Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Buvęs popiežiaus Jono Pauliaus II. bus paskelbtas šventuoju - Ką Biblija?

Dabartinis pasaulio įvykių

316_vatikan.jpg

Buvęs popiežiaus Jono Pauliaus II. bus paskelbtas šventuoju - Ką Biblija?

Pridėta: 18.01.2011
Parodymų skaičius: 152292x
Temos: Dabartinis pasaulio įvykių
PrintTisk

Dabartinis popiežius Benediktas XVI patvirtino dekretą, kuriame yra jo pirmtakas Jonas Paulius II. pripažįsta, vykdymo stebuklas. Tai gali būti buvęs popiežius oficialiai palaimintuoju. Pripažinimas stebuklas yra reikalingi beatifikacijos mirusiojo. Jonas Paulius II. buvo patvirtinta kaip stebuklingas vaistas prancūzų vienuolės Marie Simon-Pierre, kurie nukentėjo nuo Parkinsono ligos. Net gydytojai pripažįsta, kad vienuolės negalėjo išgydyti išskyrus meldžiasi buvęs popiežius.

Šaltinis: tn.cz

Let's see, ką Biblija sako.

Biblija pabrėžia, kad tik vienas vertas garbinimo ir adoracijos prie Šventojo Dievo ir Jo Sūnaus Jėzaus Kristaus. Mozė gavo ant Sinajaus kalno, Dievas įrašytas Dešimt Dievo įsakymų - pastaroji, kurios draudžia nieko arba kam nors kitam, išskyrus Viešpatį garbinti.

Išėjimo 20,4-6 - nekuria stabas kaip nors forma, danguje, apačioje žemėje ar po žeme vandenyje. Nereikia inkšti jiems ir jiems tarnauti, nes aš Viešpats, tavo Dievas, esu pavydus Dievas. Nubausti tėvo vaikai nuodėmių pas trečios ir ketvirtos kartos tų, kurie manęs nekenčia, ir parodyti gailestingumą iki tūkstantosios tų, kurie mane myli ir laikosi mano įsakymų.

Kaip svarbu buvo tai Senojo Testamento įsakymų? Aplink tautos garbinimas visada padarė stabus ir tobulomis statulomis. Tautos Izraelio garbinti tik gyvajam bei tikrajam Dievui.

Iz 45,22 - Pasukite man, ar jūs esate išgelbėti, visi žemės pakraščių - nes aš esu Dievas ir niekas kitas.

Išėjimo 34,14 - Jūs neturite garbinti kito dievo, nes Viešpats, kurio vardas yra pavydi, yra pavydus Dievas.

2. Karalių 17,36 - Tik Viešpats, kuris išvedė tave iš Egipto su didele galia ir ištiesta ranka, jo tik skaityti, melstis jam ir jo auką.

Kas buvo svarbu trys jaunuoliai iš Daniel knyga garbinti tik tiesa ir Dievas gyvas ne laivapriekio iki statula? Net gyvybei sąnaudos išliko ištikimas Antra įsakymų.

Daniel 3,18 - O jei ne, atkreipia dėmesį, karaliau, kad mes gerbsime jūsų dievų ir aukso statula, kad jūs atsistojo, ne lankas . "

Daniel 3,28 - Nebukadnecaras tarė: "Tebūna palaimintas Dievas Sadrach ir Mesach Abedneg, kuris atsiuntė angelą ir išgelbėjo savo tarnams, kas tai patikimas Defy net karališkųjų orderio ir jie norėtų jų gyvybių, nei tarnauti ir garbinti skirtingų dievas! kaip Dievas.

O kas parašyta apie garbinimo ir maldos Naujajame Testamente?

1 Korintiečiams 8,6-7 - JAV yra tik vienas Dievas - Tėvas, iš kurio visa ir mes už jį, ir vieną Viešpatį - Jėzų Kristų, per kurį visa ir mes per ipsum. Visi, bet šios žinios buvo padaryta.

Efeziečiams 3:14-15 - Taigi, aš klaupiuosi prieš Tėvą, kurio vardas turi kokių nors šeima danguje ir žemėje.

1 Timotiejui 2,5-6 - yra vienas Dievas ir vienas tarpininkas tarp Dievo ir žmogaus, žmogus Kristus Jėzus, kuris atidavė save už visus žmones išpirkos. Parodymus atėjo tinkamas laikas.

Apreiškimo 7,20 - Kiti žmonės, kurie miršta šių smūgių, tačiau ne atgailauti dėl savo rankų darbų nesustabdė garbino demonus ir stabus iš aukso, sidabro, vario, akmens ir medžio, kuris negali matyti, girdėti ar ne eiti.

