Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Klaidingų teorijų krikščionybės atsiradimą iki pasaulio pabaigos

Neteisingų mokymus

263_vznik_falesnych_teorii_v_krestanstvi.jpg

Klaidingų teorijų krikščionybės atsiradimą iki pasaulio pabaigos

Pridėta: 15.11.2010
Parodymų skaičius: 192977x
Temos: Neteisingų mokymus
PrintTisk

Ankstyvieji krikščionys

Jėzus, kada jis gyveno šioje žemėje mokyti vyrus ir jų mokiniai viską, kas yra teisinga ir kas jos laikosi. Jis atėjo parodyti, jog Tėvo meilės prigimtis ir atitinka mūsų atpirkimo pažadas. Jėzus ir jo mokiniai, įskaitant laikomasi visoje Dešimt Dievo įsakymų, šeštadienį ir mokė žmones apie meilę ir nuolankumą įsakymų. Po Jo prisikėlimo, ankstyvoji mokiniai skelbė tiesos ir daug žmonių įtikėjo Jėzų Kristų kaip Atpirkėją pasaulyje. Kai Roma sunaikino Jeruzalę 70 AD, tiems, kurie buvo ištikimas Jėzui ir davė įspėjimų, kad sutaupyti laiko ir pabėgo. Jie išsiskyrė visoje Romos imperijoje.

Bet persekiojimas prasidėjo sunaikinti krikščionių bažnyčia. Šėtonas, kuris naudojamas pagoniška Roma prieš krikščionis sumontuoti įsiutę kova. Krikščionys patyrusi, prarado savo namus ir dažnai buvo žiauriai nužudyti, jas sudeginant ar kitaip. Vis dar auga pyktis ir pyktis, bet maitinimo krikščionims būti ištikimas iki mirties. Vienas žuvo krikščionių Daugelis iš jų įtikėjo, ir krikščionybė vis dar auga.

Krikščionybę su pagonybe NUORODOS

Jeigu Šėtonas nepavyko Bažnyčios persekiojimo, pradėjo daugiau dėmesio skirti taikos ir sukčiavimu. Tuo metu buvo plačiai pagonybės ir vienas iš didžiausių išraiškos saulei garbinti Dievą. Dieną saulės dievas buvo sekmadienis ir pagonių garbinti daug skulptūrų ir vaizdus. Pasaulio krikščionys pradėjo priimti ir paprasčiau (kuris yra šėtono planą, svarbu) krikščionys taip pat pradėjo imtis savo pasaulio. Kaip krikščionis jis nėra pavojingas, minios pradėjo kirsti pagonis į krikščionybę. Jie sutiko su biblinio mokymo, o jie išsaugo savo pagonių širdyse.

Pasikeitė tik gerbė stabus savo dievybių atvaizdus vaizdai Kristaus, Marijos ar šventųjų. Muitinės, festivaliai ir prietarai iš pagoniškos šventyklos tiesiog tempia į krikščionybę. Tai buvo daug pastangų, kad išsiskirti iš judaizmo ir žydų, kaip ryškiausiu yra ir sabato pašventinimas, todėl pasikeitė šeštadienis sekmadienis - diena saulės dievas, nes Kristus buvo prikeltas tą pačią dieną. Ankstyvosios 4 a., 7 kovo 321, tada paėmė imperatorius Konstantinas, krikščionių Romos imperijos imperatorius, pirmasis sekmadienis teisė pagal pavadinimą "Sekmadienis, šventa diena saulę." Bažnyčios ir valstybės vadovai yra palaipsniui vienija tai perkelti dėmesį nuo tikrosios Biblijos šeštadienis pakaitinių dieną.

Kas laimi, bet ne krikščionybė, tikėjimas į Jėzų Kristų, tačiau pagonybės. Tiesą sakant, pagoniškos Romos gyvenimą, tiesiog puošniai apsirengęs ir puošia, bet be dvasios ir mokymus Kristaus! Vyskupas Romos imperatorius įvyko, ir pakeisti jį su karūna Tiara.

Tokios pagonių krikščionybė nebuvo staigmena Dievas. Daug anksčiau, Jėzus Kristus perspėjo negrįžti tol, kol prieš Dievą sukilimo.

2. Tesalonikiečiams 2,3-10 - Neleisk niekam apgauti bet kokiu būdu. Iki tos dienos ateina, ten reikia nusigręžė nuo Dievo. Jie turi atrasti nedorėlius ir ištvirkėlis, kuris prieštarauja ir exalteth save virš visų, kad tai, ką jis sako ir ką Dievas garbinamas.

