Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Evoliucinė teorija arba Biblijos kūrimo?

Evoliucija ar kūrimas?

86_evoluce_nebo_stvoreni.jpg

Evoliucinė teorija arba Biblijos kūrimo?

Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 158090x
Temos: Evoliucija ar kūrimas?
PrintTisk

Pažvelkime, ką duoda mums į evoliucijos teoriją, ką ji pasakoja apie kilmę ir evoliuciją pasaulyje.

Pasibaigus Visatos istorijos pradžioje buvo milžiniškas sprogimas neįtikėtinai koncentruota masė. Sprogimo, vadinamasis "didžiojo sprogimo", po Astrophysical raidą, ty evoliucija galaktikų ir žvaigždžių sistemas. Tada buvo mūsų Žemės evoliucija į biocheminių raidą, visų pirma kuriant ir plėtojant gyvenimą.

Šis modelis evoliucija priklauso daug mokslinių pasaulyje, ir yra pripažįstamas Dauguma gyventojų, kurie tiki evoliucijos teorija.

Įsivaizduokite sprogimo, pavyzdžiui, kontroliuojama griovimo didelis namas. Bombų buvo sprogimo, namas nukrenta ant žemės ir paliko po tiesiog akmeninių krūva. Kas sukūrė sprogimas? Rangovas kažką naujo? Rangovas chaosas ir nesuderintai krūvos, susivėlęs save į įvairių medžiagų, kurios turėtų panaikinti žmogaus jėgos panaudojimu. Ar šis skalda polių sukuriamas automatiškai, kažkas naujo, gražaus ir tobulo struktūra nei matei žemėn? Kai mes palikome griuvėsiai neišryškėti daugelį metų, gali išaugti nuo savęs griuvėsiai per ilgus metus naują namą?

Draugai Nėra už ką pats yra, viskas turi turėti priežastį, garvežio mašinistas. Kiekvienas namas, kiekvienas automobilis, visi baldai, viskas, kas turi nustatyti jį mūsų darbščių, mūsų pastangos, mūsų darbas. Aš tikiu, kad jūs sutiksite, kad nėra šiame pasaulyje dalykas pats savaime nėra saviugdai. Viskas priklausys nuo mūsų atkaklus.

Supratau, padarėme išvadą, kad jokia medžiaga, klausimas kyla, be žmogaus įsikišimo.

Žmogaus genetinio kodo, yra toks sudėtingas ir platus, kad, jeigu norite parašyti šį kodą, jums reikės aprašyti tūkstančiai knygų. Kiekviena iš šių knygų turėtų būti penkis šimtus puslapių. Kiekviena genetinis kodas yra unikalus, kiekvienas iš jų turi tokį savo didelę biblioteką.

Jei jis negali sukelti netobula negyvoji pats daiktas, kaip būtų galima sudėtingas gyvenimo kilti, spalvą, gražus kraštovaizdis, visiškai visų augalų ir gyvūnų rūšių? Gamta, kuri yra paskutinė taškas ir nuosekliai.

Viskas gyvenimo sukūrė galingą neribotą galią, kad viskas juda.

Kaip mes negyvoji ko šiame pasaulyje, suteikia joms įsivaizduojamas gyvenimas, formos ir funkcijos. , Taip pat gamtos, žmogaus, visų gyvų būtybių, kurios yra daug geresnės nei bet padaras sukūrė mus, nes kažkas turėjo gauti formos ir funkcijos. Turėjo būti sukurtas ir pradėtas eksploatuoti. Jis turi būti paleistas sudėtingą mechanizmą, kuris vadinamas gyvenimu.

Evoliucinė teorija, kuri atkreipia dėmesį į gyvenimą ir po sprogimo medžiaga, evoliucija atsiradimą per kelis milijonus metų nėra pakankamo paaiškinimo. Mokslas tikrai negali pasakyti, kokia ji buvo prieš 5000 metų, taigi jis gali aiškiai pasakyti, kas buvo daug milijonų, net milijardus metų?

