Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Jėzaus Kristaus, Jo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

275_jezis_kristus_2.jpg

Jėzaus Kristaus, Jo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo

Pridėta: 25.11.2010
Parodymų skaičius: 217332x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Vienintelis būdas apmokančiajai žmogaus nuodėmės jei Dievas per Jėzų Kristų. Jo gyvenimas tobulas paklusnumas Dievo valiai, jo kančias, mirtį ir prisikėlimą. Tie, kurie tikėjimu priima šį permaldavimą gali turėti amžinąjį gyvenimą, ir visa kūrinija gali geriau suprasti begalybės ir šventą meilę Kūrėjui.

Šis puikus Išvalyti gina teisinės valstybės ir teisingumo Dievo malonė ir Jo charakteris, nes jis smerkia mūsų nuodėmes ir Jėzaus Kristaus suteikia mums atleidimą.

Kristaus substitutionary mirties ir valantis, derinti ir transformavimas. Kristaus prisikėlimas skelbia Dievo pergalę prieš blogio jėgas. Tie, kurie priimti susitaikymo, garantijos galutinė pergalė prieš nuodėmę ir mirtį. Paskelbė apie Jėzaus Kristaus valdžia, prieš kurį kiekvienas kelis lankas, danguje ir žemėje.

Jn 3:16 - Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą.

Filipiečiams 2,6-11 - nors jis dalinosi Dievo pobūdį, jo lygybės su juo paskutinį kartą. Vietoj to, jis atsisakė pats, turi tarnautojo esmės įgavo žmogaus formą. Jis atsidūrė kaip žmogaus kūnas, Jis nusižemino, tapdamas paklusnus, ir į mirtį - mirtį ant kryžiaus! Todėl Dievas išaukštino jį visų pirma kitur, visų vardų jis davė savo kelio prieš Jėzaus vardą kas yra danguje ir žemėje ir po žeme ir kiekvienos lūpos į Dievo Tėvo šlovę kelio pavadinimas, prisipažino, kad Jėzus Kristus yra Viešpats.

Iz 53,5,12 - Bet jis buvo pradurtas mūsų nusikaltimas, mūsų produktus buvo kankinami, mūsų gerovės patyrė bausmė - jie buvo jo žaizdomis esame išgydyti! atidavė save mirtį ir priskiriamos kaltininkus. Tai jis nešė daugelio nuodėmes, ir kaltų stovėjo.

1 Petro 2,21.22 - Kristus kentėjo už jus, suteikdama jums pavyzdys sekti jo pėdomis: "Jis niekada padarė nuodėmę, o jo burna buvo ne apgaule."

1 Korintiečiams 15,3.4.20-22 - aš davė jums svarbiausia, kad aš taip pat gavo: Kristus numirė už mūsų nuodėmes pagal Raštus, buvo palaidotas ir buvo prikeltas trečiąją dieną, pagal Šventąjį Raštą. Bet Kristus buvo prikeltas kaip visų mirusių pirmąją. Kaip per žmogų atsirado mirtis, taip per žmogų atsirado prisikėlimą.

2. Kor 5,14.15.19-21 - Kristaus meilė mus įpareigoja. Esame įsitikinę, kad vienas mirė už visus, todėl kiekvienas mirė. Jis mirė už visus, kad tie, kurie gyvena ilgiau gyveno sau, bet Tą, kuris už juos mirė ir prisikėlė iš mirusiųjų. Dievas Kristuje įrašytas taikos pasaulyje! Jis nustojo žmonės jaučia kaltę ir dėl susitaikymo pranešimą patikėti mums. Todėl, kaip Kristaus ambasadoriai paklausti apie Kristų, tarsi būtume paklausė Dievo: susitaikyti su Dievu.

Rom 3,25 1,4, 4,25, 8,3.4 - Šventoji Dvasia, tačiau buvo Dievo Sūnus, kaip galingai parodė savo prisikėlimu iš numirusių - mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus. Dievas sukūrė Jo Išvalyti tiems, kurie tiki jo kraują siekiant nustatyti savo teisumu. Nes Dievas savo ankstesnes nuodėmes dovanota atleidimo nuo baudų. Jis buvo pristatytas mūsų nusikaltimų ir auginti mūsų pateisinimu. Koks buvo teise, dėl organizmo neįmanoma, kad Dievas padarė silpnumas: Jis atsiuntė savo Sūnų, kurios bus sprendžiamos nuodėmę kūne, ką nuodėmingas žmogus. Pasmerkė nuodėmę kūne, tiesiog reikalauti įstatymas buvo įvykdyta mūsų, kurie negyvena pagal kūną, bet pagal Dvasią.

1 Jn 2,2, 4,10 - Jis yra permaldavimą už mūsų nuodėmes, ir ne tik mūsų, bet ir visam pasauliui. Šiuo yra meilė, o ne, kad mes pamilome Dievą, bet kad Jis mus pamilo ir atsiuntė savo Sūnų kaip permaldavimą už mūsų nuodėmes.

