Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kinija evangelizuoti likusio pasaulio - judėjimo (atgal į Jeruzalę)

Dabartinis pasaulio įvykių

284_china_globus_vlajka.jpg

Kinija evangelizuoti likusio pasaulio - judėjimo (atgal į Jeruzalę)

Pridėta: 06.12.2010
Parodymų skaičius: 151176x
Temos: Dabartinis pasaulio įvykių
PrintTisk

Dėl Grįžti į Jeruzalės vizijos tūkstančių kinų yra pasiruošę mirti. Bent mes turėtume išsiaiškinti, kodėl. Napoleonas yra pasakęs: "Kai Kinija juda, jis keičia pasaulio veidą." Šiandien tie žodžiai tampa realybe dėka galingos dvasinės vizijos Kinijos bažnyčios: delegatas 100.000 misionieriai Kinijos sienos, baigti Didžiosios Komisija, net iki dabartinės kartos akimis!

Joel 3,11-12 - Ateik čia, visų tautų! Surinkite aplink! Suderinti ten, Viešpatie, mano herojus! Tiesiog leiskite žmonėms pabusti ir sugalvoti Josafat slėnį, nes ten sėdi, kad spręsti visos šioje srityje tautų.

Pirmas dalykas, aš supratau, buvo tai, kad atgal į Jeruzalę, nereiškia, kad Kinijos norėtų skubėti į Jeruzalę su Evangelija. Ir Grįžti į Jeruzalę vizija yra ne kažkokios nesėkmės teorijų rūšiuoti. Kinijos Bažnyčios tikrųjų nėra ketina įsiveržti į Izraelį, ir pareikšti Kristaus atėjimą. Greičiau, jis yra Dievo raginama kinų bažnyčia skelbti Evangeliją ir įkūrė tikinčiųjų bendruomenės visose šalyse, miestus, kaimus ir visų etninių grupių tarp Kinijos ir Jeruzalėje. Tai tikrai mažas užduotis. Dėl jų yra trijų didžiausių dvasinių tvirtovių, kurios dar nebuvo užkariauta Evangelijos: gigantai islamas, budizmas ir induizmas.

Pastaraisiais metais daugelis krikščionių girdėjote 10/40 langą, o tai reiškia, teritorijoje esantys tarp 10 ° ir 40 ° šiaurės platumos. Visi penkiasdešimt valstybių, kuri yra čia, bent jau tarp krikščionių tautų pasaulyje. Gyvena daugiau nei 90% žmonių, kurių yra daugiau kaip 5000 etnolinguistic genčių ir grupių, kurios turėjo įtakos Evangelijos.

Nors nedaugelis iš Kinijos krikščionis žino 40/70 lango koncepcija, jų vizija yra atlikti gerą žinią tautų, išliko taip ilgai dvasinės tamsos.

Vyrai, kurie stovi už šią knygą yra trys namas bažnyčios vadovai: Bir broliai, Shu Jongze ir Henochas Wang. Šie trys vyrai, gerai žinomi Kinijos Bažnyčią, ir du iš jų net ir gyvendami už Kinijos ribų, parengti misionieriai už Grįžti į Jeruzalės vizijos ir palengvinti jų darbą.

Šie Dievo vyro kalbėti iš asmeninės patirties. Dėl savo tikėjimo kartu praleido beveik keturiasdešimt metų kalėjimo ir kenčia dėl to, jie sužinojo daug apie tai, kas yra Dievas ir kaip jis veikia. Aš žinau, kad jie atstovauja šimtai namų bažnyčios lyderių nuomonę, ir man teko garbė susitikti su jais.

