Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Biblijos Pranšystė - žvėris auga nuo jūros - Apreiškimo 13

Biblijos ir šiandien pranašai

364_papez_benedikt_xvi.jpg

Biblijos Pranšystė - žvėris auga nuo jūros - Apreiškimo 13

Pridėta: 22.02.2011
Parodymų skaičius: 328477x
Temos: Biblijos ir šiandien pranašai
PrintTisk

Apreiškimo 13 10/01 - Tada aš pamačiau jūros žvėrį atlieka su septynias galvas ir dešimt ragų, ragų buvo dešimt kronų ant jo galvų šventvagiška pavadinimą. Žvėrys mačiau, buvo panašus leopardas, tačiau jos kojos buvo kaip lokys ir jo burnos, kaip iš liūto snukis. Slibinas davė jam galią, savo sostą ir didelę valdžią. Vienas iš jo galvų atrodė mirtinai sužeistas, tačiau jo mirtinas žaizdos buvo užgijusios. Visos šalies atvyko į baimę ne žvėrys ir žmonės garbino slibiną, kuris davė galią pas žvėrys, ir jie garbino žvėrį, sakydami: "Kas yra panašūs į žvėris? Kas gali kovoti su ja?"

Ji gavo savo burnos, po kurio buvo išdidi ir profanum kalba, ir buvo suteikta teisė veikti keturiasdešimt du mėnesius. Ji atidarė savo burną piktžodžiauti Dievui ir įžeidė jo pavadinimą, jo palapinę, ir tiems, kurie gyvena danguje. Ir tai buvo teikiama kovai su šventaisiais karo ir juos įveikti. Ji buvo suteikta valdžia visoms gentims, žmonės, kalba ir tauta: jie dievina savo visus žemėje, kiekvienas asmuo, kurio pavadinimas yra ne iš pasaulio parašyta gyvenimo Agni nužudyti knyga kūrimas gyventojų. Jei kas turi ausis, teklauso. Kas turi važiuoti į nelaisvę eis į nelaisvę. Kas turėtų būti nužudyti kardas, kardas.

Vienas yra biblinės pranašystės svarbių aiškinimo - prie jų mes negalime gauti bet kokiu būdu įkelti savo nuomonę arba savo prietarus. Mes neturime "sugalvoti" ką kiekviena pranašiški ženklai. Mes galime padaryti tiek daug netikrų pranašų, kurie aiškinti Šventąjį Raštą, kaip jiems patogu. Mes turime leisti, kad Biblija interpretuoti save.

Mano paskutinio straipsnio Kas yra Antikristas? - Daniel 7 skyrius yra tiriamas visi simboliai yra tik viena galia, kuri atitinka visus pranašystė funkcijos. Tai popiežiaus sistema. Paprasčiausiai palyginkite Biblijos pranašystės su istorija ir suprasti, kodėl Romos Bažnyčios šimtmečius uždraudė Biblijos skaitymas ir persekiojo ir žudė tuos, kurie gyvena tiesa.

Iš mažai rago storis ne nustatyti atskirus katalikus, bet popiežiaus sistemą. Daugelis žmonių, kurie laikosi Jėzaus Kristaus Bažnyčia tikrai myli visa širdimi. Dievas tikrai myli žmones vilionė Apaštalų Romos katalikų bažnyčia sistemą. Todėl, atsižvelgiant į jo žodį, todėl mes galime mokytis ir pripažinti Dievo įspėjimas, išgirsti Jėzaus balso ir jį sekti.

Pažymėti su maža kampe Daniel knyga žvėrys yra labai panašūs savybių, remiantis jūrų žvėris Apreiškimo 13

Jūros (vandens) = tautos, rasės (Apreiškimo Jono 17,15)

Žvėris (žvėris) = karalius ir karalystė (Danieliaus 7,17)

1 žvėrys išeina iš jūros (Apreiškimo 13:01) Ir aš pamačiau į jūrą žvėris atrodo.

"Žvėris" ir pranašystė yra karalystė, nacija ar galingumu. Kai žvėrys pakyla iš jūros, tai reiškia, kad jis yra jėga, kuri atsirado tankiai apgyvendintose teritorijose teritorijoje, kur žmonių, tautų ir kalbų.

2. Jis yra dešimt ragų ir septynias galvas (Apreiškimo 13:01) Ir aš pamačiau jūros žvėrį atlieka su septynias galvas ir dešimt ragų, ragų buvo dešimt kronų ant jų galvų šventvagiška pavadinimą.

