Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Indulgencija - mes galime nusipirkti arba užsidirbti išgelbėjimą?

Neteisingų mokymus

264_odpustky.jpg

Indulgencija - mes galime nusipirkti arba užsidirbti išgelbėjimą?

Pridėta: 15.11.2010
Parodymų skaičius: 125193x
Temos: Neteisingų mokymus
PrintTisk

Mes galime pirkti ar užsidirbti išgelbėjimą, nuodėmių atleidimą, jei norite aplankyti piligrimystės vieta?

Kiekvienas iš jūsų, be abejo, girdėjote žodį indulgencija. Mes stengiamės pateikti ką atlaidai yra, ir kurie realiai gali atleisti jūsų nuodėmes.

Romos Katalikų Bažnyčia sako, kad per indulgencija galite būti atleista iš jūsų nuodėmės, ir jūs esate taip pateisinti savo veiksmus prieš Dievą. Jau daugelį metų galima nusipirkti indulgencijos už pinigus, net jeigu ji buvo kiekvieno tikinčiojo pareiga. Prekyba iš indulgencija tapo didžiulis nasty Verslas, pelningas objektas, kunigai ir bažnyčia. Vėliau plėtra buvo tai, kad indulgencija galima gauti ne tik sau, bet kitiems. Visiškai indulgencija pradėjo atskirti ir dalinio pobūdžio, kuris skyrėsi požiūriu "diapazonas" atsisakymas išieškoti bausmės už nuodėmę.

Šiandien tikintieji Katalikų Bažnyčios atlaidai pinigų nėra pirkti. Šis nuodėmių atleidimą už pinigus modelio, bet pasakykite patys buvo labai gėdingas ir veidmainiai. Nuodėmes galite būti atleista nemokamai išpažinimas kunigui. Po turo monotoniškas maldas atsisakyti sutarties, kuri yra pateikiama iš anksto.

Jei Jus sudomino visą indulgencija, tu gali aplankyti piligrimystės vieta, iš anksto nustatytu laiku.

Kas gali atleisti nuodėmes?

Pagalvokite apie tai, kas gi gali atleisti nuodėmes. Kiekvienas šiame pasaulyje žmogus yra nuodėmingas. Yra tik vienas žmogus, kuris buvo be nuodėmės. Tai gali gal tiesiog nuodėmingas kunigas? O gal popiežius, kuris melagingai būti Dievo atstovas žemėje? Kuris yra klaidingai vadinamas Šventojo Tėvo, Jūsų Šventenybe?

Mt 23,9 - ir niekas žemėje negali paskambinti "Tėvas", nes jūs turite vieną Tėvą, kuris yra danguje.

Mokymas Romos Katalikų Bažnyčia yra toli gražu nėra aišku tiesos Dievo žodį. Kai Biblija sako, kad popiežius gali suteikti indulgencijas bažnyčios pramanytas sąlygomis?

Biblija aiškiai sako, kad niekas yra leidžiama šį pasaulį, kad atleis mūsų nuodėmes, tik Dievas, mūsų dangiškasis Tėvas.

Pažymėti 2.7 - "Kas jis kalba apie tai piktžodžiavimas Kas gali atleisti nuodėmes, jei ne vienas Dievas?!?"

Lk 5,21 - ekspertų iš Raštų ir fariziejai, tačiau pradėjo ginčytis: "? Kas yra kas piktžodžiaus būdas Kas dar gali atleisti nuodėmes, jei ne vienas Dievas"

Žmogus, kuris teigia, kad turi galią atleisti nuodėmes, yra piktžodžiavimas Dievui.

Yra tik vienas Tarpininkas, Jėzus Kristus, kuris gali suderinti mums mūsų dangiškasis Tėvas. Tikėjimas Jėzumi Kristumi ir jo pagarba meilės įstatymą turi ne amžinojo gyvenimo galimybę.

1 Timotiejui 2,5 - yra vienas Dievas ir vienas tarpininkas tarp Dievo ir žmogaus, žmogus Jėzus Kristus.

Išganymo negali būti perkami ar uždirbo savo darbais, aplankant fantastikos vieta lankoma ar dalyvauti bet masė. Kaip rašė yra tik vienas tarpininkas tarp Dievo, Jėzaus Kristaus. Niekas leidžiama maskuotis kaip tarp Dievo tarpininkas!

Mūsų nuodėmių atleidimą turime nuoširdžiai paklausti malda, kuri yra pokalbis su Dievu, ne atsisakymas nuobodu frazės vėl ir vėl. Mes stengiamės pakeisti savo gyvenimą, teisingą jų klaidingas veikas ir aktyvūs. Tik tokiu būdu mes turime ne amžinojo gyvenimo galimybę.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Neteisingų mokymus

Žaidimai - False Messiah Rusijoje

92_sergey_anatolyevitch_torop.jpg Sergejus Anatolyevitch Trop, gimęs 14 ledna 1961. Jo pasekėjai jį pažinti kaip Visarionas. Jis įkūrė ir vadovavo religiniai judėjimai, kuris yra žinomas kaip paskutinis veiksmas bažnyčia.Visarionas gimė Alytus ir po tarnybos ...
Pridėta: 10.09.2010
Parodymų skaičius: 179483x

Pabaiga gruodis 2012, Antikristo atėjimas, ką apie Biblijos pasaulį?

600_konec_sveta_2012.jpg Artėja prie tikėtasi datą, datą, kuri juda pastaruoju metu visas žiniasklaidos priemones. Mes einame į skirtingų pašto klausimus, susijusius šiuos duomenis. Data 21 Grd 2012, majų kalendorius baigiasi. Bus apokaliptinio pasaulio ...
Pridėta: 09.12.2012
Parodymų skaičius: 172711x

Naujas poilsio diena - Fake Mėnulio Sabbath

302_lunar_sabbath.jpg Pasaulio Kitą šeštadienį ir sekmadienį netikrą buvo kita poilsio diena. Daugelis karčiųjų Biblijos studijų atėjo į keistą išvadą. Tiesa poilsio diena, šventas izraeliečių yra šeštadienis, kuris yra mūsų kalendoriaus, bet vadinamasis ...
Pridėta: 28.12.2010
Parodymų skaičius: 137795x

Biblijos vertimai pokyčiai

512_zmeny_v_prekladech_bible.jpg Neseniai vis daugiau Biblijos vertimų į čekų kalbą. Be ekumeninis vertimas yra ne tik užbaigti vertimą ir studijų, Čekijos Bible21, bet ir Jeruzalės Biblija, Biblijos ir Jehovos liudytojai. Amerikiečiai taip pat ...
Atnaujinta: 16.11.2011
Pridėta: 16.11.2011
Parodymų skaičius: 205157x

Tikėjimas ir žygiai - kitos Evangelijos?

446_vira_a_skutky.jpg James 2,20 - Kai jūs suprantate, jūs kvailas, kad tikėjimas be darbų nevaisingas? (King James Biblijoje - tikėjimas be darbų yra miręs)Dvasinis Babilono daugelį metų mokė, kad Jėzus nuolat teisę už ...
Pridėta: 06.07.2011
Parodymų skaičius: 127883x
Rekomenduojama

Lt.AmazingHope.net - Indulgencija - mes galime nusipirkti arba užsidirbti išgelbėjimą?