Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Dešimt Dievo įsakymų buvo prikaltas prie kryžiaus?

Biblijos Faktai

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg

Dešimt Dievo įsakymų buvo prikaltas prie kryžiaus?

Pridėta: 02.02.2011
Parodymų skaičius: 144450x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Biblija sako, kad Dievas davė teisę - Dešimt Dievo įsakymų, kurie buvo parašytas Dievo pirštu tabletės iš akmens, ir įėjo į Sandoros skrynią.

Antra, iškilmingą teisės Mozė, kuris buvo dedamas šalia Sandoros skrynią. Tai iškilmingas teisė buvo panaikinta mirties Jėzus, bet Dievo Dešimt Dievo įsakymų, o mes imsimės po jį bandė.

Ekleziasto 12, 13, 14 - Išvada apie tai, ką girdėjau: Baimė Dievo ir vykdyk Jo įsakymus, nes tai žmogaus pareiga. Visi Dievo darbas atneš teisingumo, o kiekvienai slaptas dalykas, ar geras ar blogas.

Dievo įstatymas - Dešimt Dievo įsakymų ir Sandoros Skrynią prieš

Išėjimo 31,18 - Kai VIEŠPATS tarė Mozei ant Sinajaus kalno, jis baigė, jis davė jam dvi tabletes parodymus - akmuo, parašytas Dievo pirštu.

Pakartoto Įstatymo 4,13,14 - Jis paskelbė jums savo Sandorą, kurios įsakė jums atlikti, ty Dešimt Įsakymų, kuriuos jis parašė apie dvi akmenines plokštes. Tuo metu mano Viešpats man įsakė išmokyti jus šių taisyklių ir įstatymų, siekiant jų laikytis šalies, kurioje ketinate įsikurti.

Gaivieji teisės Mozė, kuris buvo dedamas šalia Sandoros Skrynią.

Įst 31, 24-26 - Kai Mozė parašė šį įstatymą žodžiai nuo pradžios iki pabaigos, jis liepė levitams, kurie dėvi Sandoros skrynią: 'Imk šią knygą įstatymo ir padėkite jį šalia Arki sandorą Viešpaties, mūsų Dievo, tegul bus su jumis.

Taigi, kad įstatymas buvo prikaltas prie kryžiaus?

Efeziečiams 2, 15 - akto išbraukti jo nuostatų bei reglamentų auka tų dviejų, Judėjas ir pagonių, jis sukūrė vieną naują žmogų, ir taip sudarant taiką.

Specialus įstatymas, kuris svarstomas čia, įstatymo "nuostatas ir reglamentus." Įstatymo Dekalogas yra Dievo amžinasis nekintanti etinių sistemą. Tai Dievo valdžios pamatas. Konkrečiai, apibrėžti savo santykius su Dievu ir mūsų artimasis.

Šiame tekste, Paulius susijęs su reglamentų ir nuostatų, kad Dievas davė Izraeliui skiriamasis ženklas, nurodantis Mesijo atėjimą, jis jau tampa Bažnyčios misija barjerą. Šios taisyklės, pavyzdžiui, apipjaustymas, apeigų skalbimo, metines šventes ir aukojimo sistema, Dievas yra naudojami siekiant pasirengti ateinančiais žydų Mesijas.

Daugelis žydų buvo iškraipomos šių simbolių reikšmę ir nuopelnus priskirti simbolis pati. Vietoj to, sutelkti dėmesį į jo svarbą pabrėžė išorinių ritualų įgyvendinimą. Todėl šis reglamentas tapo santykių tarp žydų ir pagonių, kurie nedalyvavo ceremonijų kliūtis.

