Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kas yra septintoji savaitės diena yra šeštadienis arba sekmadienis?

Biblijos Faktai

278_kalendar.jpg

Kas yra septintoji savaitės diena yra šeštadienis arba sekmadienis?

Pridėta: 29.11.2010
Parodymų skaičius: 565464x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Kas yra septintasis kalendorinę dieną šeštadienį arba sekmadienį? Ji buvo pakeisti?

Daugelis šalių jos metu turi septynių kalendorinių dienų sekmadienis. Daugelis žmonių nežino, kad šeštadienis yra tik pasaulio septintą dieną kūrimą.

Kai mes žiūrime į istoriją, matome, kad sekmadienis yra pagoniška šventė garbei saulė. Žydų ir ankstyvųjų krikščionių, Šventąjį Raštą, šeštadienį, kurią galima perskaityti daugelyje vietų Biblijoje.

Savaitė turi septynias dienas, iš pradžių apskaičiuojamos kad sekmadienį, pirmadienį, antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį. Civilinės kalendorių, tačiau daugelyje pasaulio šalių sugauti skaičiavimo dienas per savaitę nuo pirmadienio, nes pirmadienį buvo pirmasis sekmadienis po darbo dienos.

Kai įpurškiamas į krikščionių sekmadienį, kaip poilsio diena, šeštadienis, sekmadienis nebuvo perkeltas, laiku įgyvendinti tais kalendoriniais savaitę pamainą, kad darbas buvo baigtas.

Dvi savaitgalio dienas buvo matyti iš 20 amžiaus. Tai sukėlė kai į vietą kalendorius sekmadienį savaitės pabaigoje. Penkių dienų darbo savaitę, ir maldos iš šeštadienio į sekmadienį sumaišties, daug žmonių, pastaraisiais metais pradėjo svarstyti pirmadienį pradėti savaitės dieną.

ISO ir Europos normas pirmadienį pirmą savaitės dieną. ISO 8601 standarto reikalavimus, tačiau nėra plačiai priimta ir vykdoma visame pasaulyje.

Pažvelkime, savaitę, kas iš čekų kalbos pavadinimas reiškia savaitės viduryje viduryje.

Tai ketvirtadienį, kuri dabar į savaitės viduryje? Ketvirtadienis yra už ketvirtą dieną po sekmadienio (taigi jo vardas) paskyrimą. Šiuo metu kalendorius yra tikrai iš savaitės ketvirtadienį viduryje.

Paimkime trečiadienį išvaizdą. Kaip pavadinimas Tai lemia, kad dieną, trečiadienį, savaitės viduryje. Trečiadienis yra čekų dieną tarp antradieniais ir ketvirtadieniais savaitę. Jo vardas (Ketvirtadienis Čekijos vardas Streda = viduryje anglų kalba) sako, kad ji per savaitę, kuris yra gautas iš vidurio kaip vidurinėje padėtyje, tada ketvirtą dieną, savaitę, tradicinės žydų ir krikščionių kalendorių viduryje. Čekijos pilietinės kalendorius trečiadienis laikoma trečią dieną.

Jei pažvelgsime į Čekijos vardas dienų istorija savaitę baigti tai, kad šeštadienį septintą dieną ir sekmadienį pirmą savaitės dieną.

Kai diena prasideda ir baigiasi?

Daugeliui gyvūnų ir net dieną vyras dienų kursas prasideda saulei nusileidus. Dieną po galais su saulėlydžio. Žmonės šiais laikais savo mokslo, technologijų žinias, gamtos ribas palikta dieną. Šiuo metu momentas yra skaičiuojamas kasdien nuo vidurnakčio iki vidurnakčio.

Žydų kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo saulėlydžio iki saulėlydžio. Ši rezoliucija dieną ir naktį metodas ir perėmė krikščionių bažnyčia. Rezoliucija buvo išstumtas iš šiuolaikinio laikotarpio.

Žinoma, todėl, diena baigiasi su saulėlydžio. Biblijos sekmadienį, pasaulyje yra nuo penktadienio saulėlydžio iki šeštadienio saulėlydžio.

Kada ir kodėl jūs pradėjote laikyti sekmadienis šventa vietoj šeštadienis?

Krikščionybė buvo oficialiai pripažinta ir kovo 7 d., į 321 imperatorius Konstantinas išleido dekretą, kuriuo buvo pakeista poilsio diena iš šeštadienio į sekmadienį. Konstantinas buvo pagonių saulės dievo entuziastas, todėl šventinimo užsakyta saulės dieną. Tuo dekreto metu nebuvo Jėzaus Kristaus pasekėjas, krikštas yra nuomą iki jo mirties patale. Jo priežastis buvo nustatyta, sekmadienį, kaip apie Jėzaus prisikėlimą memorialas, o kaip žydai iš nepaisant.

