Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Dievo įstatymas - Dešimt Dievo įsakymų teisė

Tiesa Dekalogas

585_desatero_bozich_prikazani.jpg

Dievo įstatymas - Dešimt Dievo įsakymų teisė

Pridėta: 19.04.2011
Parodymų skaičius: 684594x
Temos: Tiesa Dekalogas
PrintTisk

Skaityti dešimt Dievo įsakymų, kaip Dievas davė Mozei ant Sinajaus kalno. Tai teisinga tvarka ir redakcija Dešimt Dievo įsakymų.

Niekas nėra leidžiama daryti jokių įstatymų, joks asmuo, jokios religinės institucijos ar tradicija pakeitimus. Kas bus klausytis Dievo, mūsų Kūrėjo, ar vyras, tradicija?

Išėjimo 20:1-17

Dievas kalbėjo visus šiuos žodžius:

1 "Aš esu VIEŠPATS, jūsų Dievas, kuris išvedžiau jus iš Egipto, iš vergijos namų. Neturite jokių kitų dievų šalia manęs.

2. Nekuria stabas kaip nors forma, danguje, apačioje žemėje ar po žeme vandenyje. ne ne garbinti juos ir jiems tarnauti, nes aš Viešpats, tavo Dievas, esu pavydus Dievas. Nubausti tėvo vaikai nuodėmių pas trečios ir ketvirtos kartos tų, kurie manęs nekenčia, ir parodyti gailestingumą iki tūkstantosios tų, kurie mane myli ir laikosi mano įsakymų.

3 nenaudokite pavadinimas Viešpats, tavo Dievas veltui, tiems, kurie imasi savo pavadinimą veltui, Viešpats nepaliks be bausmės.

4 Prisiminti sabato dieną, išlaikyti ją šventa. Šešias dienas triūsi ir dirbsi visus savo darbus, bet septintoji diena yra VIEŠPATIES, tavo Dievo šabo. Tu nedirbsi jokio darbo - tu, tavo sūnus, nei duktė, tavo tarnas, nei tavo tarnaitė, nei tavo galvijai, į savo vartus imigrantų. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę, jūrą ir visa, kas juose, bet septintąją dieną Jis ilsėjosi. Todėl VIEŠPATS septintąją dieną palaimino ir ją pašventino.

5 Gerbk savo tėvą ir motiną, kur tu gali ilgai gyventi žemėje, kuri suteikia jums Viešpats, tavo Dievas.

6, nežudo.

7. Nr neištikimybe.

8 Ne stealingl.

9 Nemeluok apie savo artimą.

10 pavydas jūsų kaimyno namuose. Pavydas savo artimo žmoną, vergas, jo tarnaitė, savo jaučio ar asilo - ne pavydas jūsų kaimynas nieko. "

Jau Senajame Testamente Daniel pamatė, kad suteikiama teisė pakeisti teisės aktus. Tik įsakymų metu yra ketvirtas įsakymas -. Prisiminti sabato dieną, kad ji šventa

Daniel 7,23-25 ketvirtas žvėrys yra Ketvirtoji karalystė žemėje, kuri skiriasi nuo visų kitų: Jis apėmė visą žemę, mindžioti ji ir sutrinkite. Tie dešimt ragų, yra dešimt karalių, kurie turi kilti iš šios karalystės. Po jų dar karalius kils, skiriasi nuo ankstesnių, ir jie pavergti tris karalius. Ar kalbos prieš Aukščiausiąjį, šventieji bus negerai ir bandyti pakeisti laikus ir taisykles. (New International Version: Ar bandyti keisti kartus ir įstatymų.)

Ką Jėzus sako apie teisę? Jis bus visų sumokėti ir kaip ilgai?

Mt 5,17-19 - "Nemanykite, jog Aš atėjau panaikinti Įstatymo ar Pranašų aš neatvykau panaikinti, bet įvykdyti jiems tiesą sakau jums: kol dangus ir žemė nepraeis ne.. mažiausia laišką, ne viena dalelė teisės aktus, prieš tai visi išsipildo. Bet būtų pašalinti vieną iš šių mažiausių įsakymų ir moko žmones į dangaus karalystę yra laikomas mažiausias.

Kaip svarbu yra Dievo įstatymas?

Lk 16,17 - o dangaus ir žemė nepraeis, kaip sustabdyti mokėjimo vieną tašką įstatymas!

Pašalinta tikėjimą į Jėzų ir Jo malonės teisę?

Rom 3,31 - mes tada padaryti negaliojančiu teisės per tikėjimą? Jokiu būdu! Priešingai, teisė.

Kas apaštalas Paulius rašė teisė?

Rom 7,12 - bet teisės aktai yra šventas, įsakymas yra šventas ir teisingas ir geras.

Kaip sužinoti apie Dievą ir savo artimui meilę?

1 Jn 5,2-3 - Tiesiog todėl, kad mylime Dievo vaikus, yra pripažintas faktas, kad mes mylime Dievą ir vykdyti Jo įsakymų. Meilė yra Dievas, kad mes jo įsakymų - ir jo įsakymai nėra sunkūs.

Visas Jėzus apibendrino meilės įsakymų į žodžius, kaip ji Senajame Testamente Jėzus.

Mt 22:37-40 - Jėzus sakė: Mylėk Viešpatį, savo Dievą, visa širdimi ir visa savo siela ir visu protu. Tai pirmasis ir didžiausias įsakymas. Antra patinka: Mylėk savo artimą kaip save patį. Be šių dviejų įsakymų priklausys visa Įstatymo ir Pranašų.

Jėzus 22,5 - Tiesiog atidžiai sekite įsakymų ir įstatymų, kaip galima Viešpaties tarnas Mozė: Mylėk Viešpatį, savo Dievą, vaikščiosite Jo keliais ir laikytis jo įsakymų. Skilti į jį ir jam tarnauti visa savo širdimi ir visa siela.

