Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Big Bang roztříská kažką, o ne statyti.

Evoliucija ar kūrimas?

365_velky_tresk_evoluce.jpg

Big Bang roztříská kažką, o ne statyti.

Pridėta: 23.02.2011
Parodymų skaičius: 114136x
Temos: Evoliucija ar kūrimas?
PrintTisk

Daugelis dabar mano, kad visata buvo sukurta viena didžiojo sprogimo. Iš tiesų, menkių suknežinti ką nors, o ne statyti. Šiandien, aiškiai rodo, kad Visata yra projekcija, ir vykdant šį projektą, Big-Bang - Big Bang - grojo ne kūrybinį vaidmenį. Daug astronominių stebėjimų ir skaičiavimų nereikia eiti su šia teorija, visi kartu.

Visatos struktūra yra vienarūšiai. Bet tai neatitinka homogeninės foninės spinduliuotės (likutinė mikrobangų spinduliuotės sudaro 2,7 K), arba toli nuo sprogimo dinamika. Neaišku, ar visata yra tikrai plečiasi. Raudonojo poslinkio galaktikų gali būti aiškinamas kitaip, ir jo dydis yra kartais prieštarauja objekto masė.

1986 m. R. Brent Tully (Universitetas Havajai) nurodė, kad kyla juosta "Super Swatch" galaktikų 300000000 šviesmečių ilgio ir 100 milijonų šviesos metų storio, kuri tęsiasi atstumai iki 1 milijardo šviesmečių ir tarp jų yra daug tuščių vietų 300000000 šviesmečių. 1991 m. Ar Saunders ir 9 kiti astronomai paskelbė matavimų visą dangaus raudonojo poslinkio Infraraudonųjų spindulių astronomijos palydovinė rezultatus. Taigi atėjo į šviesą daug masyvesnė super galaktika, nei paaiškinamas Big Bang Theory.

Kai kurie iš didžiojo sprogimo teoriją, astronomai niekada nepripažino. Tačiau šie kostiumai evoliucinės perspektyvos, kurioje visi savaime vystosi. Todėl aistringai garbinti pagal šį scenarijų, kad "susprogdinti" visatos kada nors hipotezė - netinka faktus, o dogmos.

Manoma, kad mažas nežinomas "kažkas" kažkada, iš visiškai nesuprantamas priežasčių ", jis sprogo." Tai buvo pakankamai, kad visata ir mes, žmonės, visi puikiai dirba, kad?

Tai labai įdomu, kaip evoliucijos teorija iš pradžių buvo tik gyvi daiktai buvo laipsniškai pritaikyti neorganinė medžiaga. Negalima kurti tik bakterijas, žuvų pelekai, akis, sparnus ir smegenų, bet žvaigždžių, planetų, galaktikų, elementai Mendelejevo sistema - tiesiog viskas, visa visata. Bet iš tikrųjų matyti, kad viskas nedidėja, išsigimsta, amžių, susukamos, griūva ir miršta!

Originali idėja evoliucija buvo pagrįstas pastabas gyvūnijai bei augalijai. Evoliucinė mokslininkai todėl gali paaiškinti, ar dangaus kūnų taip pat leistų natūraliai atrankai ir Evoliucija natūralios atrankos būdu, seksualinės atrankos dėl vyrų ir moterų kova. Štai ką natūralios atrankos pastebėtas visatą, kada jo elgesį terminas pasiskolintas iš evoliucijos biologai.

Iš tiesų, didžiojo sprogimo Visata priklauso akademinėje srityje, taip pat kitų fantazija evoliucijos teoriją. Visi hipotezės leidžiama, tačiau nėra protingas padaras idėją! "

Šaltinis: http://kreacionismus.cz/hewer/

Nors Biblija suteikia nuostabų ir tikslios informacijos apie "laboratorinėmis sąlygomis", kaip kuriami. "Vandens planeta, įsikūrusi giliai erdvėje, ledinis planetos Labai žema temperatūra vyrauja visatos, Tamsus žvaigždė -. Saulės, sustingsta visas medžiagas, net dujos.

Seniai "skaičius" į "laboratorijos ataskaitą" apie įvykius, sako, kad svyruoti per Dievo Dvasia vandenyse. 4,24 Iš Pakartoto Įstatymo ir Izaijo 64, 3 eilėmis, mes skaityti ką nors apie Dievo prigimtį, tai yra. Iš šio apibūdinimo, mes sužinome, kad Dievas duoda šiluminės energijos pakeisti planetoje. Taigi jis pradėjo atšilti planetos.