Sekmadienis teisės Konstantinas pridūrė: "Tegul saulė per valdžios institucijas ir žmones, gyvenančius miestuose poilsio Czcigodnego, ir tegul visi seminarai ir parduotuvių uždarytos Tačiau kaimo ūkininkai vis dar gali spręsti savo pragyvenimui..

Bažnyčia po Konstantino pasibaigus Laodicea Tarybos teisės 364. Metais jis paskelbė pirmąjį sekmadienį religinių teisė. 29. Canon paskelbė, kad krikščionys turėtų išlaikyti sekmadienis šventa, ir jei įmanoma, jie turėtų dirbti šią dieną, jie neturėtų būti nenaudojamas šeštadienį, tačiau šią dieną turi dirbti.

Šeštadienis buvo pakeistas sekmadienį, buvo Dievo įstatymo meilės mindžiojimo. Krikščionybė pamažu pradėjo slinkti nuo klaidingų ir klaidingų mokymų aikštelė, kad tikintieji turėtų juos nuo įsitraukimo į nuoširdų tikėjimą ir stiprinti galią ir valdžią Katalikų Bažnyčios.

Biblijos šabo dieną yra šeštadienis.

Kai pažvelgiame į Bibliją, randame, kad šeštadienį septintą dieną ir Biblijos poilsio diena. Žydai ir kai kurie krikščionys pateisinti sabato dieną, iki šios dienos, kaip buvo šio pasaulio kūrimą.

Biblija mums sako, kad šeštadienį iš šio pasaulio dienos poilsio kūrimo pradžia.

Pr 2,1-3 - Tai buvo baigtas dangaus ir žemės su visais jų įvairovė. Dievas septintą dieną užbaigė darbą, kurį jis dirbo dėl visų septintą dieną jis ilsėjosi nuo visų darbą, kurį padarė. Dievas palaimino septintą dieną ir pašventino jį: nes jis Dievas ilsėjosi po visų savo darbų, kurie sukūrė ir padarė.

Dievas davė mums Sinajaus kalno Dekalogo ir ketvirto įsakymo rašoma:

Išėjimo 20,8-11 - Prisiminti sabato dieną, išlaikyti ją šventa. Šešias dienas triūsi ir dirbsi visus savo darbus, bet septintoji diena yra VIEŠPATIES, tavo Dievo šabo. Tu nedirbsi jokio darbo - tu, tavo sūnus, nei duktė, tavo tarnas, nei tavo tarnaitė, nei tavo galvijai, į savo vartus imigrantų. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę, jūrą ir visa, kas juose, bet septintąją dieną Jis ilsėjosi. Todėl VIEŠPATS septintąją dieną palaimino ir ją pašventino.

Jėzus ir jo mokiniai šventą sabatą.

Jėzus Kristus per savo gyvenimo žemėje šventas šeštadienį ir ragino į paklusnumą ir pagarbą meilės įstatymą. Jėzus atėjo ne panaikinti įstatymą, bet pagal nutylėjimą. Jėzus Kristus, Jo mirtis ant kryžiaus sukauptos teisės, kaip daugelis krikščionių mokyti. Atvirkščiai, Jėzus ragino mus gerbti teisę ir įspėjo apie bet kokį jo kaita.

Lk 4,16 - Kai jis atėjo į Nazaretą, kur buvo iškeltas, dalyvavo kaip buvo savo papročius šabo dieną, į sinagogą ir atsistojo skaityti.

Ką Jėzus Kristus apie teisės aktus ir jos galimus pokyčius galiojimas?

Lk 16,17 - o dangaus ir žemė nepraeis, kaip sustabdyti mokėjimo vieną tašką įstatymas!

Mt 5,17-19 - "Nemanykite, jog Aš atėjau panaikinti Įstatymo ar Pranašų aš neatvykau panaikinti, bet įvykdyti jiems tiesą sakau jums: kol dangus ir žemė nepraeis ne.. mažiausia laišką, ne viena dalelė teisės aktus, prieš tai visi išsipildo. Bet būtų pašalinti vieną iš šių mažiausių įsakymų ir moko žmones į dangaus karalystę yra laikomas mažiausias. O kas būtų įvykdyti ir mokė Dangaus karalystė bus laikomas didelis.

Pirmieji mokiniai Jėzaus Kristaus po šventą sabatą mirties.

Teisės 16,13 - Mes atėjo šeštadienį miesto prie upės, kur buvo įprasta melstis. Mes sėdi ten ir kalbėti su moterimis, kurie susirinko ten.

Teisės 17,1-2 - Nepaisant Amfipolis Apolonia ir tada atėjo į Salonikus, kur buvo sinagoga. Paulius ten buvo jo užsakymą eiti ir trys šeštadienis kalbėjo jiems iš Šventojo Rašto.