Settle net Dievo šventykla ir išduos Dievas! Ar neprisimenate, kaip aš sakiau jums, kai buvau dar su jumis? Jūs žinote, kas neleidžia jam dar - iš tiesų gali įvykti iki to laiko. Šio blogio paslaptį, bet tai veikia, tiesiog laukia, kad jis išnyksta kliūtis. Kai jis atranda, kad bloga, Viešpats Jėzus jį nužudyti savo burnos kvapą, naikina jo ryškumą ji ateina. Nedorėlio atėjimas taps šėtono veikla, visų klaidingų įgaliojimus, stebuklai ir stebuklai. Su visais kvailumas yra suklaidinti tų, kurie pozicijoje iki nelaimės, nes jis negali mylėti tiesą, kuri gali išgelbėti.

Tikintieji, todėl padarytas, ir pamažu pradėjo eiti į kompromisą Biblijos vieta šeštadienis išaukštinti sekmadienis. Šeštadienis, tačiau reikia daugiau pagarbos ir ištikimas šalininkas Dievo tiesos, nenori duoti Dievo. Per šimtmečius, kol šiandien eina tikinčiųjų grandinėje, kurie saugo Dievo tiesa. Net didžiausių religinių persekiojimas Inkvizicija viduramžiais, šeštadienis laikymąsi. Valden susiformavo krikščionių grupė, be to, šriftus, kad negavome jokių naujų Jėzaus mokymai ir laikomas vieninteliu vadovu bažnyčia. Jie gyveno kalnų pastogę ir skleisti naujienas.

Dr Kennethas kryptis, bažnyčios istorijos profesorius Andrews universiteto Berrien Sprongs aiškiai teigiama, kad iki antrojo amžiaus nėra konkrečių įrodymų, kad kiekvienas krikščionis šventasis savaitę kiekvieną sekmadienį.

Juozapas rašo: Yra ne vienas Graikijos miestas, net pagoniškos pasaulėžiūros ar kitų tautų, kurios nebūtų gauti mūsų užsakymą ramybės septintą dieną!

Mokymosi pakeisti Romos popiežius, kaip galvos Kristaus Bažnyčia, nesirėmė Biblijos principus. Svarbiausio Biblijos mokymo apie išganymą per tikėjimą Jėzumi Kristumi buvo prarasta didžioji sistema intrigos, atgailos ir lankoma. Krikščioniškosios doktrinos apie išganymą ir išsigimė į dogmą, kuria žmonės gali įgyti indulgencijas, netaikant baudos už nuodėmę, arba kad mesti pinigus į šventyklą lobius gali išpirkti savo artimiesiems ir draugams iš skaistyklos.

SUSIJUSIOS SU krikščionybės FILOSOFIJA

Apie sielos nemirtingumą idėja davė į jo dabartinė forma graikai. Iš graikų pasaulio atvyko į žmogaus nemirtingumą tikėjimo antroje pusėje 5 a. pr. Garsiausios šalininkas šią teoriją buvo Platonas. Dabar jis ypač pabrėžė mintį, kad kūnas yra siela kalėjimo, nes mirtis yra išsilaisvinimas iš šio kalėjimo siela. Senojo Testamento moko, bet iš karto tęsti gyvenimą po mirties. Net Jėzus nemoko nieko nauja apie žmogaus prigimtį.

Net krikščionių bažnyčios buvo neaplenkė šio imperatoriaus teorija. Dar prieš jos mirė liudininkai apie Jėzaus prisikėlimą, buvo daug tokių, kurie teigė, kad nėra nei prisikėlimo. 1. Kor 15,12. Laikui bėgant, krikščionių, pranešė, vis pagonių filosofų, kurie norėjo suvienyti filosofiją su krikščionių tikėjimo erą.

Tertulijonas (g. 150 AD) yra pirmasis krikščionių į sistemą, priimtą mokymosi skaistykla, pragaras, amžinos bausmės ir maldos už mirusiuosius. Prisikėlimo viltį, todėl slopinama ir įdėti į fone. Ši teorija vis dažniau tampa krikščionybės. Galutinė forma apie sielos nemirtingumą doktrina davė Tomas Akvinietis (g. 1226) ir penktoji Laterano Tarybos gruodis 1513 m. popiežius Leonas X paskelbė oficialų dogma gamtos nemirtingumas, sielos.

Žinios apie vadinamąjį nemirtingumas, sielos neturi būti gaunami arba iš judaizmo, arba iš Jėzaus Kristaus.

