Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

JAV raginimą sekmadienį teisės

Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

456_vlajka_usa.jpg

JAV raginimą sekmadienį teisės

Pridėta: 05.08.2011
Parodymų skaičius: 195048x
Temos: Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus
PrintTisk

Jau 19 a. buvo prognozuojama, kad protestantai yra ilgesys poilsio dieną, sekmadienį, priimtos ir prašyti pagalbos katalikų bažnyčia. 19 amžiuje būtų kažką panašaus į tai buvo neįsivaizduojamas ir dabar? Teisėjas už save, kaip pranašystės įvykdytos.

Tai yra daugiau nei skambinti kampanijos pradžios, kurie neketina mesti prieš pasiekiant jų paskirties vietą.

2007 m. kovo 1 d., susitikime Fullerton (Fullerton, CA. Kalifornija, JAV), daugiau nei 30 skirtingų bažnyčių (tarp katalikų ir stačiatikių) atstovus susitarti dėl krikščionių sąjungos Amerika planas. Sudarė dešimties punktų programa, siekiant ratifikuoti JAV Kongresas. Susitikimo baigė pasirašymo "vienybės knyga", kaip jie pavadino jį.

Ši organizacija turi didelę politinę galią, nes didžiausia rinkimų blokas, kurį sudaro protestantų ir katalikų, kurie yra dešimt taškų vieningi. (Kuri visada buvo, redaktoriai pastabą). Šie dešimt punktų naują politinį protestantiškų viršūnė - Jungtinių Amerikos krikščionių bažnyčia Katalikų sparnas.

"Dešimt Dievo įsakymų" ir jos taisykles kiekis. (Čia yra tik 3 ir 7)

Punktas 3 - Dešimt Dievo įsakymų turėtų būti privalomas tautos. Jis yra registruotas, su Aukščiausiojo Teismo ir statula "Lincoln Memorial", ir turėtų būti JAV Kongreso ir vietos valdžios gerbiamas. Pasveikinti su JAV vėliava žodžiai "vadovaujama Dievo tauta", ir pinigus, ir išspausdintoje formoje teisės tapo "Mes tikime Dievą."

Punktas 7 - Visoje šalies vyriausybės, gamyklose ir prekybos centruose stebėti "Nacionalinė diena poilsio" Svarbu prisiminti, kad pirmoje dalyje trečiame punkte ir esmė septintosios yra ypač reikšmingas adventistai.

Svarbiausių įvykių, Romos katalikų bažnyčios ryšį su dauguma protestantų bažnyčios, cerkvės. Ji dar atsitiko istorijoje! Ji yra politinės veiklos organizavimo. Jo pagrindinis tikslas yra parengti JAV įstatymus. Katalikų bažnyčia ilgai dvejojo ​​dalyvauti šiame tome. Sprendimas atėjo nuo aukščiausio taško, Vatikanas. Naujasis popiežius Benediktas XVI, atrodo, bando nustatyti nacionalines Sekmadienį Jungtinėse Amerikos Valstijose teisės, yra jo darbas. (Www.sdadwfent.com)

Citatos iš Didžiosios ginčų amžiuje (parašyta 19 a. EGWhite), 35 skyrius: Pasiruošimas pabaiga

Stebina Romos Bažnyčios sumanumas ir miklumas, kurie negali prognozuoti, kas seks. Ramiai laukia savo valandos. Nagrinėja, kaip protestantų bažnyčių pripažinti savo valdžią klaidingą poilsio dieną priversti jo laikytis, ir apie tuos pačius išteklius, kurie kadaise Romos Bažnyčios. Žmonių, kurie atmeta tiesos šviesą, jie stengsis padėti įgaliojimus, kurie yra laikomi neklystantys, išduotas vykdyti teisės aktus.

Kaip lengvai ši energija tiekiama protestantus padėti šiuo klausimu, nėra sunku atspėti. Kas gali būti geriau nei Katalikų Bažnyčios lyderiai spręsti tiems, kurie nepaklusti Bažnyčioje?

Romos Katalikų Bažnyčia su visais savo atstovybes visame pasaulyje yra didžiulis vyriausybinė organizacija pagal popiežiaus soste. Jis tarnauja savo interesus. Milijonai savo nariams visose šalyse privertė jaustis įsipareigojusi ištikimybės popiežiui. Ar bet kokios tautybės, ar jie gyvena, bet kokios formos valstybės sistema, laikomos didžiausia Bažnyčios institucija. Nors prisiekęs ištikimybę valstybei, ištikimybės pažadas Bažnyčios yra pranašesnis, kad priesaikos ir atleidžia juos visus įsipareigojimus, kurie prieštarauja Romos interesams.

