Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Dvasia Pranšystė - Ellen Gould Baltoji

Biblijos ir šiandien pranašai

161_ellen_gould_white.jpg

Dvasia Pranšystė - Ellen Gould Baltoji

Pridėta: 05.10.2010
Parodymų skaičius: 251537x
Temos: Biblijos ir šiandien pranašai
PrintTisk

Dovana pranašystė pasireiškia Ellen G. Baltoji, kuris buvo viena iš Septintosios dienos adventistų bažnyčia steigėjų paslaugos. Taryba gavo įkvėptas Dievo žmonės pastaruoju metu. Tuo, kad XIX a. pradžioje pasaulyje pradėjo duoti Dievo žinią buvo žmogus pasaulyje. Jos pranašiškas kuriuos jis patiria kritinių egzaminą. Ar Biblijoje kriterijus ir jo pranašišką dovana buvo naudojama per septynerius metus. Nuo 1844 m., kai ji buvo septyniolika metų iki savo mirties 1915 metais, gavo daugiau nei du tūkstančiai vizija. Per savo gyvenimą jis gyveno ir dirbo Amerikoje, Europoje ir Australijoje, kur jis patarė naują darbą organizuoja, dėstė ir rašė.

Ellen Baltoji niekada neįrodė savo teiginio, kad padengia buvo pranašė, tačiau jam neprieštaravo, o kiti ją pavadino taip. Jis aiškina: "Mano jaunimo manęs paklausė: Ar jūs pranašas, aš atsakiau:? Aš esu Viešpaties angelas.

Taikymas pranašiškas kriterijus. Kiek Ellen Baltoji paslaugų sutinka su Biblijos pranašo kriterijai?

1 Sutikimas Raštą. Jos literatūros kūrinys apima plačią dešimtys Biblijos tekstai, kurie dažnai lydi išsamų paaiškinimą. Kruopštus tyrimas parodė, kad jos raštuose yra nuosekli, tiksli ir visiškai atitikti Šventąjį Raštą.

2. Iš prognozių tikslumą. Ellen White raštuose palyginti nedaug prognozes. Kai kurie iš jų yra užpildyti, kiti patenkinti jų dar laukia. Tie, kurie mes galime svarstyti užpildytas su nepaprastu tikslumu. Žemiau yra du pavyzdžiai, kuriuose įrodyta, kad pranašiški vaizdas:

Šiuolaikinės Dvasingumas didėja.

1850 m., kai Dvasingumas buvo jo vystymosi pradžioje, Ellen Baltoji apibūdina kaip sukčiavimo ir neseniai išplėtė savo prognozę. Nors tuo metu buvo visiškai prieš krikščionių judėjimas, numatė, kad jo priešiškumas krikščionybės ir kad pokyčiai duos krikščionių atžvilgiu. Nuo tada, Dvasingumas išplito visame pasaulyje ir gavo milijonus pasekėjų. Jis pakeitė savo poziciją dėl krikščionių, daugeliui krikščionių yra vadinamas psichika.

Glaudus bendradarbiavimas tarp protestantų ir katalikų.

Per Ellen G. Baltoji gyvenime egzistavo tarp protestantų ir katalikų, didelis atotrūkis tarp jų paneigti bet kokį bendradarbiavimą. Tarp protestantų dominavo kovos su katalikų nuotaikos. Ellen Baltoji pranašavo, kad didelių pokyčių per protestantizmo rezultatas bus pereita nuo iš reformatų tikėjimą. Todėl, mažinant tarp protestantų ir katalikų atotrūkis, todėl atotrūkis, kad atskirti juos. Per kelerius metus, kad po jo mirties, buvo iš ekumeninio judėjimo padidėjimą, steigėjų Pasaulio bažnyčių tarybos ir katalikų Vatikano II Susirinkimas. Kaip protestantai nebebūtų žinoti ar galbūt net visiškai atmesti reformų nuomonėmis dėl pranašysčių aiškinimą. Pagrindiniai pakeitimai pašalinti kliūtis tarp protestantų ir katalikų, ir dėl to vis glaudus bendradarbiavimas.