Skaitant šiuos puslapius, atkreipkite dėmesį, kad "Atgal į Jeruzalę judėjimas, o ne tik nori iš fanatiškas krikščionis nedaug. Tai kažkas, kad jau vyksta. Pirmoji komanda trisdešimt devyni Kinijos misionierių buvo išvežtos iš Kinijos 2000 m. kovo mėn kaimyninių budistų šalyse. Jie buvo mažo upelio, kuris pranašauja dar potvynių. Nedaug pasaulyje žinojo apie šį incidentą, tačiau jų kelias yra metų maldos ir planavimo rezultatas. Tą dieną, Kinija vėl tapo aktyviu dalyviu pasaulinės misija.

Šiandien jie dirba už Kinijos ribų, šimtai Kinijos misionieriai - Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje, Vidurinėje Azijoje, Indijoje ir Pietų Azijoje. Tūkstančiai daugiau mokymo mokytis kalbų, tokių kaip arabų ir anglų kalbomis, todėl gali būti naudojamas misijos laukas.

Palyginti su įprastiniais metodais Vakarų misijas šie nekvalifikuotų darbuotojų. Nė vienas iš jų nebuvo dalyvavo Biblijos mokyklos ir daugelis iš jų tikriausiai manote, kad teologinė lygis yra kažkur termometrą. Tačiau jie gavo išsilavinimą nuo Dievo, kuris yra svarbesnis nei galima išmokti klasėje: į kančių remiantis patirtimi viduryje pamokos. Mano brolis birželis, vienas iš judėjimo atgal į Jeruzalę vadovai, sakydamas:

"Vakarų lankytojai, kurie ateina į Kiniją, kartais prašome lyderių požeminių bažnyčių, kuriose dalyvavo seminare. Juokais, bet su rimtais pusbalsiu atsakyti, kad mes turėjome daug metų mokymo Biblijos mokykloje, asmens tyla Šventosios Dvasios (kalėjime).

Mūsų Vakarų draugai kartais nesuprantu, paprašyti daugiau: "Kokios medžiagos mokyklų naudojasi Biblija?" Tada aš sakau: "Mūsų mokymo medžiaga yra tik grandines ant savo kojų, kurį mes laikytis, ir odos plakti, kuri įveikė mus.

Iš kalėjimo seminarą, mes sužinojome apie vertės Viešpatie, ką mes nebūtume rasti iš bet daug knygų. Mes žinome, Dievo giliau. Mes žinome jo meilės malonės ir ištikimybės, mes jau įrodyta. "

Kai Kinijos posėdžius padaryti bažnyčių surinkimo, žmonės galvoja, kad jie beveik nieko, kad galėtų priimti. Todėl aš tiesiog eiti į krepšelį ir besąlygiškai pasiūlyti save kaip gyvą auką Dievui.

Kinijos Bažnyčios nekelia savo planus mokytis laukti Viešpaties ir klausyti jo nurodymų, prieš juda į priekį. Šie vyrai ir moterys, kurie pažįsta Dievą, jo visagalybė ir malonės nesuderinta. Ne įsikūrusi su pranešimu pasaulyje, jie gyvena savo pranešimą. Atsižvelgiant į pasaulio akyse yra niekas, bet Dievo rankose yra aštrių strėlių.

Kaip Grįžti į Jeruzalės vizijos vystosi, galima išgirsti apie musulmonų, hinduistų ir budistų, kurie ateina pas Kristų ten, kur krikščionybė turėjo ilgai kovojo pasiekti įtakos naujienų. Kai matote šį, neturi būti priblokšti Kinijos krikščionis, esame nusidėjėliai išgelbėti malone ir nenusipelno dėmesio. Greičiau džiaugtis Dievo išminties ir prabangoje savo planą.

1 Kor 1,25 - Dėl Dievo kvailybė išmintingesnė už žmones ir Dievo silpnybė galingesnė nei vyrai.

Tikiuosi tu bus raginami ir skatinami Atgal viziją į Jeruzalę, kad jums prisijungti prie maldos ir pasišventimo vykdyti Didžiojo Komisijai, kuri truks tol, kol jie moka iš šio pasaulio žodžių, pasiėmė mūsų Viešpaties ir Jo Kristaus , ir Jis valdys už amžinai. Apreiškimo John 11.15

Taip yra kinų broliams autoriai, Paulius Hattaway yra jų vertėjas.

