Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Dievų pavadinimas - kodėl Dievas, Tu blasphemest ir dar prisiekiu ji?

Biblijos Faktai

318_bozi_jmeno_na_darmo.jpg

Dievų pavadinimas - kodėl Dievas, Tu blasphemest ir dar prisiekiu ji?

Pridėta: 23.01.2011
Parodymų skaičius: 126032x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Išėjimo 20, 7 - nenaudokite Viešpatie, tavo Dievo, vardo be reikalo, tiems, kurie imasi savo pavadinimą veltui, Viešpats nepaliks be bausmės.

Dauguma religinių žmonių yra susipažinę su įsakymu, ir dar turi savo žodyną, šventvagiškos žodžius, net negali realizuoti save.

Ps 74, 10-11 - Kaip ilgai, Dieve, gali piktžodžiauti prieš priešininką? Ar juoktis savo vardą amžinai? Kodėl jūsų ranka vis dar maintainest? Ar jūsų dešinę ranką nuo savo juosmens ne pasiimti?

Kiekvienas iš mūsų sveria savo vardą ir pavardės žalos kitiems būtų baudžiama kaip šmeižtą. Tad kodėl Dievo ir Jėzaus vardas vis ištarti tokių leidžiančių nukrypti ir be pagarbos?

Nors mes negalime matyti Dievą, atskleidė mums savo vardą. Gal pasakysi kai šiuo klausimu žodžius? Taip, tai priklauso, nes jis paslepia Aukščiausiosios Būtybės visatos. Todėl Kristus savo maldoje jis sakė: "Teesie šventas Tavo vardas."

Iš Biblijos kartų asmens vardas būdinga asmenybės bruožai. Kas yra Dievo vardas? Mozė paklausė Dievo vardas ir gavo atsakymą: Išėjimo 3, 14 - Tada Dievas tarė Mozei: "Aš esu, kuris esu". Jis pridūrė: "Tai, kaip jūs kalbate su Izraelio vaikais, atsiuntė mane pas jus aš." "

Hebrajų raidės JHVH - Viešpatie išverstas reiškia "amžinasis".

Biblijoje, Dievo dovanos mums daugeliu kitų žodžių - Dievas, Visagalis, Viešpats, Tėvas, Šventoji puikiai, tačiau yra atskleidžiamas mums savo Sūnų Jėzų Kristų ir veikia, kai mums per Šventąją Dvasią.

Tačiau Dievas pabrėžti, kad mes esame išgelbėti tik vieną vardą. Teisės 4, 12 - ne kas kitas, nėra išganymo - žmonių pasaulyje skiriamas kitas vardas, kuriuo galėtume būti išgelbėti! "

AT ištarti bet kokį vardą, žodį Dievas, paskelbė juos su pagarba ir padėka! Kai vienas iš Dievo vardas irreverently problemas ir priima juos labai rimtai, pagarbos ir meilės stoka, nes Dievas pats, ir traukia panašų nepagarbą kitam.

Kai žmonės yra pikti, jie nėra gauti kažką, arba išreikšti nuostabą - ką jie sako? Taria Dievo ar bet kokio išvestinio produkto pavadinimas! Žydai Dievo vardas, pavyzdžiui savigarba, kad jis geriau ne ne taip aiškiai išreikšta. Paprasti žmonės dažnai skambinti šiandien ir tikintysis yra pažodžiui susipynusios piktnaudžiauti Dievo vardu!

Pabandykite šiek tiek bandymų.

Paklauskite savo mylimam žmogui, kai kurie bus nusiminęs, piktas ar nieko nestebina, kad jis taip pat davė savo vardą. Gausite tiek savo oda, nes ji erzina, kai skambina kas nors jūsų vardą kartu su nepagarba ir pyktis, ir tikrai ne jums skambina. Arba bandykite tokiu metu ištarti iš mylimojo vardą, galite pamatyti savo prantančios atsakymą.

Įst 27, 26 - "Prakeiktas tas, kuris nesumoka ir pasiklausyti šito įstatymo žodžius", ir visi žmonės atsako: "! Amen"

Išėjimo 22,27 - Nr išniekinti Dievo ir lyderis savo tautos ne prakeikimas.

Darbo 2, 8-10 - Darbas sėdint pelenais, ir plakta iki vienetų. "Mes turi turėti, kad pastarojo vientisumui?" Sakė, kad jo žmona. "Prakeikimas Dievas ir mirti!" "Jūs skamba kvailas moteris," sakė jis. "Mes tikriausiai gauti tik iš Dievo, gera ir bloga, ar ne?" Ne, visų Darbas ne nuodėmė, nei vieno žodžio.

1 Timotiejui 1,20 - Tarp jų Hymenaeus ir Aleksandras, kuriuos turiu pristatyti į Šėtono, mokytis ne niekina.

Kokie žmonės yra pastaruoju metu? Ar ne Jūs, tai yra dabar?

2. Timotiejui 3,2-5 - Žmonės myli tik save ir savo pinigus, yra pagyrūnai, arogantiškas, užgaulų, neklusnūs tėvams, nedėkingas, nedoras, negailestingas, nepermaldaujamas, slanderers, nesurištas, nežabota, gera, išdavikai priešas , neapgalvotas, išdidus, mėgėjams malonumas, o ne mėgėjams Dievas. Viešai jie įkūnija pagarbos, bet jo valdžia bus atimta. Iš tokio nusisukti.

Dievas nori mums ištarti savo vardą gilią pagarbą ir dėkingumą. Jis nori mus pagirti ir šlovinti jį, nes jis yra vertas ir tik jam priklauso pagirti ir pagarbos.

Ps 45, 18 - Noriu priminti savo vardą visoms kartoms, ar jums amžinai ir niekada girti tautų!

Ps 52, 11 - Aš girsiu Tave, Viešpatie, visam laikui, už tai, ką padarė. Tavo vardas bus įdėti viltis, nes jis yra retas prieš tavo ištikimas!

Iz 25, 1 - Viešpatie, Tu esi mano Dievas, garbinti Tave, girti Tavo vardas, nes tu tikrai ir tikrai padaryti stebuklus, kuriuos Tu paruošti.

Ps 7, 18 - Viešpatie aš pagirti už jo sąžiningumą, Viešpaties vardo, bus žaisti - jis yra Aukščiausiojo!

Ps 30, 13 - todėl dainuoju iš širdies be paliovos, Viešpatie, mano Dieve, giriu jums amžinai!

Ps 44, 9 - turime didžiavosi Dievo kiekvieną dieną, mes vis dar švenčia tavo vardas!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Second Coming Jėzaus Kristaus

323_druhy_prichod_jezise_krista.jpg Kristus ateis asmeniškai ir matomai į dangų. Ateina kaip viešpačių Viešpats ir karalių Karalius. Biblija yra kaip kairė ir visi matys Jo.Kiekvienas aiškiai supranta, kad jis yra Kūrėjas ir visatos valdove. ...
Pridėta: 25.01.2011
Parodymų skaičius: 183542x

Šabo kaip kūrybos paminklas, atsižvelgiant į santykį su Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Pažvelkime pradžios Biblijoje, Pradžios knygoje. Čia yra parašyta apie mūsų pasaulio sukūrimą. Mes sužinome, kad Dievas sukūrė šį šešias dienas iš eilės pasaulio ir ilsėjosi septintą dieną. Jis baigė visą savo ...
Pridėta: 28.04.2011
Parodymų skaičius: 156164x

Žaidimai - ieškoti tiesos - mūsų ateitis Pagrindinis

406_nove_nebe.jpg Ką Biblija sako apie dangų ir naują žemę, kuri pažadėjo tikinčiųjų? Kaip bus mūsų ateitis atrodo namuose? ...
Pridėta: 04.04.2011
Parodymų skaičius: 116982x

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

191_jezis.jpg Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš ...
Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 227276x

Dešimt Dievo įsakymų buvo prikaltas prie kryžiaus?

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg Biblija sako, kad Dievas davė teisę - Dešimt Dievo įsakymų, kurie buvo parašytas Dievo pirštu tabletės iš akmens, ir įėjo į Sandoros skrynią.Antra, iškilmingą teisės Mozė, kuris buvo dedamas šalia Sandoros ...
Pridėta: 02.02.2011
Parodymų skaičius: 164409x

Lt.AmazingHope.net - Dievų pavadinimas - kodėl Dievas, Tu blasphemest ir dar prisiekiu ji?