Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Ką Paulius kai jis sako, niekas neturi teisės smerkti jus už šeštadienį?

Biblijos Faktai

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg

Ką Paulius kai jis sako, niekas neturi teisės smerkti jus už šeštadienį?

Pridėta: 18.02.2011
Parodymų skaičius: 120705x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Turime pripažinti svarbų dalyką. Žydų neraugintą duoną vadinamas atostogų, atostogų trimitai, Atpirkimas šventės ir kitų švenčių, kurios buvo prefigured ateina šeštadienį Mesijas!

Kolosiečiams 2, 13 - 17 - Taip, net tu, negyvas nuodėmes ir savo kūnu neapipjaustymas kartu su juo ateina į gyvenimą atleisk mums visiems kaltė ir ištrinti priešo vekselis, taisyklės yra prieš mus. Forever jį panaikinti, kai jis prikaltas prie kryžiaus! Be to nuginklavo galias ir vyriausybės, viešai atskleista ir šventė pergalę prieš juos! Ar ne todėl pasmerkti niekam dėl valgio ar gėrimo, dėl švenčių, jauno mėnulio ar sabato. Tie dalykai yra tai, kas turėjo ateiti šešėlis, bet esmė yra Kristuje.

Kitaip tariant, Jėzaus Kristaus, kad būtų grąžinti savo skolą. Mes sumokėjo vekselis, tokiu būdu mes atleidžiami nuo pirmiau minėtų teisės aktų, kuriuos mes nusikaltome. Aukojimo sistema Senojo Testamento Paschos su aukomis buvo matomas atstovavimo vekselis - per šventyklą kelią padengtas krauju.

Bet Paulius sako: "Kristus atėjo į aukojimo sistema ir jos vykdymo Visi nukreipta į artimiausius Kristaus auka praėjo Paulius atkreipia dėmesį į:.." Tai tik keletas dalykų šešėlis ateities ...".

Yra du įstatymus. Biblija sako, kad Dievas davė teisę - Dešimt Dievo įsakymų, kurie buvo parašytas Dievo pirštu tabletės iš akmens, ir įėjo į Sandoros skrynią. Štai šeštadienio kūrybos paminklas. Tai nuolatinis priminimas apie kūrinijos tiesos. Jis primena mums, kad mes ne dėl evoliucijos, bet kad Dievas sukūrė mus ir nusipelno mūsų pagarbos.

Antra, iškilmingą teisės Mozė, kuris buvo dedamas šalia Sandoros skrynią. Tai iškilmingas teisės, kuri apima švenčių ir apeigų Jėzaus mirties šeštadienis buvo atšauktas. Tai buvo Mesijo atėjimo precedentu. Bet Dievo Dešimt Dievo įsakymų ir tvirtina, kad jis bus teisiamas pagal!

1 Dievo įstatymas - Dešimt Dievo įsakymų ir Sandoros Skrynią prieš

Išėjimo 31,18 - Kai VIEŠPATS tarė Mozei ant Sinajaus kalno, jis baigė, jis davė jam dvi tabletes parodymus - akmuo, parašytas Dievo pirštu.

Pakartoto Įstatymo 4,13,14 - Jis paskelbė jums savo Sandorą, kurios įsakė jums atlikti, ty Dešimt Įsakymų, kuriuos jis parašė apie dvi akmenines plokštes. Tuo metu mano Viešpats man įsakė išmokyti jus šių taisyklių ir įstatymų, siekiant jų laikytis šalies, kurioje ketinate įsikurti.

2. Gaivieji teisės Mozė, kuris buvo dedamas šalia Sandoros Skrynią.

Įst 31, 24-26 - Kai Mozė parašė šį įstatymą žodžiai nuo pradžios iki pabaigos, jis liepė levitams, kurie dėvi Sandoros skrynią: 'Imk šią knygą įstatymo ir padėkite jį šalia Arki sandorą Viešpaties, mūsų Dievo, tegul bus su jumis.

Ezechielio 45, 16-18 - visi šios šalies naudos auka vertus valdovų žmonių. Valdovas bus pristatyti miltų siūlanti aukas ir aukų skystų švenčių dienomis, jauno mėnulio, netgi šeštadieniais ir visi Izraelio namai šventėms.

Šios eilutės rodo, kad kraujo ir kitų aukų, jaunatis šventėms, švenčių dienomis bei šeštadieniais dalis apeigų aukojimo aktas, rodanti į Mesiją. Todėl kitą šeštadienį, apie kuriuos Biblija kalba.

Be Kun yra daroma nuoroda į du tipus šeštadieniais. Visame skyriuje Mozė paaiškina atostogų ir Šventosios Asamblėja, kurioje izraeliečių išlaikyti. Be 3 stichijos, Dievas primena Mozė septintą dieną, šeštadienį, dešimtukas. Ji turėtų būti kas savaitę, dieną švento rinkimas.