Jėzus Kristus miršta dėl mūsų nuodėmių, pergalė prieš blogį - Šėtonas ir jį nugalėjo. Jis parodė visą visatą, kad Dievas yra meilė, ir dar esame nusidėję prieš Dievo įstatymą, taip mus pamilo, jog atidavė savo Sūnų, kad mes galime grįžti prie Jo. Nėra didesnio įrodymo meilės, kaip Kūrėjas mirė Jo kūryba. Mes negalime net suprasti, kad dydis meilę. Apsvarstykite, jei mes pasiruošę mirti už kai kuriuos savo produktus!

Jėzus pažadėjo grįžti, todėl galutiniams puikus kova tarp gėrio ir blogio.

Visos žmonijos dėmesys į labai prieštaringai tarp Kristaus ir Šėtono, kuris yra Dievo charakteris yra meilė, Dievo įstatymo ir Dievo suvereni valdys pasaulį.

John 14,3 - Aš einu paruošti jums vietą. Kai aš einu ir paruošti jums vietą, vėl atvyksiu ir priimsime jus į save, jums taip pat gali būti kur aš esu.

Atvirai Jono 22,12-13 - "Štai Aš veikiai ateinu, ir mano atlygis su manimi, kad kiekvienam žmogui pagal jo darbus Aš esu Alfa ir Omega, pradžia ir pabaiga pirmos ir paskutinės. ".

Ranka Jei jis yra ir jį priimti, kai savo Gelbėtoju, jums bus laikoma jo tik dėl, ar tai yra tavo paties gyvenimo daugiau nuodėmingas. Kristaus simbolių stovi vietoje savo charakterį, o Dievas priima tave buvo kaltas.

Ir tai, kad Kristus suteikia naują širdį. Tikėjimas gyvena jūsų širdyje. Per tikėjimą, jūs privalote laikytis šios sąjungos su Kristumi, ir kiekvieną dieną jūs turite paklusti savo valią Jo valią ir, jei tai padarysite, Kristaus dirbs jums bus ir veikti savo valia.

Timothy 2,5 - yra vienas Dievas ir vienas tarpininkas tarp Dievo ir žmogaus, žmogus Jėzus Kristus.

Jn 14:6 - "Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas" Jėzus atsakė. "Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane.

Teisės 4,12 - ne kas kitas, nėra išganymo - žmonių pasaulyje skiriamas kitas vardas, kuriuo galėtume būti išgelbėti! "

Pažymėti 13,26 - tada pamatyti Žmogaus Sūnų, ateinantį debesyse su didžia galia ir šlove.

Jonas 5,28-29 - nesistebėkite, nes ateis laikas, kai visi, kurie yra kapai turi išgirsti jo balsą ir išeis - tiems, kurie darė gera, bus prikelti gyvenimui, bet tuos, kurie veikia blogio, jie iškėlė teisme.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Kaip surasti Dievą?

372_jak_najit_boha.jpg Viduje kiekvienas žmogus yra užkoduota Dievo troškimą. Anksčiau žmonės iš kartos sukurta įvairių dievų savo sąlygas, ir net šiandien žmonės yra noras garbinti ką nors, net jei tai tik kaip muzika, ...
Pridėta: 07.03.2011
Parodymų skaičius: 193608x

Žaidimai - JĖZAUS

199_film_jezis.jpg Jėzus Jono Heyman žiūrima ir taip pat labiausiai išverstas filmas kino istorijoje.Šis filmas yra istoriškai glaudžiai Jėzaus Kristaus gyvenimu.Kas yra Jėzus? Šiuo prejudiciniu klausimu prašoma atsakyti į pripažintas gamintojų Jonas Heyman. ...
Pridėta: 03.11.2010
Parodymų skaičius: 223882x

Kodėl yra blogis?

59_snake.jpg Aš tikiu, kad jūs visi sutinkame, kad mūsų šalis yra blogis. Yra labai stipri ir aktyvi.Kur jie atsirado? Kodėl?Biblija kalba apie maištą prieš Dievą danguje. Torchbearer galingą angelą - Liuciferis norėjau ...
Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 141586x

1. Kas yra gyvenimo šaltinis?

83_cesta_ke_kristu.jpg Mūsų dangiškasis Tėvas yra gyvenimo šaltinis, tiesos ir džiaugsmo. Graži šalis, nebuvo dėvėti bet sunaikinimo pėdsakų ir nuodėmės Prakeikimas. Visa graži gamta rodo didelę meilę Dievui. Viskas puikiai tinka žmonių poreikius ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 108951x

Biblijos vertimai pokyčiai

512_zmeny_v_prekladech_bible.jpg Neseniai vis daugiau Biblijos vertimų į čekų kalbą. Be ekumeninis vertimas yra ne tik užbaigti vertimą ir studijų, Čekijos Bible21, bet ir Jeruzalės Biblija, Biblijos ir Jehovos liudytojai. Amerikiečiai taip pat ...
Atnaujinta: 16.11.2011
Pridėta: 16.11.2011
Parodymų skaičius: 217101x

Lt.AmazingHope.net - Jėzaus Kristaus, Jo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo