Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Exodus - Biblija minėta Pihahiroth ir Baalzephon

Biblijos archeologija

169_pichirot_tarabeen.jpg

Exodus - Biblija minėta Pihahiroth ir Baalzephon

Pridėta: 08.10.2010
Parodymų skaičius: 214241x
Temos: Biblijos archeologija
PrintTisk
169_pichirot_tarabeen.jpg170_pichirot_tarabeen_2.jpg171_pichirot_tarabeen_3.jpg172_pichirot_tarabeen_4.jpg174_nuwayby_al_muzayyinah.jpg

PiHahiroth ir BaalZephon

Nuweiba yra už Nuwayba'al Muzayyinah arabų, akronimas, kuris reiškia "atvirų vandens Mozė. Jūs galite ieškoti žemėlapyje, kuris rodo pilną vardą šioje srityje galeriją. Šioje teritorijoje prieš susirinkusius žmones Izraelio stebuklingai kirtimo Raudonosios jūros.

Išėjimo 14:1-3 - Ir Viešpats kalbėjo Mozei, tardamas: "Sakyk izraelitams, kad jie savo ruožtu ir pasistatė stovyklą prieš Pihahiroth, tarp Migdolo ir jūros, priešais Baalzephon: prieš būsite stovyklą jūrą. Faraonas sako Izraelio vaikams, Jie pasiklydo krašte, dykumos Dievas uždarė juos in

Tuo šiaurinėje paplūdimio plotas Nuweiba, lieka senovės Egipto tvirtovė. Tai senovės Egipto tvirtovė yra dar vienas įrodymas, kad visa Sinajaus pusiasalio į Egipto kontrolė.

Šiandien šis senovės tvirtovė vadinamas Tarabeen. Ron Wyatt, kuris atrado Išėjimo svetainės Manoma, kad šis fortas yra vieta, kuri Biblijoje vadinama kaip Pihahiroth. Tai turbūt Biblijos aprašytus Pihahiroth, kuris yra tarp Migdolo priešais Baalzephon.

Migdolo arba kalnų į vakarus, ir bokšto įsikūręs vienoje iš mountaintops. Taip yra dėl iš Biblijos, faraonas sužinojo, kad izraeliečių, kai judėjimas keliauti. Tai yra istoriškai pagrįstas, kad egiptiečiai turėjo visą Sinajaus pusiasalį, Stanica, iš kurios jis yra perduotas su į saulės atspindys naktį ugnies ženklas. Su šiais bokštai buvo taip faraonas ataskaitas apie laivus Akabos įlanka judėjimas. Su šiais baszty, faraonas galėjo pranešimus apie tikslią judėjimo Izraelio tauta.

Į priešingą krantą, Saudo Arabija, tiesiai priešais, kur izraelitai atvyko į jūrą rasti lieka kitos senovės tvirtovė. Tai tikriausiai Midiánská koncentracija, kuri buvo skirta Baalui. Ron Wyatt tikėjo, kad Biblija yra paminėta vietoj to Baal-cefon.

Biblija mums sako, kad Mozė, po pabėgimą iš Egipto Midiánské pabėgo iš šalies. Šalies Biblija buvo dėl dabartinės Saudo Arabijos teritorijos. Yra Mozė buvo ištekėjusi ir gyveno, kol Viešpats jam kalbėjo iš degančio krūmo ir davė jam grįžti į Egiptą, kad galėtų vadovauti Izraelio tautos uždavinys. Mozė gyveno šalyje Midiánské prieš priešakinę iš Izraelio tauta iš Egipto.

Išėjimo 2,15 - Kai ji išgirdo apie faraonas, Mozei norėjo nužudyti, bet Mozė pabėgo nuo jo į midiánské šalyje. Kai jis atvyko, jis atsisėdo prie šulinio.