Žydų žemės ūkio kalendoriuje buvo padalinta į du periodus - pavasario ir rudens. Todėl žydai turėjo pavasarį ir rudens šventės dienomis. Pavasario atostogų Dievas, kad rodytų į pirmąjį atėjimą Jėzus. Rudens atostogos nurodė perduoti po Jėzaus pirmąjį atėjimą dėl jo antrojo atėjimo renginius.

Svarbu, kad 23. Kunigų skyrių apie šias šventes yra vadinami "Šeštadienis".

Kun 23, 32 - (kalbame apie atostogas - Permaldavimo diena) bus šeštadienį jums visiems šeštadieniais. Nuo vakaro devintos mėnesio dienos kitai šaliai bus išlaikyti greitą ir Sabbath ". "

Kadangi šventė yra švenčiama pučia pirmą dieną, septintą mėnesį ir Atpirkimas dieną dešimtą dieną, septintą mėnesį, gali būti abi dienas tuo pačiu metu septintą savaitės dieną, šeštadienį, pagal Dešimt Dievo įsakymų .

Kun 23,37-38 - tai šventė, kad jums bus paskelbti šventa susirinkimo. Kai kurie jų Viešpats aukos - deginamajai aukai ir miltinis, siūlanti taikos ir siūlo gerti, kiekvienas iš jų tą pačią dieną. Visi, išskyrus šeštadienį (septintą dieną), ir atsisakant visų jūsų dovanų, pažadų ir savanoriškas aukas Viešpaties, kuris atneš Jums.

Izraelitai turėjo išsaugoti šventes, arba papildomai prie septintą dieną, šeštadienį Viešpaties nuostatų. Šventės atkreipė dėmesį į ateities Mesijas. Kai Jėzus atėjo į būti įvykdyti, ir negali būti toliau laikomasi. Jis yra tikras, kad apaštalas Paulius nebandė pašalinti septintą dieną -. Šeštadienį Dievo įstatymą, Dešimt Dievo įsakymų, bet šventės ir kaip Mesijo prototipas šabo

Prisiminkite, svarbu Biblijos principą. Nagrinėdamas Bibliją mes už tai, kad tai, kas aiškiai išdėstyta, kas yra neaiški. Mes neturėtume ignoruoti aiškų tekstą šimtus su tam tikra tema tik, nes vienas ar du paaiškinimai yra sunku.

Nupiešti iš knygos: beveik pamiršta dieną - Pažymėti Finley


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Vienintelį tikrąjį Dievą, yra Izraelio Dievas!

439_izraelite.jpg Iz 44,6 - Taip sako Viešpats, Karalius ir Atpirkėjas, Izraelio, kareivijų Viešpats: "Aš esu pirmasis ir aš esu paskutinysis, be manęs nėra Dievo.Dievas yra tik vienas! Vienas Sukūrė žemės ir visatos, ...
Pridėta: 01.06.2011
Parodymų skaičius: 239432x

Kodėl yra blogis?

59_snake.jpg Aš tikiu, kad jūs visi sutinkame, kad mūsų šalis yra blogis. Yra labai stipri ir aktyvi.Kur jie atsirado? Kodėl?Biblija kalba apie maištą prieš Dievą danguje. Torchbearer galingą angelą - Liuciferis norėjau ...
Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 132463x

Kuo mes tikime - 1 Bibliją, Šventąjį Raštą

104_cemu_verime_1_bible.jpg 1 - Biblija, Šventasis RaštasBiblija, Senasis ir Naujasis Testamentas, yra Dievo žodžio rašyti. Skiriamas Dievo įkvėptas per Dievo šventųjų žmonių, kurie kalbėjo ir rašė po Šventosios Dvasios įtakos. Šiuo žodis Dievas ...
Pridėta: 16.09.2010
Parodymų skaičius: 126835x

Jis paaukojo viską, kad išgelbėti mus

445_jesus_christ.jpg Dievas per savo Sūnų Jėzų Kristų, mūsų žemę ir davė mums gyvybę. Viešpaties Jėzaus Kristaus, Kūrėjo begalinio visatos. Jis davė mums gyvybę, kad viską, ką reikia. Jis mus sukūrė, sukūrė kiekvienam ...
Pridėta: 04.07.2011
Parodymų skaičius: 157397x

Kas yra Jėzus Kristus?

77_jezis_kristus.jpg Centras visa Biblija yra gyvenimo ir mirties didžiausią žmonių pasaulio istorijoje, Jėzaus Kristaus. Nuo gimimo naujos eros skaičiuojamas net jeigu jis gimė tvarte, ir turėjo įtakos pasaulio istorijoje, nors jis buvo ...
Pridėta: 30.08.2010
Parodymų skaičius: 145347x

Lt.AmazingHope.net - Ką Paulius kai jis sako, niekas neturi teisės smerkti jus už šeštadienį?