Tarp krikščionių ir pagonių pasauliu turėjo žlugdančių pasekmių krikščionybė. Iš tiesų, kai dviejų upių sujungti vienas su purvinas ir valyti su švariu vandeniu, tada nėra užterštas vanduo švarus, bet švariu vandeniu, praranda savo grynumą. Štai kas atsitiko su Biblijos mokymu. Jėzus, vienintelis kelias į kairę mokymus.

Pradžia Reformacijos

Per pastaruosius, bet Dievas buvo visada ištikimas jai, ir keletas labai drąsių vyrų, kurie atsistojo prieš klaidingą mokymo ir pamokslavimo iš Biblijos tiesos. Vienas iš pirmųjų buvo John Wycliffe, kurie studijavo Bibliją ir kritikavo indulgencijų praktikos šantažas. Wycliffe buvo ne tik katalikų, kurie priešinosi jų bažnyčia. Iš 15 a. Jano Huso pamokslai tiesa, tiesa kad jo gyvenimas ir tiems tikintiesiems pradėjo lėtai Reformacijos, arba Bažnyčios valymas nuo klaidingų teorijų.

Kita svarbi figūra istorijoje buvo Martynas Liuteris. Liuteris pradėjo daryti mąstantis katalikai visoje Europoje prarasti pasitikėjimą mitai, kurie užaugo numerį ir vietoj ieškoti išsigelbėjimo, tik per Jėzų Kristų save privalumus. Su Liuterio drąsą ir ryžtą šviesos tūkstančius metų raštu atidengta klaidas ir prietarus. Atvyko vis daugiau ir daugiau reformatų visoje Europoje ir kovojo už tiesą ir mirė už tave. Tačiau, nepaisant daugelio žmonių deginimas ir žudymas tiesą, kiti dėl jų drąsą ir meilę tikinčiųjų. Protestantizmo plitimas ir iškirpti vieta.

Taigi, keletas protestantų bažnyčių, iš kurių kiekvienas Reformacijos paėmė tiesa arčiau Biblijos mokslininkai gabalas.

KILMĖ IR BANKROTO protestantizmas fanatizmas

Šėtonas vėl, bet norėjo neleisti, kad tiesos plitimą ir kadangi jis nebuvo smurto, kuris paveiks daug žmonių Nebegaliojantys į fanatizmą ir ekstremizmą. Jie netvirtino dieviškojo apreiškimo ir teigė, kad jie visiškai reformacija. Iš tikrųjų, tačiau, atmetė pagrindą, kuriuo remiantis Reformacija buvo pastatytas - Ozo žodis, Biblija. Ir tai sukūrė fanatiškas grupes ir sektas daug, bet jie nėra Biblijos mokymus.

Nepaisant kruvinų konfliktų su Roma, anglų reformatų lieka daug viduramžių papročius ir apeigas, kurios buvo daug palikti tik Anglikonų bažnyčia, taip pat Anglijoje. Nes jie buvo persekiojami vėl, šį kartą tūkstančiai protestantų pabėgo į Naująjį Pasaulį - Ameriką. Protestantizmą, tačiau netrukus pradėjo mažėti ir bažnyčios abi Amerikos ir Europos įvertino Reformacijos įnašas, nepavyko augti dvasiškai. Nors kai kalbėjau ir veikė nuo klaidų XIX amžiuje reikia Reformacijos protestantai kaip katalikų Liuterio laiku.

ATNAUJINIMAS IR TĘSIMO IR IŠVAIZDA Reformacijos ADVENTISM

Tačiau visi protestantai Amerikoje miega. Daug daugiau pradėjau studijuoti Bibliją pranašystė, ypač Danieliaus ir Apreiškimo Jono. Ūkininko William Miller tapo darbštus studentas iš Biblijos ir Biblijos knygos ir paneigti daug klaidų, kad laiku. Pavyzdžiui, tikėjimas Tūkstantmetė karalystė taikos iki pasaulio pabaigos, bet jis taip pat buvo įsitikinęs, kad Jėzaus atėjimas arti.

Jis nustatė, kad dėl Danieliaus 8. Skyriuje pranašystė, kur gyvuliai atlikti, kurie teikia pasaulio imperiją. Palyginti juos su istorija ir daroma išvada, kad pranašystė identifikuoja kaip Medo-Persija (20.verse) avinas, ožka, Graikija (21.verse) ir bevardis mažai ragas, kaip ir kitas pasaulio galia, didesnis nei per praėjusius dvejus, kuris atrodo Graikijos imperijos, vejasi Dievo tauta ir tęsiasi iki laiko pabaigos (23-25 eil.) Tik galia, kad atitinka šį aprašymą, Romos imperijos, tiek pagonių ir krikščionių forma.