"Kampų" Biblijos pranašystė yra karalius, valdovas ar karalystė (žr. Danieliaus 7,24 ir 8,21, Apr 17,12). Žvėrys dešimt ragų, galima rasti net septintą skyrių Daniel knyga. Bestia, Daniel mačiau viziją, buvo Romos imperijos, kuri žlugo dešimt perėmėjas nurodo, atstovaujamos dešimt ragų.

Apreiškimo 17,9 - Ar jūs suprantate, kas yra pateikta išmintis. Septynios galvos reiškia septynis kalnus, dėl kurių moteris sėdi, ir dar septyni karaliai. Pagal Bibliją, tada septynias galvas sudaro septynių kalvų, kai "moteris" (arba "didelis miestas") sėdi. Dabar Roma yra žinomas kaip miestas, kuris buvo pastatytas ant septynių kalvų ...

3 Panašus į kitus žvėris (Apreiškimo 13:02) O žvėris, kurį mačiau, buvo panašus į leopardą; jo kojos panašios į lokio letenomis ir jo burnos, kaip iš liūto snukis.

Daniel mato simbolinę žvėrys atstovauja keturi imperijų, kad valdė pasaulį, nes jis gyveno iki Romos kritimo. Jis mato juos atbuline tvarka apaštalas Jonas, kuris yra dėl to, kad Danielis buvo Žvilgsnis į ateitį - ateitį (. Matome buvo maždaug 553 m. pr.me), tačiau vaizdas buvo iš Genuja į praeitį (mato buvo apie 1996 AD) Taigi, pažiūrėjus atgal. Daniel pamačiau liūtas, lokys ir leopardas, kuris yra vadinamas Jonas Apreiškimo 13,2, "ketvirtas žvėrys lauke. Tai buvo siaubinga ir baisu ir buvo baisi jėga. Su jo didžiulį geležies dantys, ryjantis ir gniuždymo poilsio mindyti kojų. skyrėsi nuo visų žvėrys, kad prieš jį, ir turėjo dešimt ragų. "(Dan 7,7 B21)

Daniel's pranašystė iš keturių gyvūnų, kad liūtas atstovaujama Babilonas, padengia Medo-Persija, Graikija ir ketvirtąjį leopardas kub Romoje.

Yra žinoma, kad mes galime rasti daug panašumų tarp Romos katalikų sistemos religinių ir pagoniškų religijų šių įgaliojimų. Romos Bažnyčios priimti ir įtraukti į savo struktūrą ir rafinuotas daug būdų, kaip garbinimo ir stiliai Vyriausybė senovės karalystė.

Apeigų ir ceremonijų, kurių buvo imtasi iš graikų ir babiloniečių laikotarpiais dauguma liturgijos, šventes ir apeigas, kurios Romos katalikų bažnyčia laikosi pagrindas. Net pavadinimai naudojami einamųjų popiežius, kurias naudojo anksčiau pagoniškų religijų ir vėliau monarchai, laikoma atstovaujančia dievų ir kartais pačios dievus.

Triple Crown, dėvėti popiežius, yra persų kilmės. Kas ji buvo karūnuotas, buvo paskelbta "Karalius dangaus, žemės ir požemio pasaulis. Tai nenuostabu, kad kartu su Triple Crown, kad popiežius teigė, kad pagonių pavadinimas.

Iki šiol nešioja popiežiaus ir katalikų vyskupų ir kardinolų pačius drabužius kaip pagonių kunigai dievas Dagonas įskaitant kepuraitės į žuvų galvų formos.

Romos katalikų doktrinos, pavyzdžiui, kūdikių krikštą, apipurkšti krikšto, nemirtingumo, sielos doktrina, maldas už mirusiuosius ir garbinti relikvijas, pasikartojantis malda naudojant rožinio, mokantis apie nuolaidžiavimą dėl skaistykla ir amžinasis kančių pragarą išganymo doktrina, padarytais darbų, iždo nuopelnus miręs "šventųjų", Mišios, sekmadienį, ir tt laikymąsi, yra paimami tiesiai iš senovės Babilono. Trumpai tariant - kai 4 a. Konstantino susijungė pagonybė su krikščionybe, atidarė duris klaidingas doktrinas, kurios palaipsniui ir subtiliai integruotas į religinę sistemą.

4 Jo galia, sostą ir didelę valdžią nuo drakono (Apreiškimo 13:02) Slibinas davė jam galią, savo sostą ir didelę valdžią.

