Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kas yra Dvasingumas ir okultizmu?

Supernatural, NSO

473_spiritismus_okultismus.jpg

Kas yra Dvasingumas ir okultizmu?

Pridėta: 05.09.2011
Parodymų skaičius: 187334x
Temos: Supernatural, NSO
PrintTisk

Spiritizmo moko, kad mirusiojo dvasios gali ryšį su žmonėmis, per žiniasklaidą. Žiniasklaida kalbėjimo, rašymo, piešimo, gijimas ir pan.

Pasak Šventojo Rašto, tai, žinoma, kad "nemirtingą sielą" neegzistuoja, jie ne mirusiųjų dvasias, bet jie sumažėjo (velnias) angelas apraiškos

Ekleziasto 9,5 - Tikri žino, kad jie turi mirti, o mirusieji nieko nežino. Nr atsakomieji veiksmai jau negali gauti dar vien atminties iš jų žuvo.

Aiškiaregiai save apgauti, jei jie mano, kad mirusių žmonių dvasias kalbėti per žiniasklaidą.

Pirmoji gyvatė buvo vidutinio

Gyvatė buvo protingiausias visų būtybių ir blogį, nes jis naudojamas tarpininkas, "vidutiniai" ir per jį nuodėmės žmogus.

Pradžios 3:1-6 - protingiausias visų lauko gyvūnams, padarė Viešpats Dievas. Moteris sakė: "Iš tiesų Dievas Uždraudė jums valgyti iš bet kurio medžio sode?" "Vaisių medžių mes galime valgyti sodo", - atsakė moteris gyvatė. "Bet iš Dievo sodo viduryje medžio vaisių sakė:" Negalima valgyti, nei liesti, kitaip jūs mirsite. "Tarė moteriai:" Jūs ne mirti ant gyvatės, Bet Dievas žino, kad , kai valgyti jo medžio, atverti jums akis ir būsite kaip Dievas: jūs žinosite, gėrio ir blogio "Kai moteris pamatė, kad medis buvo geras maistui ir viliojanti pažvelgti medis pageidautina įgyti supratimą, paėmė jo vaisių ir valgė. Ji ir jos vyras, kuris buvo su ja, ir jis valgė.

Velnias taip pat pradininkas vyras ("nemirtingą sielą") Šis klaidingas doktrina jau skelbė pirmieji žmonės nemirtingumo doktrina "mirti, bet būsite kaip dievai ..."

Tai Šėtono doktrina sako, kad mirtis yra tikra mirtis, bet tai tarsi gyvenimo pereinamojo laikotarpio. Deja, šis mokymas yra manoma, beveik visų religijų, įskaitant kai kurių krikščionių nominalų.

Kai Šėtonas sugebėjo suvilioti žmones į nuodėmę, nebereikės bendrauti su žmonėmis per mažesnis būtybes, bet visais laikais, kuri buvo naudojama žmonių, kurie sąmoningai ar nesąmoningai nuėjo į jo rankas.

Rašto draudžia Vudu ir raginama dvasių

) Tačiau siekti miręs

Iz 8,19 - ar pasakyti: "Paklauskite aiškiaregiai ir Ducharme, kuris šnabždesys ir" Twitter "." Ji nėra paklausti žmonių, jų Dievas? Kad mirusiųjų gyventi?

Todėl mes prašome mirusiųjų, bet pats Dievas. Jei mes žinome, kad mirusieji žinoti nieko, ir žmonės, nepaisant aiškaus draudimo Dievo klausti mirusiųjų dvasiomis, paskui ateina velnias ir dvasios žmonių aukomis tampa pavojingas ir mirtinas kliedesiai.

B) Nr žodžius ir pranašautojais

Pakartoto Įstatymo 18,9-12 - Kai jūs einate į žemę, kurią Viešpats, tavo Dievas, duoda tau, tu būsi ne išmokti veikti ant tų tautų šlykštus būdų. Ar jums rasti jūsų sūnus ar dukra padarė ugnis! Lygiai taip pat nėra regėtojo, pranašautojas, pranašautojais, magas, gyvatė, aukciono spiritai, aiškiaregys, nei vienas, kuris konsultuojasi su mirusiųjų. Kiekvienas, kas padarė tokį dalyką šleikštus Viešpačiui! Būtent dėl ​​tokių bjaurasčių Viešpats, tavo Dievas, dauguma prieš jus.

Jau buvo įsakęs Viešpats Izraelio žmonių iš kenčia tarp "Oracle" ir "Wizards.

Šiandien jie yra, bet tik keletas krikščionių, kurie siekia magai ir Užsičiaupk, ir net imtis spiritistic seansas.

