Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Biblijos Pranšystė - Kas yra Antikristas? - Daniel 7 skyrius

Biblijos ir šiandien pranašai

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg

Biblijos Pranšystė - Kas yra Antikristas? - Daniel 7 skyrius

Pridėta: 26.12.2010
Parodymų skaičius: 325133x
Temos: Biblijos ir šiandien pranašai
PrintTisk

Antrajame skyriuje Danielio Dievo, išryškino pagrindinius pranašiškas vaizdas. Naudoja metalo ir akmens skaičiai, kurie bent iš sutraiškyti pabaigoje vaizdą.

Aukso galva atstovaujama Babilono imperijos, jo krūtinės buvo sidabro nuotrauką Medo-Pers imperiją, kurį simbolizuoja Graikijos Vario pilvas imperijos ir geležies kojos apt atspindys Romos imperija. Kojos išlindęs iš molio ir geležies, pasakoja apie ilgus šimtmečius apie karus ir bandymai susivienijimo Europoje ir Mažojoje Azijoje. Sumažėjimas yra didelis akmuo ateina šlovė Jėzaus Kristaus. Daugiau straipsnis - Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - istorija Pasaulio.

Septintasis skyrius Danielio pranašystė apibūdina tą pačią karalystę su kitais simboliais. Danielis savo laiku nieko nežinojo apie Izraelio tautos vėl stovi prieš Dievą ir nukryžiuoti Mesiją, nežinojau apie šaukimo Naujojo Testamento bažnyčios, apie ją vėliau išvykimo iš Dievo, iš jo žodžių, ir viduramžių bažnyčios nuosmukį, kuris persekiojami savo tikinčiųjų.

Dievas, tai liūdna plėtros Bažnyčios ir pranašystės Prognozuoti Daniel skyriaus 7 ir 8 yra ne tik Senojo Testamento laikais, kaip kai kurie vertėjai, nes mes turime aiškius teiginius apie tai pranašystė tęsiasi iki pabaigos. Ši pranašystė kalba apie Dievo teismą ir neliesti laiko, kas yra galutinis laikotarpis vyktų žemėje ir danguje (Danieliaus 7,9 - 10,13-14,26 - 27).

Daniel 7,2-8 - aš per naktį Danielis turėjo šią viziją: "Aš mačiau, kaip Didžiojoje jūroje audros keturis vėjus iš dangaus. Staiga atsirado iš jūros keturių didžiulis žvėris, kiekvieną skirtingą. Pirmas atrodė kaip liūtas, tačiau turėjo erelio sparnais. Tada aš pamačiau, buvo nutraukiant sparno, buvo panaikinta nuo žemės, todėl stovėti ant savo kojų, kaip žmogus, ir gavo žmogaus širdyje. Ir štai, staiga pasirodė antrasis žvėris kaip lokys. Viena vertus, stačias, turintis dantis tris šonkaulius ir buvo pasakyta: "Kelkis, valgyk įstaigų daug!"

Aš žiūrėdavau daugiau, ir štai kitą žvėrį, pasirodė, kaip leopardas, bet apie paukščių nugarėlės turėjo keturis sparnus. Ji turėjo keturias galvas, ir buvo duota. Tada jis išvyko naktinio matymo, ir štai, aš mačiau ketvirtą žvėrį. Tai buvo siaubinga ir baisu ir buvo baisi galia. Su didžiule geležies dantys, ryjantis ir gniuždymo poilsio mindyti kojomis. Skyrėsi nuo visų žvėrys, kad prieš jį, ir turėjo dešimt ragų. Kai aš stebėjau ragus, ir štai jie pradėjo augti tarp kitų, mažų kampe trys iš pirmųjų ragų buvo paneigta, kad paliktume jį. Dėl kampe aš mačiau kaip akis ir burną, dėl ko didžiuojamės kalbos žmogaus.

Vienas iš jų yra biblinės pranašystės svarbių aiškinimo - prie jų mes negalime gauti bet kokiu būdu įkelti savo nuomonę arba savo prietarus. Mes neturime "čiulpia pirštą, ką kiekviena pranašiškas simbolius. Mes privalome padaryti taip daug netikrų pranašų, kurie aiškinti Šventąjį Raštą, kaip jiems patogu. Mes turime leisti, kad Biblija interpretuoti save. Kas tada yra raktas į iššifruoti keista pranašystė vaizdų rasti šiame skyriuje, ir kurie rodomi kitų knygų Biblijoje?

