Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Jėzus buvo prikeltas iš numirusių - šešios priežastys, patvirtinti šį

Biblijos ir šiandien pranašai

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg

Jėzus buvo prikeltas iš numirusių - šešios priežastys, patvirtinti šį

Pridėta: 08.12.2010
Parodymų skaičius: 274884x
Temos: Biblijos ir šiandien pranašai
PrintTisk

Jėzus iš Nazareto buvo nukryžiuotas, palaidotas ir po trijų dienų prisikėlė iš mirusiųjų. Jokia kita religija neteigia, kad jo įkūrėjas buvo prikeltas. Be, kad krikščionybė yra unikalus. Bet kokia krikščionybė galiojimo argumentas stendų ar patenka su dėl Jėzaus Kristaus prisikėlimo įrodymų. Prisikėlimas yra pagrindinis krikščionių tikėjimą. Per šimtmečius, kol šiuo metu daug puikių mokslininkų, kurie laikomi prisikėlimo įrodymų tikėjo ir tiki, kad Jėzus yra gyvas.

Pavyzdžiui, Lew Wallace, garsus generolas ir literatūros genijus, buvo žinomas ateistas. Per dvejus metus, kad svarbiausių bibliotekų Europoje ir Amerikoje, studijavo ir rinko informaciją dėl knygų, kad būtų visam laikui sunaikinti krikščionybę. Rašydami Antrajame skyriuje, jis staiga nustatė, atsiklaupęs ant kelių šaukdami Jėzui: "Mano Viešpats ir mano Dievas!" Nebegali atsisakyti pripažinti, kad Jėzus Kristus yra Dievo Sūnus, jis rado rimtų ir nepaneigiamas įrodymas. Vėliau, Lew Wallace parašė knygą Benas Chura, vienas iš svarbiausių romanų, vyksta Kristaus laiku.

Čia yra keletas priežasčių, kodėl mes manome, kad Jėzaus Kristaus prisikėlimą, yra tiesa.

1 prisikėlimo buvo išpranašauta.

Šimtus metų prieš gimė Jėzus, Biblija įrašus Izraelio, kuris anksčiau paskelbė apie savo atvykimą pranašų žodžius. Senajame Testamente yra parašyta daug žmonių daugiau nei 1500 metais, yra daugiau kaip 300 pranašysčių aprašant jo atėjimo. Visos užpildyti tiksliai, įskaitant jo stebuklingas gimimas, be nuodėmės gyvenime, Jo daug stebuklų, mirtį ir prisikėlimą. Pagrindinis pranašystės Daniel taip pat devintojo skirsnio, kuriame aprašoma, laikas pranašystės - tikslaus metų Jėzaus krikštas ir patepimas Šventąja Dvasia paslaugų, tiksli metų Mesijo ir Jo mirties ir prisikėlimo. Viskas yra tiksliai įvykdytos.

Pats Jėzus numatė savo mirtį ir prisikėlimą, kad atsitiko taip, kaip pasakyta.

Lk 18, 31-33 - tada paėmė į save Dvylika ir jiems tarė: "Štai mes esame arti Jeruzalės. Yra alsuoja viską, kas parašyta apie Žmogaus Sūnų per pranašus. Jis bus pristatytas pagonims, pajuokos, gėdos ir juodinti. Problema ir jį užmušti, bet trečią dieną prisikels iš numirusių. "

2. Tuščią kapą.

Tik prisikėlimo logiškai ir visiškai paaiškina tuščią kapą Jėzaus. Atidžiai perskaičius Biblijos duomenys rodo, kad kapas, kur nustatyti Jėzaus kūnas buvo paslaptį romėnų kareiviams ir apgaubti didžiulis riedulys, kuris buvo padėtas ant uolos. Jei Jėzus būtų tiesiog alpo, kaip kai kurie sako, apsaugų ir akmens neleistų jam bėga, taip pat siekiant užkirsti bet bando pavogti iš jo mokinių kūno. Jėzaus priešai priklausė nuo kūno liko galioti ir toliau tuščias kapas būtų tik padeda skatinti tikėjimą Jo prisikėlimu.