Bet jūs gausite Šventosios Dvasios galia nužengs ant tavęs, ir jūs būsite mano liudininkai Jeruzalėje ir visoje Judėjoje bei Samarijoje, ir pas žemės pakraščių. (Aktai, 1:8)

Skaitant šį stichijos mes žinome, ką žodžiai reiškia "prie pat žemės pakraščių". Kaip jie parašyti, sukelia beveik idėja, kad žemė yra plokščia, ir krikščionys, galime pasiekti tikslui, jeigu galite smigimas teisė visatoje. Mes girdi, ir pagalvojau apie tai, prašyti Dievo parodyti mums, ką galvojate.

Ir Dievas palaipsniui atidaryti savo akis, kad suprasti, kad plinta visame pasaulyje Evangelijos mintį. Kada Jėzus davė šį pažadą, tiesiog stovėjo ant Alyvų kalno už Jeruzalės (Apd 1:12). Šis kalnas yra į rytus nuo Senamiesčio ir jo smailės yra apie 60 metrų didesnis nei šventyklos komplekso. Kai Jėzus pasakė savo mokiniams: žodžiai, kuriuos mes skaityti Teisės 1,8, įdėmus žemyn į miesto ir jo žodžiai rodo, gamtos judėti: Jūs būsite mano liudytojai Jeruzalėje, mieste (kuris stovėjo aukščiau), visoje Judėjoje (rajone į vakarus ir į šiaurės vakarus nuo Jeruzalės), Samarijos (zonoje į šiaurę nuo Judėjos), iki žemės pakraščių.

Tikėtina, kad Jėzus parodė mokiniams, kaip skleisti Evangeliją? Kad ugnis dega iki Jeruzalės ir išplito į vakarus ir į šiaurę nuo miesto ir ten per sieną į pagonių šalių, kur Dievo vardas dar nėra žinoma?

Dieve, padėk bažnyčia skleisti Evangeliją pagonims. Ir Jeruzalė buvo pasirinkta vieta (puikiai - ne Azijoje, Europoje ir Afrikoje kryžkelėje: 'Taip sako Viešpats Dievas: ".. Tai yra Jeruzalė aš įdėti jį į tautų viduryje ir aplink ją šalis." (Ezechielio 05:05 )

Teisės aktų mes aprašome knyga, kuri tiksliai taip Evangelijos plitimui. Po nužengė Šventoji Dvasia savo galia, Petras pakėlė balsą ir kreipėsi į minią: vyrų iš Judo giminės ir visi gyvenantys Jeruzalėje ... (Aktai, 2:14) Šventosios Dvasios pateptas Petras ir davė jam tokią galią, kad tie, kurie priima jo žodį, buvo pakrikštyti, ir pridedama prie jų tą dieną apie tris tūkstančius sielų (Aktai, 2:41).

Tai nuostabi istorijos momentas! Įžymūs Jėzaus Kristaus evangelija tik pradėjo savo ilgą ir palaimintas kelionę aplink pasaulį. Lygiai taip pat kiekvienas iš tėvų nori būti ten, kai jo vaikas yra patikrintas pirmuosius žingsnius, žiūri visi angelai ir visa dangaus. Raketų paleidimo bažnyčia atnešė pirmąją dieną išganymo ir gyvybės trys tūkstančiai žmonių, palyginti su nuostatomis Senajame Testamente, pirmą dieną atnešė tris tūkstančius mirties (Išėjimo 32,27-28).