Vėjo = karo, riaušių (kaip Jer 25,32; 49,35-37)

Jūros (vandens) = tautos, rasės (Apreiškimo Jono 17,15)

Žvėris (žvėris) = karalius ir karalystė (Daniel 7,17)

Skyrelį = karalius, valdovas (Daniel 7,24, 8,21, 17,12 Apreiškimo John)

Taip žodynėlis dabar aiškesnį vaizdą - Daniel pamatė, kad kovose tarp tautų iškeltų keturių didžiųjų karalystę.

Septintasis skyrius Danielio pranašystė apibūdina tą pačią sritį kaip aprašyta skulptūrų 2. skyriuje ir lygina Babilono imperijos į liūtą, Medo-Pers padengti, pantera Graikijos imperijos ir Romos imperijos apibūdina kaip "baisus, baisus ir labai galingas padaras."

Istorija aiškiai rodo, kad po Graikija laikėsi tik kitų pasaulio galia - Romos imperija (Atsižvelgiant į 2 skyriuje pranašystė atitinka geležies šlaunų - net ketvirtoje įvaizdį gyvūnų, geležies, atrodo). Aš numatė, kad šio karalystės pobūdžio yra teisingi. Nenuostabu, jis sakė, kad kai jis sustiprino romėnų kareivis, septynerius metus žolė auga. Jūs galite mokytis istorijos ir pastebėsite, kad šios galios bus iš tikrųjų jos didžioji žemės atėmė jėga, kad sunaikinti viską, kas stovėjo savo kelią.

Po šio Trumpas politinių jėgų, Daniel pradeda spręsti kai daugiau galios, kuri prasideda ilgus šimtmečius kištis į religinius karalystė, į Bažnyčios gyvenimą. Daniel 7.kapitole aprašoma palaipsniui pradeda veikti ir specialias teises, kurios kariavo prieš šventųjų ir Dievo. Jis vadinamas mažai ragų. (Daniel 7,8,21)

Daniel 7, 19 - 27 - Tada aš norėjau sužinoti, kas yra ketvirtas žvėrys, kurie skyrėsi nuo visų kitų: Tai buvo baisus ir bauginantis, su geležies dantis ir bronzos nagai ir smulkinimas ir užvaldantis poilsio mindyti kojomis. Taip pat norėjau sužinoti, ką reiškia dešimt ragų ant galvos ir kodėl jis užaugo šalia kampe, ir trys iškrito, kad paliktume jį, ir kodėl ragas turėjo akis ir burną, dėl kurio didžiuotis kalbos, ir kodėl jis atrodė galingesnis, nei kiti. Aš mačiau toli ir tada aš pamačiau, kad ragų kariauja prieš šventuosius ir nugali juos. Tada atėjo seniai, bet nusprendė, už šventą Aukščiausiojo. Tada atėjo laikas šventieji buvo karalystė.

Jis stovi ten, todėl aš sakė: "Dėl ketvirtojo žvėrys yra Ketvirtoji karalystė žemėje, kuri skiriasi nuo visų kitų: Jis apėmė visą žemę, mindžioti ji ir sutrinkite. Tie dešimt ragų, yra dešimt karalių, kurie turi kilti iš šios karalystės. Po jų dar karalius kils, skiriasi nuo ankstesnių, ir jie pavergti tris karalius. Ar kalbos prieš Aukščiausiąjį, šventieji bus negerai ir bandyti pakeisti laikus ir taisykles. Šventųjų bus atiduota į jo rankas laiko ir laiko ir pusę laiko. Bet tada teismas bus susėsti ir juostos iš jo galia bus amžinai sunaikinti ir sunaikino. Karalystė, jėga ir pagal dangaus karalystė šlovės bus perduotas šventi žmonės Aukščiausiojo. Jo karalystė bus amžinai, ir visi valdovai bus garbinti jį ir paklusti. "

Iš šių eilučių galite pasirinkti simbolių aiškiai apibūdinti galia, slepiasi po pavadinimu "mažai kampe". Dėl septintojo skirsnio knyga Daniel sako, kad tai "truputį ragas":

1 atsirado ketvirtas žvėrys (prieš 23-24).

2. Jis užaugo tarp dešimt ragų (8 eil.)

3 paneigė trys ragai (karaliai) (8 eil, 24).

4 Jis atrodė didesnis už kitus kampus (prieš 20).

5 skyrėsi nuo visų kitų (prieš 24).

6 Ar žmogaus akis (8 eil.)

7. Jis niekina Dievą, kalbėti drąsiai (prieš 8, 20, 25).

8 kariavo prieš šventuosius ir nugalėjo juos (v. 21, 25).

9 Juo bus siekiama pakeisti kartų ir teisė (prieš 25).

10 Šventųjų bus atiduota į jo rankas laiko, laiko ir pusę laiko (prieš 25).

11 Jis valdys iki Advento Senovės (prieš 22).

12 Jo vyriausybė atsisakė ją bus sunaikinta (prieš 26).

Atminkite, kad turi būti patikimas aiškinimas, visi simboliai turi sutapti.

Šios galios identifikavimas gali padėti informacijos, esančios 8. Skyriuje Danieliaus ir Apreiškimo. Klausimas yra akivaizdus - tai įmanoma remiantis šiomis charakteristikomis, patikimai atskirti kokios galios? Kas yra "šiek ragų"? Kas yra Antikristas?

Yra tik viena galia, kuri atitinka visus pranašystė funkcijos. Tai popiežiaus sistema. Paprasčiausiai palyginkite Biblijos pranašystės su istorija ir suprasti, kodėl Romos Bažnyčios šimtmečius uždraudė Biblijos skaitymas ir persekiojo ir žudė tuos, kurie gyvena tiesa.

Iš mažai rago storis ne nustatyti atskirus katalikus, bet popiežiaus sistemą. Daugelis žmonių, kurie laikosi Jėzaus Kristaus Bažnyčia tikrai myli visa širdimi. Dievas tikrai myli žmones vilionė Apaštalų Romos katalikų bažnyčia sistemą. Todėl, atsižvelgiant į jo žodį, todėl mes galime mokytis ir pripažinti Dievo įspėjimas, išgirsti Jėzaus balso ir jį sekti.

1 atsirado ketvirtas žvėrys (v. 23-24). Romos perkeliamas į dešimt atskirų tautų. Tarp jų, tada padidėjo mažai kampe. Daniel 2 ir 8 pranašystė gali nurodyti, kad Romos valdžia bus kažkaip veikti tol, kol pasaulio istorijos pabaigoje. Istorinis faktas yra tai, kad tik galia, kad atsirado ir uzurpavo Romos galia netrukus po Romos imperijos žlugimo buvo popiežiaus sistemą.

Citata: "Tai yra specialus aktas Dievo Apvaizdos į Romos imperijos žlugimo ir savo skyrius į vieną karalystė, Romos popiežius, kuris padarė Kristus galva ir jo Bažnyčios širdyje, įsigijo pasaulietinę valdžią." (Popiežius Pijus IX., Katalikų Apaštališkasis laiškas Cum Ecclesia, kovo 1860)

2. Jis užaugo tarp dešimt ragų (8 eil.) Jis išaugo nuo 10 tautų Vakarų Europa, Romos imperijos, kuri buvo padalinta. Jie buvo saksai (Anglija), Frankas (Prancūzija), Alamanni (Vokietija), Vizigotai (Ispanija), Suebovs (Portugalija), F. Lombardi (Italija), Burgunds (Šveicarija), Heruli (sunaikinti), Vandalų (sunaikinti) ir ostrogotų (švelninamasis).

3 paneigė trys ragai (karaliai) (prieš 8, 24). Popiežiaus valdžia pradeda smukti Romos imperija 533, kai imperatorius Justinianas oficialiai pripažintas popiežius visų krikščionių bažnyčių galva. Karalystę, kuri nepripažino popiežiaus institucija buvo negailestingai sunaikinta. Heruli sutraiškė 493, vandalai ir į 534 ostrogotų į 538.

4 Jis atrodė didesnis už kitus kampus (prieš 20). Visi jo tema karaliai, ir buvo karūnuotas ir sandūrų dėl popiežiaus dekretų pagrindu. Įtakojo visos Europos veikimą ir vėliau visame pasaulyje. Jis karaliavo karalių, kurie buvo sudaryti savo sąskaitų ir jų tautų.

5 skyrėsi nuo visų kitų (prieš 24). Skirtumas yra tai, kad pagal savo prigimtį politinių ir religinių valstybės. Vatikanas yra vienintelė valstybė, kuri yra tiek bažnyčiose.

6 Ar žmogaus akis (prieš 8). Vienas iš popiežiaus lotynų "Episcopus Episcoporium", kuris reiškia kažką panašaus į "vadovui vadovas" arba "prižiūrėtojo prižiūrėtojais pavadinimus. Anksčiau stichijos aiškinti ryšį su išpažinties. Per išpažintį buvo, nes Katalikų Bažnyčia visada pažvelgti į žmonių gyvenime (ir ne tik paprastiems žmonėms, bet ir galingiausių valdovų). Be to, šis vaizdas siūlo su žmonėmis elektros jungtį. Žinome, kad popiežiaus valdžia sukoncentruota vieno žmogaus.

7. Jis niekina Dievą, kalbėti drąsiai (prieš 8, 20, 25). Biblijos apibrėžimas šventvagyste padės mums suprasti, kas yra piktžodžiavimas

Jonas 10,33 - Žydai jam atsakė: ". Mes ne akmuo jums už gerą darbą, bet už piktžodžiavimą: Jūs esate vyras ir sako, kad jūs esate Dievo"

Pažymėti 2.7 - "Kas šis žmogus sako išniekinti Kas gali atleisti nuodėmes, jei ne Dievas?!?"

Mt 23,9 - ir nekelia niekam žemėje "tėvo vardas, nes vienas jūsų Tėvas, kuris yra danguje.

Ką ji sako apie popiežių?

"Popiežius turi tokią didelę orumo ir taip išaukštintas, kad ji yra ne tik vyras ... ... Ar kaip žemėje Dievas, vienintelis valdovas tikintieji Kristumi, Karalių galios pilnatvę lyderis". (Liucijus Ferrari, Bibliotheca eilutės, 1793, Vol VI, Papa II, p. 25-29)

"Mes pritariame šiame vietoj Dievas visagalis žemėje". (Big enciklika laiškus popiežiui Leonui XII, birželio 1894)

"Popiežius yra ne tik Jėzaus Kristaus atstovas, jis yra pats Jėzus Kristus, paslėptas prie kūno apsiaustu." (Katalikų Nacionalinė, liepos 1895)

"Popiežius turi tokią didelę orumo ir taip išaukštintas, kad ji yra ne tik žmogus, bet, kaip Dievas, Dievo atstovas ... Taip pat dieviškas monarchas ir aukščiausiasis imperatorius, karalius, karalių ... Jeigu tai būtų įmanoma, ir angelai gali klysti savo tikėjimą, ar manote, priešingai tikėjimo, jie gali būti vertinami ir ekskomunikavo vardas. "(Ištraukos iš" Ferrari "Bažnyčios žodynas, straipsnis apie popiežių)

Ji teigia, net "King of Heaven"., Kad tokios galios yra aiškiai susijęs su ūkio subjekto vadinama Šėtono, kuris išreiškė norą būti lygus Aukščiausiajam Iz 14,12-15.

8 kariavo prieš šventuosius ir nugalėjo juos (v. 21, 25). Istorija rodo, kad 100-150000000 žmonės pagal religinė - politinė sistema, kankinami ir išsiųsti į mirtį. Protestantai buvo nužudyti, nes jie tikėjo Biblijos žodžius ir norėjo gyventi pagal Jėzaus mokymais.

9 Juo bus siekiama pakeisti kartų ir teisė (prieš 25). Dievo įstatymas buvo iš tikrųjų pasikeitė. Antrasis įsakymas draudžia garbinti stabus, statulas ir paveikslus buvo panaikintos, ir išlaikyti numeris 10, paskutinį kartą padalintas į dvi įsakymų.

