Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Kai jie sako taikos ir saugumo, tada ateina galimybė - ir galbūt kalbėti apie saugumą dabar?

Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

437_usa_v_proroctvi.jpg

Kai jie sako taikos ir saugumo, tada ateina galimybė - ir galbūt kalbėti apie saugumą dabar?

Pridėta: 24.05.2011
Parodymų skaičius: 143029x
Temos: Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus
PrintTisk

1 Tes 5,2-6 - ". Jūs labai gerai žinome, kad tą dieną Viešpats ateis kaip į vagis naktį Kaip sakoma:" Jis yra taika, o ne kelia grėsmę mums, yra staiga įveikti likimą, kaip darbo skausmo, ir pabėgti moteris. Bet jūs, broliai, nesate tamsoje, kad tą dieną bus staigmena kaip vagis. Jūs visi esate šviesos ir sūnūs dieną sūnus. Ne naktį ar tamsoje. Taigi nereikia miego, kaip daro kiti, bet mums žiūrėti ir būti blaivus. "

Šis renginys, kuris netrukus pateko į pasaulio žmonės. Kaip mes pasirengti šiam įvykiui?

Pastaba žodžiai, ir staiga tarsi vagis naktį. Dieną Viešpats ateis, kaip didelis siurprizas, kad pasaulio žmonės. 8. Tūrio "Liudijimai dėl Bažnyčios", kad ji 37 psl sako: "Šio pasaulio žmonės netrukus susitikti su labai stebinti." 28 psl tekstas taip pat: "Mes, kurie žino tiesą, mes turime pasiruošti, kas greičiau didelis siurprizas patenka į šį pasaulį."

Tačiau apaštalas Paulius sako: "Bet jūs, broliai, nesate tamsoje ..." Dievo vaikai vaikščioti šviesoje. Ir kas nustebino pasaulį mūsų nestebina. Mes turime žinoti, kas ateina ir pasiruošti. Bet jei mes neruošia, mes sugauti spąstų. Mes žinome, kas laukia, vien dėl to mums pavyko parengti.

Tekste mes tik skaityti, yra vienas labai įdomus faktas dėl šio įvykio metu. "Kai jie sako:" Tai yra taikos, o ne kelia grėsmę mums, yra staiga įveikti likimą. "Kai kurie vertimai išversti" taikai ir saugumui ".. Tai yra du žodžiai, kuriuos šiandien mes dažnai susiduria su žiniasklaidos Phillips sako anglų Biblijos vertimas:" Jūs gerai žino, kad tą dieną, kai Viešpats ateis, kaip netikėtai, kaip naktį įsibrovus į namą. Kai žmonės sako "taikai ir saugumui", pagauti nelaimės. Naujas vertimas į anglų kalbą mes skaitome: "Kai jie kalba apie taiką ir saugumą, tada jie staiga ateis į katastrofą."

Ar ne taikos ir saugumo, tiesiog tai, kas dabar taip dažnai diskutuojama?

Leiskite adresas Jūsų dėmesį į dvi pagrindines pasaulio galių, kurios yra (ir bus toliau tapti) iš taikos ir saugumo paskelbtomis gimdymo. Pirmasis iš jų yra Romos popiežius, ir antra JAV.

Jei atidarote Biblijoje, Apreiškimo knyga, mes nustatėme, kad visos jos 13 skyrius skirtas šių dviejų didžiųjų pristatymas. Pirmojoje šio skyriuje aptariami žvėris - ir mes žinome, kad šis žvėris yra į pontifikatas forma leopardas. Trečioje eilutėje mes skaitome, kad vieną iš jo galvų atrodė mirtinai sužeistas, bet žaizda užgis. Ir kas tada? "Visa šalis, dingo susižavėjimas po žvėrys." Be abejo, mes visi šie ženklai, kai popiežius paėmė savo istorinės kelionės į žemę JT mąstymas - kaip taikos ambasadorius. Taika ir ramybė yra dar ant ko pasaulis nori.

Kiti 13 skirsnis skyriuose Apreiškimo knyga yra mokamas du ragus. Kas tai yra tvarinio? Tai Jungtinių Amerikos Valstijų, kurie yra parodomi šiame skyriuje, patiekiamas kaip popiežiaus rankas. Tai, kas vyksta tiesiai prieš mūsų akis.

