Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Jis paaukojo viską, kad išgelbėti mus

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

445_jesus_christ.jpg

Jis paaukojo viską, kad išgelbėti mus

Pridėta: 04.07.2011
Parodymų skaičius: 168754x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Dievas per savo Sūnų Jėzų Kristų, mūsų žemę ir davė mums gyvybę. Viešpaties Jėzaus Kristaus, Kūrėjo begalinio visatos. Jis davė mums gyvybę, kad viską, ką reikia. Jis mus sukūrė, sukūrė kiekvienam paukščiui, kiekvienas žolės pjovimo peiliu, kiekvienas medis, kiekvienas vabzdys, kas gėlių. Jis dedamas ant dangaus žvaigždės, saulė šviečia ir viskas juda. Tai Jis sukūrė visa visata, visas tolimas žvaigždes, planetas ir galaktikas. Viešpaties Jėzaus Kristaus, Visatos Kūrėju Gaivintoją. Kiekvieną rytą naują susidomėjimo, mūsų kiekvienas žingsnis, kiekvienas kvapas yra mūsų valia.

Rom 11,36 - viskas iš jo, per jį ir jam! Ačiū Jam per amžius! Amen.

Kolosiečiams 1,16-17 - viskas danguje ir žemėje buvo sukurta jam - tai, ką mato ir ką pamatyti, sostų ir valdas ir įgaliojimus. Per jį ir jam viskas buvo sukurta, ir jis yra prieš visus ir visi ji stovi.

Rom 11,34-36 -? "? Kas žinojo, kad Viešpats protas Kas kada nors rekomenduojama kažką", kuris jį davė jam pirma, kad jam sumokėti už jį Dievui "Viskas iš jo, per jį ir jam ! Ačiū Jam per amžius! Amen.

Jn 1,10-11 - buvo pasaulio ir pasaulio stovėjo jo, o pasaulis jo nepažino. Jis atėjo pas savo, bet savo Jo nepriėmė.

Hebrajams 1,2-3 - bet šias paskutines dienas prabilo į mus per Jo Sūnaus, kurį jis paskirtas įpėdinis visų dalykų ir per kurį jis sukūrė pasaulį. Jis yra jo šlovės ir jo prigimties išraiškos ryškumą, jo galingas žodis vykdo viską. Rūpinosi nuodėmių valymo, o tada atsisėdo ant dešinėje Didenybės aukštos.

Jėzus Kristus, Kūrėjas ir Viešpats visų, nemirtingas, amžinas, paaukojo savo poziciją. Jis nužengė nuo savo sosto į mus išgelbėti, vyras išlaisvino save iš šėtono ir nuodėmės nelaisvėje. Paaukojo nemirtingumo, jis paliko savo sostą ir atėjo į žmogaus kūną į šį pasaulį, kad mus išgelbėti. Jis statyti viską, ką turėjo, savo gyvenimo kūrėjas ir visatos valdove. Kai tai nepavyko, ir nuodėmės, kaip Žmogaus Sūnus, sumažėjo iki mirties, kaip ir žmonės.

Kaip Žmogaus Sūnus atėjo į šį pasaulį, gyveno ir nusidėjo. Visa tai atėjo iš šio pasaulio pagundų buvo teisiamas, kiek bet kas kitas. Kūrėjo ir Viešpaties visatos, jis vaikščiojo mūsų šalyje, išbandžiau visus šio pasaulio sunkumus. Jis buvo pažemintas, išjuoktas, apspjovė, ir kaip nekalto žmogaus blogiausias Ignominious mirties ant kryžiaus mirties vieta.

Filipiečiams 2,7-8 - Vietoj to, jis pasidavė pats, paėmė iš tarno esmė, paėmė žmogaus formą. Jis atsidūrė organizme kaip žmogus, Jis nusižemino, tapdamas klusnus iki mirties - mirties ant kryžiaus!

