Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija

Biblijos ir šiandien pranašai

182_socha_bible_daniel.jpg

Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija

Pridėta: 18.10.2010
Parodymų skaičius: 273967x
Temos: Biblijos ir šiandien pranašai
PrintTisk

Biblijos Pranšystė - Daniel statula, į pasaulio istorijos apžvalga

Viešpats Dievas yra mūsų planetos istoriją tvirtai savo rankose, mūsų šalis turi didelių planų. Visi turėjo patirties dvi pranašiškas Biblijos knygos - Daniel knyga ir Apreiškimo Jono knygoje. Dievas nori mums žinoti, kas įvyks, ir mes buvome įspėti. Jis nori mums atkreipti dėmesį į Second Coming Jėzaus Kristaus laiku ir žinau, kad nepaisant mūsų šalyje, kad vyriausybės nuverstas Šėtonas Dievas viską kontroliuoti ir Jo žodis yra paskutinis.

Į Daniel knyga 2 skyriuje yra pranašiškas sapnas pasaulio istorijos, tai istorijos santrauka iki pasaulio pabaigos ir Mesijo atėjimo pavaizduota didelė statula. Daug metų jis jau buvo naujas, Babilono karalius, Baltazar, Danielis buvo pranašiškas sapnas vėl, šį kartą, kai Danielis pamatė keturis didelius gyvūnai taip pat pranašišką prasmę Daniel 7 skyriuje. Taip pat įvairių metalo skulptūros, šie keturi gyvūnai atstovauja keturi žemiškos karalystės, kuri seks iš eilės.

Amos 3,7 - Taip! Viešpats nėra nieko, bet dalijasi savo paslaptis savo tarnus pranašus.

Daniel 2,1-3,10 - antroje savo karaliavimo metais iš Nebukadnecaras buvo svajonė, kad nusiminusi jam, kad jis negalėjo miegoti.

Nė vienas išminčius gali pasakyti karaliui, ką jis svajojo ir interpretuoti sapną, ir tikras žmogus Dievo, Danielius, kuriam Dievas atskleidė tą patį sapną su aiškinimu.

Daniel 2,31-45 - Na, karalius, jūs turėjote viziją, ir štai, tu matė didelį vaizdą. Tai buvo didžiulis statula neeilinis išvaizdą. Kabojo priešais jus ir sukėlė baimę. Statula galva buvo iš gryno aukso, krūtinė ir rankos sidabro, pilvas ir šlaunys žalvario, kojos geležies ir kojų dalis geležies ir iš molio. Jūs pamačiau: štai uolų neliečiant žmogaus ranka, pertrauka akmuo statula nukentėjo geležies ir molio kojas ir grūsti juos. Staiga visi, kad geležis, molis, varis, sidabras ir auksas, susmulkinti į gabalus - kaip pelai, kai vasaros kūlimo grūdų. Vėjas yra žinoma, kad po jos kairėje paminklai. Bet akmuo, trenkęs į statulą, tapo dideliu kalnu ir pripildė visą žemę.

Tiek daug svajonių. Dabar Karališkoji Prakilnybė aptars jų aiškinimo. Tu, o karaliau, esi karalių karalius, nes Dievas davė dangaus ir galia, jėga ir šlovė karalystė. Ar jūs turėjote gauti į visa apgyvendintame pasaulyje, visų žmonių, gyvūnų ir paukščių rankas ir padarė tave valdovu juos visus.

Tu tai aukso galva. Nebukadnecaras rodoma Babilono imperija (606-539 m. prieš Kristų) kalba apie imperiją, karaliai buvo jų monarchija lyderių.

Biblija tiksliai rodo pranašiškas istorijos pradžios, ir mes galime atidaryti istorija knyga ir pamatysite, kad imperija po.

Daniel 2,39 - bet po tavęs turi atsirasti kita karalystė, prastesnės jūsų.

Sidabrinė Medo-persų krūties yra imperija (539-331 m. prieš Kristų) simbolis. Iš 539 BC karalius Cyrus Didžiojo vadovaujamos Medo-persų armija, po ilgos apgulties atėmė "Babilonas". Ir Medo-Persijos imperija gali būti patvirtinami dokumentais ne tik istoriškai, bet ir Biblijoje: Daniel 5,28: ". ... Tavo karalystė buvo įsilaužimas ir medų ir persų suteikta"

Iz 45,1 - Taip sako Viešpats į savo pateptąjį, kad Cyrus, kurio dešinė ranka aš paėmė mane įgyti kontrolę tautos ir karaliai prieš jį nuginklavo mane jis atidarė vartus ir duris paliekamas uždarytas.

