Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Jėzus su Mozė ir Elijas ant Atsimainymo kalno

Biblijos Faktai

407_jezis_hora_promeneni.jpg

Jėzus su Mozė ir Elijas ant Atsimainymo kalno

Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 323886x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Mt 17,1-8 - Po šešių dienų Jėzus pasiėmė Petrą jo, Jokūbas ir jo brolį Joną, nuvedė juos vieni ant aukšto kalno ir przemienił prieš juos. Jo veidas švietė kaip saulė, ir jo drabužiai tapo balti kaip šviesa. Ir štai, jie pamatė, Mozė ir Elijas, kalbėti su juo. Petras tarė Jėzui: "Viešpatie, gerai, mes čia Jei norite, mes turėsime tris palapines - vieną tau, kitą Mozei ir vieną Elijui!." Prieš jis kalbėjo, staiga ji žėrintis debesis neuždengtų. Tada iš debesies pasigirdo balsas: ".. Tai yra mano mylimas Sūnus, kuriuo aš labai patiko Jo klausytis" Kai mokiniai išgirdo tai, jie puolė veidais į žemę ir siaubingai bijo. Jėzus atėjo ir palietė juos, tardamas: ". Kelkis, nebijok" Ir ji pakelti savo akis, pamatė ne kaip pats Jėzus žmogus.

Lukas ir Matas padėkoti už pranešimą, pagal kurį Jėzus kalbėjo Petras ir Jonas, ant kalno melstis ten. Per maldą, Jėzaus veidas pasikeitė. Mozė ir Elijas, kurie yra parodyta čia, yra aiškiai identifikuojami kaip vyrai, o ne bet koks vaiduoklis. Mokiniai jų net norėjo statyti palapines. Kaip tai įmanoma, kad jie galėtų pasirodyti ant Atsimainymo Mozė ir Elijas ant kalno?

Šis įvykis patvirtina, kad viso žmogaus, ne tik siela bus atsižvelgta į dangų. Elijas niekada mirė ir buvo imtasi dangaus kūno, taip pat Mozės ginčijama su velniu Arkangelo Mykolo įstaiga. Jei jis tik nuėjo į dangų, kaip Mozė siela, velnias nebūtų padaryti. Taip Elijas įstaiga būtų leista žlugti.

Su šių vyrų buvo Dievo labai konkretus planas. Mozė ir Elijas yra dvi pagrindines klases išpirktas. Elijas, kuris mirė, bet buvo tiesiogiai į dangų, yra Dievo, žmonių, kurie išlieka gyvi iki Kristaus atėjimo ir turi būti reorganizuojamas.

2. Royal 2,11-12 - jie išvyko ir kalbėjo kartu, kai ji staiga kilo gaisras ir arklių vežime - Elijas pakilo į viesulu į dangų! Kai Eliziejus tai matė, šaukė: "O mano tėvas, mano tėvas Izraelis Ride!" Ir niekada daugiau jo nebematė.

Mozė, kuris vėliau mirė ir buvo prikeltas, tai tie, kurie bus prikelti ne Kristaus atėjimą. Atkreipkite dėmesį, kad mirusiojo kūno Mozės ginčijama su velniu Arkangelas Mykolas.

Tadas 1.9 - Nei Arkangelas Mykolas, kai jis ginčijo su apie Mozės kūno velnias, išdrįso neduotų liūdnai apeliaciją, tačiau sakė: "bausti tave!"

Ir ji vėl balsas arkangelas, kuris šaukimas mirusiųjų nuo dėl Kristaus sugrįžimo dieną kapų.

1 Tes 4,16-18 - Mes neturime, broliai, jūs nežinojo apie mūsų mirę. Jūs neturite sielotis virš jų, kaip kiti, kurie neturi vilties. Jėzus, mes manome, mirė ir prisikėlė iš mirusiųjų, kaip mes tikime, kad Dievas duos su Jėzaus gyvenimo ir tiems, kurie užmigo su juo. Mes žodis iš Viešpaties: "Mes, kurie gyvena norėdami pamatyti Viešpaties atėjimo, o ne prieš tuos, kurie užmigo. Jūs girdėjote, įkvepiantis komandą, iš arkangelas balsas ir Dievo koziris, pats Viešpats nužengs iš dangaus ir pirmą kartą mirė Kristuje sukils. Mes gyvename kartu su jais sugautus debesys patenkinti Viešpaties, tada mes būsime su Viešpačiu amžinai. Skatinti viena su kita, šie žodžiai.

