Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Jebel el Lawz - Teisė Sinajaus kalno, archeologiniai radiniai

Biblijos archeologija

339_11_oltar_zlate_tele.jpg

Jebel el Lawz - Teisė Sinajaus kalno, archeologiniai radiniai

Pridėta: 04.02.2011
Parodymų skaičius: 298328x
Temos: Biblijos archeologija
PrintTisk
328_01_vrchol_hory_sinaj.jpg329_02_hora_sinaj_a_plan.jpg330_03_hora_jebel_el_lawz.jpg331_04_hora_sinaj.jpg332_04_hora_sinaj_prostranstvi.jpg333_05_panorama_hora_sinaj.jpg334_06_vrchol_hora_jebel_el_lawz.jpg335_07_vrchol_hory_sinaj.jpg336_08_skalni_rozsedlina_strom_eliasova_jeskyne.jpg337_09_eliasova_jeskyne.jpg338_10_hora-sinaj-oltar.jpg339_11_oltar_zlate_tele.jpg340_12_sinaj_oltar_zlate_tele.jpg341_13_sinaj_kruhy.jpg342_14_sinaj_kruhy.jpg343_15_mramorove_kameny.jpg345_17_sinaj_plot.jpg346_18_sinaj_rytiny.jpg347_19_sinaj_rytiny.jpg348_20_sinaj_rytiny.jpg

Ankstesniame straipsnyje dėl Sinajaus kalno, mums pasakoma, kad tiesa Sinajaus kalno yra Saudo Arabijoje. Ši svetainė vadovus sukelti tiek Biblijos ir archeologinių atradimų šioje svetainėje. Leiskite pažvelgti į kai kuriuos materialųjį užuominos, kad parodyti mums, kad Jebel el Lawz yra biblinis Sinajaus kalno.

Burnt smailės Sinajaus kalno

Apie kalnus Jebel el Lawz viršuje yra pajuodę, sudegino. Įrašyti nuotraukas jokių problemų įžvelgti kontrastas deginti virš kalno apačioje yra labai aiškus. Biblija mums sako, kad Viešpats nužengė ant Sinajaus kalno į ugnį. Kalnas buvo apipinta dūmai ir dūmai pakilo nuo jį kaip krosnis. Jis vis dar yra kalnų aiškiai pajuodę, apdegusių viršuje.

Išėjimo 19,18 - Sinajaus Kalnas buvo su visais suvynioti į dūmų, nes Viešpats nužengė ant jo ugnyje. Rožės iš jos kaip dūmai iš krosnies ir visas kalnas drebėjo smarkiai.

Įst 4,11-12 - Taigi esate netoli ir stovėjo prie kalnų. Kalnų ugnis į labai dangų, aplink tamsūs debesys ir debesų. Tada VIEŠPATS kalbėjo jums iš ugnies.

Biblija paaiškina, kad kalnas buvo apgaubtas dūmų, ugnis į labai dangų. Ji turėjo būti tikrai įspūdingi ir taip pat baisu žvilgsnio Izraelio tauta. Šis Dievo galybės apraiška, paliekantis Jebel el Lawz pėdsakai gaisro kalnų iki šiandien.

Sanctuarium Aukso veršis

Izraelio tauta, gyveno daug metų Egipto vergijos. Čia jis dėstė pagonybės papročius egiptiečiai ir perėmė savo įpročius, išmokti melstis Egipto stabais.

Pasibaigus Jebel el Lawz koja rasta didelių akmenų aukuro, ant kurių yra įspaustas užrašas dizaino Egipto šventa bulių ir veršelių. Ron Wyatt altoriaus parodė Rejhardské universiteto archeologas, kuris iš karto pripažino jo svarbą. Saudo Arabijoje niekas nėra jokios kitos svetainės, kad patinka.

Išėjimo 32,1 - Kai žmonės pamatė, kad Mozė grįžo nuo kalno ilgai, susirinko aplink Aaronui. "Ateik, kad mums dievų, kurie leistų mums", jis ragino. "Kas žino, kas atsitiko su, kad Mozė, kuris išvedė mus iš Egipto."

Išėjimo 32,4-5 - Dešimt iš jų buvo aukso, formos ir einant blauzdos formos. Tada pasakė: "Tai yra tavo dievas, Izraeli, kuris išvedė tave iš Egipto!" Kai Aaronas pamačiau statula stovėjo priešais altorių. Tada jis paskelbė: "Rytoj yra šventė!"

Išėjimo 32,5,8 - netrukus dingo taip, buvau jiems įsakęs. Jis mesti veršelis ir pagarbino Jį, pasiūlė jam ir sako: "! Tai jūsų dievas, Izraeli, kuris išvedė tave iš Egipto"

Kaip Biblija buvo parašyta prieš Jebel el Lawz piko rasta akmens altorių su graviūrų iš Egipto, kuris buvo iki tol, kol šiandien liudyti apie Biblijos istorija.

Akmuo ratą

Pakeliui Izraelio buvo rasta didelis kiekis akmenų ratą. Netoli Jebel el Lawz kalnuose yra daug akmenų ratą, kuris yra įsikūręs vakarinėje pusėje kalnai. Kas akmenų ratą įteiktas nėra tiksliai žinoma. Greičiausiai buvo apkarpyti stovyklą. Bet Biblija sako mums, kad Izraelio tauta būsime prieš Sinajaus kalno, ir nėra jokių akmenų ratą. Apskritimai akmens galėjo būti statomas siekiant išlaikyti gyvulius vietoje, kuri galėtų būti laikomi ant vakarinėje pusėje nuo kalno, o žmonių ir jų stovykla buvo, kita vertus, į rytus, į kalnus.