Biblija nurodo drakonas Apreiškimo 20, 2 - Jis užgrobė slibinas, kad senoji gyvatė, kuris yra velnias ir šėtonas.

Žvėrys gavo tiek daug iš šėtono. Yra antrąją galimybę aiškinimo. Iš Apreiškimo 12 skaitome, kad "didelis raudonas drakonas su septynias galvas ir dešimt ragų (tas pačias savybes kaip ketvirtą žvėrį Daniel 7 ir jūrų žvėris Apreiškimo 13), ir septynios karūnos jų vadovų ... stovėjo prieš moteris gimdyti, valgyti savo vaikui kuo greičiau jums gimdyti. Bet kai ji pagimdė sūnų, vyras, kuris turi visas maitinimosi tautų geležine lazda, ištraukė savo sūnų į Dievą ir Jo sosto. "(Apreiškimo 12,3-5 B21)

Apreiškimo 19,15-16 rodo, kad šis sūnus - žmogus, kuris yra maitinimosi tautų geležine lazda yra Kristus. Drakonas yra ne tik Šėtonas, tačiau taip pat Jungtinėje Karalystėje, per kurią velnias bandė nužudyti naujagimį Jėzų. Kas netrukus po Jėzaus gimimo įsakė mažiems vaikams skerdimo Betliejuje? Žinoma, tai buvo karaliaus Erodo, kuris buvo Romos imperijos vadovas.

Taigi mes turime kitą clue. Žvėris iš jūros gauti savo elektros energijos, sostą ir didelę valdžią iš Romos ir net iš šėtono. Tai būdinga pontifikatas Absoliučiai. Tai istorinis faktas, kad pontifikatas yra vienintelė galia, kuri atsirado ir uzurpavo Romos galia netrukus po Romos imperijos žlugimo. Kodėl manote, kad ši bažnyčia yra vadinamas Romos katalikų?

5 žmonės Lenkiu šalies priešais ją (Apreiškimo 13,4.8) ir žmonės garbino slibiną, kuris davė galią pas žvėrys, ir jie garbino žvėrį ... Jie dievina jos visi žemės gyventojai.

Tas faktas, kad nuo jūros žvėrį ir dar Lenkiu nuleidimo krašto gyventojai reiškia, kad jis atsisako dieviškojo garbę, garbinti jį. Vadinasi, ji yra ne tik politinės valdžios, bet ir religinę valdžią. Manau, kad yra aišku, kad Vatikanas atitinka šių savybių puikiai. Mes visi žinome, kad ne tik valstybės, bet ir bažnyčiose.

6 Jie kalbėti išdidžiai ir piktžodžiauti (Apreiškimo 13,1.5-6) gavo burną, dėl kurių buvo išdidi ir profanum kalba ... Ji atidarė savo burną piktžodžiauti Dievui ir įžeidė jo pavadinimą, jo palapinę, ir tiems, kurie gyvena danguje.

Kas yra piktžodžiavimas? 10 Sau 1933 - "Mes nemanome, akmens jums už gerą darbą, bet už piktžodžiavimą," Žydai jam atsakė. "Jūs esate žmogus, ir tai paties Dievo!"

Mark 2, 7 - "? Kas jis kalba apie tai piktžodžiavimas Kas gali atleisti nuodėmes, jei ne vienas Dievas?!"

Kai iš jūros žvėrį, sakė, kad "Jis vadovauja piktžodžiavimo vardas" ar kalbame "piktžodžiauti", tai reiškia, kad šios galios lyderis teigia esąs Dievas Žemėje, o pati teisė atleisti nuodėmes.

Ar tai iš popiežiaus atveju charakterį? Skaityti toliau Citata:

"Popiežius turi tokią didelę orumo ir taip išaukštintas, kad ji yra ne tik vyras ... ... Ar kaip žemėje Dievas, vienintelis valdovas tikintieji Kristumi, Karalių galios pilnatvę lyderis". (Liucijus Ferrari, Bibliotheca eilutės, 1793, Vol VI, Papa II, p. 25-29)

"Dievas atskiria tuos Romos popiežius, kuris imasi tokios funkcijos ne tik žmonėms, tačiau tikrasis Dievas ... Pašalinta ... ne žmogaus, o dieviškojo institucija." (Dekretal Grigalius IX., Book 1 skyriaus 7.3)

"Mes pritariame šiame vietoj Dievas visagalis žemėje". (Big enciklika laiškus popiežiui Leonui XII, birželio 1894)