Mt 27, 62-64 - Kitą dieną, po treniruotės, aukštieji kunigai ir fariziejai susirinko Pilotui. "Gerbiamasis Pone," pasakė jis, "mes prisimename, kad kai apgavikas dar buvo gyvas, sakė:" Po trijų dienų aš vėl didės. "Užsakymai, tada let's kapas saugojo iki trečios dienos, kad jis ne praleisti savo mokiniams pavogti jam toli ir pasakyti žmonėms: 'Jis pakilo!" Būtų dar blogiau, erezija nei pirmasis! "Jūs apsauga" Pilotas jiems sako. "Eikite ir žiūrėti, kaip jūs galite." Ir taip jie nuėjo ir užima sandarinimo akmuo kapas apsaugininkai.

3 Asmeninis susitikimas.

Prisikėlimas yra vienintelis tikėtinas paaiškinimas, kad Jėzus Kristus savo mokiniams. Po prisikėlimo Jėzus pasirodė bent dešimt kartų į tuos, kurie jį žinotų ir daugiau nei 500 žmonių vienu metu. Viešpats pasirodė, kad šie pasirodymai buvo ne haliucinacijos, nes jie valgė ir kalbėjo su jais, ir jie palietė jį.

Sau 20, 26-27 - savaitę vėliau jo mokiniai vėl buvo viduje ir Tomas su jais. Durys buvo uždarytos, tačiau Jėzus atėjo ir stovėjo su žodžiais viduryje: ". Taika jums" Tada jis kreipėsi į Tomą: "Padėk čia pirštą. Pažvelkite į mano rankas. Laikykite savo ranką ir įdėkite jį į savo pusę. Stotelė yra netikėlius ir pradėti tikėti."

Lk 24, 36-42 - Nors kalbėti apie, Jėzus stovėjo tarp jų. "Taika jums", sakė jis. Jie į siaubingą išgąstį, bet maniau, kad mato vaiduoklį. Jis pasakė jiems: "Kodėl jūs taip baisu Kodėl jūs tuo abejojate Pažvelkite į mano rankas ir kojas -? Tai man Touch Me ir pamatyti dvasia nėra kūnas ir kaulai, kaip matote, aš turiu jį!" Po , kad jis parodė jiems rankas ir kojas. Kai vis dar negalėjo patikėti, kad džiaugsmo ir tik stebėjosi, Jis paklausė juos: "Ar turite ko nors valgyti?" Taigi jie atnešė jam iš skrudintais žuvys gabalas, jis paėmė ir valgė jų akyse.

4 Jėzus negalėjo už gyvenimą, kuris nugalėjo mirtį.

Per savo gyvenimą Jėzų prikėlė iš kelių žmonių mirtimi. Tai buvo Lozorius, kuris buvo miręs keletą dienų, tada Jairu dukrą, sūnų Naim našlės. Jėzaus mirties ir taip pat atvėrė daugybę tikinčių žmonių kapų buvo pažadintas į gyvenimą ir tada imtis dangaus.

Mt 27, 51-54 - Ir štai, vyrius šventykloje neveikiančių du nuo viršaus iki apačios, ir žemė sudrebėjo, uolų buvo padalyta, kapų buvo atidarytos ir daugelis organų šventųjų prisikėlė, išėjo iš kapo po Jo prisikėlimo, jie įrašomi į šventąjį miestą ir daug kam pasirodė. Centurion ir su juo, kuris saugojo Jėzų, pamatę žemės drebėjimą ir visa vyksta, labai stebėjosi ir sakė: "! Jis buvo tikrai Dievo Sūnus!"

Lk 7, 12-13 - Kai jis priartėjo prie miesto vartų, tiesiog atnešė miręs. Tai buvo vienintelis motinos sūnų, ir ji buvo našlė. Ji buvo kartu su daug žmonių iš miesto. Kai VIEŠPATS pamatė, kad našlė savo užuojautos. "Neverk", sakė jis. Jis atėjo ir palietė neštuvus. Nešikai sustojo. Tada jis tarė: "Berniukas, aš sakau jums, keltis!" Ir numirėlis atsisėdo ir pradėjo kalbėti. Jėzus į jo motinos.

Jonas 11,17, 23-25, 38-43 - Jėzus atvyko po keturių dienų Lozorius "laidotuvių. "Tavo brolis prisikels," Jėzus jai tarė:. "Žinau, kad jis kils - per paskutinę dieną prisikėlimo", sakė Morta. "Aš esu prisikėlimas ir gyvenimas" Jėzus jai tarė:. "Kas mane tiki, net jei jie miršta, bus gyvas. Ir kas gyvena ir tiki mane, nemirs per amžius. Ar tikite, kad?" Giliai nelaimės, kad Jėzus atėjo prie kapo. Jis buvo užimtas su akmens urve.