Tie, kurie pakluso Viešpaties Jėzaus mokymas padarė didelį darbą, kaip pirmasis taškas: Jeruzalė. Iš tiesų, juk labai greitai pontifikas skundėsi, kad Jėzaus pasekėjai, kad jo mokymai turi užpildyti visą Jeruzalę (Apd 5:28). Per ateinančias savaites, kaip ir Biblija, Dievo Žodis plisti ir mokinių Jeruzalėje skaičius augo labai. Per daug kunigų priėmė tikėjimą. (Aktai, 06:07)

Atrodo, kad vienas iš gaila bruožai krikščionybė yra tai, kad jei darbas bus sėkmingas, mes sustabdysime ir džiaugtis jo sėkme. Evangelija šeriami Jeruzalė, mokiniai Pamiršote kitų punktų Didžiosios Komisijai. Todėl Dievas, priminti jiems, siunčiama persekiojimo! Tą dieną jis tapo pirmuoju kankiniu Stephen - Saulius pritarė, kad Stepono buvo nužudytas. Tada pradėjo žiauriai persekiojami Jeruzalės bažnyčioje, visi, išskyrus apaštalus, išsisklaidė po Judėjos ir Samarijos (Aktai, 8:1).

Į Teisės knygos poilsio aprašoma, kaip Evangelija pasklido po visą Romos imperiją į Romą pats ir aplink Viduržemio jūrą. Viešpats myli, ir dar ryžtingiau padėjo Bažnyčiai įvykdyti Jūsų užsakymą. Ir tik netrukus po žydų pasakė apie Paulių ir Silą taip: Tie, kurie verčia visą pasaulį taip pat atėjo pas mus ... (Aktai, 17,6)

Pripildytas žodį, kad Jėzus sakė Lukas 24,46-48: Taigi parašyta, kad Kristus kentės ir trečią dieną prisikels iš numirusių, Jo vardas bus pamokslauti atgailą už nuodėmes visoms tautoms atleidimą nuo Jeruzalės . Jūs esate liudytojai.

Kai mes galvojame apie tai, kaip Evangelijos išplito visame pasaulyje, mes matėme apskritai su savo ugnies plitimą į vakarus. Nuo pietų Europoje ir Vidurinėje, į šiaurę ir vakarus. Gaisras taip pat išplito į Šiaurės Afriką, kur jie gimė kai iš didžiausių lyderių ankstyvosios krikščionybės Viduržemio jūros regione, kaip buvo Augustinas (iš dabarties Alžyras teritorijoje) ir Tertulijonas (155-220 AD., Gautų iš Tuniso ). Ir Tertulijonas pareiškimas, kad minėtas politinių lyderių, įskaitant Kinijos krikščionis, vis dar rašoma:

"Tiesiog sekite nekantriai, gerą valdovų, žmonės bus dėkingi jums, kai auka krikščionys. Jei norite, kad ji tiek daug, mus nužudyti, kankinti mus nuteisti mus, pertrauka mus į dulkes ir jūsų neteisybės bus įrodymų, kad mes nekalti. Tačiau , jokios naudos tau siaubingai, nes jis yra beveik iššūkis mums. daugiau mes kondensatas, daugiau mūsų numeriai didėja, krikščionių kraujas yra sėkla. "

Kinijos žinoti, ką Tertulijonas reiškė. Ir vyriausybė pasiekė tą patį požiūrį, kaip vidaus bažnyčia, kaip ir egiptiečiai, kai jie pamatė, kad Izraelio tauta jų nelaisvę Nors jugal, padauginta ir dauginant toliau, taip izraeliečiai buvo išsigandusi. (Išėjimo 1:12)

Daugelis parodymuose kalbama apie galingą atgimimas kad prasidėjo ten, kur kraujo praliejimo krikščionių. Ir daugelyje vietų, pavyzdžiui bėdų, Dievo vaikai turi kentėti ir kraujuoja, nei velnio galia yra sugadintas, ir žmonės gali pamatyti Evangelijos šviesoje.

Evangelija išplito į Vidurio ir Pietų Afrikoje, Pietų Amerikoje, tūkstančiai salų Ramiajame vandenyne, Australijos, Naujosios Zelandijos ir kai kuriose Azijos, Ramiojo vandenyno pakrantėje. Per XX a. pradžioje pradėjo atsibunda Korėjos, Filipinų, Pietų Kinijos ir Pietryčių Azijoje.

