Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Evolution vs kūrimas

Evoliucija ar kūrimas?

82_latimerie-podivna.jpg

Evolution vs kūrimas

Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 125754x
Temos: Evoliucija ar kūrimas?
PrintTisk

Ar jūs kada nors susimąstėte, kas žmogaus mokoma mokyklose kilmę ir tai, kas paprastai manoma? Kaip jis pateko į evoliucijos teorija ir yra iš tikrųjų grindžiama faktais ar buvo Darvinas mintis, kad ateistai ir net dabar daugelis tikinčiųjų krikščionys bando įrodyti kiekvieną iš kaulų? Ar kada pagalvojote, kodėl klausimas šiandien yra ne tarp žmonių ir gyvūnų pereinamojo ląstelių? Kodėl archeologiniai radiniai iš įvairių geologinių sluoksnių rodo evoliucija priešais? Kodėl viskas dar nevykdo dar labiau tobulumo, o visais gyvenimo išsigimėlių?

Ištikimasis rėmėjai raida davė jums klausimas, kad apie besikeičiančias beždžionės ir anksti vyras iš tikrųjų buvo Adomo ir Ievos? Kodėl, po tūkstantmečio ir ji vis dar veikia septyni serija ir niekas negalėjo pakeisti arba atšaukti? Kaip gali Dievas sukurti evoliucijos procesą, kai nėra mirties?

1938 m. iškasto iki žvejai žuvis paleontologists labai gerai žinome, tačiau tik iš fosilijų. Pagal evolutionists būti pereinamasis ryšys tarp žuvies ir sausumos roplių. Ji buvo pirmą stambią krūtinės pelekus, kaip forelimbs. Visiškai išnykti prieš turėjo dešimtis milijonų metų. Tačiau ji vis dar gyvas ir laimingai, plaukiojantiems jūrų zonose. Iki 1960 m. sužvejoti 12 daugiau pavyzdžių. Žuvis buvo pavadintas latimérie keista. Žuvų aiškiai rodo, kad iškasenos yra skeleto lieka rūšių vis dar gyvena, ir tada net tie, kurie visiškai išnyko, pvz dinozaurai.

Pereinamojo laikotarpio formos ir rūšys egzistuoja, net jei Darvinas postuluojamų, kad laikui bėgant jie rasti. Surasta. Priešingai iškasenos liudija neįtikėtinai stabilumo genetinės informacijos.

Evoliucija yra teorija, kad pirmasis išgalvotas ir ką tik pradėjo medžioti įrodymus ir faktus archeologijos srityje, genetika. Aktualūs duomenys ir mokslinės informacijos, bet nepatvirtina jų raidą.

Biblijos atsakymus į visus klausimus aiškiai ir paprastai. Sukūrė pats įrašė šiuos įvykius ir archeologijos ir daug pranašysčių vykdymą patvirtina savo žodį. Nėra jokios priežasties Pomadka, ir aiškinti žmogaus protas. Dievas sukūrė viską, puikus ir įvairus iki kada patyrė mirtį, be kurių evoliucijos teorija negalima.

John 1,1-3 - Iš pradžių buvo Žodis, ir Žodis buvo pas Dievą, ir Žodis buvo Dievas. Tai buvo su Dievu nuo pat pradžių. Viskas per jį ir be jo buvo kas nors, kad yra.

Pr 1,31-2,1 Ir Dievas matė visa, ką buvo padaręs, ir buvo labai gerai! Tai buvo vakaras ir rytas šeštoji diena. Taigi buvo baigtas dangų ir žemę visame jų įvairovė.

Ką evoliucija modelis

1. gyvenimas pasikeitė iš nonliving klausimas atsitiktinai, cheminių ir biologinių evoliucija.

2. Laipsniškas, beveik nepastebimas atsirasti naujos rūšys. Nėra pilnai suformuota kaulų ir organų įvairiuose etapuose taikomas pereinamasis laikotarpis.

3. Tikimasi parodymus iškasenos: lygi atsiradimas gyvybės formų. Tarpinės formos, pavyzdžiui, jungtys.

4. Mutacijos yra galiausiai naudinga: kuriamos naujos simbolių.

Ką kūrimo modelis

1. Life kyla tik iš esamų gyvenimą, sukurtas iš pradžių labai protingi Creator.

2. Naujos rūšys atsiranda palaipsniui, nėra visiškai išsivystę kaulai arba įstaigoms, kurių visos dalys yra formuojamos visiškai tobula, ir baigta.

3. Tikimasi parodymus iškasenos: kompleksas formų atsiranda staiga, gali būti labai įvairios. Pagrindiniai tipai yra atskirti tarpais, ne jungtis.

4. Mutacijos yra sudėtingos, kenksmingų organizmų, neleidžia daryti nieko naujo.

Kas tai

1. Life kyla tik iš esamų gyvenimą. Kompleksiniai Genetinis kodas nėra atsitiktinis.

2. Naujos rūšys neturi vykti palaipsniui, tačiau daug rūšių yra ne visiškai susiformavusios kaulų ar organų.

3. Tikrasis parodymus iškasenos: staigus atsiradimas sudėtingas gyvenimo formos gali būti labai įvairios. Kiekvienas naujas rūšis skiriasi nuo ankstesnių rūšių, tarp jų yra ne jungtys.

4. Mažos mutacijų yra žalingos, didelio mutacijų yra mirtina. Rezultatas niekada nieko naujo.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Evoliucija ar kūrimas?

Atšildymas ledo mūsų planetai - Biblija duoda didelį "laboratorijoje pažymi"

369_planeta_zeme.jpg Pr 1,2 - Žemė buvo tuščia ir tuščia, tamsa buvo per bedugnę, ir svyruoti daugiau kaip Dievo Dvasios vandenyse."Vandens planeta, įsikūrusi giliai erdvėje, ledinis planetos Labai žema temperatūra vyrauja visatos, Tamsus ...
Pridėta: 25.02.2011
Parodymų skaičius: 133900x

Tūkstančiai mokslininkų teigia, kad gyvenimas gali kilti atsitiktinai iš nonliving klausimas

351_evoluce_neziva_hmota.jpg Daugelis žmonių šiandien mano, kad gyvenime atsirado nonliving medžiagų pašalinimo programą ir sutapimas. Tiesą sakant, gyvenimas jokiu būdu tai galėtų įvykti.Tai nėra įmanoma dabar teigia, tūkstančiai mokslininkų, ir tai gali pasirodyti ...
Pridėta: 11.02.2011
Parodymų skaičius: 120024x

Kuo mes tikime - 3 Creature

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 GyviaiDievas yra visų Rašto dalykų Kūrėjas davė patikimą ataskaitą apie savo kūrybinį darbą. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę ir visa žemės kūrimą ir ilsėjosi septintą dieną, kad ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 106946x

Begalinės Visatos

455_mlhovina_orion.jpg Mieli skaitytojai. Kai sakote žodį visatos, nes mes dar kartą primename žvaigždės, mėnulis, saulė ir mėlynas dangus virš galvos. Ir jei mes manome, ir stebėtis, kaip visa tai gali gauti ten. ...
Pridėta: 30.07.2011
Parodymų skaičius: 130505x

Žaidimai - gyvenimo istorija - Dr Walter Veith

296_walter-veith.jpg Pažvelkite į Dr Walter Veith istorija. Jau daugelį metų buvo įsitikinęs ateistas ir dėstė evoliucijos universitete.Iki atidžiai nagrinėja evoliucijos faktus atėjo suvokti, kad evoliucijos teorija negali būti teisinga. Jis žinojo, kad ...
Pridėta: 15.12.2010
Parodymų skaičius: 156321x

Lt.AmazingHope.net - Evolution vs kūrimas