjo į gyvenimą atstovavimo turtingųjų ir neturtingųjų Lazar gyvenimo lūkesčius, savo klausytojus.Lk 16,19-31 ...
Pridėta: 05.10.2010
Parodymų skaičius: 257387x

Ant kryžiaus baudžiamosios - jau danguje, arba, kai antrojo atėjimo?

197_ukriyovani_jezis_kristus.jpg Lk 23, 42-43 - Tada Jėzus tarė: "Prisimink mane, kai ateisi į savo karalystę." Jėzus atsakė: "Iš tiesų sakau tau: šiandien su manimi būsi rojuje".Kaip įrodymus, kad asmuo "palieka po mirties ...
Pridėta: 02.11.2010
Parodymų skaičius: 127455x

Jėzus su Mozė ir Elijas ant Atsimainymo kalno

407_jezis_hora_promeneni.jpg Mt 17,1-8 - Po šešių dienų Jėzus pasiėmė Petrą jo, Jokūbas ir jo brolį Joną, nuvedė juos vieni ant aukšto kalno ir przemienił prieš juos. Jo veidas švietė kaip saulė, ir ...
Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 306617x

Lt.AmazingHope.net - Klinikinė mirtis - tai, ką Biblija sako?