Nekilnojamojo įvykdymą mažai rago Danieliaus pranašystė 8. skyriuje rašė bažnyčios istorikas C. Mervyn Maksvelo "gali būti tik Romos imperija ir jos teisių perėmėja, Romos Bažnyčios."

Visa vizija baigiasi žodžiais "Tai bus 2300 vakare ir ryte", jis atsakė. "Tada šventyklą turi būti grąžintas." Millerit maniau, kad šventovė reiškia, kad mūsų šalies ir todėl, kad didžiąją laiko dalį pranašystės dieną simbolizuoja metų, 2300 metų, ir kaip jas išaiškino Daniel devintojo skirsnio, kuri yra nustatoma pagal minties, kad Jėzus Kristus ateis 1844 pradžioje.

Bet Kristus neatėjo dar už 1844 buvo apskaičiuotas remiantis Biblijos pranašystė buvo teisinga ir pagrįsta svarbiausių įvykių pasaulio istorijoje - pirmą Kristaus atėjimo. Ankstyvosios suprasti Rašto, kad šis šventyklas nemanau mūsų šalyje, bet danguje šventyklą. Tai yra centras, kur Kristaus taupymo darbą žmonijai, ir ten, kur Kristaus užtaria žmones.

Rom 8,34 - Kas bus pasmerkti mus? Jėzus Kristus mirė, bet buvo daugiausia prikėlė iš numirusių, Dievo dešinėje, ir melstis už mus!

Hebrajams 9,23-26 - Kristus neatėjo į šventas vietas rankomis (tai yra tik tikrojo), bet į patį dangų, kad mes galėtume stovėti prieš Dievą. Be to, kadangi ten buvo paaukoti vėl ir vėl, kaip ir kiekvienais metais vyriausiasis kunigas įeina į šventovės su krauju (kuris tada jau kenčia nuo pasaulio daug kartų kūrimą), bet dabar ne apie pabaiga amžius iki jo aukos kartą ir visiems laikams sunaikinti nuodėmės.

Atvirai Jono 11,19 - tada atsivėrė Dievo šventykla danguje, ir jo šventyklą buvo matęs jo Sandoros skrynia.

Visa prototipą žemišką šventyklą ir Izraelio aukų nurodė dangaus šventyklą, kur Jėzus Kristus užtaria mus ir kur ji vis dar galioja tik kartu su Dievo desaterem Sandoros skrynią. Buvo taip adventistų bažnyčia (Advento = lūkesčių), kurie tikėjosi Kristaus atėjimą. Po nusivylimą suprasti, kad Jėzus išvalo dangaus šventyklą, kurią nurodė Senojo Testamento precedentas, rodantis, kad vis dar galioja ir nepakitęs Dievo įstatymą, įskaitant šeštadienį įsakymų kaip poilsio diena.

PARUOŠIMAS ISTORIJOS IŠVADA

Dievas atsiuntė kitą pasiuntinį, kuris buvo moteris šį kartą, Ellen Gould White. Tai reiškia padėti žmonėms suprasti, kad Danieliaus ir Apreiškimo Jono Užsakyti aiškinimas ir suprasti mūsų atpirkimo tiesos ir Jėzaus Kristaus auką. Tikintieji gali suprasti gražus nuorodos Senojo Testamento foreshadows šventyklą ir Naujojo Testamento, kai Jėzus Kristus įvykdė šį pažadą ir prototipai ir dabar dangaus šventyklą pati užtaria mus aukoms. Dievas davė jai per kitas eilutes, pavyzdžiui, negali būti suviliojo klaidingas doktrinas ir netikrų pranašysčių, kuri bus pasaulio pabaiga vis. Kaip laukti Jėzaus Kristaus atvykimas su grynas širdies ir gryno gyvenimą.

Reformacija buvo taip užpildyta ir pirmasis adventistai vėl pradėjo šventinimo kaip dienos šventė šeštadienį, ir laikytis mokymosi, teigdama, kad Jėzus Kristus ir ankstyvųjų krikščionių.

Šėtonas bus dabar pabandyti atsakyti į visus jų klaidingų teorijų bei doktrinų krikščionybės, susijusių su nekrikščionių, galbūt daugelis iš jūsų jau manote, kad tai pastangų. Jis turi suvienyti pasaulį, kad įvykdytų savo teorijos Tūkstantmetė karalystė žemėje, ir įtraukti į šviesos angelu siekiant imituoti Kristaus atėjimo ir kad visiems žmonėms. Tai yra parašyta, jei tai būtų įmanoma, net išrinktuosius bus apgauti.