Kodėl Mozė pabėgo iš baimės faraono Midiánské šalyje? Kaip žinome iš istorinės perspektyvos ir Egiptas buvo kontroliuoti Sinajaus pusiasalį. Midiánská šalį valdė Egiptą, jis buvo saugi vieta gyventi tremtyje Mozė.

Akivaizdu, kad Mozė gerai žinojo Midiánskou šalyje (teritorijoje šiandienos Saudo Arabija), nes jis čia pragyvenę nemažai metų. Ji buvo saugi vieta gyventi ir kur galite suburti žmones iš Izraelio.

Biblija sako mums, kad Dievas yra Sinajaus kalno Arabija.

Galatams 4,25 - Šis agaras yra Sinajaus kalno Arabijoje ir atitinka Jeruzalė, kuris dabar, kaip jis su savo vaikus vergijoje.

Ron Wyatt atrado Saudo Arabijos teritorijoje, visų Biblijos šias vietas. Jis atrado tikrąjį Sinajaus kalno, kur Mozė gavo Dešimt Dievo įsakymų. Jis rado aukso veršį altoriaus, ir daug kitų dalykų.

Teisė ant Sinajaus kalno, kad Mozė gavo Dešimt Dievo įsakymų, yra dabartinė žemėlapiai, žinomas kaip Jebel el Lawz reiškia "kalnų įstatymas." Vietos beduinai, kalnų dar vadinamas kalnas Mozė.

Visi šie faktai, pasistengsiu aprašyti kitą straipsnį. Yra daug faktų ir pagrįstų įrodymų, kad tariama yra tikra istorija, kas atsitiko.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos archeologija

Įkurtas kniedės ir suakmenėjęs medis - Nojaus arka

44_nyt_1.jpg Apie 16 rugsėjis 1987 buvo analizuojami dalykų, kurie buvo nustatyti kaip (borto medienos sijos). Galbraith laboratorija Tenesis Knowville išbandyti šiuos pavyzdžius. Analizės rezultatas parodė, kad Patikrinus atrinktus audito pavyzdžius iš išorės, ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 181050x

Teisė Sinajaus kalno - Jebel el Lawz buvo rasta Arabija

306_sinai.jpg Po to kas Ron Wyatt atrado izraeliečių perėjimo prie Raudonosios jūros Akabos įlankos vietoje dabar aišku, kad Sinajaus kalno, negali būti įsikūręs Sinajaus pusiasalio, kaip jis kartografų. Sinajaus kalno, ant kurios ...
Pridėta: 10.01.2011
Parodymų skaičius: 283635x

Exodus - Nuweiba

168_nuwayby_al_muzayyinah.jpg Nuweiba (arabų kalba: نويبع) yra pakrantės miestas rytinėje Sinajaus pusiasalio. Įsikūręs ant Akabos įlankos pakrantėje.Nuweiba yra už Nuwayba'al Muzayyinah arabų akronimas, reiškiantis "atvirų vandens Mozė." Jis pateikė arabų pavadinimas Taip yra ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 184865x

Atidarymas Biblijos miestai Sodoma ir Gomora

40_12_sodom_and-gomorrah.jpg Sodoma ir Gomora, Biblijos miestai sunaikinti serijos.Visi žino, posakiu tikrai Sodoma Gomora, kai kalbame apie kažką labai gėdinga. Kur tai sakydamas kilmės, kilęs atsitiktinai ar turėti tvirtą pagrindą? Ši sąvoka negali ...
Pridėta: 20.09.2010
Parodymų skaičius: 486229x

Aukuras Nojaus šeima

23_noah.jpg Netoli kaimo buvo nustatyta Erzap Aukuras Nojaus šeimos. Aukuras buvo pastatytas Nojaus šeima po potvynio, kuris buvo paaukotas Dievui.Pr 08:20 - kai Nojus pastatė aukurą ir, paėmęs iš visų švarių gyvulių ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 167708x

Lt.AmazingHope.net - Exodus - Biblija minėta Pihahiroth ir Baalzephon