Apreiškimo 4,10-11 - garbinti jį, kuris gyvena per amžius, ir dauguma jų lajos prieš sostą, sakydami: "Tu esi vertas, Viešpatie, gauti šlovės ir garbės ir galios, jums sukurta visa, kas bus jūsų sukurta ir vis dar lieka. "

Ką apie maldos ir garbinimo, jis sako Jėzus Kristus?

Lk 4,7-8 - Kai aš garbinu, jis bus visas tavo. "Jėzus atsakė:" Tai yra parašyta: "Viešpatie, mano Dieve, tu turi garbinti ir jam tarnauti tik vienas". "

Mt 4,9-10 - "Aš duosiu tau viską", sakė jis, "kai parpulti ir pagarbinti mane." Šalin, šėtone! ". Jam atsakė Jėzus:" Tai parašyta: "Viešpatie, mano Dieve, tu turi garbinti ir jam tarnauti tik vienas". "

Ką apie apaštalas Petras sako?

Teisės 10,25 - Kai Petras norėjo ateiti, Kornelijus atėjo susitikti su juo, jis sumažėjo prie jo kojų, nusilenkė. Bet Petras pakelti jo posakis: "Kelkis, jūs ir aš tiesiog žmogus!"

Ką apie maldos ir garbinimo angelai pasakyti?

Apreiškimo 19,10 - tada aš Palo prie jo kojų, aš garbinti jį, bet jis man pasakė: "Saugokis, ne aš Dievo tarnas, kaip tu ir tavo broliai, kurie turi Jėzaus kultas Dievo liudijimas!.!" Bet Jėzaus liudijimo yra pranašystės dvasia.

Prieš adoraciją, paveikslai, skulptūros ir stabų įvairių formų (Mergelės Marijos, šventųjų) perspėja mus aiškiai antrą įsakymą Dekalogas, kurį Vatikanas išbraukti iš jo versija "Dekalogas. Biblija daugelyje vietų, baigti, yra tik vienas Dievas ir vienas tarpininkas tarp Dievo ir mūsų, Jėzaus Kristaus. Bet, šventųjų statulas arba vaizdus garbinimas yra stabmeldystė, kurioje Dievo, mūsų Kūrėjo yra šlykštus!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Dabartinis pasaulio įvykių

Badas pasaulyje

158_hladomor_ve_svete.jpg JT: Taškų alkanas pasaulyje viršija vieną milijardą ir dėl ekonominės krizėsMaisto ir ekonomikos krizės derinys sukėlė badaujančių pasaulyje skaičius viršija vieną milijardą. Palyginti su praėjusiais metais, padaugėjo 100000000-1020000000, sakė Maisto ir ...
Pridėta: 01.10.2010
Parodymų skaičius: 313856x

Netrukus su didžiule finansine krize yra neišvengiamas

478_graf-down.jpg Visas pasaulis susiduria su vis didesnį finansinių problemų. Daugelis žmonių pradėjo suvokti, kad šis užburtas ratas didžiulė valstybės skola neturi vadovauti. Tai tik trumpas laiko klausimas prieš finansų sistemos išsekimas ir ...
Pridėta: 13.09.2011
Parodymų skaičius: 165396x

Kas vyksta arabų šalyse - bus dar vienas išvykimas?

370_arabske_zeme.jpg Didelės antivyriausybinių protestų hit per pastaruosius du mėnesius, didelė dalis Artimųjų Rytų. Demonstrantai protestuoja prieš blogos gyvenimo sąlygos, politinės korupcijos, didelio nedarbo, ribojimas žmogaus teisių ir informacijos laisvės.Didžiausias riaušes dabar Lyby. ...
Pridėta: 25.02.2011
Parodymų skaičius: 142665x

Kinija evangelizuoti likusio pasaulio - judėjimo (atgal į Jeruzalę)

284_china_globus_vlajka.jpg Dėl Grįžti į Jeruzalės vizijos tūkstančių kinų yra pasiruošę mirti. Bent mes turėtume išsiaiškinti, kodėl. Napoleonas yra pasakęs: "Kai Kinija juda, jis keičia pasaulio veidą." Šiandien tie žodžiai tampa realybe dėka ...
Pridėta: 06.12.2010
Parodymų skaičius: 160367x

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 213615x

Lt.AmazingHope.net - Buvęs popiežiaus Jono Pauliaus II. bus paskelbtas šventuoju - Ką Biblija?