2. Kor 11,14 - ir nenuostabu, nes Šėtonas pats virsta šviesos angelu! Taigi nieko ypatingo, jei jo reikalavimas turi būti vergais teisieji.

2. Timotiejui 4,3-4 - dėl to, kad ateis laikas, kai žmonės negali toleruoti garso doktrina, bet savo skonį aplinkinių mokytojai, kurie bus pakutenti savo ausis. Nusigręžti savo ausis nuo tiesos ir kreiptis į mitus.

1 Timotiejui 4,1 - Dvasios aiškiai sako, kad pastaruoju metu, kai žmonės palieka tikėjimą po klajonių ir alkoholiniai gėrimai bei demoniškas mokslas.

Šėtonas žino, kad laikas, pasaulio istorija, nebėra sumuojami. Jis buvo nugalėtas, nes mes jau parašyta. Jis buvo nugalėtas Jėzaus mirtis už mus. Tikėjimas į Jėzų Kristų mes galime pabėgti nuo Šėtono galia.

Mt 24,4-5 - Jėzus jiems atsakė: "Būkite atsargūs, kad niekas neapgauna jūsų Daugelis ateis mano vardu, sakydamas: 'Aš esu Kristus" ir daugelio apgauti..

Pažymėti 13,26 - tada pamatyti Žmogaus Sūnų, ateinantį debesyse su didžia galia ir šlove.

Lk 17,24 - tarsi žaibas nušviečia šalies, iš vieno galo į dangų į kitą, taip bus ir Žmogaus ir jo diena Sūnus.

Per Šventasis Raštas ir per Dievo Dvasia parodė Dievo visai žmonijai puikus principas pagrįstas Dievo Įstatymui. Mums bus tarp tų, kurie mėgsta Atpirkėjo, kad būtų laikomasi?


Susiję straipsniai iš kategorijos - Neteisingų mokymus

Video - gali vienyti visų pasaulio religijų?

510_lze_sjednotit_nabozenstvi.jpg Bizantijos apaštalauti ir pranašauti institucija prieš pasaulio katalikų patriarchatas skelbia skausminga realybė: krikščionių Bažnyčią, kad homoseksualumas viešai patvirtinti, paneigti Dievo įstatymus ir pasinerti į save Dievo prakeiksmą. Jie nebegali būti vadinami ...
Pridėta: 02.11.2011
Parodymų skaičius: 164322x

Maitrėjos - imituoti Jėzaus Kristaus atvykimas

67_maitreya.jpg Šėtonas, jau bando mėgdžioti ir vis labiau supanašėti Jėzus Kristus.Jėzus aiškiai pasakė duomenis apie savo antrojo atėjimo, ir ne kartą įspėjo, kad priešas stengsis rungtyniauti atvykimo laiką ir klastotė.Mt 24,4-5 - ...
Pridėta: 12.08.2010
Parodymų skaičius: 181445x

Apparitions Mergelės Marijos - apie Marian apsireiškimų tiesos

267_pope_virgin_marie.jpg Šiandien Katalikų Bažnyčia yra apsireiškimus Marija reiškinys, verksmas statula, gydomųjų šaltinių. Šios vietos tapo lankoma vieta, aplankė milijonai tikinčiųjų visame pasaulyje. Mes negalime paneigti šį faktą, nes šie apsireiškimai, daugelis žmonių ...
Pridėta: 16.11.2010
Parodymų skaičius: 231594x

Apgaulingi Mesijas "New Age ir Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "New Age" šiais žodžiais, nuo 1984 metų vis labiau susiduriama visose laikraščius ir naujienų programas. Žmonija ilgisi, nes tai nebėra žemėje su mumis paskutinis. Kažkas turi įvykti. Biblija kalba apie antrąjį ...
Pridėta: 26.11.2010
Parodymų skaičius: 161488x
Rekomenduojama

Buvęs popiežiaus Jono Pauliaus II. bus paskelbtas šventuoju - Ką Biblija?

316_vatikan.jpg Dabartinis popiežius Benediktas XVI patvirtino dekretą, kuriame yra jo pirmtakas Jonas Paulius II. pripažįsta, vykdymo stebuklas. Tai gali būti buvęs popiežius oficialiai palaimintuoju. Pripažinimas stebuklas yra reikalingi beatifikacijos mirusiojo. Jonas Paulius ...
Pridėta: 18.01.2011
Parodymų skaičius: 150178x

Lt.AmazingHope.net - Klaidingų teorijų krikščionybės atsiradimą iki pasaulio pabaigos