Nepraleiskite šių dviejų svarbių punktų: pontifikatas imasi iniciatyvos pasaulio taikos judėjimo ir JAV kalbėti maždaug tuo pačiu metu užtikrinant pasaulio saugumą - kuris yra ir didžiulis noras, kad dabartinės kartos.

Abu šie žmogaus siekiai yra vienas kitą papildantys ir susiję. Ką žmonės galvoja, kai jie girdi žodį saugumą? Mintys apie šiuolaikinį pasaulį, materialinę gerovę, kaip apie juos bus blogai ar amžiaus priežiūra. Paprasčiau tariant, pagalvoti apie viską, kas padeda užtikrinti jų gyvenimo šioje žemėje. Ir dabar čia yra programa, skirta užtikrinti, kad JAV piliečiai naują pavadinimą - ačiū, siekiant užtikrinti saugumą.

JAV, skelbia, kad saugumas yra ne tik savo šalyje, bet taip pat taikoma visiems kitiems piliečiams iš šio pasaulio. Todėl didžiulis ir plataus užmojo pasaulinį darbotvarkę.

Trylikos skyriuje Apreiškimo knyga parodo, pontifikatas ir Jungtinių Amerikos Valstijų, kaip jums rankas į didelę programą įtraukti visą pasaulį. "Jie bus atsiklaupti prieš jai visi žemės gyventojai." Žvėris, kad pontifikatas. Su dviem ragais žvėrys yra tik vienas, kuris sukelia pasaulio, kad patinka. Dvyliktą eilėraščių šio skirsnio teigia: ".. Vardu pirmojo žvėries pratimai visoms galia Jis verčia žemę bei jos gyventojus būti nuleidimo iki pirmojo žvėries buvo išgydytas jos mirtingasis smūgis" priežastis, kodėl žmonės šiandien apie šias dvi galingosios valstybės yra suinteresuotos, kad siekiant užtikrinti taiką ir saugumą, tikslo, kuris tada veda į susijungimą visose gyvenimo srityse.

Apsvarstykite, pavyzdžiui, bendrą Europos rinką. Apie ką ši rinka yra pagrįstas? Ji grindžiama taikos ir saugumo. Kokia yra darbo ir verslo konsolidavimo pagrindą? Kas yra ekumeninio judėjimo pagrindu? Kodėl Bažnyčia stengiasi suvienyti savo pastangas? Siekiant užtikrinti taiką ir saugumą. Ir daug žmonių iš tikrųjų galvoja, kad jų problemos bus išspręstos dėka šių asociacijų egzistavimas.

Popiežiaus ir JAV lyderystę pasaulio (nors labai trumpą laiką) bus galvoti, kad taika ir saugumas buvo pasiektas - arba beveik pasiektas.

Dabar atkreipkite dėmesį, kaip visa tai atitinka Iz 8-ajame skyriuje Dievas. Tai nuostabi! Pranašas akis ieško per visus, kol mūsų laiko šimtmečius.

Iz 8,9-10 - klubai, tautų ir lietaus, ir visų tolimų šalių, pasiklausyti: Arm ir lyja, rankos, ir lyja! Liukų planas ir avarijų, kalbos ir ne užpildyti, nes Dievas yra su mumis - Imanuelis!

Toks yra Dievo tautos, tie, kurie laikosi Dievo įsakymų ir tikėjimo Jėzumi liekana. (Apreiškimo 12:17) pranešimas, kad dabar jie neturi būti įtraukti į šios asociacijos - tai yra vienas dalykas, kurį noriu paneigti jūsų dėmesį.

Iz 8,11-12 - Viešpats tarė man, kai aš tvirtai sugriebti savo ranką ir įspėjo mane tylėti iki žmonėms: "Negalima sakyti išdavystė visiems, kad ši tauta yra vadinamas išdavyste Ką jie bijo. baimės ir nebijokite.