Nepamirškime, kaip Romos didžiuojasi pati lieka nepakitęs. Grigaliaus VII principai. Ir Inocentas III. likti Katalikų Bažnyčios principus. Jeigu šiandien bažnyčia turėjo valdžią, priversdama juos taip energingai, kaip per pastaruosius šimtmečius. Protestantai nesuvokia, ką jie daro, kai jie sutinka padėti Romoje sekmadienį poilsio skatinti. Nors bando atlikti savo užduotis, bando į Romą atkurti savo galią atgauti prarastą suverenumą. Vieną dieną, Jungtinės Valstijos pripažįsta principą, kad bažnyčia gali naudoti arba kontroliuoti valstybės valdžią, religinių švenčių metu gali būti vykdomas valstybės teisė, tiesiog, kad Bažnyčios ir valstybės valdys sąžinė, tada bus užtikrinti Romos pergalę šalyje.

Pontifikatas galios tyliai auga. Jo mokytis įstatymų leidybos, bažnyčios ir žmonių mąstymo poveikis. Jis grindžiamas slaptą kambariai gražus ir didžiulis pastatas, vėl persekioti senas sklypas. Slaptai ir nepastebimai renka savo jėgas pasiekti savo tikslus per tinkamą momentą ateina. Bando gauti gerą pradinę padėtį, ir iš tikrųjų ji jau turi. Netrukus matysime net būti jaučiamas, kuriame yra Roma pozicijoje. Kas tiki Dievo žodį ir laikytis ji sukviečia save įžeidimas ir persekiojimo.

Adventistai yra ypatinga atsakomybė. Jie bus vertinami pagal gautas žinias. Todėl Dievas kviečia šią rimtą laiko priešais mūsų akis įvyko paskutinis įvykis, visiškai skirtas jam ir pasirengti priimti pabaigoje lietus. Dievas mums taip pat tikisi, kad bus visiškai skirta įspėti pasaulį nuo krizės. Čia žmonės turi daugiau laiko kreiptis į Dievą.

Šaltinis: www.zrajedoraje.cz


Susiję straipsniai iš kategorijos - Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

Badas pasaulyje

158_hladomor_ve_svete.jpg JT: Taškų alkanas pasaulyje viršija vieną milijardą ir dėl ekonominės krizėsMaisto ir ekonomikos krizės derinys sukėlė badaujančių pasaulyje skaičius viršija vieną milijardą. Palyginti su praėjusiais metais, padaugėjo 100000000-1020000000, sakė Maisto ir ...
Pridėta: 01.10.2010
Parodymų skaičius: 310603x

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 210226x

Maldos naudojimo ir Šventosios Dvasios išliejimu - 777

424_777prayer.jpg Naujojo Testamento Bažnyčia stipriai įtakojo pasaulį su gera žinia iš Evangelijos į vieną karta. Prisipildė Šventosios Dvasios Naujojo Testamento tikintiesiems dalyvaujant pasidalinti žinutę tiesos nukryžiuoto ir prisikėlusio Viešpaties su šimtais tūkstančių ...
Pridėta: 08.05.2011
Parodymų skaičius: 203523x

Nuo žemės ir žvėries atvaizdą žvėries - Apreiškimo 13,11

444_selma_ze_zeme_a_obraz_selmy.jpg Apr 13,11-17 - Tada aš pamačiau kitą žvėrį ateina iš šalies turėjo du ragus, pavyzdžiui, ėrienos, bet kalbėjo kaip slibinas. Ji atlieka visus pirmojo žvėries prieš veidą energijos ir veikia, kad ...
Pridėta: 21.06.2011
Parodymų skaičius: 225920x

Toliau mūsų uolūs protėvių Reformacijos

520_jan_hus_kostnice_1415.jpg Nuotraukų šaltinis: WikipediaVisa Čekijos šalies kartų buvo reformuoto tikėjimo centre visoje Europoje. Kiekvienas iš mūsų žino, vardai kaip Janas Husas (Jan Hus) ir Jan Zizka. Bet jūs žinote, koks didis Dievo ...
Pridėta: 13.12.2011
Parodymų skaičius: 161313x

Lt.AmazingHope.net - JAV raginimą sekmadienį teisės