Į Biblijoje galime perskaityti, ką poilsio diena bus išsaugoti naują šalį. Naujas šalies pašventinti septintą dieną, šeštadienį.

Iz 66,22-23 - Kaip naują dangų ir naują žemę, kuri bus, pasiliks mano akivaizdoje, sako Viešpats, ir lieka savo vardą ir tavo palikuonims. Nuo jaunatis į jaunatis, nuo šeštadienio iki šeštadienio visus žmones ateis į mane garbina, sako Viešpats.

Šeštadienis, septintą dieną šventa Senajame Testamente, kai Jėzus Kristus per pirmuosius mokinius. Šeštadienis, taip pat poilsio naujoje šalyje.

Nėra jokios priežasties, kodėl turėtų būti kelis šimtmečius sekmadienį vietoj šeštadienis panaikintos, žmogaus tradicijas ir įsitikinimus. Dievo ir Dievo žodis yra pastovūs, ir Dievo įstatymas yra pastovus, nuolatinis ir amžinai galioja.

Kaip nurodyta Pradžioje Dievas šventinimo septintą dieną šeštadienį, ir naują žemę pašventinti septintą dieną šeštadienį. Iš to išplaukia, kad į naują šalį (šiuo metu), kūrimas gali būti nieko daugiau, nei poilsio dieną vėl šeštadienį.

Apsvarstykite laiko jūs pasirinkote. Šeštadienis arba sekmadienis, mūsų dienų Sukūrė tamsos princu. Tuo tikslu ji turės kiekvienas iš jūsų liesos į vieną pusę ar kitą.


Kur toliau? - Susijusios su šia tema

Naujas poilsio diena - Fake Mėnulio Sabbath

302_lunar_sabbath.jpg Pasaulio Kitą šeštadienį ir sekmadienį netikrą buvo kita poilsio diena. Daugelis karčiųjų Biblijos studijų atėjo į keistą išvadą. Tiesa poilsio diena, šventas izraeliečių yra šeštadienis, kuris yra mūsų kalendoriaus, bet vadinamasis ...
Pridėta: 28.12.2010
Parodymų skaičius: 138960x

Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Kristus perspėja dėl nesėkmės!

426_bozi_soud.jpg Kristaus atėjimo dieną, bus visam pasauliui teismo dieną. Šventasis Raštas sako:Tadas 1:14-15 - Iš septintos kartos nuo Adomo, Henochas, pranašavo apie juos, sakydamas: "Štai Viešpats ateina su daugybe tūkstančių savo šventųjų, ...
Pridėta: 11.05.2011
Parodymų skaičius: 156613x

Turtingas vyras ir skurdžių Lazarus - Luko 16, 19-31

162_bible_lukas_16_19_31.jpg Svarbiausia šiame skyriuje dėlionės daugelis žmonių - nes jie pamiršta, kad tai yra parabolė.Kaip ir kiti palyginimai, Kristus atėjo į gyvenimą atstovavimo turtingųjų ir neturtingųjų Lazar gyvenimo lūkesčius, savo klausytojus.Lk 16,19-31 ...
Pridėta: 05.10.2010
Parodymų skaičius: 258946x

Kuo mes tikime - 2 Trejybė

107_cemu_verime_2_bible.jpg 2nd Trejybė DievoDievas yra vienas: Tėvas, Sūnus ir Šventoji Dvasia, trys asmenys iš amžinybės vienybė. Dievas yra nemirtingas, visagalis, visažinis, suvereni ir visur. Yra begalinis ir už žmogaus supratimas. Nepaisant to, ...
Pridėta: 20.09.2010
Parodymų skaičius: 106203x

Biblija, Dievo žodis - kodėl mes galime pasitikėti ja?

285_bible.jpg Biblija yra knyga, kuri buvo sukurta už 16 Ilgus šimtmečius, ir ji dalyvavo raštu per 40 rašytojų visiškai skirtingo amžiaus, profesijų, švietimo, aplinkos, socialinės atskirties ir pasaulėžiūra. Ir dar, kaip krikščionys ...
Pridėta: 07.12.2010
Parodymų skaičius: 178687x

Jėzus su Mozė ir Elijas ant Atsimainymo kalno

407_jezis_hora_promeneni.jpg Mt 17,1-8 - Po šešių dienų Jėzus pasiėmė Petrą jo, Jokūbas ir jo brolį Joną, nuvedė juos vieni ant aukšto kalno ir przemienił prieš juos. Jo veidas švietė kaip saulė, ir ...
Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 309089x

Lt.AmazingHope.net - Kas yra septintoji savaitės diena yra šeštadienis arba sekmadienis?