Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Dievo įstatymas - Dešimt Dievo įsakymų teisė

Tiesa Dekalogas

585_desatero_bozich_prikazani.jpg

Dievo įstatymas - Dešimt Dievo įsakymų teisė

Pridėta: 19.04.2011
Parodymų skaičius: 700468x
Temos: Tiesa Dekalogas
PrintTisk

Skaityti dešimt Dievo įsakymų, kaip Dievas davė Mozei ant Sinajaus kalno. Tai teisinga tvarka ir redakcija Dešimt Dievo įsakymų.

Niekas nėra leidžiama daryti jokių įstatymų, joks asmuo, jokios religinės institucijos ar tradicija pakeitimus. Kas bus klausytis Dievo, mūsų Kūrėjo, ar vyras, tradicija?

Išėjimo 20:1-17

Dievas kalbėjo visus šiuos žodžius:

1 "Aš esu VIEŠPATS, jūsų Dievas, kuris išvedžiau jus iš Egipto, iš vergijos namų. Neturite jokių kitų dievų šalia manęs.

2. Nekuria stabas kaip nors forma, danguje, apačioje žemėje ar po žeme vandenyje. ne ne garbinti juos ir jiems tarnauti, nes aš Viešpats, tavo Dievas, esu pavydus Dievas. Nubausti tėvo vaikai nuodėmių pas trečios ir ketvirtos kartos tų, kurie manęs nekenčia, ir parodyti gailestingumą iki tūkstantosios tų, kurie mane myli ir laikosi mano įsakymų.

3 nenaudokite pavadinimas Viešpats, tavo Dievas veltui, tiems, kurie imasi savo pavadinimą veltui, Viešpats nepaliks be bausmės.

4 Prisiminti sabato dieną, išlaikyti ją šventa. Šešias dienas triūsi ir dirbsi visus savo darbus, bet septintoji diena yra VIEŠPATIES, tavo Dievo šabo. Tu nedirbsi jokio darbo - tu, tavo sūnus, nei duktė, tavo tarnas, nei tavo tarnaitė, nei tavo galvijai, į savo vartus imigrantų. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę, jūrą ir visa, kas juose, bet septintąją dieną Jis ilsėjosi. Todėl VIEŠPATS septintąją dieną palaimino ir ją pašventino.

5 Gerbk savo tėvą ir motiną, kur tu gali ilgai gyventi žemėje, kuri suteikia jums Viešpats, tavo Dievas.

6, nežudo.

7. Nr neištikimybe.

8 Ne stealingl.

9 Nemeluok apie savo artimą.

10 pavydas jūsų kaimyno namuose. Pavydas savo artimo žmoną, vergas, jo tarnaitė, savo jaučio ar asilo - ne pavydas jūsų kaimynas nieko. "

Jau Senajame Testamente Daniel pamatė, kad suteikiama teisė pakeisti teisės aktus. Tik įsakymų metu yra ketvirtas įsakymas -. Prisiminti sabato dieną, kad ji šventa

Daniel 7,23-25 ketvirtas žvėrys yra Ketvirtoji karalystė žemėje, kuri skiriasi nuo visų kitų: Jis apėmė visą žemę, mindžioti ji ir sutrinkite. Tie dešimt ragų, yra dešimt karalių, kurie turi kilti iš šios karalystės. Po jų dar karalius kils, skiriasi nuo ankstesnių, ir jie pavergti tris karalius. Ar kalbos prieš Aukščiausiąjį, šventieji bus negerai ir bandyti pakeisti laikus ir taisykles. (New International Version: Ar bandyti keisti kartus ir įstatymų.)

Ką Jėzus sako apie teisę? Jis bus visų sumokėti ir kaip ilgai?

Mt 5,17-19 - "Nemanykite, jog Aš atėjau panaikinti Įstatymo ar Pranašų aš neatvykau panaikinti, bet įvykdyti jiems tiesą sakau jums: kol dangus ir žemė nepraeis ne.. mažiausia laišką, ne viena dalelė teisės aktus, prieš tai visi išsipildo. Bet būtų pašalinti vieną iš šių mažiausių įsakymų ir moko žmones į dangaus karalystę yra laikomas mažiausias.

Kaip svarbu yra Dievo įstatymas?

Lk 16,17 - o dangaus ir žemė nepraeis, kaip sustabdyti mokėjimo vieną tašką įstatymas!

Pašalinta tikėjimą į Jėzų ir Jo malonės teisę?

Rom 3,31 - mes tada padaryti negaliojančiu teisės per tikėjimą? Jokiu būdu! Priešingai, teisė.

Kas apaštalas Paulius rašė teisė?

Rom 7,12 - bet teisės aktai yra šventas, įsakymas yra šventas ir teisingas ir geras.

Kaip sužinoti apie Dievą ir savo artimui meilę?

1 Jn 5,2-3 - Tiesiog todėl, kad mylime Dievo vaikus, yra pripažintas faktas, kad mes mylime Dievą ir vykdyti Jo įsakymų. Meilė yra Dievas, kad mes jo įsakymų - ir jo įsakymai nėra sunkūs.

Visas Jėzus apibendrino meilės įsakymų į žodžius, kaip ji Senajame Testamente Jėzus.

Mt 22:37-40 - Jėzus sakė: Mylėk Viešpatį, savo Dievą, visa širdimi ir visa savo siela ir visu protu. Tai pirmasis ir didžiausias įsakymas. Antra patinka: Mylėk savo artimą kaip save patį. Be šių dviejų įsakymų priklausys visa Įstatymo ir Pranašų.