Kas kontroliuoja šią tautą? BAIMĖ! Baimė jų nepatenkintų poreikių, baimė dėl karo, baimės daug dalykų. Popiežius ir JAV turi būti ne pasaulio suvienijimo priešakyje. Bažnyčia ir verslo asociacijų, tautų ir iš tiesų visas pasaulis turi susivienyti kartu. Dievo tauta apie tai, bet girdėjau visa tai prieš:

Iz 8,12-14 - "Don't išdavystė visiems, kad ši tauta yra vadinamas išdavyste Ką jie bijo baimės ir nebijokite Tik Viešpats visagalis, ar esate šventi -.. Išlaikyti jį iš baimės , tiesiog jo bijoti. Jis taps šventovę ir Izraelio namai, yra ginčytinas ir roko rudenį, gaudymas spąstais ir Jeruzalės žmones gyventojų.

Iz 8,16-17 - uždaro parodymus, antspaudas teisės tarp mano mokinių. (Čia yra ruonių pranešimą, šeštadienį vėl pabrėžta aktu.) I'll laukti Viešpaties, kuris paslėpė savo veidą nuo Jokūbo namų, aš laukiu jo su viltimi. Štai - aš ir mano vaikai man davė Viešpats, esame Izraelį kaip ženklų ir stebuklų iš kareivijų Viešpaties, kuris gyvena ant Siono kalno.

Nors visas pasaulis atrodo asociacijoms ir sąjungoms, kurios yra tarpusavyje sujungtos išspręsti žmonijos problemas ir užtikrinti taiką ir saugumą, Dievas sako savo tautai: "Ne konsorto su jais, ieškoti, žiūrėti į Viešpatį."

Iz 45,22 - Pasukite man, ar jūs esate išgelbėti, visi žemės pakraščių - nes aš esu Dievas ir niekas kitas.

Dabar mes turime išspręsti problemą. Tai tikėjimas, kad Dievas išgelbės žmones ir padės mums per "siurprizas". Perėjimas prie Dievo. Būtent priešinga kryptimi nei žiūrėti į žmogų, todėl neįmanoma, kad visa pasaulio išspręsti jų problemas.

Amerikos visuomenę, vis dėlto didelė, negali pašalinti jos vyras problemos. Kaip Prophecy Dvasia sako: "Kovodamas veltui, stiprinti verslo operacijoms užtikrinti sąlygomis." 9T 13 pasaulio šalių vyriausybės negali išspręsti finansines problemas, jei jos laikysis planų, kad laikytis. Ir dar mažiau tai galima išspręsti dvasines problemas žmonių pontifikatas - kai kurie žmonės išvedė tai, kad ne iš Kristaus vietą, vyras atrodė.

Ir šiandien pranešimą, kaip Dievas davė mums savo knygoje, yra: "Štai jūsų Dievas". Atkreipkite dėmesį, kaip į Luko Evangelijos žodžiai 21 skyriuje, kuris rodo istoriniai sunaikinti Jeruzalėje ir tamsiame amžiuje ir tęsiasi iki laikų pabaigos. Iš 25 eilėraščių sako: "?. Bus ženklų saulėje, mėnulis ir žvaigždės" - mes matėme tai Taip, požymiai jau pasirodė "Ir žemėn nelaimės tautų, bejėgis, kai griaudžia eiti į riedėjimo jūrą. 26 žmonių miršta iš baimės ir tikintis, kas ateina į visą pasaulį. "Žmonės miršta iš baimės ir tikintis, kas ateina į visą pasaulį.

Štai vėl minimi, baimės. Baimė dominuoja šiandienos žmonės, tie, kurie prieš kelerius metus net manė, kad ji būtų pasiklausyti popiežiaus, bet dabar jie yra pasirengę jį sekti. Kodėl? Jie bijo, nes kažkas, kad jie mano, kad tai yra daug blogesni nei popiežiaus.

Jėzus sako, kad žmonės šiais paskutiniais momentai istoriją ", miršta iš baimės ir tikintis, kas ateina į visą pasaulį." Kai mes žiūrime į jį, pažvelgti, ką jie, kaip mes baimės juos ir susiesime su pirmiau grupes. Mes gauname į situacijas, kai mes manome, kad vienintelis būdas išeiti iš problemų yra susijęs su kai kurių į šių bendruomenių būdas. Bet tai, ką Jėzus sako čia? Luk. 21:28 "Kai tai pradeda atsitikti, ištieskite aukštyn ir pakelti savo galvos, nes jūsų atpirkimas yra šalia."