"Heap akmuo" Jėzus pasakė. "Viešpatie, jis dvokia", sakė Morta, mirusiųjų sesuo. "It's in kapas keturias dienas!" "Argi aš jums pasakyti, kad, jei manote, pamatysite šlovės Dievo?" Jėzus jai tarė.

Kai jie pašalinti akmuo nuo kapo, Jėzus pakėlė akis ir pasakė:. "Tėve, dėkoju jums, kad jūs girdėjote mane Žinau, kad aš visada išgirsti, bet aš tai sakau, nes iš minios, kad stovi aplink manyti, kad Jums išsiųstas . man "Kartą jis pasakė, kad garsiai:" Lozoriau, išeik ", ir vieną, kuris mirė, išėjo. Rankos ir kojos buvo surištos ir jo veidas drobių Puoštas šydu. "Atriškite jį ir leiskite jam eiti", Jėzus pasakė jiems.

5 steigimas bažnyčia.

Prisikėlimas yra vienintelis pagrįstas paaiškinimas, kad krikščionių bažnyčia pradžioje. Krikščionių Bažnyčia yra didžiausia institucija žmogaus istoriją, kuri kada nors egzistavo. Daugiau nei pusė pirmąjį pamokslą atitinkamų prisikėlimą.

Teisės 2,22-24 - Klausyk mano žodžių, izraelitai, Dievo valia įrodyti, kas yra Jėzus iš Nazareto, per ją, kai jums vieta stebuklų, ženklų ir stebuklų, kaip jūs gerai žinote. Kai Dievo pagal Jo valią, o kai davė, Providence, kurie Jį nukryžiavo nedorėlių rankas. Bet Dievas Jį prikėlė ir atleisti mirties kančias, nes jis negalėjo likti savo galią.

Apd 2, 32 - ir kad Dievas prikėlė Jėzų - mes visi esame ji liudytojai! Jis buvo išaukštintas iki Dievo dešinėje, Tėvo ir Šventosios Dvasios, ką aš matau pažadą ir girdėti išliejimu.

Ankstyvojoje Bažnyčioje žinojo, kad tai yra jo žinutė esmė. Jėzaus ir jo pasekėjų priešų jie gali būti nutraukti bet kuriuo metu, paprasčiausiai yra įrodyta, kad jo kūnas, bet Jėzus buvo gyvas.

6 pakeitė mokinių gyvenimą.

Prisikėlimas yra vienintelis logiškas paaiškinimas atsižvelgiant į mokinių gyvenimą pakeisti. Jie paliko jį, kol jis buvo nukryžiuotas, o po jo mirties jie nenori ir bijo. Tikėtis Jėzus prisikels iš numirusių.

Lk 24, 1-11 - Anksti ryte pirmą savaitės dieną buvo paruošti prieskoniai ir nuėjo su kitomis moterimis į kapą. Jie nustatė, tačiau akmuo valcavimo toliau nuo kapo, o kai jis nuėjo į vidų, jie rado Viešpaties Jėzaus kūno. Jie nežinojo, ką jūs manote apie tai, kai jis stovėjo prieš juos du vyrai šviečia drabužiais. Išsigandęs moterų nusilenkė veidu į žemę, bet jie pasakė jiems:? "Kodėl siekiama jūs tarp mirusiųjų gyvųjų yra, jis atsikėlė Prisiminkite, kaip jūs vis dar Galilėjoje, sakydamas: Žmogaus Sūnus turi būti atiduotas į rankas! nuodėmingo vyro ir būti nukryžiuotas, bet trečią dieną prisikels iš numirusių. "

Tada jis prisiminė jo žodžius, ir kai jis grįžo iš kapo jie papasakojo visus vienuolika mokinių ir visų kitų. Jie buvo Marija Magdalietė, Johanna, Marija James ir kiti, kurie buvo su jais. Jis papasakojo apaštalams, bet jie laikomi žodžiais ir manau jiems kalbėti. Bet Petras atsikėlė ir nubėgo prie kapo. Kaip jis pasilenkė į vidų, pamatė ten drobė. Taigi jis grįžo namo su nuostaba tai, kas nutiko.