Taigi jūsų baigė darbą išpirkimo. Kadangi mūsų Kūrėjas, Viešpats visatos, atėjo į šį pasaulį, čia gyveno, jis praliejo savo nekaltą kraują, kad mes galime gyventi nuodėmingą gyvenimą amžina. Kad kiekvienas, kuris Jį tiki, ir laikytis jo praktikos meilė turėtų amžinąjį gyvenimą. Praliejo savo nekaltą kraują, už mane, už jus, mes galime turėti vieną akciją į amžinąjį dangaus karalystė. Jis atėjo pas mus per savo auką suderinti su mūsų dangiškasis Tėvas. Jis yra tik kaip mūsų Kūrėjas, mes galėtume išsaugoti savo aukų ir išvengti nuodėmės gniaužtų. Jis myli mus taip, kad už mus, nusidėjėlius statymą viską, ką turėjo, savo gyvenimą. Mums taip apgailėtinus ir beverčiai, kurie nėra labai plati, begalinis visatos, arba kaip smiltelė.

Rom 5,10-11 - atlyginimai už nuodėmę yra mirtis, o Dievo malonės dovana amžinasis gyvenimas mūsų Viešpatyje Kristuje Jėzuje.

1 Timotiejui 2,5-6 - yra vienas Dievas ir vienas tarpininkas tarp Dievo ir žmonių, žmogus Kristus Jėzus, kuris atidavė save visiems vyrams išpirkos. Liudijimas atėjo tinkamas laikas.

2. Korintiečiams 5,18-21 - visa tai iš Dievo, kuris sutaikino su savimi per Kristų ir davė mums sutaikinimo tarnystę. Dievas Kristuje įrašytas taikos pasaulyje! Jis sustojo žmones jaustis kalti apie tai ir sutaikinimo žinią patikėta mums. Todėl, kaip Kristaus ambasadoriai paklausti Kristaus vardu, per mus taip, tarsi klausia Dievo: Būkite susitaikinti su Dievu. Jam, kuris buvo be nuodėmės, padarė nuodėme dėl mūsų, mes jį mes tampame Dievo teisumas.

Tai buvo neįtikėtina auka už mūsų Viešpatį Jėzų Kristų padarė. Jis statyti viską, ką jis turėjo mus išgelbėti. Taigi jie suteikia garbės ir šlovės jį su vieno kontakto. Tai yra tik tarpininkas, kuris gali nuplauti mūsų nuodėmes, mes galime stovėti su vienu vypraným skraiste prieš mūsų dangiškasis Tėvas. Atverk savo širdį Jam, mums prašyti nuodėmių atleidimą ir leiskite mums pamėginti ištaisyti mūsų kaltes, ir perduoti juos. Leiskite mums daryti atgailą, ir ruoštis anksti susitikimas su mūsų Tėvu. Kelionė baigėsi ir mūsų pasaulio istorijoje jau yra jo išvados. Leiskite mums paruošti ir išvalyti savo širdis nuo visų šio pasaulio blogybių. Mokykimės, kaip laikytis Dievo įstatymo, kuris vis dar galioja širdį.

1 Jono 2,1-6 - aš rašau šį jums, mano brangūs, galite ne nuodėmė. Jei kas nors nuodėmes, mes su Tėvu, Jėzų Kristų, teisieji advokatas. Jis yra apmokančiajai auką už mūsų nuodėmes, ir ne tik mūsų, bet ir visame pasaulyje. Kaip mes žinome, kad tai žino? Priklausomai nuo to, ar mes laikomės jo įsakymų. Kas sako: "Aš jį pažįstu", bet neturi elgtis pagal Jo įsakymus yra melagis, ir nėra tiesa. Tačiau kas saugo savo žodį, juo Dievo meilės tikrai neišsipildė. Todėl nežino, ar mes jį. Kas sako, kad jam turi gyventi, kaip jis gyveno.

1 Jn 3,3 - Kiekvienas, kuris tvirtai laikosi jo šią viltį, stengiasi būti grynas, koks jis yra švarus.

Kolosiečiams 1,19-20 - Dievo gera malonu perduoti visus pilnatvę juo ir per jį suderinti juos visus. Kraujo savo kryžių, pati sukėlė kambarį, kas yra žemėje ir danguje.