Įstatymas atėjo pabudimas kinų namas bažnyčios apie trisdešimt metų. Staiga mes atrado, kad mes esame ant priekinės linijos ugnies Dievo palaiminimo, dešimtys žmonių atėjo pas Kristų. Kita išvada buvo ta, kad dauguma unreached su Evangelija, įsikūręs į pietus ir į vakarus nuo Kinijos.

Mes tikime, kad Dievas davė mums realios atsakomybės, kad mes ugnies iš aukuro ir baigti Didžiosios Komisiją teikti JK tautų ir šalių, Azijoje, Vidurio Rytuose ir musulmonų Šiaurės Afrikos poilsio. Ir kai tai atsitiks, mes tikime, kad Viešpats Jėzus Kristus sugrįš jo nuotaka, pasak Šventojo Rašto, ir tada mes gyvename, kas matys jį, kartu su jais pasivijo debesys patenkinti Viešpatį. Ir tada mes būsime su Viešpačiu amžinai. Šie žodžiai, komfortą vieni kitus. 1. Tes 4,17-18

Mes taip pat manome, kad toliausia vieta nuo Jeruzalės gauti Evangelijos, kur viskas prasidėjo - Jeruzalė pats! Kai Evangelija baigia savo kelionę aplink pasaulį, Viešpats Jėzus sugrįš! Žemė bus pilna šlovės Viešpaties pažinimo kaip jūra pilna vandens. (Habakukas 2:14) Taigi, sąvoka "Atgal į Jeruzalę", remiantis misionierius vizija Kinijos Bažnyčią.

Nupiešti iš knygos: "Atgal į Jeruzalę paraginta laikytis Didžiojo Komisija - Paulius Hattaway


Susiję straipsniai iš kategorijos - Dabartinis pasaulio įvykių

Maldos naudojimo ir Šventosios Dvasios išliejimu - 777

424_777prayer.jpg Naujojo Testamento Bažnyčia stipriai įtakojo pasaulį su gera žinia iš Evangelijos į vieną karta. Prisipildė Šventosios Dvasios Naujojo Testamento tikintiesiems dalyvaujant pasidalinti žinutę tiesos nukryžiuoto ir prisikėlusio Viešpaties su šimtais tūkstančių ...
Pridėta: 08.05.2011
Parodymų skaičius: 196276x

Netrukus su didžiule finansine krize yra neišvengiamas

478_graf-down.jpg Visas pasaulis susiduria su vis didesnį finansinių problemų. Daugelis žmonių pradėjo suvokti, kad šis užburtas ratas didžiulė valstybės skola neturi vadovauti. Tai tik trumpas laiko klausimas prieš finansų sistemos išsekimas ir ...
Pridėta: 13.09.2011
Parodymų skaičius: 156825x

Žymiai padidinti žemės drebėjimai numerį!

392_katastrofykont.jpg Nuolat daugėja žemės drebėjimų visoje šalyje. Daugelis žmonių suvokia kaitos ir anomalijų pobūdis ir pradeda suprasti, kad ne viskas yra tvarkoje. Jie supranta, kad kažkas vyksta, kas istorijoje. Kiekvieną kartą, kai ...
Pridėta: 11.03.2011
Parodymų skaičius: 255819x

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 200999x

Super saulės audros, 2013 m.

163_solarni_super_boure.jpg Super saulės audros sukels grėsmę Žemės infrastruktūros 2013 m.2013 m. grėsmė NASA Žemės stiprus saulės aktyvumas, kuris gamina super saulės audros gali paralyžiuoti tiek ryšio ir navigacijos palydovų, bet ir elektros ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 165943x

Lt.AmazingHope.net - Kinija evangelizuoti likusio pasaulio - judėjimo (atgal į Jeruzalę)