"Ir pats Dievas yra įpareigota paklusti teismai ir jų kunigai atleisti ar ne atleisti, priklausomai nuo to, ar kunigas suteikia nuodėmių į penitentai ..." (Liguori, muitais ir orumą kunigas, p. 27)

"Popiežius turi tokią didelę orumo ir taip išaukštintas, kad ji yra ne tik žmogus, bet, kaip Dievas, Dievo atstovas ... Taip pat dieviškas monarchas ir aukščiausiasis imperatorius, karalius, karalių ... Jeigu tai būtų įmanoma, ir angelai gali klysti savo tikėjimą, ar manote, priešingai tikėjimo, jie gali būti vertinami ir ekskomunikavo vardas. "(Ištraukos iš" Ferrari "Bažnyčios žodynas, straipsnis apie popiežių)

Iš šių pavyzdžių matome, kad pontifikatas bando imtis Dievo vietą ir prisiima teisę atleisti nuodėmes, jei teisės, kuri yra tik vienas Dievas. Tai yra aukščiausios rūšies šventvagyste.

7. Ji kovojo prieš šventųjų ir nugalėjo juos (Apreiškimo 13,7)

Istorinis faktas lieka faktu, kad pontifikatas yra maždaug 100 milijonų žmonių mirtis (kiti rodo iki 150 milijonų eurų), kurie žuvo dažnai labai žiauriai, nes tiesiog atsisakė priimti Romos Katalikų Bažnyčios autoritetas.

"Romos bažnyčia paukštidę daugiau nekalto kraujo, nei bet kuri kita įstaiga, kuri kada nors egzistavo žmonijos." (WE Lecky, paaukštinimas ir įtaka racionalizmas Europoje, Vol antra p. 32)

Tai istorinis faktas, kad didelis Europos karo turėjo religinės pagrindu. Protestantai buvo persekiojami Romoje, kuris sukėlė daug karų su vieninteliu tikslu - sunaikinti reformaciją. Pomėgių buvo Valdens, Albigen, Huguenot ... - Visi tie, kurie atsisakė priimti popiežiaus mokymų, ir laikoma, kad Dievo žodis tiesą.

Šėtonas pakeitė taktiką - nuo persekiojimo pagonys, kurie nevykdė skirtas vaisių (nepaisant to, kad daugelis tikinčiųjų pasekėjų Jėzus Kristus nuolat didėja kankinystė), persikėlė į įsiskverbti į bažnyčią, kuri atvedė į pagonių papročius ir prietarus priėmimo, ir daug kompromisų. Krikščionybė tapo valstybine religija ir popiežiui, tada galingiausia pasaulio vyras, pradėjo vykdyti paklusnumo galią ir persekioti tuos, kurie atsisakė pripažinti jį galva bažnyčios.

8 Ji galios po 42 mėnesių (Apreiškimo 13,5.7) ir buvo suteikta teisė veikti keturiasdešimt du mėnesius ... Ji buvo suteikta valdžia visoms gentims, žmonės, kalba ir tauta.

Apie tą patį laikotarpį, mes skaityti Daniel's septintą Apreiškimo skyriuje ir 12 skyrių. Daniel's pranašystė, šis laikotarpis yra aprašytas kaip "laiką, laikus ir pusę laiko", tą patį žodį taip pat pasirodys Apreiškimo 12,14. Apreiškimo 12,6, šiuo metu ženklinamas "1260 dienų."

Šie įvairias pastabas, vis dar tą patį laikotarpį. Biblijos mėnuo turi 30 dienų, biblinis metų 360 dienų. Todėl, kad 42 mėnesių = 3,5 karto (metai) = 1260 dienas.

Šiuo metu svarbu pažymėti, kad kai Biblija pranašystė kalba simboliais, tada vieną pranašišką diena yra viena iš realių. (4,6 Ezechiel Be Dievas sako: "... Aš jums sutaupyti vieną dieną kiekvienais metais ...)

Naudojant šį principą, mes galime "keturiasdešimt du mėnesius" Apreiškimo 13 išverstas kaip 1260 metų.

Jeigu jūs pridedate prie 538 (oficiali pradžioje Katalikų Bažnyčios ir valstybės) 1260 metais, mes gauname už 1798. Taigi, jei yra jūra žvėrys pontifikatas, rasime istorinių įrodymų, kad 1798 m. buvo iš esmės tik savo galia.