Netrukus labai greitai, visi pasaulio žmonės skirstomi į dvi stovyklas, tiems, kurie ieško iki vyras ir tuos, kurie priklauso Dievui, tiems, kurie apsižvalgyti ir tiems, kurie ieško daugiau.

Dabar čia ji yra skiriamoji linija. Dabar kyla klausimas. Jei Dievas žino ateitį ir jei jis žino, kad visa tai ateina, kaip mokyti savo žmones? Jis nebus mokymą, kuris padeda ieškoti, ieškoti Dievo, vyro vietoje? Ir kaip tai atsitinka?

Knygoje "Kelias į sveikatos ir aplinkos harmoniją sako:" Mes linkę ieškoti paramos ir supratimo, o ne Jėzaus, mūsų draugai ". Taip, mūsų natūrali tendencija yra pažvelgti į žmones. Jis tai kas mažas vaikas. Ir tai puikiai baudą. Kiekvienas iš mūsų kada nors nukentėjo nykščiu ir bėgo šaukiasi Mama. It's okay, kai tai daro mažas vaikas. Tačiau yra daugybė suaugusiųjų, mano brangūs draugai, kurie patiria sunkumų ir negali galvoti apie ką nors kita, nei kad yra prispaustas pagalbos bet kitas žmogus. Ir visi "Willow", žinoma, ne tik Romos Bažnyčią. Beveik visos žmonių giminės nariams kreiptis pagalbos į bet kurį kitą asmenį, jei turite ką nors panašaus.

Bet jei mums pavyks tą dieną "siurprizas", o ne sunaikinti, mes turime išmokti žiūrėti į Dievą, o ne vyras!

Ir taip žiūrėti man, kaip Dievas mus veda į šią patirtį. "Dieve, per Jo malonę ir ištikimybę, dažnai leidžia tuos, kuriuose zaufalismy kad mums nepavyko Taigi mes išmokti Gudrybės jis pasitiki žmogumi ir padaryti jį mūsų išganymo.". Pvz., balta - MH 486.

Kas tada yra ta, kad vienintelis būdas Dievas mes galime išmokti šią pamoką? Taigi, jis leidžia mums nuvilti žmones. Ar kada nors buvote nusivylęs vyras? Ką visa tai bus gerai?

Jer 17,5,7 "Prakeiktas žmogus, kuris pasitiki vyras, pasikliaujant tik ant kūno ir širdies nusigręžia nuo Viešpaties. Palaimintas žmogus, kuris pasitiki Viešpačiu, kurie pasitiki Viešpačiu."

Netrukus, didelis siurprizas, kai potvyniai pasaulyje, kai žmonės supras, kad jie buvo apgauti į pražūtį drakonas, žvėris ir netikrasis pranašas, tik, kad jie kalbėjo apie taiką ir saugumą, tai bus siaubinga, kad juos atsibusti. iš rytų į vakarus yra siaubo pasirašyti, siaubo plinta iš vieno poliaus į kitą. Visas pasaulis yra ištarti netvarka. Žemės drebėjimas, kruša. Visos kelionės yra atvira sunaikinimo. Bet saugokitės! Viduryje visus katastrofiškus padarinius pusiausvyrą galima išgirsti Dievo tautos daina:

Ps 46,1-2 - ".. Dievas yra mūsų prieglobstis ir stiprybė, pagalba bėdoje visada buvo įrodyta Todėl mes neturime nerimauti, net jei jis yra panaikintas ir šalis"

Kad ir kas nutiktų, nepasitiki žmonėmis. Vyriausybių gimsta ir miršta, tačiau mūsų saugumo dėl jų nėra. Kai tai didelis religinis lyderis, kuris vadovavo žmonės keičiasi pagal Dievo įstatymą, sugriauti ir visas pasaulis - kaip Prancūzijos revoliucijos metmenys -. Tikimės, kad Jėzaus Kristaus šventyklą vyras

Iz 45, 22 - "Pasukite į mane ir pasiekti išganymą, visų žemės pakraščių."

