Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Exodus - Raudonosios jūros kirtimo

Biblijos archeologija

118_haas1.jpg

Exodus - Raudonosios jūros kirtimo

Pridėta: 16.09.2010
Parodymų skaičius: 338005x
Temos: Biblijos archeologija
PrintTisk
97_wheel1.jpg98_saudi_chariot_wheel.jpg99_pdvd_040-300x225.jpg100_pillar.jpg101_wpeb6.jpg102_beach.jpg113_exnuweibabridge.jpg114_exodus_kolo.jpg115_exodus_wheel.jpg116_femur.jpg123_model_more_exodus.jpg118_haas1.jpg119_hora-sinaj-mapa1.jpg120_chariot_wheel_covered_with_coral.jpg121_chariotw2.jpg122_mapa_exodu.jpg124_naprava_kola_exodus.jpg125_nuweiba-pillar_exodus.jpg126_prechod_rudeho_more_kola.jpg127_redsea6.jpg128_sinai-map.jpg129_wheel_exodus_2.jpg130_wheels.jpg

Exodus - Biblijos perėjimo prie Raudonosios jūros Izraelio tauta.

Iš Biblijos Išėjimo knygoje randame vieną iš labiausiai įtikinamų istorijų. Ši istorija pasakoja apie izraeliečių klajonių iš Egipto į Pažadėtąją žemę. Šiuo ilgą kelionę su Dievu perkėlė savo galią izraelitams per Raudonąją jūrą.

Po ilgų metų ši Biblijos tiesų susieto su Suez, kai narai ieškojo veltui daug metų Persijos įlankos išlieka didžiulis kariuomenė faraona.

Biblija sako, kad kai Izraelis keliavo į Raudonosios jūros, jau buvo iš Egipto. Jei kirto Sueco įlankoje, ji vis dar rasti Egipto Raudonosios jūros kirtimo. Jei pasakysi, jau buvo iš Egipto, kaip jie galėtų tapti Akabos įlankos.

Kruopštaus tyrimo Biblijos ir istoriniai Išėjimo nuves jus į didžiąją įlankos Akabského paplūdimio Nuweiba.

Be Akabos įlanka yra tik viena vieta, kad yra tiek daug, kad galėtų surinkti 2-3000000 žmonių. Ši vieta jau minėta Nuweiba paplūdimio. Šis paplūdimys yra tokia didelė, kad būtų gerai matomas palydovinius vaizdus.

Šis paplūdimys driekiasi iškėlė krantinė, arba povandeninių kliūčių, kurios leidžia daryti priešingą krantą, Saudo Arabija. Ši užtvanka 1-2 km pločio. Abipus povandeninio tvenkinio pusėse, jūra lašai staigiai vienos mylios gylyje. Šis povandeninis laivas dike linkę tik šešių laipsnių. Ši vieta yra ideali vieta, kur jūra gali būti patogiai viršijo Izraelio tauta.

1978 m. jis buvo Ron Wyatt ir jo sūnus ant Sinajaus pakrantę. Ron, po kruopštaus tyrimo Biblija ir istorinių tekstų tikėjo, kad yra kur Izraelis perėjo Raudonąją jūrą, o bėgti iš Egipto.

Apie ne Nuweiba paplūdimys, Ron rasti finikiečių stiliaus skiltyje, smėlis, kaip stulpai, kurie yra Izraelyje. Skiltyje buvo iš naujo pastatyta šalia kelio ir ekrane yra iki šiol. 1984 m. Ron rasti pačioje skiltyje į priešingą krantą, Saudo Arabija. Rasta išgraviruotas, kad vis dar buvo skaitoma. Misraim, mirtis, Hedom, Jahvė, faraonas, Saliamono. Ron pagal šiuos faktus, laikoma, kad šie karaliaus Saliamono stulpai pastatomi fenomenaliai perėjimo prie Raudonosios jūros izraeliečių skaičius.

Kai Ron parodė šio Saudo valdžios ramstis, buvo nedelsiant pašalintos ir vietoj jo buvo pateikta vėliava. Saudo Arabija yra labai uždaro pasaulio šalies. Visi duomenys, susiję su Biblijos Archeologija Ron Wyatt atskleista Saudo Arabija pasaulyje, yra griežtai slapta.

Dives buvo jūros dugne, kur ji turėjo kirsti Raudonosios jūros izraeliečius. Ant smėlio jūros dugne buvo rasta daug koralų keistų formų, primena rato. Išsamios tirti šių koralų parodė, kad ratas planšetės vagonas. Taip pat nustatyta, dideli kiekiai žmonių ir arklių kaulų.

Į priešingą kranto Saudo Arabija paplūdimio Nuweiba Rasta per daug šiukšlių.