Ketvirtasis įsakymas dėl su poilsio diena šeštadienį buvo pakeista dekretu, 321 maldos sekmadienį, kaip saulės dievas.

Mt 5,18 - Iš tiesų sakau jums: kol dangus ir žemė nepraeis ne mažiausias laišką, ne viena dalelė teisės aktus, prieš tai visi išsipildo.

"Aplink 1400 metus pareikalavo Petrus de Ancharano popiežius gali pakeisti dievišką teisę, nes jo galia yra dieviškas, ne žmogaus. Nė viena šalis yra tariamai vietoje, ir Dievas visa galia priimti sprendimus dėl jų avys"

Citata: "Popiežius turi galią pakeisti laiką, siekiant sunaikinti teisę ir nuspręsti dėl visų klausimų, net tie, kurie priklauso Kristui, popiežius turi galią ir yra dažnai naudojama, pakeisti Kristaus įsakymų." ("Ferrari bažnyčia žodyną)

Citata: "Žinoma, Katalikų Bažnyčia pripažįsta, kad keisti (šeštadienį poilsio sekmadienį) buvo jos aktas ... ... ir šis aktas yra jos bažnytinės institucijos religinius reikalus ženklas." (HF Thomas kancleris kardinolas Gibbons)

Citata: ". Sekmadienis yra valdžios ženklas ... ... mūsų bažnyčia yra Biblijoje, ir šis judėjimas palaikyti šeštadienį (sekmadienį) yra įrodymų, kad tai" (Katalikų Record Londonas, Ontarijas, rugsėjo 1923)

10 Šventųjų bus atiduota į jo rankas laiko, laiko ir pusę laiko (prieš 25). Apie tą patį laikotarpį aptartas ryšium su šventa knyga Apreiškimo persekiojimo. Tas pats terminas "laiko, laiko ir pusę laiko" pasirodys Apreiškimo 12,14. Patį laiką ir tą patį įvykį kurie aptariami kituose šios knygos, tačiau laikas yra išreikšta kitais žodžiais. Apreiškimo 12,6, šiuo metu ženklinamas "1260 dienų" Apreiškimo 13,5 sąvoka "keturiasdešimt du mėnesius". Biblijos mėnuo turi 30 dienų, biblinis metų 360 dienų. Tai yra tas pats: 3,5 metu (metai) = 42 mėnesių = 1260 dienas.

Kai pranašystė kalba simboliais, tada vieną pranašišką diena yra viena iš realių. Pavyzdžiui, Ezechielio 4,6 Dievas sako: "... Aš jums sutaupyti vieną dieną kasmet ..."

Naudojant šį principą, todėl "trijų ir pusę laiko" Daniel 7 išverstas kaip 1260 metų.

Popiežiaus Romoje nusprendė Europoje 1260 metų laikotarpiu 538-1798.

Iš šių 1260 metų, kuri prasideda maždaug metus. 538 - nuostata Bažnyčios kaip institucinė galia ir iki metų pabaigos. 1798 iš karto po 1260-aisiais. Kov 10, 1798 Napoleonas pasiuntė savo Generalinė Louis Alexandre Berthier su savo armija į Romą.

11 Jis valdys iki Advento Senovės (prieš 22). Popiežiaus sistemą, bet tapo sunaikinta. Apie 59 metų vėliau buvo neįtikėtinas ruožtu, kai vasario 11 d. 1929 m. Italijos lyderiu Mussolini pasirašė konkordatą su kardinolu Gaspari, kuris atkūrė bažnyčios nuosavybės bažnyčia. Vėl grįžo pontifikatas savo tarptautinių poziciją kaip pasaulio politinės galios. Viskas rodo, kad galia pasaulio bumas, todėl žmonijos istorijos kulminacija.

Martynas Liuteris studijuoja pranašiškas knyga Danieliaus ir Apreiškimo ir Pauliaus laiškuose tesalonikiečiams Antichrist atskleista. Spalatin rašo savo draugui:

"Aš tikrai labiau pasitikintys ir aš negaliu abejoti, kad popiežius yra tikroji antikristo ... taip ... nes viską tiksliai taip, kaip jo gyvenimą, poelgius, žodžius ir įsakymų."