Tačiau po prisikėlimo, ir po kas nutiko per Sekmines, buvo transformuotos į prisikėlusio Kristaus galia. Išsigandęs ir nusivylę žmonės tampa drąsūs ir uolus, kurie pateikė savo tikėjimą savo gyvenimą. Jų drąsus elgesys būtų prasminga, jei jie tikėjo, kad Jėzus Kristus tikrai prisikėlė iš numirusių. Tai buvo tai, dėl kurio jie verta mirti.

LIVE Dievas

Dėl Jėzaus prisikėlimo, Jo tiesa pasekėjai, ne tik stebėti moralinį kodą miręs steigėjas, bet jie turi asmeninį santykį su gyvuoju Dievu. Jėzus Kristus gyvena šiandien ir ištikimai laimina tuos, kurie pasitiki ir Jo klauso ir praturtina jų gyvenimą.

Per šimtmečius, daugelis pripažįsta, kad Jėzus yra Dievas, įskaitant žmonių, kurie smarkiai paveikė pasaulio. Pavyzdžiui, prancūzų mokslininkas ir filosofas Blaise Pascal sakė: "kiekvieno žmogaus širdyje yra Dievas formos vakuumas, kad tik Dievas gali užpildyti per Jo Sūnų Jėzų Kristų."

"Kai aš skaityti Bibliją, supratau, kad Jėzus yra vienintelis kelias į Dievą ... Tikiu, kad kai mano žinios apie Jėzus, atsigręžęs į kažką asmens, manau jam, aš atidarė duris į gyvenimą" pagal Cliff Richard.

Ar Jūs asmeniškai priimti Jėzų Kristų kaip Viešpatį ir Gelbėtoją? Nors tai skamba labai drąsiai, tai įmanoma! Jėzus nori sukurti su jumis asmens, meilės ryšys. Jis jau padarė viską, kas buvo reikalinga.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos ir šiandien pranašai

Bandymo tiesa pranašas - Kaip mes žinome, tiesa nuo netikrasis pranašas?

293_jak_se_pozna_prorok.jpg BANDYMAS 1 pavĮst 18,21-22 - Jūs sakote: "Kaip mes žinome, kad ji nekalba žodžio šventė?" Na, jei sako ir pranašas, vardu kažkas tai atsitiks, tada VIEŠPATS kalbėjo šį žodį. Viešpaties iš ...
Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 219628x
Rekomenduojama

Personalo Adventismu, EG Balta - Prophecy Daniel 8, 9, skyrius

299_egw-vision-with-bible2.jpg Nuo tos dienos, Adomas ir Ieva paliko vartus, verksmas, iš Edeno sode, Dievas tikisi, kad Viešpats, kuris nesuderinamas su Liuciferio galios ir atkurti žemiškąjį rojų yra prarastas ir patenka į nuodėmės ...
Pridėta: 25.12.2010
Parodymų skaičius: 139273x

Dvasia Pranšystė - Ellen Gould Baltoji

161_ellen_gould_white.jpg Dovana pranašystė pasireiškia Ellen G. Baltoji, kuris buvo viena iš Septintosios dienos adventistų bažnyčia steigėjų paslaugos. Taryba gavo įkvėptas Dievo žmonės pastaruoju metu. Tuo, kad XIX a. pradžioje pasaulyje pradėjo duoti ...
Pridėta: 05.10.2010
Parodymų skaičius: 253419x

Kvietimas Dievo tautai - studijų pranašiškas Raštų

419_studujte_prorocka_pisma.jpg Apreiškimo 1:1-3 - Atvirai Jėzaus Kristaus, Dievo pavesti jam parodyti savo tarnams, kas turi netrukus įvykti. Jis parodė ją savo angelą, jis pasiuntė tarną Joną, ir jis duoda parodymus apie tai, ...
Pridėta: 04.05.2011
Parodymų skaičius: 138576x

Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija

182_socha_bible_daniel.jpg Biblijos Pranšystė - Daniel statula, į pasaulio istorijos apžvalgaViešpats Dievas yra mūsų planetos istoriją tvirtai savo rankose, mūsų šalis turi didelių planų. Visi turėjo patirties dvi pranašiškas Biblijos knygos - Daniel ...
Pridėta: 18.10.2010
Parodymų skaičius: 266384x

Lt.AmazingHope.net - Jėzus buvo prikeltas iš numirusių - šešios priežastys, patvirtinti šį