Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Exodus - Nuweiba

Biblijos archeologija

168_nuwayby_al_muzayyinah.jpg

Exodus - Nuweiba

Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 197831x
Temos: Biblijos archeologija
PrintTisk
142_beach.jpg143_nuweba.jpg144_nuweba_2.jpg152_draft_lens2026496module10005285photo_1239899928red_sea_land_bridge.jpg146_wpeb6.jpg147_pillar.jpg148_nuweiba-column9.jpg149_wheels.jpg150_exnuweibabridge.jpg151_nuweiba-fort12.jpg168_nuwayby_al_muzayyinah.jpg

Nuweiba (arabų kalba: نويبع) yra pakrantės miestas rytinėje Sinajaus pusiasalio. Įsikūręs ant Akabos įlankos pakrantėje.

Nuweiba yra už Nuwayba'al Muzayyinah arabų akronimas, reiškiantis "atvirų vandens Mozė." Jis pateikė arabų pavadinimas Taip yra dėl to, kad ši žemė, ant ko nors gabalas atsitiko. Taip yra dėl nuo jo, kad ten buvo Mozė ir jūros buvo atidaryta. Žemėlapiai viduje parduotuvės pavadinimas ir patvirtinti, kad Nuweiba perėjimo punkto prie Raudonosios jūros.

Izraelio žmonių keliaudavo iš Egipto gausa. Ji yra iki dviejų milijonų žmonių, kurie keliavo su galvijų ir visi priedai išgyventi rūšys.

Nuweiba yra didžiulis žemės sklypą supa jūra ir kalnai, išsikišusiame į Akabos įlanka. Šis žemės sklypas yra toks didelis, kad nebūtų jokių problemų, kad tilptų daug žmonių ir gyvulių.

Biblija pasakoja, kaip vieta, kaip atrodė, kai susirinko tautos Izraelio, prieš kertant Raudonosios jūros. Biblija sako, kad faraonas manė, kad izraelitai klaidžiojo dykumoje clutching.

Įsivaizduokite jausmą, turite prieš jūra, kalnai visur aplink jus, kad Egipto stiprybės ir jūsų didžioji kariuomenė faraona šiaurėje. Nėra kur eiti, jis taps tik stebuklas pagrindas.

Nuo Nuweiba paplūdimys pietinėje padidėjusi smėlis senka povandeninį jūros žolės, kurioms keliu, kuris veda į priešingą krantą, Saudo Arabija. Šiuo povandeninis kelionę rasti milžinišką Koralinis į ratus formos, Egipto kovos vežimais, arklių ir žmonių skeletas.

Netoli izraeliečių perėjimo prie Raudonosios jūros vietoje buvo rasta Finikijos stiliaus stulpelio smėlio. Toje pačioje skiltyje buvo į priešingą krantą, Saudo Arabija. Abu šie ramsčiai pastatyta į garbę karaliaus Saliamono izraeliečių kirtimo jūra. Graviūros ant Nuweiba skiltyje nebebuvo įskaitomas, tačiau Saudo Arabija polių pripažino ženklų, kad aprašyti stebuklingo kirtimo jūra izraeliečių ir faraono kariuomenė mirties. Rašyti į Nuweiba buvo pastatyta šalia kelio. Skiltis Saudo Arabija biurai buvo pašalinta ir vietoj jo buvo pastatytas vėliava.

Tuo šiaurinėje paplūdimio plotas Nuweiba, lieka senovės Egipto tvirtovės, kuri šiandien vadinama Tarabeen. Biblija yra aprašytas Pihahiroth, kuris yra tarp Migdolo priešais Baalzephon.

Mes turime faktus ir įrodymus, kad Biblijos Išėjimo vyko būtent šiuo metu.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos archeologija

Exodus - Kaip artefaktai gali išgyventi už 3500 metus?

112_exodus_kolo.jpg Kaip tai įmanoma, kad artefaktus galima laikyti, kad 3500 metų jūros iki šiol?Kas yra koralų ir kai tai įvyksta?Koralų yra kai jūrų cnidarians ženklas. Koralų yra gyvas organizmas, kuris savaime auga ...
Pridėta: 27.09.2010
Parodymų skaičius: 154271x

Turistų lankytojų centras - Nojaus arka

28_tourist_visitors_center.jpg Turkijos vyriausybė atliko plataus masto mokslinius tyrimus su archeologų. Archeologai ištirti visus faktus, jiems Ron Wyatt ir jo kolegos. Išnagrinėjęs svetainę ir nustatėme, visų dalykų, kad Turkijos vyriausybė pripažino, kad tai ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 141033x

Nojaus Arka buvo nustatyta, patvirtinančio, kad Turkijos vyriausybė

1_archa_noemova.jpg Turkijos vyriausybė atliko tyrimus su archeologų į Nojaus Arka svetainės Ararato kalnus. Moksliniai tyrimai patvirtino, kad sena Ron Wyatt ir jo kolegos. Įkurta šioje vietoje naujas gamtinis rezervatas, Nojaus arka m. ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 435425x
Rekomenduojama

Sodoma ir Gomora - unikalus sluoksnių pelenų ir sieros

213_1_sodom_and-gomorrah.jpg Daugelis bando ginčytis, paneigti, ginčyti šių nuostabų Biblijos išvadas. Ji tvirtina, kad gamtoje daugelyje vietų yra gryna siera. Taip, sutinku pasaulio pobūdis yra daug vietų, kur yra grynas sieros. Kaip ir ...
Pridėta: 05.11.2010
Parodymų skaičius: 329602x

Nojaus namas ir kapas

19_house_noah_4.jpg Ron Wyatt rasti du memorialinis lentos, dėl kurių buvo išraižytas akmens, kuris reprezentavo Nojaus mirties viename laive ir jo žmonos mirties jų antrasis albumas išgraviruotas aštuoni kryžiai kaip simboliai Nojus ir ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 185381x

Lt.AmazingHope.net - Exodus - Nuweiba