Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kas yra UFO ir užsieniečių, kurie yra?

Supernatural, NSO

110_ufo.jpg

Kas yra UFO ir užsieniečių, kurie yra?

Pridėta: 23.09.2010
Parodymų skaičius: 175375x
Temos: Supernatural, NSO
PrintTisk

Kas yra užsieniečiai ir UFO?

Šiandien daugelis žmonių nėra įvertinusi, ar jie yra užsieniečiai, bet klausimas, kas jie yra klausimas.

NSO yra realybė, kuri tęsiasi giliai į žmonijos istoriją ir mūsų šiuolaikiniame pasaulyje, atrodo, žino, ką daryti su šia paslaptis realybės daryti.

NSO ir Extraterrestrials istorijoje.

Astronautycznego archeologijos teorija rodo, "jie" visada ateina, atsižvelgiant į jų veiklą ir dažniau vykti vizitų į šalį galima rasti pėdsakus.

1 Tai legenda

Tai legendų, kurie aprašo, skraidymo aparatams, apsilankykite "dievų" ir jų ambasadoriai iš dangaus ir pan. Aptarkite jų Baidarių legendomis, gandais, kurie yra plačiai paplitusi Pietų Amerikoje, Afrikoje ir Australijoje. Dievai, skraidyti danguje - dažnai skraidančių mašinų - gali būti netgi keltų, tekstai islandų ir norvegų mitais, senų germanų sagos Japonijos MITECH.

2nd Rokas brėžiniai

Rokas brėžiniai, iliustruoja neįprastas skaičiai spacesuits ir objektų kaip UFO.

Kaip būtų galima senosios Aussie žinoti apie tokį dalyką, kai jo drabužių buvo Šlaunis apsējs?

3 technikos ir technologinių atradimų ne blukimas į laiko sistema

Iki to laiko, žinių ir kultūros lygį. Atstovavimas šių dalykų prieš savo laiką į šiandienos ir ateities lygis amžių. Pavyzdžiui, Indijos legendų apibūdinti reaktyvinio variklio varymo ir medžiagų, reikalingų gamybai, oro transporto priemonėse - aprašyti mechanizmus principai duomenys yra vadinami Vimany. Apibūdinkite 407 įvairių medžiagų, kurios dar ir šiandien vis dar nėra įprasta.

Mayan aprašyti, kad atėjo Dievo ir išvyko pasukant mašiną ir visada vėl naują ir išsamią informaciją. Jis paėmė su savimi į erdvę, jaunų majų ir laikas eina atgal kruopščiai išmokyti. Iš jų, tada atėjo kunigų, matematikų, filosofų ir astrologai.

Šumerų civilizacija buvo staiga ir netikėtai. Jie suteikė mums išradimų, kad mes naudojame šiandien - skaičius, matematika, medicina, raštu .... ypač astronomija srityje, prieš savo laiką. Jie žinojo Saulės sistemos, įskaitant planetos elipsiniai ilgai apyvartą, kuri yra tik dabar pradeda kalbėti.

Iš visų šaltinių, kurie tik iš dalies buvo minėta, galima daryti išvadą, kad "užsienietis galia" kartu žmonijos nuo pat jo įkūrimo. Visada kaip nors trukdyti žmonijos istorijoje. Vis dėlto dažnai buvo laikas ir vieta ribotų veiksmų.

Ką apie svetimų būtybių vadinamas Biblijoje.

Biblija sako, kad danguje angelai sukilo, kuris buvo patikėtas aukštas vietą danguje prie Dievo sosto - Liuciferis, tai "savininko šviesos" ir patraukė į savo pusę angelų trečioji. Po pirmųjų žmonių patenka buvo išmesti ant žemės ir gyventi čia su mumis ir nuolat bando mus veda į nuodėmę ir nepaklusti Dievo įstatymas.

Ar jūs kada nors buvo neaišku, kur žemėje užima tiek daug blogio? Taip - Biblija sako, kad ten gyvena kartu su mumis nežemiškos sumažėjo dvasinės būtybės - angelai su didele galia ir vienintelis būdas išvengti jų gyvo tikėjimo į Dievą ir Jėzų Kristų ir meilę jam, kad įrašytų į širdį Dievo įstatymą.

J. Fiebag ne jo knyga "UFO - žmogaus pagrobimas žmonės - susitikimai su nežemiškos civilizacijos pabaiga", jis rašo, kad civilizacija atrodo kosminės žvalgybos senesnė nei mūsų, lankosi daug erdvėje, ir pasireiškia įvairiomis formomis dėl mūsų žemėje. Atkreipia dėmesį į tai, kad tikriausiai nėra pagrįstas anglies ar silicio, tačiau tik "dvasinis", kuris turėtų būti viršuje, egzistencinis gyvybės formoms. Ar ne manote, kad tai sutampa su Biblijos aprašymą?