Hebrajams 4,14-16 - Kai mes turime tokį nuostabų High Priest - Jėzus, Dievo Sūnus, kuris pakilo į dangų - mums tvirtai laikytis savo religiją. Mes, tačiau vyriausiasis kunigas negali jausmas su mūsų trūkumus, tačiau vienas, kad buvo visais atžvilgiais, kaip mes bandė, bet buvo be nuodėmės. Taigi, prieiga prie malonės sosto su drąsa, mes galime gauti malonės ir ieškoti malonės, kai mums reikia pagalbos.

Jėzus Kristus kviečia mus:

Mt 4,17 - Nuo to laiko Jėzus pradėjo pamokslauti,! "Atsiverskite Dangaus karalystė yra arti!"

Malda: Viešpatie Jėzau, dėkoju už jo milžinišką auką, kad tu padarei mums. Kad jūs statymą viską, ką turėjo, kad trivialus ir aš galėtų būti vienas su savimi savo karalystę. Viešpaties Jėzaus Aš tave myliu ir noriu tarnauti Jums visą savo širdį. Nors suklupimo, kur veiksmus, aš žinau, tu mane myli ir nori, ir aš galėtų būti vienas su savimi savo karalystę. Atleisk man mano kaltę, ir aš atidaryti savo širdies, vadovas man savo Šventąją Dvasią galėjau gyventi meilės ir harmonijos su savo teisę mylėti, kad davei mums visiems per savo tarną Mozę. Atverkite savo širdis visiems žmonėms, kurie ieško tiesos, kad galėtų suprasti savo auką gylis mus. Norint suprasti savo teisės prasme ir kaip pasiruošti pradžioje susitikimo su Jumis. Ateik greičiau tavo karalystė, Amen


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija

182_socha_bible_daniel.jpg Biblijos Pranšystė - Daniel statula, į pasaulio istorijos apžvalgaViešpats Dievas yra mūsų planetos istoriją tvirtai savo rankose, mūsų šalis turi didelių planų. Visi turėjo patirties dvi pranašiškas Biblijos knygos - Daniel ...
Pridėta: 18.10.2010
Parodymų skaičius: 279101x

Dievas ir neteisybe pasaulyje

314_ukrizovani.jpg Kodėl yra tiek daug blogio ir kančios? Kodėl Dievas negali kištis ir daryti kažką? Daugelis žmonių kyla klausimas, jei Dievas buvo taip seniai būtų padarę kažką. Tai yra labai bendrus klausimus, ...
Pridėta: 17.01.2011
Parodymų skaičius: 165152x

Žaidimai - Viskas apie Kristų! - Paul Washer

428_vse_je_o_kristu_paul_washer.jpg Šiąnakt aš čia kalbėti apie žmones. Arba kalbėti apie bažnyčios ar religijos. Kadangi visi šie dalykai turi savo ydas ir trūkumus. Kiekvienas iš jūsų turėtų galėti atsistoti ir pasakyti nuo šių ...
Pridėta: 12.05.2011
Parodymų skaičius: 135185x

Pasiruošimas pabaigos

514_egw-country_living.jpg "Kai jis ateina laikas testai, pasirodo, kurie reglamentuoja Dievo žodį gyvenime. Vasarą nėra jokio skirtumo tarp visžalių ir kitų medžių toks akivaizdus. Tačiau, atsiradus žiemą audros, amžinai žaliuojančių medžių bus likti ...
Pridėta: 23.11.2011
Parodymų skaičius: 154215x

Kaip išgirsti Dievo balsą

140_jak_slyset_bozi_hlas_1.jpg Sužinokite išgirsti Dievo balsąMūsų brangūs Gelbėtojas laukusios, kol ji atvers duris į savo širdį ir pasakyti, kad mūsų buvimo. Jėzus sako: "Štai Aš stoviu prie durų ir beldžiu Jei kas išgirs ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 255857x
Rekomenduojama

Lt.AmazingHope.net - Jis paaukojo viską, kad išgelbėti mus