Dievas sukūrė mus šiai dienai dar. Ir taip, kai kas nors nuvilia jus šiandien, prisiminti, kas ji gera. Jei tai yra didelis nusivylimas, tada mes turime didelę pamoką, jei jis yra nedidelis, tada mes turime bent maža pamoka. Žingsnis po žingsnio, praneškite mums išmokti ne statyti vyras, bet Jėzus Kristus. Tai suteiks galimybę pasirengti mums pasiseks, jei didelė kritimo Babilonas kaip malūno akmuo, mestas į jūrą. Dievo vaikai taps visiškai saugi, nes inkaras turi tvirtai dangaus šventyklą.

Malda: "Brangus Tėve, Thank you so much už šį nuostabų pranašystė šviesa, apšviesti mus ant kelio, kad laukia Renkamės būti tie, kurie yra mokomi Dievo Nors pasaulyje kalbama apie taiką ir saugumą, suteikia mums tiesa.. taikos, kuri ateina tik iš jūsų. Pateikite mums nekilnojamojo apsaugos, kuri yra tik rasti Jums. Nesvarbu, ar mes esame pasiruošę šiam pasaulyje nusivylimas, nes mūsų inkaras yra danguje. Dėl Jėzaus šlovę. Amino.

Šaltinis: didelis siurprizas - WD Frazee


Susiję straipsniai iš kategorijos - Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

Atgailauti - tai dabar pats svarbiausias dalykas!

484_pokani.jpg Mt 4,17 - Nuo to laiko Jėzus pradėjo pamokslauti,! "Atsiverskite Dangaus karalystė yra šalia!"Kai Jėzus Kristus ir Jonas Krikštytojas skelbė netoliese dangaus karalystę, pirmą kartą pradėti vadinti ir paragino žmones atgailauti. ...
Pridėta: 25.09.2011
Parodymų skaičius: 180887x

Kodėl Jėzus Kristus?

71_druhy_prichod_jezise_krista.jpg Kodėl Jėzus Kristus?Jėzus Kristus ateis tyliai ir palaipsniui, kai pasaulis pasiruošęs už jį? Ateina ir ant televizoriaus ar skirtingose vietose?Kristus ateis asmeniškai ir pastebimai dangų. Pagal Bibliją, kaip jis paliko ateiti ...
Pridėta: 12.08.2010
Parodymų skaičius: 157225x

Biblijos požymiai Kristaus atėjimo ir pasaulio pabaigą - 2 dalis

261_znameni_doby_prichod_krista_part_2.jpg Biblijos požymiai Kristaus atėjimo ir pasaulio pabaigos - 2 dalis20 amžiaus pasaulio visiškai unikali istorija. Kada jis prasidėjo, niekas dar nebuvo ant plokštumos, niekas ten automobiliu palei autostradą, niekas klausytis radijo ...
Pridėta: 11.11.2010
Parodymų skaičius: 214016x
Rekomenduojama

Naujasis amžius - Mesiją Maitrea į pranašystės

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age judėjimas pastaraisiais metais, auga palaipsniui ir nepastebimai, ir pateko į visas mūsų gyvenimo sritis. Judėjimas greičiau augo slapta, bet nuo 1984 metų, kai jam buvo liepta leisti ir platinti, ...
Pridėta: 30.11.2010
Parodymų skaičius: 149020x

Maldos naudojimo ir Šventosios Dvasios išliejimu - 777

424_777prayer.jpg Naujojo Testamento Bažnyčia stipriai įtakojo pasaulį su gera žinia iš Evangelijos į vieną karta. Prisipildė Šventosios Dvasios Naujojo Testamento tikintiesiems dalyvaujant pasidalinti žinutę tiesos nukryžiuoto ir prisikėlusio Viešpaties su šimtais tūkstančių ...
Pridėta: 08.05.2011
Parodymų skaičius: 202010x

Lt.AmazingHope.net - Kai jie sako taikos ir saugumo, tada ateina galimybė - ir galbūt kalbėti apie saugumą dabar?