Efeziečiams 6,12 - Nes mes grumiamės ne su kūnu ir krauju, bet su kunigaikštystėmis, su įgaliojimų, skundas dėl šio amžiaus tamsybių valdovais ir dvasinėmis blogio jėgomis danguje.

Ezechiela 28,14-15,17 - Tu buvai pateptas angelėlis, aš pripažinti, jūs kaip gynėjas. Jūs buvote apie Dievo šventojo kalno, dega akmenų jūs vaikščiojo. Tu buvai tobulas savo keliuose nuo savo sukūrimo dienos, - prieš jus buvo laikomi blogio. Dėl savo grožio pasididžiavimas jūs savo grožiu tu retai išmintį. Štai kodėl aš tada išjudinti iki žemės karalių akyse, jus matyti.

Iz 14,12-15 - Kaip tu nukrenta iš dangaus, O Venera, sūnus rytą! kaip tu supjaustyti į žemę, kurią Tu susilpninti tautų! Tu sakei savo širdyje: Aš įžengs į dangų, aš išaukštinti savo sostą aukščiau Dievo žvaigždžių aš sėdi ant kalno iš tautos, iš šiaurės pusės: Wstąpię virš aukštis debesys, būsiu kaip Aukščiausiojo. Tačiau tu būsi žemyn, į pragarą, į duobėje.

Tiesiog kaip Dievas naudoja savo angelams saugoti žmonių ir Šėtonas naudoja savo angelams skauda vyras ir vilioja į nuodėmę. Jei neturite nuspręsti laisvai atsistoti ant Dievo pusės, mes automatiškai, be ją realizuoti, blogio pusėje. Jokia tarp ten.

Šėtonas Miksai tiesos ir taktiškai tenka beveik atpažįstama būdu. Dažnai išduoti įvairias apraiškas Dievo pasiuntinys. Remiantis šių Atvirai angelas apakinti Grožio ir kilnus mintimis nesutampa daug klaidingų doktrinų ir įkūrė klaidingų religijos aikštelė.

2. Kor 11,14 - Ir nenuostabu, nes Šėtonas pats apsimeta šviesos angelu! Taigi nieko ypatingo, kai jis ir jo tarnai keliančių tarnautojų teisumą. Bet galų gale priklauso, kaip jis nusipelno.

Užsieniečių ir UFO šiandien.

Šiandien vis dar daugėja pranešimų UFO pastebėjimus ir ryšius su Extraterrestrials. Per pastarąjį dešimtmetį pridedamas kaip daug naujų duomenų, patvirtinančio, kad vizitai ir veikla užsienio žvalgybos Žemės galimybę, kad net mokslo pasaulis pamažu priversti imtis UFO. Yra daug pastabų plaukioja NSO, daug UFO pagrobimus siekiant pašalinti pavyzdžių audinių arba bandė pašalinti ir tręšimo žmogaus kiaušinėlius ir embrionus. Jie dažnai užsieniečiams pasirinkti žmogus, kuris perduoda pranešimą į mūsų pasaulį. Buvo pastebėta, kad laukuose, ir daug kitų pastabų kūrimas.

1991 m. Roper organizacijos atliekamas tarp gyventojų apklausa, siekiant nustatyti tariamą pagrobimų skaičių NSO. Tyrimo rezultatas buvo staigmena. Visą 2% amerikiečių turi patirties ar patirties, kad galėtų būti įtrauktos į UFO pagrobimų kategorijos. Mokslininkai pradėjo spręsti, ir Amerikos psichiatras Dr John Mack - nugalėtojas prizų už akademinį darbą numeris ištyrė 50 žmonių, kurie buvo pagrobti iš hipnozė. Dr Mack teigia, kad žmonės matė tikrą patirtį pagrobta ne svajonė, fantazija ar haliucinacijos. Be to, daugelis sutiko išsamiai atleidimą iš darbo, nors žmonių priežiūros negalėjo žinoti.

Pasibaigus pagrobimo patirtis laikas nuo laiko sąvoka nuostolis, tai netvarka ir sąmonės netekimas. Be to, taip pat yra aprašytos humanoidų žmonėmis, kurie atlieka pagrobimas. Apie 1 m aukščio, didele galva, be ausų, nosies nepastebimas, kol ginklais su trijų ar keturių pirštų, plonos kojos, blankus krūtinės. Būtybių milžinišką tamsios akys, ir be lėlės rainelės. Didelė dalis žmonių teigia, kad tai buvo baisi ieškote būtybių akių. Jis sakė, kad patirtis blogiau nei fizinis teroras. Kai pagrobimai taip pat matęs.

Užsieniečiams labai dažnai susiduria su tuo, kad jie pateisina savo ryšius su žmonių domisi savo ateities gerovę. Jis kalba apie grįžimą į Bibliją, Dievą, taiką, meilę ir jos vaidmuo siekiant padėti mums šioje. Šio judėjimo bando palaipsniui įtraukti visi toje šalyje vieningą ir gali atskleisti jų viršuje vadas avataras Kristaus gyventojų. (Voodoka pranešimą, gautą iš laivo kapitonas "Crystal Bell") (forma vardai ir idėjos filmas avataras tikrai ne atsitiktiniai, bet ji bus parengti žmones, New Age).

Ir tai yra Biblijos Prognozuoti

2nd Tesalonikiečiams 2,3-4 - Tegul niekas apgauti bet kokiu būdu. Prieš tai ateis diena (2 Jėzus Kristus), turi būti iš Dievo išvengti. Privalo pasirodyti, kad blogis ir peikti, kas bus priešintis ir pakėlimo save aukščiau visų, kas vadinama Dievu ir kas yra garbinimas. Įsikurti net Dievo šventykla ir vadinamas Dievo!

Aliens yra pakeisti visas pakeisti Kristus. Ne todėl Kristaus atėjimą su angelų sustabdyti šios šalies blogybes, ir iškėlė savo karalystę, bet kolektyvinės UFO iškrovimą su neaiškios pabaigos.

Jėzus įspėjo, kad Šėtonas norėtų įkūnyti šviesos angelu. Ar norite sekti, kad Jėzus Kristus ir kad pasaulyje vienija savo valstybę. Įvykdyti Jėzaus Kristaus žodžių, kurią apžiūros prieš šį įspėjimą.

Jo dar bus didelis, bet pas jį ir visi visame pasaulyje vienu metu lydės nusivylimas mirusiųjų į gyvenimą.

Lk 17,24 - kaip žaibas nušviečia nuo vieno dangaus peizažas su kitais, taip ir Žmogaus Sūnus savo dieną.

Nupiešti iš knygos, Daniel Hajek - UFO paslaptis ir aplinkybės, leidyba Jupos

Autorius nagrinėjo šių reiškinių, nuo 18 metų iki 49 metų ir padarė iš daugelio garsių ufologist.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Supernatural, NSO

Apparitions Mergelės Marijos - apie Marian apsireiškimų tiesos

267_pope_virgin_marie.jpg Šiandien Katalikų Bažnyčia yra apsireiškimus Marija reiškinys, verksmas statula, gydomųjų šaltinių. Šios vietos tapo lankoma vieta, aplankė milijonai tikinčiųjų visame pasaulyje. Mes negalime paneigti šį faktą, nes šie apsireiškimai, daugelis žmonių ...
Pridėta: 16.11.2010
Parodymų skaičius: 223241x

Kodėl augantys Supernatural apsireiškimų visame pasaulyje?

355_ufo_china.jpg Visame pasaulyje išaugusio įvairių paranormalių patirtimi, reiškinius ir Dvasingumas. Nėra jokių abejonių, kad jie nėra fikcijos, bet tai, kad žmonės negali paaiškinti. Kai kurie iš jų įvyko ir žiniasklaidos ir spaudos, ...
Pridėta: 15.02.2011
Parodymų skaičius: 196847x

Apgaulingi Mesijas "New Age ir Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "New Age" šiais žodžiais, nuo 1984 metų vis labiau susiduriama visose laikraščius ir naujienų programas. Žmonija ilgisi, nes tai nebėra žemėje su mumis paskutinis. Kažkas turi įvykti. Biblija kalba apie antrąjį ...
Pridėta: 26.11.2010
Parodymų skaičius: 154992x
Rekomenduojama

Žaidimai - Messages from Heaven, Revelationis Marija

87_zjeveni_panny_marie_1.jpg Šiandien Katalikų Bažnyčia yra apsireiškimus Marija reiškinys. Mes negalime paneigti šį faktą, nes šis apreiškimas buvo įrodyta daugelyje vietų visame pasaulyje.Kas yra Marijonų apsireiškimų kilmę? Dievas tikrai mus siuntė ją p. ...
Pridėta: 08.09.2010
Parodymų skaičius: 180237x

Paranormal patirtis

66_nadprirozene_zazitky.jpg Ar turite Paranormal patirtis?Perkelia jus namo tapyba, fotografija jų mirusiųjų artimiesiems? Ar manote, kad norėjo kalbėti su kontaktiniu asmeniu, kuris jau nėra tarp gyvųjų? Nežinau, ką manote?Straipsnis Kodėl nėra blogis gali ...
Pridėta: 11.08.2010
Parodymų skaičius: 132016x

Lt.AmazingHope.net - Kas yra UFO ir užsieniečių, kurie yra?