Tai tik medų, persų karalius Kyras pristatyti izraelitai iš Babilono buvo Prognozuoti 200 metų anksčiau.

Daniel 2,39 - ir po trečią karalystė iš bronzos, kuri dominuoja visame pasaulyje.

Pilvo iš Vario imperija Graikija (331-168 m. prieš Kristų). Graikai - vadovavo didysis karalius Aleksandras Didysis - nutraukti imperija, medų ir persų imperija įkurta Trečiasis pasaulis. Graikų kareiviai turėjo ginklus, daugiausia iš vario ir vario buvo vadinami, nes kareiviai.

Jeruzalėje, kunigai parodė Aleksandro pranašystė, kad Graikija tęs paveržti Persijoje, ir Aleksandras tikėjo, jog tai pranašystė susijusi su juo. Esant 25, jis tapo pasaulio valdovu. Po jo mirties imperija padalinta į 4 dalis, kai jie kalbėti Daniel 7 skyrių, o vėliau pamažu užkariavo Romos užkariautojai.

Daniel 2,40 - Galiausiai, atsižvelgiant Ketvirtoji karalystė stiprus kaip geležis. Geležis yra visi Skalda ir skaldyti, ir kaip geležies pertraukos viską, kad ji bus sužlugdyti karalystė ir sunaikinti viską.

Geležinis kojos Romos imperijos simbolis (168 BC - 476). Romėnai nugalėjo graikus ir tapo pasaulio valdovais. Ši imperija buvo didesnė nei ankstesniais imperijų. Aš, Palestinoje atėjo pagal Romos vyraujančios. Nuo Biblijos požiūriu leidžiama Romos imperija, evangelija gali plisti greitai pagonių pasauliu.

Istorikai rašo apie ilgas, sunkus ir kruvinas valdžia Romoje. Tai buvo šimtmečius trukusios priespaudos kitų tautų, kur valdžia žiauriai diktatorius kraujo tekėjo laisvai. Vis dėlto net ir tokia galinga imperija žlugo. Roma suskilo į dešimt dalių, dešimt pirštų Dievo pranašystė.

1.Saxoni, kuris davė Anglijos atsiradimą. 2.Franks, kuris davė Prancūzijos atsiradimą. 3.Alamani, kuris davė Vokietija 4 atsiradimą. Vizigotai, kuris davė Ispanija atsiradimą. 5.Suevovs kuris buvo priimtas Portugalijoje. 6.Lombardi, kuris davė Italija atsiradimą. 7.Burgundi kuris sukėlė Šveicarijos. 8.Herulovs, kurie dingo. 9.Vandals, kurie dingo. 10. Ostrogotų, kuris dingo.

Iki šiol logiška imperija po kito. Tačiau po Romos imperijos Dievo pranašystė foretells kažkas už istorijos logika! Kad jis jau buvo nepakils daug, kuri būtų vieninga pagal vieną vyriausybės ankstesnių tautų ir teritorijų nepaisant to, kad daugelis bandys.

Daniel 2,41 - O jūs matėte, pėdų ir kojų pirštai iš dalies molio ir dalinai iš geležies reiškia, kad karalystė bus padalyta. Tačiau jis turės patys kažką iš geležies koncentracija, kaip jūs matėte iš paprasto molio mišriai gausybei geležies. Pirštai iš dalies geležiniai ir iš dalies molio reiškia, kad karalystė bus dalinai stipri ir dalinai trapi. Ir kadangi regėjai, geležis buvo sumaišytas su bendrąja molio reiškia, kad žmonija bus mišrus, tačiau nesulimpa, kaip geležis yra ne molio.

Šeši Žymūs valdovai taip pat stengėsi suvienyti Europą:

Didelės Čarlis (Prancūzija, 8 a.). Karolis V (Ispanija, 16 amžiaus.), Liudviko XIV. (Prancūzija, 18 proc.), Napoleonas (Prancūzija, 19 a.). Kaiser Wilhelm (Vokietija, 20 a.). Hitlerio (Vokietija, 20 a.).. Kodėl niekas nebuvo vieninga Europa? Kaip vyras bandė, ką Dievas paskelbė, kad jis niekada neįvyks mažai - ne į ateitį!