Elijo urvas ir roko įskilimas

Dešinėje pusėje nuo Sinajaus kalno viršūnės atsiveria ola, jūs galite pamatyti nuotrauką. Tai galėtų būti nurodyta urvas, kur Biblija Elijas praleido naktį.

1 Kar 19,8-9 - pakilo, valgė ir gėrė, ir stiprumo maisto ir nuvyko keturiasdešimt dienų ir keturiasdešimt naktų iki Horebo Dievo kalno. Ten jis atvyko į urvas ir praleido naktį.

Pasibaigus urvas viršuje yra dvi didžiulės riedulių. Tarp šių riedulių auga vienišas medis. Tai vieta, kur Mozė užsidengė rankomis?

Išėjimo 33,22 - Kai mano šlovė taip, kad Jums į skaliste kiškio, ir apims jus su mano ranka, kol aš praėjo.

Mes savo ruožtu iš Biblijos ir pamatyti, kas Koranas sako, jei yra raktas į tikrą Sinajaus kalno.

Mohamed žinojo šioje srityje ir lankėsi jos bent kartą per 631 pasirašyti taikos sutartis tarp krikščionių lyderis Akabos ir žydų genčių Al Maqnah, kuri yra prieinama pėsčiomis nuo Jebel el Lawz kalnų oazę.

Koranas buvo parašytas per Mahometo gyvenimą (570-632), tokiu pavidalu, kuris Korane mes žinome šiandien, buvo surinkta po Mahometo mirties. Koranas sako apie ant Sinajaus kalno, kuris yra net ir šiandien medžio, ir jūs galite jį pamatyti iš nuotraukų galeriją.

Sura skaičius: 23, stichijos 20 - ir medis, kuris išplaukia iš Sinajaus kalno, ir kurie suteikia naftos ir sulčių, valgo gyvus.

Koranas yra ne krikščionių, žinoma, autoriteto, bet tik noriu atkreipti dėmesį, kad yra clue, kad padės mums nustatyti nekilnojamojo Sinajaus kalno.

Visi įrodymai atkreipia dėmesį į tai, kad ši vieta yra tikrai Horebo kalno, kuris yra išsamiai aprašyta Biblijoje.

Po to kas Ron Wyatt atnešė į šią vietą dėmesys 1984 metais, Saudo Arabijos valdžios institucijos buvo apsuptas kalnų plotas vielos tvoros, buvo veikiami apsaugos pastatą. Ši sritis buvo pripažinta archeologinės vietovės ir uždarytas į pasaulį.

Šiuo metu metu sugauti filmą Išėjimo samoksla. Ši komanda sugebėjo vietoje ir gerai dokumentuotas. Mes galime tik tikėtis šį filmą, kuriam mes atskleidžia nuostabų archeologiniai atradimai.

Į kitą ant Sinajaus kalno straipsnį, mes matome daugiau faktų ir dalykų, kurie yra rasti čia.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos archeologija

Atidarymas Biblijos miestai Sodoma ir Gomora

40_12_sodom_and-gomorrah.jpg Sodoma ir Gomora, Biblijos miestai sunaikinti serijos.Visi žino, posakiu tikrai Sodoma Gomora, kai kalbame apie kažką labai gėdinga. Kur tai sakydamas kilmės, kilęs atsitiktinai ar turėti tvirtą pagrindą? Ši sąvoka negali ...
Pridėta: 20.09.2010
Parodymų skaičius: 499747x

Aukuras Nojaus šeima

23_noah.jpg Netoli kaimo buvo nustatyta Erzap Aukuras Nojaus šeimos. Aukuras buvo pastatytas Nojaus šeima po potvynio, kuris buvo paaukotas Dievui.Pr 08:20 - kai Nojus pastatė aukurą ir, paėmęs iš visų švarių gyvulių ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 176635x

Turistų lankytojų centras - Nojaus arka

28_tourist_visitors_center.jpg Turkijos vyriausybė atliko plataus masto mokslinius tyrimus su archeologų. Archeologai ištirti visus faktus, jiems Ron Wyatt ir jo kolegos. Išnagrinėjęs svetainę ir nustatėme, visų dalykų, kad Turkijos vyriausybė pripažino, kad tai ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 138687x

Exodus - Nuweiba

168_nuwayby_al_muzayyinah.jpg Nuweiba (arabų kalba: نويبع) yra pakrantės miestas rytinėje Sinajaus pusiasalio. Įsikūręs ant Akabos įlankos pakrantėje.Nuweiba yra už Nuwayba'al Muzayyinah arabų akronimas, reiškiantis "atvirų vandens Mozė." Jis pateikė arabų pavadinimas Taip yra ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 194608x

Exodus - Kaip artefaktai gali išgyventi už 3500 metus?

112_exodus_kolo.jpg Kaip tai įmanoma, kad artefaktus galima laikyti, kad 3500 metų jūros iki šiol?Kas yra koralų ir kai tai įvyksta?Koralų yra kai jūrų cnidarians ženklas. Koralų yra gyvas organizmas, kuris savaime auga ...
Pridėta: 27.09.2010
Parodymų skaičius: 151912x

Lt.AmazingHope.net - Jebel el Lawz - Teisė Sinajaus kalno, archeologiniai radiniai