Mozė ir Elijas, todėl jau išsaugota. Sukuria išimtis, palyginti su daugeliu tikinčiųjų, kurie bus prikelti ne Kristaus atėjimą. Du vyrai kalbėjosi su Jėzumi apie savo būsimą kankinimo Jeruzalėje.

Lk 9,30-31 - Ir štai, kalbėjau su juo du vyrai. Jie buvo Mozė ir Elijas, kurie parodė į šlovę ir kalbėjo apie savo kelionę, kurios turėtų įvykti Jeruzalėje.

Jėzus ir jo mokiniai turėtų būti stiprinamas ir skatinamas už sunkių bandymų ir pagundų laikotarpis, kuris, tikimasi.

Rom 8,11 - gyvena jums Jam Dvasią, kuri Jėzų prikėlė iš numirusių, tai Jis prikėlė Kristų iš numirusių, taip pat pagreitinti jūsų mirtinguosius kūnus savo Dvasia, kad gyvena jumyse.

1 Kor 15,51-55 - mes jums parodysime, paslaptis dabar: Visi miršta, bet visi būsime pakeisti - vieną kartą, kai garsas trimitai skelbia pabaigos. Iki smūgis, mirusieji bus prikelti į nemirtingumą ir mes pakeitėme. Šis trumpalaikis turi pateikti nepomíjivost, šis marus turi įdėti į nemirtingumą. Ir kai šis gendantis nurodo deathlessnes ir šis marus užsideda nemirtingumą, tuomet ateis tai, kas parašyta: "Mirtis yra prarijo, prarado pergalė!" "Kur miršta, tavo pergalė? Kur jis dabar, po velnių, kad jūsų ginklu?" (Pastaba pragarą yra prilyginamas mirties kaip savo ginklą!)


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Ką jis rašė apie adventistai protestantai?

363_reforma-protestante.jpg Ką mes skolingi adventistų? - Evangelikų Savaitės - Constance kibirkštys Rgs 19, 2007 - Nr 25/2007 - 92. LeidimasAdventism apibrėžia save kaip reformų judėjimą, kuris siekė Europoje, Huso, Liuteris, Kalvinas, po ...
Pridėta: 20.02.2011
Parodymų skaičius: 128583x

Kuo mes tikime - 3 Creature

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 GyviaiDievas yra visų Rašto dalykų Kūrėjas davė patikimą ataskaitą apie savo kūrybinį darbą. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę ir visa žemės kūrimą ir ilsėjosi septintą dieną, kad ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 116446x

Second Coming Jėzaus Kristaus

323_druhy_prichod_jezise_krista.jpg Kristus ateis asmeniškai ir matomai į dangų. Ateina kaip viešpačių Viešpats ir karalių Karalius. Biblija yra kaip kairė ir visi matys Jo.Kiekvienas aiškiai supranta, kad jis yra Kūrėjas ir visatos valdove. ...
Pridėta: 25.01.2011
Parodymų skaičius: 188393x

Septintosios dienos adventistų Bažnyčios reformatoriai turi didelę įspėjimo pasaulyje

454_adventiste.jpg Adventistų bažnyčia, sako daug melo ir pusės tiesos, ypač krikščionių interneto portalų. Gal todėl, kad mes susiję su pagrindinių doktrininių, kad Jėzus Kristus mokė apaštalus ir pirmą, ir, nes mes tik ...
Pridėta: 29.07.2011
Parodymų skaičius: 235725x

Millennium - tūkstantmečio karalystė

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg Tūkstantmetė karalystė yra parašyta painiavos ir kliedesiai aikštelė. Kai kurie žmonės tiki, kad tūkstantmečio karalystė jau yra čia, žemėje, tačiau dauguma jų mano, kad dar ateis. Pavyzdžiui, "New Age ir Maitrea ...
Pridėta: 07.01.2011
Parodymų skaičius: 173508x

Lt.AmazingHope.net - Jėzus su Mozė ir Elijas ant Atsimainymo kalno