Kai Kristus atėjo, aukojimo sistema buvo jo atvykimo, pripildytas pagonys prototipas, ir tapo artimas žmonėms per Jėzų Kristų. Sienos, kad padalintas, arba nustatyti taisykles ir reglamentus atsižvelgiant tik į Izraelį, nurodė, kad Mesijo atėjimo, buvo nugriauta. Kristus atėjo! Visi muitą ir paaukoti įrodyta, kad kryžiaus. Ir ant kryžiaus rasti tiek žydų ir pagonių malonę ir atleidimą. Kristuje visi žmonės galvoja apie remissionem praeities nuodėmes ir jėgų gyventi teisingai dabartyje.

Efeziečiams 2, 12-13 - Atminkite, kad kaip kūną, jūs iš pradžių buvo pagonys (kurie tie, kurie priklauso Apipjaustymas rankomis ant kūno, vadinama neapipjaustytas). Tuo metu jūs buvote be Kristaus, atskirti nuo Izraelio, kalbant apie sutarties pažadą užsienio, be vilties ir be Dievo pasaulyje. Dabar jūs, bet Jėzus Kristus! Kai buvo panaikintos, tačiau dabar jūs esate Jėzaus Kristaus kraujo giminaičiai.

Efeziečiams 2, 14 - Jis pats yra mūsų pasaulis, jis kartu dvi stovyklas į vieną ir sugriauti sienas, kad suskirstė juos.

Taigi, kas buvo pašalinta ant kryžiaus? Žinoma, ne Dievo amžinos, nekintamos ir nekintanti standartų moralę, Dešimt Dievo įsakymų. Kryžiai buvo pašalinta įstatymų, kurie buvo pagrįsti vien tik žydų nuostatas. Šios taisyklės yra visiškai įvykdyti Jėzaus Kristaus.

Nupiešti iš knygos: beveik pamiršta dieną - Pažymėti Finley


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Žaidimai - ieškoti tiesos - mūsų ateitis Pagrindinis

406_nove_nebe.jpg Ką Biblija sako apie dangų ir naują žemę, kuri pažadėjo tikinčiųjų? Kaip bus mūsų ateitis atrodo namuose? ...
Pridėta: 04.04.2011
Parodymų skaičius: 101515x

Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija

182_socha_bible_daniel.jpg Biblijos Pranšystė - Daniel statula, į pasaulio istorijos apžvalgaViešpats Dievas yra mūsų planetos istoriją tvirtai savo rankose, mūsų šalis turi didelių planų. Visi turėjo patirties dvi pranašiškas Biblijos knygos - Daniel ...
Pridėta: 18.10.2010
Parodymų skaičius: 246485x

Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 1 dalis

374_jezis_kristus_1.jpg Visi šie ženklai turi priversti mus suvokti, kad Dievas, kūrėjas visatos ir visą gyvenimą atėjo asmeniškai į šį iš žmogaus kūno žemėje, Jėzus Kristus mirė už mūsų nuodėmes. Tas, kuris yra ...
Pridėta: 10.03.2011
Parodymų skaičius: 152025x

Poilsio dieną, šeštadienį arba sekmadienį?

60_sunday_saturday.jpg Kas yra tinkamo poilsio diena, šeštadienis arba sekmadienis?Dažnai į krikščionių bažnyčių kalbėti, kas yra tikroji poilsio diena. Dauguma bažnyčių, krikščionių asociacijos sanctifies Sekmadienis, tik saujelė šeštadienį. Kodėl pasaulio saujelė žmonių šiame ...
Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 495317x
Rekomenduojama

Biblija, Dievo žodis - kodėl mes galime pasitikėti ja?

285_bible.jpg Biblija yra knyga, kuri buvo sukurta už 16 Ilgus šimtmečius, ir ji dalyvavo raštu per 40 rašytojų visiškai skirtingo amžiaus, profesijų, švietimo, aplinkos, socialinės atskirties ir pasaulėžiūra. Ir dar, kaip krikščionys ...
Pridėta: 07.12.2010
Parodymų skaičius: 164091x

Lt.AmazingHope.net - Dešimt Dievo įsakymų buvo prikaltas prie kryžiaus?