Kaip ilgai ir kodėl nustatytas taisykles Dievo?

Ps 111,7-8 - Lojalumo ir teisę į vietą savo rankas, patikimi yra visas taisykles! Amžinas amžiaus yra įsisteigę, tikrai ir nuoširdžiai atliekamą darbą.

Ką Dievas davė Dievo tautos ženklas?

Išėjimo 31,13 - VIEŠPATS tarė Mozei: "Sakyk Izraelio vaikams: Laikykitės mano sabato, nes jis yra tarp manęs ir tavęs pasirašyti visoms jūsų kartoms, jūs žinosite, kad Aš esu Viešpats, kuris pašventino jus.

Ji bus iš Dievo įsakymų paskutinėmis dienomis ženklas?

Apreiškimo 12,17 - Tada drakonas buvo piktas jo žmona ir išėjo į karą su jos palikuonimis poilsio, kuris saugo Dievo įsakymų ir turi Jėzaus liudijimą.

Ar Dievo skrynią su Dievo Dešimt Dievo įsakymų konstanta net dangaus?

Apreiškimo 11,18-19 - tautos sukilo, bet tavo rūstybę atėjo, atėjo laikas kreiptis į teismą dėl visų mirusiųjų ir atsipirkimo laiko savo tarnais, pranašų ir šventųjų ir visų tų, kurie brangina tavo vardą, mažus ir didelius ir sunaikinimo, kurie korumpuoti žemėje laiką. "Tada Dievo šventykla atidarytas dangaus, ir jo šventyklą buvo matęs jo Sandoros skrynia.

Kas pranašo Malachijo rašė, kad yra svarbu, atsižvelgiant į paskutinę dieną Viešpats, degančios kaip krosnis?

Malachijo 3,22 - Prisiminti teisės mano tarnu Moze, taisyklių ir nuostatų, kurios aš padarė jam prie Horebo už visą Izraelį.

Jėzus paskelbė pranašystė išsipildė metų 70 AD, ty 40 metų po Kristaus, tačiau Jėzus ragina paklusnumas įstatymas!

Mt 24,20 - Girdi, jums nereikia paleisti žiemą ar šabo dieną.

O kas pirmieji mokiniai? Paklusti įstatymui ir tebeturi šeštadienį ir Jėzaus Kristaus Šeštinės?

Teisės 13,14-44 - Šeštadienį, nuėjo į sinagogą ir sėdi ....... taip jie kalbėjo apie tuos dalykus, šeštadienį ........ Kitą šeštadienį į posėdį Dievo žodis subūrė beveik visą miestą.

Hebrajai 1,1,9 - patekti Jo poilsį pažadas vis dar galioja ...... Todėl, Dievo tautos išlieka atostogų. Tiems, kurie įeina į Jo poilsį, ilsėjosi nuo savo darbų, kaip Dievas ilsėjosi po savųjų.

Dievo įstatymą visada buvo ir visada bus. Jis nekeičia Dievo valdžia pilnas meilės esmė!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Tiesa Dekalogas

Pašalina iš Dievo įstatymo malonę?

325_rusi_se_milosti_bozi_zakon.jpg Būtina išlaikyti Dievo Dešimt Dievo įsakymų, įskaitant šeštadienius, jei esame ne įstatymo, bet malonės? Apaštalas Paulius aiškiai nurodo, kad krikščionių nėra "pagal įstatymą", bet "malonės". Ką vis dėlto, Paulius reiškė?Rom 6, ...
Pridėta: 02.02.2011
Parodymų skaičius: 139650x

Ką Paulius kai jis sako, niekas neturi teisės smerkti jus už šeštadienį?

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg Turime pripažinti svarbų dalyką. Žydų neraugintą duoną vadinamas atostogų, atostogų trimitai, Atpirkimas šventės ir kitų švenčių, kurios buvo prefigured ateina šeštadienį Mesijas!Kolosiečiams 2, 13 - 17 - Taip, net tu, negyvas ...
Pridėta: 18.02.2011
Parodymų skaičius: 121791x

MP3 - Skambutis - vieno eilėraščio į Biblijos rodo sekmadienį laikomasi 1000 $.

321_1000_dolaru.jpg Baptistų pamokslininkas Tonis Mavrakos gavo specialų kvietimą ir iš vieno žmogaus pasiūlymą. "Aš duosiu jums 1000 $ už vieną eilėraščių iš Biblijos, kuri įrodytų, jog sekmadienis yra krikščionių dieną, turi būti ...
Pridėta: 24.01.2011
Parodymų skaičius: 122172x

Kuris yra septintą dieną - šeštadienį, mėnulio šeštadienį arba sekmadienį?

403_kalendar.jpg Mes galime tiksliai nustatyti, kuri diena yra septintasis? Būtų prasminga, kad Dievas yra paskyręs dieną kaip ir Jo kūrybinės galios memorialinis - ypatinga diena, kai jie visi garbiname jį, ir kai ...
Pridėta: 28.03.2011
Parodymų skaičius: 165669x

Dievo įstatymas yra nekintamas, jis vis dar galioja!

501_bozi_zakon_je_nemeny.jpg Jo žodį tiesos, Dievas apreiškė žmonėms. Visiems tiems, kurie juos gauna, yra skydas prieš Šėtono sukčiavimo. Neatsižvelgiant į šias tiesas, dabar religinių pasaulyje tokia paplitusi, ji atveria duris į visą blogį. ...
Pridėta: 24.10.2011
Parodymų skaičius: 185464x

Lt.AmazingHope.net - Dievo įstatymas - Dešimt Dievo įsakymų teisė