Dauguma įspūdingų atradimų jūros dugne, kuri Ron rasti trys iš keturių paauksuotų ratai su stipinais. Turi būti apvalios, kuris buvo automobilio įžymybėmis. Paauksuotas ratų vagonų buvo kunigai arba faraoną. Kas valdo šiuos savo automobilio ratus jau žinau, bet mes taip pat galime įtraukti raundo faraonas Ramasese II. Koralai negali augti dėl aukso, todėl liko apvalios formos su aukso paviršius būtų išlaikytas. Medienos viduje aukso danga buvo supuvę, taip ratai yra pernelyg trapus traukti. Ron nusprendė palikti ratus ant jūros dugno.

Svetainės faraono kariuomenė apibūdino nuolaužų po Ron Wyatt aplankė daug narai iš daugelio šalių, kurie patvirtino šias išvadas. 2000 m., dr Lennart Möller Karolingų Stokholmo universitetas, pagaminti iš pakrovimas daug šioje srityje ir pritaria šioms išvadoms Ronov. Išleisti į šį video ir knyga. Šiuo metu dalyvauja artėjančius filmas "Exodus prabilo.

Visi šie faktai patvirtina, kad jūros dugno Akabos įlankoje, yra įsikūręs tikrai Faraonas didelę kariuomenę ir toliau.

Izraelio vijosi įveikti Raudonoji jūra Sinajaus kalno, kur Mozė gavo Dešimt įsakymų nuo Dievo įsakymų. Patvirtinti vietą antplūdžio dabar aišku, kad Sinajaus kalno yra ne dėl Sinajaus pusiasalis. Turi būti įrengta Saudo Arabijoje, kur jis buvo tikrai teisę Sinajaus kalno nerasta. Šis atradimas ir daugelis kitų, kurie padės jums kitame straipsnyje.

Šiuo metu parengti išsamią plėvelės, Exodus prabilo, kuris netrukus bus teatruose. Pasaulyje bus atskleista per mokslinius metodus, daug faktų ir įrodymų, kad tariama - Izraelio perėjimo prie Raudonosios jūros iš tiesų įvyko, kaip parašyta Biblijoje. Tie, kurie abejoja, kad Biblija yra įkvėptas žodis mūsų Kūrėjas, yra kviečiami pasinaudoti šiomis archeologinių radinių įtikinti apie jo klaidas.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos archeologija

Nojaus namas ir kapas

19_house_noah_4.jpg Ron Wyatt rasti du memorialinis lentos, dėl kurių buvo išraižytas akmens, kuris reprezentavo Nojaus mirties viename laive ir jo žmonos mirties jų antrasis albumas išgraviruotas aštuoni kryžiai kaip simboliai Nojus ir ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 172544x

Atidarymas Biblijos miestai Sodoma ir Gomora

40_12_sodom_and-gomorrah.jpg Sodoma ir Gomora, Biblijos miestai sunaikinti serijos.Visi žino, posakiu tikrai Sodoma Gomora, kai kalbame apie kažką labai gėdinga. Kur tai sakydamas kilmės, kilęs atsitiktinai ar turėti tvirtą pagrindą? Ši sąvoka negali ...
Pridėta: 20.09.2010
Parodymų skaičius: 486227x

Teisė Sinajaus kalno - Jebel el Lawz buvo rasta Arabija

306_sinai.jpg Po to kas Ron Wyatt atrado izraeliečių perėjimo prie Raudonosios jūros Akabos įlankos vietoje dabar aišku, kad Sinajaus kalno, negali būti įsikūręs Sinajaus pusiasalio, kaip jis kartografų. Sinajaus kalno, ant kurios ...
Pridėta: 10.01.2011
Parodymų skaičius: 283634x

Švartavimosi ir buksyravimo pakabukas akmenys - Nojaus arka

11_anchors_stone.jpg Kai lankotės Nojaus Arka svetainėje 1977 m. vasarą, Ron Wyatt rasti jo sūnus keletą masinių senovės akmens. Šie akmenys yra pramušta, tai inkaro akmenys. Akmenys dėvėti kryžių su aštuonių ikonografiją pavaizduotas ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 180484x

Sodoma ir Gomora - Flavijus Juozapas, žydų karo

176_flavius_josephus.jpg Kas buvo Flavijus Juozapas?Iosephus arba Juozapas gimė maždaug metus 37/38 Jeruzalėje, mirė maždaug 100 metams Romoje. Originalus pavadinimas Joseph Ben Matitjahu. Jis buvo mokslininkas ir istorikas, parašęs labai svarbi pastaba apie ...
Pridėta: 13.10.2010
Parodymų skaičius: 231387x

Lt.AmazingHope.net - Exodus - Raudonosios jūros kirtimo