Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Jėzus su Mozė ir Elijas ant Atsimainymo kalno

Biblijos Faktai

407_jezis_hora_promeneni.jpg

Jėzus su Mozė ir Elijas ant Atsimainymo kalno

Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 289744x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Mt 17,1-8 - Po šešių dienų Jėzus pasiėmė Petrą jo, Jokūbas ir jo brolį Joną, nuvedė juos vieni ant aukšto kalno ir przemienił prieš juos. Jo veidas švietė kaip saulė, ir jo drabužiai tapo balti kaip šviesa. Ir štai, jie pamatė, Mozė ir Elijas, kalbėti su juo. Petras tarė Jėzui: "Viešpatie, gerai, mes čia Jei norite, mes turėsime tris palapines - vieną tau, kitą Mozei ir vieną Elijui!." Prieš jis kalbėjo, staiga ji žėrintis debesis neuždengtų. Tada iš debesies pasigirdo balsas: ".. Tai yra mano mylimas Sūnus, kuriuo aš labai patiko Jo klausytis" Kai mokiniai išgirdo tai, jie puolė veidais į žemę ir siaubingai bijo. Jėzus atėjo ir palietė juos, tardamas: ". Kelkis, nebijok" Ir ji pakelti savo akis, pamatė ne kaip pats Jėzus žmogus.

Lukas ir Matas padėkoti už pranešimą, pagal kurį Jėzus kalbėjo Petras ir Jonas, ant kalno melstis ten. Per maldą, Jėzaus veidas pasikeitė. Mozė ir Elijas, kurie yra parodyta čia, yra aiškiai identifikuojami kaip vyrai, o ne bet koks vaiduoklis. Mokiniai jų net norėjo statyti palapines. Kaip tai įmanoma, kad jie galėtų pasirodyti ant Atsimainymo Mozė ir Elijas ant kalno?

Šis įvykis patvirtina, kad viso žmogaus, ne tik siela bus atsižvelgta į dangų. Elijas niekada mirė ir buvo imtasi dangaus kūno, taip pat Mozės ginčijama su velniu Arkangelo Mykolo įstaiga. Jei jis tik nuėjo į dangų, kaip Mozė siela, velnias nebūtų padaryti. Taip Elijas įstaiga būtų leista žlugti.

Su šių vyrų buvo Dievo labai konkretus planas. Mozė ir Elijas yra dvi pagrindines klases išpirktas. Elijas, kuris mirė, bet buvo tiesiogiai į dangų, yra Dievo, žmonių, kurie išlieka gyvi iki Kristaus atėjimo ir turi būti reorganizuojamas.

2. Royal 2,11-12 - jie išvyko ir kalbėjo kartu, kai ji staiga kilo gaisras ir arklių vežime - Elijas pakilo į viesulu į dangų! Kai Eliziejus tai matė, šaukė: "O mano tėvas, mano tėvas Izraelis Ride!" Ir niekada daugiau jo nebematė.

Mozė, kuris vėliau mirė ir buvo prikeltas, tai tie, kurie bus prikelti ne Kristaus atėjimą. Atkreipkite dėmesį, kad mirusiojo kūno Mozės ginčijama su velniu Arkangelas Mykolas.

Tadas 1.9 - Nei Arkangelas Mykolas, kai jis ginčijo su apie Mozės kūno velnias, išdrįso neduotų liūdnai apeliaciją, tačiau sakė: "bausti tave!"

Ir ji vėl balsas arkangelas, kuris šaukimas mirusiųjų nuo dėl Kristaus sugrįžimo dieną kapų.

1 Tes 4,16-18 - Mes neturime, broliai, jūs nežinojo apie mūsų mirę. Jūs neturite sielotis virš jų, kaip kiti, kurie neturi vilties. Jėzus, mes manome, mirė ir prisikėlė iš mirusiųjų, kaip mes tikime, kad Dievas duos su Jėzaus gyvenimo ir tiems, kurie užmigo su juo. Mes žodis iš Viešpaties: "Mes, kurie gyvena norėdami pamatyti Viešpaties atėjimo, o ne prieš tuos, kurie užmigo. Jūs girdėjote, įkvepiantis komandą, iš arkangelas balsas ir Dievo koziris, pats Viešpats nužengs iš dangaus ir pirmą kartą mirė Kristuje sukils. Mes gyvename kartu su jais sugautus debesys patenkinti Viešpaties, tada mes būsime su Viešpačiu amžinai. Skatinti viena su kita, šie žodžiai.