Jėzus 22,5 - Tiesiog atidžiai sekite įsakymų ir įstatymų, kaip galima Viešpaties tarnas Mozė: Mylėk Viešpatį, savo Dievą, vaikščiosite Jo keliais ir laikytis jo įsakymų. Skilti į jį ir jam tarnauti visa savo širdimi ir visa siela.

Kaip ilgai ir kodėl nustatytas taisykles Dievo?

Ps 111,7-8 - Lojalumo ir teisę į vietą savo rankas, patikimi yra visas taisykles! Amžinas amžiaus yra įsisteigę, tikrai ir nuoširdžiai atliekamą darbą.

Ką Dievas davė Dievo tautos ženklas?

Išėjimo 31,13 - VIEŠPATS tarė Mozei: "Sakyk Izraelio vaikams: Laikykitės mano sabato, nes jis yra tarp manęs ir tavęs pasirašyti visoms jūsų kartoms, jūs žinosite, kad Aš esu Viešpats, kuris pašventino jus.

Ji bus iš Dievo įsakymų paskutinėmis dienomis ženklas?

Apreiškimo 12,17 - Tada drakonas buvo piktas jo žmona ir išėjo į karą su jos palikuonimis poilsio, kuris saugo Dievo įsakymų ir turi Jėzaus liudijimą.

Ar Dievo skrynią su Dievo Dešimt Dievo įsakymų konstanta net dangaus?

Apreiškimo 11,18-19 - tautos sukilo, bet tavo rūstybę atėjo, atėjo laikas kreiptis į teismą dėl visų mirusiųjų ir atsipirkimo laiko savo tarnais, pranašų ir šventųjų ir visų tų, kurie brangina tavo vardą, mažus ir didelius ir sunaikinimo, kurie korumpuoti žemėje laiką. "Tada Dievo šventykla atidarytas dangaus, ir jo šventyklą buvo matęs jo Sandoros skrynia.

Kas pranašo Malachijo rašė, kad yra svarbu, atsižvelgiant į paskutinę dieną Viešpats, degančios kaip krosnis?

Malachijo 3,22 - Prisiminti teisės mano tarnu Moze, taisyklių ir nuostatų, kurios aš padarė jam prie Horebo už visą Izraelį.

Jėzus paskelbė pranašystė išsipildė metų 70 AD, ty 40 metų po Kristaus, tačiau Jėzus ragina paklusnumas įstatymas!

Mt 24,20 - Girdi, jums nereikia paleisti žiemą ar šabo dieną.

O kas pirmieji mokiniai? Paklusti įstatymui ir tebeturi šeštadienį ir Jėzaus Kristaus Šeštinės?

Teisės 13,14-44 - Šeštadienį, nuėjo į sinagogą ir sėdi ....... taip jie kalbėjo apie tuos dalykus, šeštadienį ........ Kitą šeštadienį į posėdį Dievo žodis subūrė beveik visą miestą.

Hebrajai 1,1,9 - patekti Jo poilsį pažadas vis dar galioja ...... Todėl, Dievo tautos išlieka atostogų. Tiems, kurie įeina į Jo poilsį, ilsėjosi nuo savo darbų, kaip Dievas ilsėjosi po savųjų.

Dievo įstatymą visada buvo ir visada bus. Jis nekeičia Dievo valdžia pilnas meilės esmė!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Tiesa Dekalogas

Šabo kaip kūrybos paminklas, atsižvelgiant į santykį su Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Pažvelkime pradžios Biblijoje, Pradžios knygoje. Čia yra parašyta apie mūsų pasaulio sukūrimą. Mes sužinome, kad Dievas sukūrė šį šešias dienas iš eilės pasaulio ir ilsėjosi septintą dieną. Jis baigė visą savo ...
Pridėta: 28.04.2011
Parodymų skaičius: 158491x

Poilsio dieną, šeštadienį arba sekmadienį?

60_sunday_saturday.jpg Kas yra tinkamo poilsio diena, šeštadienis arba sekmadienis?Dažnai į krikščionių bažnyčių kalbėti, kas yra tikroji poilsio diena. Dauguma bažnyčių, krikščionių asociacijos sanctifies Sekmadienis, tik saujelė šeštadienį. Kodėl pasaulio saujelė žmonių šiame ...
Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 545059x
Rekomenduojama

Toliau mūsų uolūs protėvių Reformacijos

520_jan_hus_kostnice_1415.jpg Nuotraukų šaltinis: WikipediaVisa Čekijos šalies kartų buvo reformuoto tikėjimo centre visoje Europoje. Kiekvienas iš mūsų žino, vardai kaip Janas Husas (Jan Hus) ir Jan Zizka. Bet jūs žinote, koks didis Dievo ...
Pridėta: 13.12.2011
Parodymų skaičius: 164050x

Laikytis sabato per šimtmečius

464_zachovavani_sboty.jpg Stebina skerspjūvio istorija, kuri parodo, kad Dievas visada turėjo savo žmones, kurie laikėsi visų Dešimt Dievo įsakymų, įskaitant Dievo poilsio dieną - šabo. Jis niekada nepavyko išnaikinti tautos tikintiesiems ir slopinti ...
Pridėta: 14.08.2011
Parodymų skaičius: 318125x

Ką Paulius kai jis sako, niekas neturi teisės smerkti jus už šeštadienį?

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg Turime pripažinti svarbų dalyką. Žydų neraugintą duoną vadinamas atostogų, atostogų trimitai, Atpirkimas šventės ir kitų švenčių, kurios buvo prefigured ateina šeštadienį Mesijas!Kolosiečiams 2, 13 - 17 - Taip, net tu, negyvas ...
Pridėta: 18.02.2011
Parodymų skaičius: 128939x

Lt.AmazingHope.net - Dievo įstatymas - Dešimt Dievo įsakymų teisė