3. Pripažinimas Kristaus įsikūnijimas Ellen G. Baltoji rašė apie Kristaus gyvenimą aikštelė - už savo vaidmenį kaip Viešpats ir Gelbėtojas, permaldavimą ant kryžiaus, savo dabartinį Tarpininko paslaugų, tai yra temos, kurios vyrauja jo raštus. Jos knyga Desire Amžių yra laikomas vienu iš labiausiai dvasinis knygos kada nors parašyti apie Kristaus gyvenimą. Užsakyti Kelionė į Kristų, kuris yra labiausiai paplitusi knyga, leido milijonams žmonių glaudesnius santykius su Kristumi.

Jos raštuose aiškiai parodo Kristų kaip tikras Dievas ir tikras žmogus. Jo subalansuotas interpretacijas visiškai atitinka Bibliją, bando išvengti pernelyg daug dėmesio skiriant vieną ar kitokio pobūdžio, kuris buvo problema, kurią sukelia į krikščionybės istoriją, tiek daug prieštaravimų.

4 savo paslaugas. Įtaka Daugiau nei amžiaus praėjo nuo Ellen Baltoji gavo pranašystės dovaną. Bažnyčia ir šių gyvenimą, kuris paisyti jos patarimų, rodo poveikį savo gyvenimą ir turėjo pranešimą. Jos literatūrinis darbas apima daugiau nei 80 knygų, 200 traktai ir informaciniai lankstinukai ir 4600 žurnalų straipsnių. Pamokslai, dienoraščiai, laiškai ir parodymus specialusis sudaro kitos 60.000 puslapių rankraštinė medžiaga.

Šio darbo apimtis yra stulbinantys. Ellen Baltoji patirtis yra tik keletas sričių. Viešpats davė jai konsultacijas dėl sveikatos apsaugos, švietimo, šeimos gyvenimo, blaivybės, evangelizavimo, leidybos darbą, tinkamą mitybą, medicinos dirba daugelyje kitų sričių. Turbūt labiausiai stebina savo raštuose dėl sveikatos, nes tai, ką skelbė daugiau nei prieš šimtą metų, patvirtino šiuolaikinio mokslo. Jos rašiniai dėmesį į Jėzaus Kristaus ir skatinti aukštos etikos ir moralinių vertybių judėjų-krikščionių tradicija.

Dvasia Pranšystė ir Biblija. Ellen Baltoji raštų nepakeičia Biblija negali būti tapatinama su Šventuoju Raštu.

Tik, kad Biblija yra unikali priemonė, kuri turi būti laikoma jos raštus ir kitą literatūrą, kurios turi būti laikomasi.

1 Biblija yra aukščiausias kriterijus. Septintosios dienos adventistų bažnyčia visiškai rėmė reformaciją principas sola scriptura. Biblija yra savo vertėją, ir tik Biblija yra visa mokymosi pagrindas. Bažnyčios įkūrėjai suformulavo doktrininių principų per Biblijos studijų. Ši mokymo priemonė gali būti vėliau ateina per Ellen Baltoji vizija. Jo pagrindinė užduotis per šios doktrinos raida buvo sukelti jiems suprasti Bibliją ir patvirtinkite savo išvadas, padarytas dėl Šventojo Rašto studijų.

Ellen Baltoji pati tikėjo ir mokė, kad Biblija yra aukščiausias norma už bažnyčios. Savo pirmąją knygą paskelbta 1851 m. rašė: ". Aš rekomenduoju jums, brangūs skaitytojai, yra Dievo Žodis, kaip jūsų tikėjimo taisyklė ir gyvenimo Šis žodis bus sprendžiama Šis rodinys niekada pasikeitė..

2. Vadovas į Bibliją. Ellen Baltoji pripažino, kad jo misija yra vadovauti žmonėms grįžti į Bibliją. "Tiesiog šiek tiek priežiūros su Biblija, sakė ji, nes" Viešpats davė mažiau šviesos, kuri paskatina žmones daugiau šviesos.