C) Izraelio karaliaus Sauliaus mirė dėl tiesiogiai patarimo jūsų Dievas ėmėsi psichikos - vidutinio

Kai Dievas paliko SAULĖ už savo nuodėmę, Saulius nuėjo pasikonsultuoti su "Oracle dvasia." Jis vaikščiojo naktį Endor orakulas, ir paprašė jos pakilti į savo mirusio pranašas Samuelis, galės susidoroti su juo. "Oracle" yra iš pažiūros galėtų gaminti "dvasia" mirusiojo pranašo. Tiesą sakant, tai buvo ne jo dvasios, tačiau tai buvo Šėtonas, kuris ėmėsi pranašas, ir imitavo savo balso.

Visa istorija yra parašyta Biblijoje: 1 Sam 28,3-19

Šėtonas turi galią pakeisti net šviesos, todėl gana lengva imituoti angelas taip pat mirusiojo savybių, kaip tai buvo šiuo atveju. 2. Kor. 11,14

Sauliaus, ir net šiandien, kaip Šėtonas ir jo puolusių angelų yra naudojamas kaip galingas įrankis apgaulės ir tiesos kartais.

Liudija eilėraščiai 1 Samuelio 28,15-19. MJ. Saulius buvo "dvasia" paskelbė, kad jis ir jo sūnus mirs kitą dieną. Ir taip atsitiko. Bet Saulius buvo nužudytas tik todėl, kad jie suteiktų "pranašiško dvasią" ...

1 Kronikų 10,13-14 - Saulius mirė, nes jis išdavė Viešpatį. Ignoruojami, nes jo žodis, ir net nuėjo taip toli, pasikonsultuoti su pranašiška dvasia, o ne konsultuotis su Viešpačiu.

Spiritualizmo Šiandien

a) Šiuolaikiniai Dvasingumas atsirado 19 a., Fox name Hydesville. Fox dvi dukteris į namus atėjo barbenimas rūšiuoti, kuri sukėlė jų dėmesį. Klausimai gali būti išklausytas daugiau beldžiasi atsako. Nuo to laiko, Dvasingumas išplito visame pasaulyje.

b) Žemės Bažnyčios ir spiritizmo plėtra parengė pagonių doktrina plitimą "žmogaus sielos nemirtingumą." Dvasingumas ir okultinės Sparčiai platinamos bažnyčiose. Daugeliu atvejų, savo dvasinį arba prisipažinti Dvasingumas doktrinos, kuri su juo susiję.

c) Dvasingumas yra dvejopas: spekuliacijomis ir religinių. Spekuliacinių pinigų tarpininkauti įvairių atsakymų, yra daug paprastų apgaulės ir gudrumu. Pasekmė yra, kad daugelis, manau, kad visą spiritizmą yra sukčiai. Tai neatitinka tikrovės.

d) labiausiai paplitusių religinių Dvasingumas

Posėdžiai paprastai prasideda su malda ir Šventojo Rašto skaitymo ir kartais (!). Tik tada ateina keletas vadinamųjų trance vidutinio - arba, iš tiesų, jis persijungia į velnio dvasia (demonas, Fallen Angel)

Ir todėl, kad daugelis prognozės gali užpildyti spiritistai tiki, kad tai yra mokytis iš Dievo, ir kad geriausias būdas, po kurio žmonija turi eiti. Dievo žodis mums, tačiau aiškiai ir tiksliai nurodoma, kad ji yra šėtoniškas doktrina.

Apd 16,16-18 - Kartą, kai nuėjo melstis, mes susitiko vergas, kuris turėjo Vudu dvasios ir davė jos šeimininkai didelį pelną, prognozuojant ateitį. Paulius ir mums ji pradėjo vaikščioti ir sušuko: "!! Šie vyrai yra Paties Aukštojo Dievo tarnai pranešame jums išganymo kelią" Kai tai truko daug dienų, Paulius nebegalėjo padengti, todėl jis atsisuko ir pasakė: sau: "Aš įsakau jums Jėzaus Kristaus vardu, išėjo jo!" Tuo metu jis buvo perregistruotas.

Mergaitė, kuri yra žinutę šias eilutes, kalbėjo apaštalams nieko blogo, o kalbame apie tiesą, ir dar jos velniška dvasia kalbėjo per. Taip pat buvo nedelsiant nutraukti savo veiklą, dvasią, kuri vyravo, o ne identifikuoti su Dvasia, kurio vardas apaštalai dirbo.

Kelias į pražūtį

Spiritizmo veda žmones į pražūtį, nes ji yra paneigiamas ir Jėzaus Kristaus atpirkimo iškraipymo.

Pagal Dvasingumas mokymus yra visi žmonės būtų išganyti ir net pats velnias. Kas čia gyveno blogai, turės galimybę išlaikyti savo kaltę gyvenime, ir galiausiai ji tampa tobula būtybė.

Šis mokymas yra tiesiogiai prieštarauja Kristaus žodžiai: "Tas, kuris tiki, bus išgelbėtas, kurie netikės, bus pasmerktas"

Spiritistai taip pat atmeta Šventojo Rašto mokymą apie angelus ir teigia, kad jie yra mirusiųjų dvasias, ne tiki į prisikėlimą, nors Biblija adresai tikinčiuosius, tiesiog tikiuosi, už prisikėlimą.

