Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Išėjimo Sąmokslo - apie Biblijos tiesas filmas

Biblijos archeologija

183_timmahoneyonaltar1.jpg

Išėjimo Sąmokslo - apie Biblijos tiesas filmas

Pridėta: 19.10.2010
Parodymų skaičius: 228609x
Temos: Biblijos archeologija
PrintTisk
183_timmahoneyonaltar1.jpg184_sinaimap3.jpg185_exodus_mapa.jpg

Plėvelės, Išėjimo Sąmokslo yra nukreipta į Biblijos tiesos.

Daugelis aplankė lankoma vieta Sinajaus pusiasalio, kur jie mano, kad Sinajaus kalno, ant kurios Dievas parašė Dešimt Įsakymų savo pirštą. Šie lankytojai nežino, kad vieta yra Midjano (kartografinio žinau, kad tai yra dabartinės Saudo Arabijos teritorijos).

Prieš mes nieko apie filmą Išėjimo Sąmokslo, pažiūrėkime, ką Biblija sako, kai ant Sinajaus kalno yra.

Biblija sako mums, iš Naujojo Testamento, Sinajaus kalnas yra Arabijos.

Galatams 4,25 - Šis agaras yra Sinajaus kalno Arabijoje ir atitinka Jeruzalė, kuris dabar, kaip jis su savo vaikus vergijoje.

Mozė pabėgo iš Egipto į Midjano šalyje, kur jis gyveno nuo 40 metų iki angelas pasirodė jam degančio krūmo.

Biblija mums sako, kad Mozės, tuo metu, kai jis gyveno Midjano šalyje, kaip žinome kartografiškai šiandien Saudo Arabija, žinojo Dievo kalno.

Išėjimo 3,1 - dar Mozė šeriami savo tėvo kunigas Midjano JETRO avių. Kartą, kai jis vadovavo pulko į gylį dykumoje ir atvyko į Horebo Dievo kalno.

Išėjimo 4,27 - dar Viešpats tarė Aaronui: "Eik į dykumą susitikti Mozė." Ir jis atėjo, ir kai aš susitiko su juo prie Dievo kalno ir pabučiavo.

Dievas pasakė Mozei, kad supainioti Izraelio iš Egipto tauta, bus tarnauti Dievui ant šito kalno. Dievas sakė, kad kai Mozė buvo Midjano šalyje. Mozė žinojo Dievo Sinajaus kalno, dar prieš jam išėjo į Egiptą, kad galėtų vadovauti Izraelio tauta.

Išėjimo 3,12 - "Aš esu su jumis", atsakė Dievas. "Ir tai yra ženklas, kad aš buvau nusiuntęs jus aš: į išvesčiau iš Egipto tauta, jūs tarnauti Dievui ant šito kalno".

Sinajaus kalno nėra Sinajaus pusiasalis, kaip daugelis mano. Yra daug archeologinių įrodymų ir faktų, kurie įrodyti Biblijos Išėjimo autentiškumą. Tiesą atskleidžia kino pasaulio, kuriam pasibaigus yra žinomas ir gerbiamas mokslininkai.

Kažkas apie filmą "Exodus Sąmokslo

Dr Lennart Moller atliko daug mokslinių tyrimų apie tai, ką jis pamatė Ron Wyatt atradimų į Raudonąją jūrą. Savo sąskaita pasinerti į visų Akabos įlanka jūros ir atrado, ką jis apibūdina Ron Wyatt. Jis atrado dar faraono kariuomenė, dviračių ir automobilių, konservuoti krastas koralų, patvirtinančio, kad aukso ratus atradimas. Jis rašė apie šias išvadas knyga ir išleido DVD diską.

Šie atradimai traukė kino prodiuseriu Tim Mahoney ir ėmė ryškėti šiame filme.

Šis filmas iš pradžių buvo ketinama išleisti į teatrą 2007 m. pavasarį. Nepaisant dešimtmetį trukusio darbo, gamintojai vis dar dirbame su šio filmo. Filmo taikymo sritis yra žymiai padidėjo. Šis filmas buvo pirmiausia skirta dėmesio dokumentavimo Išėjimo iš senovės Egipte izraeliečių.

Iš pradžių filmas įtraukti įvykiai, užregistruoti apie Genesis ir Išėjimo knygų, pradedant Juozapas, kuris buvo išduotas pagal jo broliai ir įmestas į vergiją. Galų gale jis tapo antruoju galingiausias žmogus tada žinomą pasaulį.

Istorija tada vyksta, įskaitant Biblijos istorija apie Mozę, opa Egipto, perėjimo prie Raudonosios jūros. Galiausiai, Sinajaus kalno, kur Dievas davė izraelitams Dešimt Dievo įsakymų.

Kinematografininkų, kurie dar nori atskleisti kiekvieno filmo detaliau pasakyti, kad filmas išaugo milžiniškai. Dabar prasidės Abraomo laiku ir baigiant šiandienos šviežių laikraščių subtitrai tiesiogiai iš Artimųjų Rytų. Jis net apima spektakliai Izraelio prezidentas Shimonas Peresas ir ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu.

Šio filmo kūrėjai bando duoti daug pastangų paaiškinti kiekvieną detalę ir kiekvienas tiesos. Jie nori, kad filmas pateikti visus turimus faktus, kad nebėra jokios informacijos apie Biblijos istorija apie Išėjimo abejonių.