Mozė ir Elijas, todėl jau išsaugota. Sukuria išimtis, palyginti su daugeliu tikinčiųjų, kurie bus prikelti ne Kristaus atėjimą. Du vyrai kalbėjosi su Jėzumi apie savo būsimą kankinimo Jeruzalėje.

Lk 9,30-31 - Ir štai, kalbėjau su juo du vyrai. Jie buvo Mozė ir Elijas, kurie parodė į šlovę ir kalbėjo apie savo kelionę, kurios turėtų įvykti Jeruzalėje.

Jėzus ir jo mokiniai turėtų būti stiprinamas ir skatinamas už sunkių bandymų ir pagundų laikotarpis, kuris, tikimasi.

Rom 8,11 - gyvena jums Jam Dvasią, kuri Jėzų prikėlė iš numirusių, tai Jis prikėlė Kristų iš numirusių, taip pat pagreitinti jūsų mirtinguosius kūnus savo Dvasia, kad gyvena jumyse.

1 Kor 15,51-55 - mes jums parodysime, paslaptis dabar: Visi miršta, bet visi būsime pakeisti - vieną kartą, kai garsas trimitai skelbia pabaigos. Iki smūgis, mirusieji bus prikelti į nemirtingumą ir mes pakeitėme. Šis trumpalaikis turi pateikti nepomíjivost, šis marus turi įdėti į nemirtingumą. Ir kai šis gendantis nurodo deathlessnes ir šis marus užsideda nemirtingumą, tuomet ateis tai, kas parašyta: "Mirtis yra prarijo, prarado pergalė!" "Kur miršta, tavo pergalė? Kur jis dabar, po velnių, kad jūsų ginklu?" (Pastaba pragarą yra prilyginamas mirties kaip savo ginklą!)


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 2 dalis

375_jezis_kristus_2.jpg Iš ankstesnio darbo rašėme ženklai, kurie gali pasirodyti dieviškumo ir kūrybinių galių Jėzus Kristus. Šios eilutės rodo, kad Jėzus buvo prieš pasaulio sutvėrimą, ir kad per Jį visa yra padaryta. Jie ...
Pridėta: 10.03.2011
Parodymų skaičius: 122963x

Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 1 dalis

374_jezis_kristus_1.jpg Visi šie ženklai turi priversti mus suvokti, kad Dievas, kūrėjas visatos ir visą gyvenimą atėjo asmeniškai į šį iš žmogaus kūno žemėje, Jėzus Kristus mirė už mūsų nuodėmes. Tas, kuris yra ...
Pridėta: 10.03.2011
Parodymų skaičius: 154850x

Ant kryžiaus baudžiamosios - jau danguje, arba, kai antrojo atėjimo?

197_ukriyovani_jezis_kristus.jpg Lk 23, 42-43 - Tada Jėzus tarė: "Prisimink mane, kai ateisi į savo karalystę." Jėzus atsakė: "Iš tiesų sakau tau: šiandien su manimi būsi rojuje".Kaip įrodymus, kad asmuo "palieka po mirties ...
Pridėta: 02.11.2010
Parodymų skaičius: 119237x

Dešimt Dievo įsakymų buvo prikaltas prie kryžiaus?

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg Biblija sako, kad Dievas davė teisę - Dešimt Dievo įsakymų, kurie buvo parašytas Dievo pirštu tabletės iš akmens, ir įėjo į Sandoros skrynią.Antra, iškilmingą teisės Mozė, kuris buvo dedamas šalia Sandoros ...
Pridėta: 02.02.2011
Parodymų skaičius: 146472x

Kuo mes tikime - 3 Creature

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 GyviaiDievas yra visų Rašto dalykų Kūrėjas davė patikimą ataskaitą apie savo kūrybinį darbą. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę ir visa žemės kūrimą ir ilsėjosi septintą dieną, kad ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 98369x

Lt.AmazingHope.net - Jėzus su Mozė ir Elijas ant Atsimainymo kalno