Istorija yra aiški. 10 Kov 1798, tiksliai 1260 metams po popiežiaus valdžią, Napoleonas Bonapartas pasiuntė savo Generalinė Louis Alexandre Berthier su savo armija į Romą. Popiežius buvo suimtas po 18 mėnesių ir mirė tremtyje Prancūzijoje Valensijoje. Renginio pabaigoje popiežiaus instituciją, į vykdymo popiežiaus valdžią.

9 mirtinų žaizdų buvo išgydytas (Apreiškimo 13:03) Vienas iš jo galvų atrodė mirtinai sužeistas, tačiau jo mirtinas žaizdos buvo užgijusios.

Popiežiaus sistema uždirbo 10 Kov 1798 niokojančių smūgį ir prarado savo galią vykdyti klusnumo savo galią. "1798 metais Generalinė Berthier įrašytas Roma, panaikinta Popiežiaus valdžia ir įkūrė pasaulietinę." (Encyclopedia Britannica ") turi užpildyti pranašystė ir ji buvo šio mirtino smūgio, kurią patyrė pontifikatas, išgydyti?

1929 m. Italijos vyriausybė kaip nepriklausoma Vatikano valstybė. Popiežius vėl tapo politinių valdovas. 9 Kov 1929 jis sakė: "Žmonės visame pasaulyje yra su mumis." San Francisco Chronicle paskelbta apie sutarties pasirašymą straipsnis pirmame puslapyje savo kalba. Jis buvo ten, be kitų komentarai: "Musolinis ir Gaspari pasirašė istorinį susitarimą, ... ... ilgas gijimo žaizdos."

10 visoje šalyje yra susižavėjimą žvėris (Apreiškimo 13:03) visoje šalyje praėjo stebisi po žvėris.

Velionis popiežius Jonas Paulius II. galėjo pakreipti pasaulio širdyje, nėra abejonių, kad. Visas pasaulis nuėjo paskui jį su nuostaba. Jo laidotuvėse dalyvavo daugiau nei du šimtus pasaulio valstybių vadovų. Ne tik politinis, bet ir religinė. Dabartinio popiežiaus Benedikto XVI prioritetas yra ekumeninis susitikimas. Juo siekiama suvienyti krikščionių bažnyčių ir kitų pasaulio religijų. Kaip pagrindinė sąlyga užbaigti suvienijimas tada ant, kaip galva popiežius priėmimo, kaip suverenios valdovas visose bažnyčiose. Šios derybos tebevyksta, o ekumeninį darbą sparčiai į priekį.

Kaip ji po žvėris auga nuo jūros ", visoje šalyje, yra aišku, kad tai yra visame pasaulyje veikiančių elektros energijos. Ir, žinoma, šį rodiklį atitinka Romos katalikų sistemą. Katalikų bažnyčia yra viena iš nedaugelio bažnyčių visame pasaulyje. Pagal įrodymų pateikta mums pati Biblija, yra žvėrys kylančios nuo religinės-politinės galios jūros, kad buvo ir popiežiaus sistemos!


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos ir šiandien pranašai

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 204730x

Kvietimas Dievo tautai - studijų pranašiškas Raštų

419_studujte_prorocka_pisma.jpg Apreiškimo 1:1-3 - Atvirai Jėzaus Kristaus, Dievo pavesti jam parodyti savo tarnams, kas turi netrukus įvykti. Jis parodė ją savo angelą, jis pasiuntė tarną Joną, ir jis duoda parodymus apie tai, ...
Pridėta: 04.05.2011
Parodymų skaičius: 140138x

MP3 - Kas yra Antikristas? - Dr Walter Veith

301_antikrist_papezsky_system.jpg Klausyti šį paskaita profesorius. Dr Walter Veith, kuris atsakys į klausimą, kas yra Antikristas? Ar tikrai popiežiaus sistemą? ...
Pridėta: 28.12.2010
Parodymų skaičius: 214538x

Dvasia Pranšystė - Ellen Gould Baltoji

161_ellen_gould_white.jpg Dovana pranašystė pasireiškia Ellen G. Baltoji, kuris buvo viena iš Septintosios dienos adventistų bažnyčia steigėjų paslaugos. Taryba gavo įkvėptas Dievo žmonės pastaruoju metu. Tuo, kad XIX a. pradžioje pasaulyje pradėjo duoti ...
Pridėta: 05.10.2010
Parodymų skaičius: 255848x

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

191_jezis.jpg Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš ...
Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 222489x

Lt.AmazingHope.net - Biblijos Pranšystė - žvėris auga nuo jūros - Apreiškimo 13