Daugiau straipsnis: Atšildymas ledo mūsų planetai - Biblija duoda didelį "laboratorijoje pažymi"

Darbo 38,4-13 - Kur tu buvai, kai Aš įkūrė žemę? Tiesiog pasakyk man, kai jums suprasti. Kas lėmė jos matmenys? Žinoma, jūs žinote! Kas matuoklis normą, kurią ji? Įterptosios į tai, kas yra pagrindai? Kas padėjo kertinis akmuo, kai ryto žvaigždės dainavo choras ir visi Dievo sūnūs šaukė iš džiaugsmo? Kas yra jūra, durys uždarytos, kai jis turėjo spewed laukan iš gimdos, kai aš puošia debesis debesys, suvynioti, vystykluose drabužius, jei aš nustatyti savo ribas, pasodinti ant durų vartų ir pasakė: "Tai mišrus čia , ir ne toliau, jūsų patinę bangos lūžį čia "? Jis liepė ryte jūs kada nors, kada nors vieta atskleisti Aurora, pasisakę kraštus ir nieko iš to puolė?

Darbo 42, 1-6 - Darbas ir VIEŠPATS tarė: ". Suprantu, kad nesate visagalis, ir kad neužstotų jūsų protas Jūs klausėte:" Kas yra prarasta mano ketinimus, ir dar nežino, "Taip, aš? kalbėjo apie tai, ką aš ne apie paslaptis, kad yra ne mano supratimas idėja. Tu sakei, "Audi aš kalbu, aš klausimą, ir jūs deklaruoti mane." Iki šiol aš tik girdėjau apie jus sako dabar jūs, bet aš matote savo akimis. Todėl žemina - dulkėse ir pelenuose aš gailėtis! "


Susiję straipsniai iš kategorijos - Evoliucija ar kūrimas?

Begalinės Visatos

455_mlhovina_orion.jpg Mieli skaitytojai. Kai sakote žodį visatos, nes mes dar kartą primename žvaigždės, mėnulis, saulė ir mėlynas dangus virš galvos. Ir jei mes manome, ir stebėtis, kaip visa tai gali gauti ten. ...
Pridėta: 30.07.2011
Parodymų skaičius: 130508x

Tūkstančiai mokslininkų teigia, kad gyvenimas gali kilti atsitiktinai iš nonliving klausimas

351_evoluce_neziva_hmota.jpg Daugelis žmonių šiandien mano, kad gyvenime atsirado nonliving medžiagų pašalinimo programą ir sutapimas. Tiesą sakant, gyvenimas jokiu būdu tai galėtų įvykti.Tai nėra įmanoma dabar teigia, tūkstančiai mokslininkų, ir tai gali pasirodyti ...
Pridėta: 11.02.2011
Parodymų skaičius: 120029x

Evoliucinė teorija arba Biblijos kūrimo?

86_evoluce_nebo_stvoreni.jpg Pažvelkime, ką duoda mums į evoliucijos teoriją, ką ji pasakoja apie kilmę ir evoliuciją pasaulyje.Pasibaigus Visatos istorijos pradžioje buvo milžiniškas sprogimas neįtikėtinai koncentruota masė. Sprogimo, vadinamasis "didžiojo sprogimo", po Astrophysical raidą, ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 158094x

Atšildymas ledo mūsų planetai - Biblija duoda didelį "laboratorijoje pažymi"

369_planeta_zeme.jpg Pr 1,2 - Žemė buvo tuščia ir tuščia, tamsa buvo per bedugnę, ir svyruoti daugiau kaip Dievo Dvasios vandenyse."Vandens planeta, įsikūrusi giliai erdvėje, ledinis planetos Labai žema temperatūra vyrauja visatos, Tamsus ...
Pridėta: 25.02.2011
Parodymų skaičius: 133903x

Evoliucija ar kūrimas - Ką pasakoja drugelis sparnais?

248_motyl_1.jpg Gyvosios gamtos idėja išreiškia didžiulį grožis, švelnumas, gerovė, neišsenkantis įkvėpimo šaltinis poetams, rašytojams, kompozitoriams, menininkams - drugelio sparnas yra įrodymas Dievo didybę. Wing drugelis, buriuotojas, drugelis sparnais arba atogrąžų regionuose - ...
Pridėta: 08.11.2010
Parodymų skaičius: 200887x

Lt.AmazingHope.net - Big Bang roztříská kažką, o ne statyti.