3 patarėjas suprasti Bibliją. Ellen G. Baltoji suprasti jo kūriniai kaip vadovas geriau suprasti Bibliją. "Tai papildomos teisės. Supaprastinta per Dievo liudytojas yra labai tiesas jau buvo suteiktas, ir jis pasirinko kelią į priekį, kad žmonės galėtų pažadinti per ir įspūdį, kad žmonių, kurie visi buvo nepateisinami protus." Rašytinė parodymai buvo suteikta siekiant pareikšti naują šviesą, bet labai sužavėtas, kai širdis jau atskleidė įkvėpė tiesas.

4 vadovas Biblijos principų taikymo. Daugelyje savo raštų taikyti Biblijos patarimų kasdieniame gyvenime. Ellen Baltoji rašė, kad ji buvo skatinami "Žodis ir rašiklis, paaiškino bendruosius principus ir taip pat pabrėžė, kad klaidų ir nuodėmių kai tikintieji rizika, kad visi perspėjo, papeikimą, ir gavo patarimų.

Kvietimas teikti tikintiesiems

Pranašystės apie Joną, Apreiškimo, kuris sako, kad "Jėzaus liudijimo atspindi" dvasia pranašystės paskutinėmis dienomis žemės istorija, kviečia į nelikti abejingiems ar nepasitikintis, bet "ištirti visus dalykus ir į" turėti gerą. Daug įgyti arba prarasti nagrinėjant pranašiškas dovana. Juozapatas atsakė: "Tikėk Viešpatį, savo Dievą, ir jums nereikės perkelti, tikėti savo pranašus, taip ir jūs klestėti. (2 kronikos 20,20) Jo žodžiai yra kaip tiesa šiandien.

Šaltinis: www.casd.cz


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos ir šiandien pranašai

Personalo Adventismu, EG Balta - Prophecy Daniel 8, 9, skyrius

299_egw-vision-with-bible2.jpg Nuo tos dienos, Adomas ir Ieva paliko vartus, verksmas, iš Edeno sode, Dievas tikisi, kad Viešpats, kuris nesuderinamas su Liuciferio galios ir atkurti žemiškąjį rojų yra prarastas ir patenka į nuodėmės ...
Pridėta: 25.12.2010
Parodymų skaičius: 138019x

Nuo žemės ir žvėries atvaizdą žvėries - Apreiškimo 13,11

444_selma_ze_zeme_a_obraz_selmy.jpg Apr 13,11-17 - Tada aš pamačiau kitą žvėrį ateina iš šalies turėjo du ragus, pavyzdžiui, ėrienos, bet kalbėjo kaip slibinas. Ji atlieka visus pirmojo žvėries prieš veidą energijos ir veikia, kad ...
Pridėta: 21.06.2011
Parodymų skaičius: 216641x

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

191_jezis.jpg Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš ...
Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 219002x

Bandymo tiesa pranašas - Kaip mes žinome, tiesa nuo netikrasis pranašas?

293_jak_se_pozna_prorok.jpg BANDYMAS 1 pavĮst 18,21-22 - Jūs sakote: "Kaip mes žinome, kad ji nekalba žodžio šventė?" Na, jei sako ir pranašas, vardu kažkas tai atsitiks, tada VIEŠPATS kalbėjo šį žodį. Viešpaties iš ...
Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 218181x
Rekomenduojama

Jėzus buvo prikeltas iš numirusių - šešios priežastys, patvirtinti šį

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jėzus iš Nazareto buvo nukryžiuotas, palaidotas ir po trijų dienų prisikėlė iš mirusiųjų. Jokia kita religija neteigia, kad jo įkūrėjas buvo prikeltas. Be, kad krikščionybė yra unikalus. Bet kokia krikščionybė galiojimo ...
Pridėta: 08.12.2010
Parodymų skaičius: 273349x

Lt.AmazingHope.net - Dvasia Pranšystė - Ellen Gould Baltoji