Kas yra okultizmas?

Okultizmas - paslaptingas ir paslėptas. Okultizmas yra todėl kartais nurodoma kaip "paslaptinga mokslo", nes jis susijęs su paslaptinga, antgamtinių dalykų. Tai ne mokslo, bet tiesiogine prasme, bet tik toliau apraiškas dvasinės įtakos sumažėjo būtybės (satanistinius pajėgos).

Okultizmu yra hipnozė, telepatija, astrologija, aiškiaregystė, ir tt ...

Tai vieta tiesioginių veiksmų dvasines jėgas, kurios yra priešiškos Dievui ir žmonėms. Jėzus pranašavo, kad daugelis paskutinėmis dienomis bus padaryti didieji garsėja ir stebuklai, kad apgauti net išrinktųjų, jei tai būtų įmanoma. Mato 24,24-25

Spiritizmo ir okultizmo duoda abu vyrai amžinosios mirties, bet taip pat daug pokyčių, naikina juos ir duoda gydytojams, kurie nėra jiems padėti.

Išvada:! Saugokitės okultizmo ir spiritizmo

Negalima skaityti knygas, kad spręsti šiuos klausimus, žinoma, ne dalyvaujančių seansas. Mnoho žmonių smalsumą ir patyrė pasekmes jaučia šiandien. Tai apima daug jaunų žmonių iš Lankymūsi sesijos kaip nerimastingumas, blogus sapnus, naktį matyti dvasinių būtybių, ir tt Vienintelis būdas šių problemų yra Jėzaus Kristaus! Leiskite laikyti Bibliją kaip vienintelis šaltinis etalonas aprašyti vieną tikrąjį Dievą ir įdėti į visišką Dievo šarvai - Ef 6,11 -17.

Ef 6,11-12 - pilnus Dievo šarvai, kad jūs galite stovėti velnio gudrybės. Mūsų kova ne prieš kūno ir kraujo, bet prieš vyriausybės ir įgaliojimai pasaulio valdovų tamsoje, nuo dangaus sferų dvasinių jėgų blogio.

Paimta iš svetainė: www.dobakonce.cz


Susiję straipsniai iš kategorijos - Supernatural, NSO

Kas yra UFO ir užsieniečių, kurie yra?

110_ufo.jpg Kas yra užsieniečiai ir UFO?Šiandien daugelis žmonių nėra įvertinusi, ar jie yra užsieniečiai, bet klausimas, kas jie yra klausimas.NSO yra realybė, kuri tęsiasi giliai į žmonijos istoriją ir mūsų šiuolaikiniame pasaulyje, ...
Pridėta: 23.09.2010
Parodymų skaičius: 182166x

Apgaulingi Mesijas "New Age ir Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "New Age" šiais žodžiais, nuo 1984 metų vis labiau susiduriama visose laikraščius ir naujienų programas. Žmonija ilgisi, nes tai nebėra žemėje su mumis paskutinis. Kažkas turi įvykti. Biblija kalba apie antrąjį ...
Pridėta: 26.11.2010
Parodymų skaičius: 161495x
Rekomenduojama

Norėdami aptarnauti Majai, paskirta pasaulio pabaiga iki 2012 m.?

311_mayan_pyramid_and_calendar.jpg Šis klausimas tikrai ginčyti bet kas rūpi šis klausimas. Turime pripažinti, pajėgoms, kurios yra šiame pasaulyje. Jis yra Dievas - meilė, visatos valdovas, bet Liuciferis, kuris atvyko į mūsų šalį po ...
Pridėta: 12.01.2011
Parodymų skaičius: 170212x

Apparitions Mergelės Marijos - apie Marian apsireiškimų tiesos

267_pope_virgin_marie.jpg Šiandien Katalikų Bažnyčia yra apsireiškimus Marija reiškinys, verksmas statula, gydomųjų šaltinių. Šios vietos tapo lankoma vieta, aplankė milijonai tikinčiųjų visame pasaulyje. Mes negalime paneigti šį faktą, nes šie apsireiškimai, daugelis žmonių ...
Pridėta: 16.11.2010
Parodymų skaičius: 231597x

Žaidimai - Messages from Heaven, Revelationis Marija

87_zjeveni_panny_marie_1.jpg Šiandien Katalikų Bažnyčia yra apsireiškimus Marija reiškinys. Mes negalime paneigti šį faktą, nes šis apreiškimas buvo įrodyta daugelyje vietų visame pasaulyje.Kas yra Marijonų apsireiškimų kilmę? Dievas tikrai mus siuntė ją p. ...
Pridėta: 08.09.2010
Parodymų skaičius: 187096x

Lt.AmazingHope.net - Kas yra Dvasingumas ir okultizmu?