Liuteris buvo ne tik lyderis Reformacijos, kuris atskleidė, kad Antikristas tapatybę. Visa minia reformatų atskleisti tikrąją prigimtį pontifikatas. Jos įtrauktos kaip Thomas Cranmer John Wycliffe John Huss, Jeronimas, John Knox ir daugelis kitų. Tai yra tikroji priežastis, kodėl Romos Katalikų Bažnyčia nuo reformatų ūkyje Dievo žodis taip sunku kovoti ...

Žinoma, Romos - Katalikų Bažnyčia žino išaiškinimo pranašystė. Todėl, pranašystė bando užmaskuoti ir iškraipyti argumentą, kad Antikristas yra Antiocho IV Epifanem. Tai neatitinka visų Prophecy simbolių ir jis jau seniai miręs.

12 Jo vyriausybė atsisakė ją bus sunaikinta (prieš 26).

2,3-12 Tesalonikiečiams - Neleisk niekam apgauti bet kokiu būdu. Iki tos dienos ateina, ten reikia nusigręžė nuo Dievo. Jie turi atrasti nedorėlius ir ištvirkėlis, kuris prieštarauja ir exalteth save virš visų, kad tai, ką jis sako ir ką Dievas garbinamas. Settle net Dievo šventykla ir išduos Dievas! Ar neprisimenate, kaip aš sakiau jums, kai buvau dar su jumis? Jūs žinote, kas neleidžia jam dar - iš tiesų gali įvykti iki to laiko.

Daniel 7,26-27 - Bet tada teismas bus susėsti ir juostos iš jo galia bus amžinai sunaikinti ir sunaikino. Karalystė, jėga ir pagal dangaus karalystė šlovės bus perduotas šventi žmonės Aukščiausiojo. Jo karalystė bus amžinai, ir visi valdovai bus garbinti jį ir paklusti. "


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos ir šiandien pranašai

Nuo žemės ir žvėries atvaizdą žvėries - Apreiškimo 13,11

444_selma_ze_zeme_a_obraz_selmy.jpg Apr 13,11-17 - Tada aš pamačiau kitą žvėrį ateina iš šalies turėjo du ragus, pavyzdžiui, ėrienos, bet kalbėjo kaip slibinas. Ji atlieka visus pirmojo žvėries prieš veidą energijos ir veikia, kad ...
Pridėta: 21.06.2011
Parodymų skaičius: 216640x

Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija

182_socha_bible_daniel.jpg Biblijos Pranšystė - Daniel statula, į pasaulio istorijos apžvalgaViešpats Dievas yra mūsų planetos istoriją tvirtai savo rankose, mūsų šalis turi didelių planų. Visi turėjo patirties dvi pranašiškas Biblijos knygos - Daniel ...
Pridėta: 18.10.2010
Parodymų skaičius: 264634x

Bandymo tiesa pranašas - Kaip mes žinome, tiesa nuo netikrasis pranašas?

293_jak_se_pozna_prorok.jpg BANDYMAS 1 pavĮst 18,21-22 - Jūs sakote: "Kaip mes žinome, kad ji nekalba žodžio šventė?" Na, jei sako ir pranašas, vardu kažkas tai atsitiks, tada VIEŠPATS kalbėjo šį žodį. Viešpaties iš ...
Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 218179x
Rekomenduojama

Personalo Adventismu, EG Balta - Prophecy Daniel 8, 9, skyrius

299_egw-vision-with-bible2.jpg Nuo tos dienos, Adomas ir Ieva paliko vartus, verksmas, iš Edeno sode, Dievas tikisi, kad Viešpats, kuris nesuderinamas su Liuciferio galios ir atkurti žemiškąjį rojų yra prarastas ir patenka į nuodėmės ...
Pridėta: 25.12.2010
Parodymų skaičius: 138018x

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 200998x

Lt.AmazingHope.net - Biblijos Pranšystė - Kas yra Antikristas? - Daniel 7 skyrius