Kadangi filmas yra labai išaugo nuo pirminio plano ir kiekviena iš kino informacijos turi būti aiškiai sukurta ir palaikoma Biblija, šio filmo taip vėlai laikotarpiu. Šis filmas nėra nuobodus veiksmų seka, kuri yra šioks toks, kad ir lengvai. Šis filmas yra remiama kaip Biblijos ir archeologijos faktais, kurie gali dirbti daug pastangų.

Mes padarėme maždaug aštuonių prototipai filmų, apie 500 valandų trukmės filmuotos medžiagos, kad mes turime laiko tarpą nei dvi valandas, sakė Windahl.

Kino dokumentai Arabų vyriausybių pastangas, ypač Egiptas ir Saudo Arabija, nuslėpti ar bent rimtai pakenkti atradimas ir paskelbti archeologiniais duomenimis, kurie galėtų patvirtinti, kad biblinis pasakojimas tiesa.

Tai prabilo siekiant slopinti tiesą apie senovės istorijos Artimuosiuose Rytuose? Ir jei taip, kas norėtų paneigti 3500 metų realybė senų įvykių, ir kodėl?

Filmas yra atsakyti į šiuos klausimus. Tai, kad arabų vyriausybes ir politiniuose sluoksniuose nori paneigti žydams krūminių tautų Vidurio Rytuose statusas. Jie nori, visų pirma neigia, kad žydai yra daugiau kaip 3000 metų žydų žemę Izraelio namuose. (Šalis vadinamas Palestina romėnai, britų ir dabar arabai). Jie nori pabrėžti, kad žydai yra svetimi Europos gyventojai į Šventosios Žemės, o arabai yra gimtoji vietinių žmonių, kurie ten gyvena nuo neatmenamų laikų.

Archeologiniai atradimai patvirtina, kad biblinis pasakojimas yra tiesa. Senovės žydų gyvenviečių šalyje buvo atliktas, kaip aprašyta Biblijos istorija. Šie faktai yra labai nepatogu Izraelio priešai, nors tai tolimoje praeityje atveju.

Nors kelios versijos filmas buvo patikrinti, kad bandymo kai kurie žiūrovai, galutinė versija filmas dar nebaigtas.

Tiksliai klausimo, kai bus galutinis variantas Filmas yra nežinoma. "Mes negalime turėti datą dar," sakė Mahoney. Mes turime finansinių išteklių užbaigti. Manau, kad mes turėtume padaryti šiais metais ir tada filmas bus rodomas. "

Tikiu, kad Dievas padės laikas užbaigti šį darbą ir tinkamas laikas parodys pasauliui šį filmą, kuris atkreipia dėmesį į Biblijos Išėjimo istorija autentiškumą.

Biblija yra knyga įkvėpė Dievas, mūsų kūrėjas. Įstatymo Dešimt Įsakymų, kuriuos Mozė gavo ant Sinajaus kalno galioja visoje versija iki šiol!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos archeologija

Švartavimosi ir buksyravimo pakabukas akmenys - Nojaus arka

11_anchors_stone.jpg Kai lankotės Nojaus Arka svetainėje 1977 m. vasarą, Ron Wyatt rasti jo sūnus keletą masinių senovės akmens. Šie akmenys yra pramušta, tai inkaro akmenys. Akmenys dėvėti kryžių su aštuonių ikonografiją pavaizduotas ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 192167x

Nojaus Arka buvo nustatyta, patvirtinančio, kad Turkijos vyriausybė

1_archa_noemova.jpg Turkijos vyriausybė atliko tyrimus su archeologų į Nojaus Arka svetainės Ararato kalnus. Moksliniai tyrimai patvirtino, kad sena Ron Wyatt ir jo kolegos. Įkurta šioje vietoje naujas gamtinis rezervatas, Nojaus arka m. ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 438032x
Rekomenduojama

Sodoma ir Gomora - Flavijus Juozapas, žydų karo

176_flavius_josephus.jpg Kas buvo Flavijus Juozapas?Iosephus arba Juozapas gimė maždaug metus 37/38 Jeruzalėje, mirė maždaug 100 metams Romoje. Originalus pavadinimas Joseph Ben Matitjahu. Jis buvo mokslininkas ir istorikas, parašęs labai svarbi pastaba apie ...
Pridėta: 13.10.2010
Parodymų skaičius: 245253x

Teisė Sinajaus kalno - Jebel el Lawz buvo rasta Arabija

306_sinai.jpg Po to kas Ron Wyatt atrado izraeliečių perėjimo prie Raudonosios jūros Akabos įlankos vietoje dabar aišku, kad Sinajaus kalno, negali būti įsikūręs Sinajaus pusiasalio, kaip jis kartografų. Sinajaus kalno, ant kurios ...
Pridėta: 10.01.2011
Parodymų skaičius: 300196x

Atidarymas Biblijos miestai Sodoma ir Gomora

40_12_sodom_and-gomorrah.jpg Sodoma ir Gomora, Biblijos miestai sunaikinti serijos.Visi žino, posakiu tikrai Sodoma Gomora, kai kalbame apie kažką labai gėdinga. Kur tai sakydamas kilmės, kilęs atsitiktinai ar turėti tvirtą pagrindą? Ši sąvoka negali ...
Pridėta: 20.09.2010
Parodymų skaičius: 506921x

Lt.AmazingHope.net - Išėjimo Sąmokslo - apie Biblijos tiesas filmas