Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Dešimt Dievo įsakymų buvo prikaltas prie kryžiaus?

Biblijos Faktai

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg

Dešimt Dievo įsakymų buvo prikaltas prie kryžiaus?

Pridėta: 02.02.2011
Parodymų skaičius: 164398x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Biblija sako, kad Dievas davė teisę - Dešimt Dievo įsakymų, kurie buvo parašytas Dievo pirštu tabletės iš akmens, ir įėjo į Sandoros skrynią.

Antra, iškilmingą teisės Mozė, kuris buvo dedamas šalia Sandoros skrynią. Tai iškilmingas teisė buvo panaikinta mirties Jėzus, bet Dievo Dešimt Dievo įsakymų, o mes imsimės po jį bandė.

Ekleziasto 12, 13, 14 - Išvada apie tai, ką girdėjau: Baimė Dievo ir vykdyk Jo įsakymus, nes tai žmogaus pareiga. Visi Dievo darbas atneš teisingumo, o kiekvienai slaptas dalykas, ar geras ar blogas.

Dievo įstatymas - Dešimt Dievo įsakymų ir Sandoros Skrynią prieš

Išėjimo 31,18 - Kai VIEŠPATS tarė Mozei ant Sinajaus kalno, jis baigė, jis davė jam dvi tabletes parodymus - akmuo, parašytas Dievo pirštu.

Pakartoto Įstatymo 4,13,14 - Jis paskelbė jums savo Sandorą, kurios įsakė jums atlikti, ty Dešimt Įsakymų, kuriuos jis parašė apie dvi akmenines plokštes. Tuo metu mano Viešpats man įsakė išmokyti jus šių taisyklių ir įstatymų, siekiant jų laikytis šalies, kurioje ketinate įsikurti.

Gaivieji teisės Mozė, kuris buvo dedamas šalia Sandoros Skrynią.

Įst 31, 24-26 - Kai Mozė parašė šį įstatymą žodžiai nuo pradžios iki pabaigos, jis liepė levitams, kurie dėvi Sandoros skrynią: 'Imk šią knygą įstatymo ir padėkite jį šalia Arki sandorą Viešpaties, mūsų Dievo, tegul bus su jumis.

Taigi, kad įstatymas buvo prikaltas prie kryžiaus?

Efeziečiams 2, 15 - akto išbraukti jo nuostatų bei reglamentų auka tų dviejų, Judėjas ir pagonių, jis sukūrė vieną naują žmogų, ir taip sudarant taiką.

Specialus įstatymas, kuris svarstomas čia, įstatymo "nuostatas ir reglamentus." Įstatymo Dekalogas yra Dievo amžinasis nekintanti etinių sistemą. Tai Dievo valdžios pamatas. Konkrečiai, apibrėžti savo santykius su Dievu ir mūsų artimasis.

Šiame tekste, Paulius susijęs su reglamentų ir nuostatų, kad Dievas davė Izraeliui skiriamasis ženklas, nurodantis Mesijo atėjimą, jis jau tampa Bažnyčios misija barjerą. Šios taisyklės, pavyzdžiui, apipjaustymas, apeigų skalbimo, metines šventes ir aukojimo sistema, Dievas yra naudojami siekiant pasirengti ateinančiais žydų Mesijas.

Daugelis žydų buvo iškraipomos šių simbolių reikšmę ir nuopelnus priskirti simbolis pati. Vietoj to, sutelkti dėmesį į jo svarbą pabrėžė išorinių ritualų įgyvendinimą. Todėl šis reglamentas tapo santykių tarp žydų ir pagonių, kurie nedalyvavo ceremonijų kliūtis.

Kai Kristus atėjo, aukojimo sistema buvo jo atvykimo, pripildytas pagonys prototipas, ir tapo artimas žmonėms per Jėzų Kristų. Sienos, kad padalintas, arba nustatyti taisykles ir reglamentus atsižvelgiant tik į Izraelį, nurodė, kad Mesijo atėjimo, buvo nugriauta. Kristus atėjo! Visi muitą ir paaukoti įrodyta, kad kryžiaus. Ir ant kryžiaus rasti tiek žydų ir pagonių malonę ir atleidimą. Kristuje visi žmonės galvoja apie remissionem praeities nuodėmes ir jėgų gyventi teisingai dabartyje.

Efeziečiams 2, 12-13 - Atminkite, kad kaip kūną, jūs iš pradžių buvo pagonys (kurie tie, kurie priklauso Apipjaustymas rankomis ant kūno, vadinama neapipjaustytas). Tuo metu jūs buvote be Kristaus, atskirti nuo Izraelio, kalbant apie sutarties pažadą užsienio, be vilties ir be Dievo pasaulyje. Dabar jūs, bet Jėzus Kristus! Kai buvo panaikintos, tačiau dabar jūs esate Jėzaus Kristaus kraujo giminaičiai.

Efeziečiams 2, 14 - Jis pats yra mūsų pasaulis, jis kartu dvi stovyklas į vieną ir sugriauti sienas, kad suskirstė juos.

Taigi, kas buvo pašalinta ant kryžiaus? Žinoma, ne Dievo amžinos, nekintamos ir nekintanti standartų moralę, Dešimt Dievo įsakymų. Kryžiai buvo pašalinta įstatymų, kurie buvo pagrįsti vien tik žydų nuostatas. Šios taisyklės yra visiškai įvykdyti Jėzaus Kristaus.

Nupiešti iš knygos: beveik pamiršta dieną - Pažymėti Finley


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Žaidimai - ieškoti tiesos - mūsų ateitis Pagrindinis

406_nove_nebe.jpg Ką Biblija sako apie dangų ir naują žemę, kuri pažadėjo tikinčiųjų? Kaip bus mūsų ateitis atrodo namuose? ...
Pridėta: 04.04.2011
Parodymų skaičius: 116979x

1. Kas yra gyvenimo šaltinis?

83_cesta_ke_kristu.jpg Mūsų dangiškasis Tėvas yra gyvenimo šaltinis, tiesos ir džiaugsmo. Graži šalis, nebuvo dėvėti bet sunaikinimo pėdsakų ir nuodėmės Prakeikimas. Visa graži gamta rodo didelę meilę Dievui. Viskas puikiai tinka žmonių poreikius ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 106665x

Kuo mes tikime - 3 Creature

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 GyviaiDievas yra visų Rašto dalykų Kūrėjas davė patikimą ataskaitą apie savo kūrybinį darbą. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę ir visa žemės kūrimą ir ilsėjosi septintą dieną, kad ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 112846x

Millennium - tūkstantmečio karalystė

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg Tūkstantmetė karalystė yra parašyta painiavos ir kliedesiai aikštelė. Kai kurie žmonės tiki, kad tūkstantmečio karalystė jau yra čia, žemėje, tačiau dauguma jų mano, kad dar ateis. Pavyzdžiui, "New Age ir Maitrea ...
Pridėta: 07.01.2011
Parodymų skaičius: 169139x

Atgailauti - tai dabar pats svarbiausias dalykas!

484_pokani.jpg Mt 4,17 - Nuo to laiko Jėzus pradėjo pamokslauti,! "Atsiverskite Dangaus karalystė yra šalia!"Kai Jėzus Kristus ir Jonas Krikštytojas skelbė netoliese dangaus karalystę, pirmą kartą pradėti vadinti ir paragino žmones atgailauti. ...
Pridėta: 25.09.2011
Parodymų skaičius: 182796x

Lt.AmazingHope.net - Dešimt Dievo įsakymų buvo prikaltas prie kryžiaus?