Jei evoliucijos teorijos fantastika, taip, kaip gali gyvenimo kilęs, kas jo agentas?

Mes seniausia knyga, kurioje yra tiksliai įrašyti gyvenimo faktais šioje žemėje. Ši knyga yra Biblija. Biblija yra gyvenimo ir tiesos, kurioje mes galime sužinoti apie šio pasaulio vietų kūrimo šaltinis, mes galime rasti ją apie mūsų pasaulio istorija iki šių dienų faktai.

Pasibaigus Biblijos pradžioje registruojama kaip pradžioje Dievas sukūrė šį pasaulį mano žodį. Jis sukūrė visą visatą, saulė, žvaigždės. Jis užpildo mūsų planetos gyvybę, Augalija ir gyvūnija. Sutvėrė žmogų pagal savo atvaizdą ir padaryti jį virš visos kūrinijos. Dievas sukūrė per šešias dienas žemėje ir ilsėjosi septintą dieną. Tai Biblijos atsakymas į gyvybės kilmę Žemės planetoje.

Kas pusė yra jums?

Manome, kad mokslinės teorijos, kurie nuolat sureguliuoti ir išrado fikcija. Arba mes tikime faktais, kurie yra parašyta Biblijoje nuolat daugelį tūkstantmečių? Ar norėtumėte užimti jo mėgstamas televizijos rodo ir sako, I don't care, I nedalyvauja?

Visi turi galvoti apie tai, kodėl pasaulyje, kur jums eiti po mirties.

Žmogus yra laisvas žmogus, kiekvienas asmuo turi pasirinkimo kurių frakcija yra pridėta! Aš galiu pasirinkti Biblija, Jėzumi Kristumi, gyvenimo kelionę.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Evoliucija ar kūrimas?

Kuo mes tikime - 3 Creature

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 GyviaiDievas yra visų Rašto dalykų Kūrėjas davė patikimą ataskaitą apie savo kūrybinį darbą. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę ir visa žemės kūrimą ir ilsėjosi septintą dieną, kad ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 106946x

Evolution vs kūrimas

82_latimerie-podivna.jpg Ar jūs kada nors susimąstėte, kas žmogaus mokoma mokyklose kilmę ir tai, kas paprastai manoma? Kaip jis pateko į evoliucijos teorija ir yra iš tikrųjų grindžiama faktais ar buvo Darvinas mintis, ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 125753x

Žaidimai - gyvenimo istorija - Dr Walter Veith

296_walter-veith.jpg Pažvelkite į Dr Walter Veith istorija. Jau daugelį metų buvo įsitikinęs ateistas ir dėstė evoliucijos universitete.Iki atidžiai nagrinėja evoliucijos faktus atėjo suvokti, kad evoliucijos teorija negali būti teisinga. Jis žinojo, kad ...
Pridėta: 15.12.2010
Parodymų skaičius: 156321x

Big Bang roztříská kažką, o ne statyti.

365_velky_tresk_evoluce.jpg Daugelis dabar mano, kad visata buvo sukurta viena didžiojo sprogimo. Iš tiesų, menkių suknežinti ką nors, o ne statyti. Šiandien, aiškiai rodo, kad Visata yra projekcija, ir vykdant šį projektą, Big-Bang ...
Pridėta: 23.02.2011
Parodymų skaičius: 114128x

Pėdos gyvenimo visatos ieško per veltui a.

356_vznik_zovota_vesmir.jpg Daugelis dabar mano, kad gyvenimas gali sukurti kitur visatoje. Iš tiesų, yra pėdsakų gyvenimo ieškome daugiau nei šimtmečio, visiškai veltui, ir tik dėl to, primityvias sąvoka kai kurių mokslininkų, kad "kai ...
Pridėta: 17.02.2011
Parodymų skaičius: 114912x

Lt.AmazingHope.net - Evoliucinė teorija arba Biblijos kūrimo?