Nors geležies, bet ji buvo imperija (Roma) sutrinka, atrodo, kad elementinės geležies kojos, net skulptūros. Roma, todėl tam tikra forma išlieka pristatyti iki žmonijos istorijos pabaigos. Jis pakeitė savo išvaizdą, bet jis vis dar čia. Tai patvirtina daugelis kitų pranašysčių Daniel 7 ir Apreiškimo Jono.

Daniel 2,44 - Atsižvelgiant į šių karalių dienas, dangaus Dievas įsteigs karalystę, kuri niekada žlugimo, karalystė, kuri ne pavogti žmonių. Ši karalystė bus sutraiškyti ir uždarykite visus kitus karalystė užtruks amžinai. Tai vizija jausmą, kurį matėme iš akmenų neliečiant žmogaus rankos lūžis skalda ir geležies, bronzos, molio, sidabro ir aukso. Dievas parodė, didžiojo karaliaus, kas atsitiks ateityje.

Neturite jaudintis dėl visų branduolinių sunaikinimo ar kitus ginklus, kad žmogus sukūrė, bet mes turime nuspręsti, ar jie nori gyventi pagal Dievo karalystė, naujoje šalyje. Mes dabar gyvename - metaforiškai kalbant - į kojų Nebukadnecaras skulptūros. Skulptūra galus, neišplaukia jokių kitų imperijos. Žinomų pasaulio istorijoje yra ne pabaiga. Smulkinimo smūgis akmuo - be žmogaus rankų intervencijos - yra Dievo karalystė, antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus, Dievo teismas.

Teisės 4,11 - Jėzus yra tas, kuris pasmerkė akmens jūs, statytojai, kuris tapo kampe.

Jn 3:16 - Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą.

2. Petras 3,9-10 - Viešpats nedvejodama įvykdyti savo pažadą, kaip kai kurie mano, bet parodys jums jūsų kantrybę. Nenori, kad kuris pražūtų, bet kad visi turėtų ateiti į atgailą. Viešpaties dieną, tačiau ateis kaip vagis.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos ir šiandien pranašai

Personalo Adventismu, EG Balta - Prophecy Daniel 8, 9, skyrius

299_egw-vision-with-bible2.jpg Nuo tos dienos, Adomas ir Ieva paliko vartus, verksmas, iš Edeno sode, Dievas tikisi, kad Viešpats, kuris nesuderinamas su Liuciferio galios ir atkurti žemiškąjį rojų yra prarastas ir patenka į nuodėmės ...
Pridėta: 25.12.2010
Parodymų skaičius: 144617x

Biblijos Pranšystė - Kas yra Antikristas? - Daniel 7 skyrius

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg Antrajame skyriuje Danielio Dievo, išryškino pagrindinius pranašiškas vaizdas. Naudoja metalo ir akmens skaičiai, kurie bent iš sutraiškyti pabaigoje vaizdą.Aukso galva atstovaujama Babilono imperijos, jo krūtinės buvo sidabro nuotrauką Medo-Pers imperiją, kurį ...
Pridėta: 26.12.2010
Parodymų skaičius: 336417x

Biblijos Pranšystė - žvėris auga nuo jūros - Apreiškimo 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Apreiškimo 13 10/01 - Tada aš pamačiau jūros žvėrį atlieka su septynias galvas ir dešimt ragų, ragų buvo dešimt kronų ant jo galvų šventvagiška pavadinimą. Žvėrys mačiau, buvo panašus leopardas, tačiau ...
Pridėta: 22.02.2011
Parodymų skaičius: 334382x

Nelaimė eina, kai Dievas bus pakratoma žemės!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Biblija aiškiai įspėja, kad viena iš paskutinių ženklai prieš Jėzaus Kristaus atėjimas, kad Dievas yra drebulys mūsų šalyje. Šiuo metu daugelis į antrąjį atėjimą jau užpildyta, arba užpildo. Nusikalstamumo ir maišto ...
Atnaujinta: 18.02.2013
Pridėta: 02.04.2011
Parodymų skaičius: 279861x

Dvasia Pranšystė - Ellen Gould Baltoji

161_ellen_gould_white.jpg Dovana pranašystė pasireiškia Ellen G. Baltoji, kuris buvo viena iš Septintosios dienos adventistų bažnyčia steigėjų paslaugos. Taryba gavo įkvėptas Dievo žmonės pastaruoju metu. Tuo, kad XIX a. pradžioje pasaulyje pradėjo duoti ...
Pridėta: 05.10.2010
Parodymų skaičius: 261470x

Lt.AmazingHope.net - Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija