Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Biblijos požymiai Kristaus atėjimo ir pasaulio pabaigą - 1 dalis

Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

260_znameni_doby_prichod_krista_part_1.jpg

Biblijos požymiai Kristaus atėjimo ir pasaulio pabaigą - 1 dalis

Pridėta: 11.11.2010
Parodymų skaičius: 407791x
Temos: Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus
PrintTisk

Biblijos požymiai Kristaus atėjimo ir pasaulio pabaigą - 1 dalis

Daugelis mūsų šiandien mano, kad pasaulyje yra kažkas vyksta, kažkas yra kitoks, nei anksčiau. Tai daugiau smurto, nelaimių, daugiau baimės ir grėsmės. Daug šeimų griūva, vaikai klausosi tėvai ir nepagarba vyresniesiems. Į baisi liga ir badas U priešingai Ucztowanie ir lengvabūdiškai gyventi atokiau maisto ir pinigų. Žmonės yra savanaudžiai tiesiog eikite mano savarankiškai, nepriklausomai nuo kitų. Gamta yra dabar, dykuma, kad net mokslininkai prognozuoja, kad nė viena šalis negali ilgai kentėti. Keičiasi klimatas, nyksta vis daugiau ir daugiau rūšių gyvūnams, augalams ir saulė pradeda deginti daugiau ir daugiau, ir potvynių įvairiose vietose vis dažniau. Biblija yra visiems, bet prognozuoja. Biblijos ženklų, kad Jėzus Kristus yra aiškiai posėdžio tiesiai prieš mūsų akis.

2. Timotiejui 3, 1-5 - Būkite tikri, kad paskutinėmis dienomis sunkiais laikais atsiranda. Žmonės myli tik save ir savo pinigus, yra pagyrūnai, arogantiškas, užgaulų, neklusnūs tėvams, nedėkingas, nedoras, negailestingas, nepermaldaujamas, slanderers, nesurištas, nežabota, gera, išdavikai, neapgalvotas, arogantiškas, mėgėjams malonumas, o ne priešas mėgėjams nuo Dievo. Viešai jie įkūnija pagarbos, bet jo valdžia bus atimta. Iš tokio nusisukti.

Jėzus Kristus, mokiniai priėjo prie tiesioginių klausimą, kas bus jo antrojo atėjimo ženklą ir pasaulio pabaiga. Trys evangelistai, o vėliau traukiama, ką Jėzus pasakė. Šie požymiai rasti registruojami pagal Matą 24 skyrių, Markas 13 ir Lk 21 skyrius skyriuose ir knygos Apreiškimo ir Daniel ir John kiti. Iš tų skyrių, Kristus kalba pačiu metu taip pat iš Jeruzalės sunaikinimo 70-Būtina atskirti tekstą, kuriame kalbama apie Jeruzalės nuo to, ką jis kalba apie pasaulio pabaigą.

13,32-33 ženklas - dieną ir valandą niekas nežino - net angelai danguje, nei Sūnus, tik Tėvas ". Būkite atsargūs, būti budrus. Mes nežinome, kada, kad ateis laikas.

Mes nežinome, kada Kristaus šlovės ir grįžimo datos, tai reiškia, kad tuo atveju, jei mes don't care? Bet kokiu atveju! Data ir laikas (pagal objektyvius duomenis) Jo dar niekas negali prognozuoti. Tačiau, "laikas" Jo dar (po tam tikro laikotarpio prasme) būtų galima aiškiai identifikuoti daug prophetize "sign." Vienas iš daugelio priežasčių, dėl krikščionių tikėjimo ir užpildo prognozuojama ženklas Kristaus atėjimo. Lygiai taip, kaip fariziejai pripažinti ženklus savo laiku, Jėzus tikisi, kad mes žinome, kad Jo neišvengiamai grįžti požymiai.

Ženklai Second Coming galima suskirstyti į dvi grupes -. Pobūdis ir požymiai bendruomenė nuoroda

1 SKIRSNIS PRISIJUNGTI GAMTA - pranašystės pradėjo užpildyti dienų iškart po didelio suspaudimo

PAGRINDINĖS įvyksta pamėgino - Matas 24,21 - Tuo metu ten yra didelis vargas, kurios iki tol buvo pasaulio pradžioje, o kas niekada nebus. Jei šios dienos buvo sutrumpintas, ir nebūtų išgelbėti nė vieno. Tačiau dėl išrinkti šių dienų bus sutrumpintas.

Mt 24,15,21 - "Kai pamatysite šventa vieta valstybės, šokiruojantis pasipiktinimą", kuris kalbėjo apie pranašo Danieliaus (tegul skaitytojas suprasti) - (mes mokytis kitų pranašysčių) Tuo metu, ten yra didelis vargas, pavyzdžiui, nuo pasaulio pradžios laikas ir ką niekada nebus.

Religinės žmonės pradėjo būti persekiojami, bet vargų ir pasiekė viduramžiuose, kai pagonių bažnyčia ir jos Inkvizicija persekiojo tikinčiuosius nuo 538 - iki 1798, visą 1260 metų. Per šių metų pabaigos, po ano suspaudimo, parodė keletą prognozuojama ženklas.

Didžioji žemės drebėjimas - Apreiškimo 6,12 - kai jis atplėšė šeštąjį antspaudą, aš pamačiau, kaip ten buvo didelis žemės drebėjimas. Kaip saulė pasidarė juoda ašutų krepšys pilnas mėnulis buvo, pavyzdžiui, kraujo ir dangaus žvaigždės ėmė į žemę kaip figmedžio, kai sukrėtė stiprus vėjas lašus per vėlai figų.

1 lapkritis 1755 buvo masinis žemės drebėjimo, susijusios su cunamio, kuris sukrėtė daug Europos, Afrikos ir Amerikos. Jis yra žinomas kaip Lisabonos žemės drebėjimas, bet aftershocks taip pat buvo pastebėta, pavyzdžiui, Grenlandijos ir Vest Indijos, Norvegijos, Švedijos, Didžiosios Britanijos ir Airijos. Jis nukentėjo ne mažiau kaip 4 milijonų kvadratinių kilometrų plotą.

Žemės drebėjimas Lisabonoje didžiulės materialinių nuostolių ir aukų, bet taip pat turėjo didelės įtakos žmonių protuose. Jis atėjo į "Švietimo ir priežastis, kai žmonės priešinasi Dievui ir todėl buvo laikomas Dievo rūstybės apraiškos ir pranašiškas ženklas pabaigos pradžią. Dvasinis matmuo šio renginio liko žmonių giliau nei fizinės žalos takas. Žmonės grįžta į Bibliją ir mokytis pranašystė.

Lisabonoje, buvo žemės gelmių išgirsti bilda kaip perkūnas. Tada sunaikinta didelė dalis smurtinių neramumų. Per šešias minutes, žuvo 60 tūkstančių žmonių. Jūra pirmą sumažėjo, nulupama plačios juostos smėlio kranto, o, tačiau vandens bangą nusirito atgal. Potvynio banga pasirodė 15 ar daugiau metrų virš įprasto vandens lygis. Dėl išskirtinio įvykio, kuri Lisabonoje šios nelaimės įvyko, gali būti, kad trūksta naujų krantinių, pastatyta puiki kaina marmuro. Apie šį barjerą yra didelė žmonių minia bėgo į tikėjimą, kad yra saugūs nuo griūties pastatai. Krantinės, tačiau staiga nukrito į jūrą ir visi žmonės, kurie buvo ant jo, mirė ant paviršiaus ne kilti lavoną. "(Sir Charles Lyell, principai Geologija, p. 495)

"Kaip nuo žemės drebėjimo rezultatas lėmė chaosas visų bažnyčių ir vienuolynų, dauguma stambių valstybinių institucijų pastatai ir daugiau kaip namų ketvirtį. Apie dvi valandas po žemės drebėjimo kilo įvairių miesto dalių stiprus gaisras, kuris mažiau nei per tris dienas , miestas visiškai nuniokotos. drebėjimas įvyko šventė, kai bažnyčių ir vienuolynų buvo pilnas žmonių, keletas išgelbėtas. "(enciklopedija Americana, slaptažodį, Lisabona)

Ir tikrai ne diskutuoti čia žemės drebėjimų skaičius pastaraisiais metais dramatiškai auga visame pasaulyje. Jau ji dažnai net negali suvokti. Tai stebina, ką statistika rodo.

Sun "bus patamsėjęs - Matas 24, 29 -" Iškart po šių dienų saulė yra zaćmi bėdų.

Apie 19 Geg 1780 buvo ypatingi saulės užtemimas, žinomas kaip "Big tamsiai dieną Šiaurės Amerikoje." "Tamsiai diena 19 Geg 1780 yra tikrai labiausiai paslaptingas reiškinys tokio pobūdžio, jei nėra unikali. Ji buvo visiškai nenuspėjamas ir paslaptingas užtemimas visam matomam danguje Naujojoje Anglijoje." (RM Devens, Mūsų amžiuje, p. 89)

Samuelis Williams Harvardo pranešimų, kad tamsoje "progresavo nuo 10:00-11:00 ryte į pietvakarius debesys ir tęsėsi iki kitos dienos vakaro viduryje." Žmonės atėjo į baimė, nerimas, baimė šventa. Moteris atsistojo tarpduryje ir stebėdamas patamsėjęs kraštovaizdį. Vyrai grįžta dirbti laukuose, nebenaudojama įrankiai dailidės, kalviai priekalo kairėje, prekybininkų stalai. Nutraukti mokymą mokyklose ir išsigandę vaikai bėgo namo. pakeleivis kreipiantis į artimiausią gyvenvietės. Visi klausia, kas atsitiks. Atrodė, lyg apskrityje buvo pervertintos arba jei uraganas artėjo pasaulio pabaiga. "

MĖNESIO nustoja veikti - Pažymėti 13,24 - "Iš po ano suspaudimo dienų saulė yra zaćmi ir Mėnulis negali šviesos ...

Po didžiojo tamsiai diena buvo liudininku daugelio pilnas mėnulis, bet buvo tamsu iki vidurnakčio, po to išvyko kraujo raudonumo mėnulis.

Apreiškimo 6,12 - kai jis atplėšė šeštąjį antspaudą, aš pamačiau, kaip ten buvo didelis žemės drebėjimas. Kaip saulė pasidarė juoda ašutų krepšys pilnas mėnulis buvo kaip kraujas.

"Net nakties tamsa, tačiau buvo fenomenalus ir bauginantis, kaip per dieną tamsoje. Nors tai buvo beveik pilnas mėnulis, jis be jokių dirbtinių šviesos aptikti objektus. Atrodė, kad nei dirbtinio apšvietimo iš kaimyninių namų ar atokiose vietovėse gali negali prasiskverbti, tamsa, kaip jei ji buvo Egipto tamsos. "(Iz Thomas Masačusetsas spy Žurnalas, Vol. 10, Nr 472 d. 25 Geg 1780)

Liudytojas sakė: "Tai įvyko man, kad tamsoje negali būti geriau, net jei visi šviesos įstaigų erdvėje, suvynioti į nepereinamas šydą arba nustojo egzistuoti ... ... lapas baltame popieriuje keli cm atstumu nuo akis buvo kaip nematomas kaip blackest aksominė. (List. dr. Tenneye Samuelis iš Exeter, Naujasis Hampšyras, gruodžio 1785, paskelbtas Masačiusetso Historical Society Rinkiniai, 1792, Vol. I priedo 1, p. 97)

Žvaigždės kris iš dangaus, - Matas 24,29 - ". Iškart po šių dienų saulė yra zaćmi ir Mėnulis negali šviesos, žvaigždės kris iš dangaus vargas

Apie Lap 13, 1833 buvo pastebimas meteoritas kritimo į tiek pat, kiek niekada anksčiau. Ji buvo apskaičiuota, kad stebėtojas galėtų matyti iš 60.000 meteoritas per valandą vidutiniškai. Šis reiškinys buvo matomas iš Kanados į Meksiką, iš Ramiojo vandenyno Atlanto.

Liudytojas aprašytas įvykis taip: "Vargu ar būtų rasta danguje, kad visada buvo užtvindytas su klasifikuojamų žvaigždės vietoje. Kartais nukrito į grupes - iškėlė figmedžio idėja skrenda jos anksti figas, nors ir su stipraus vėjo virpesius jis. "(American Journal of Mokslas ir menas, 1834, p. 385) Daugelis manė, kad ateinančiais pasaulio pabaiga ...

Apreiškimo 6,13 - ir dangaus žvaigždės ėmė į žemę kaip figmedžio, kai sukrėtė stiprus vėjas lašus per vėlai figų.

Jūros Roll kriokimas - Luko 21,25 - ". Saulės, mėnulio ir žvaigždžių iš specialaus reiškinių žemėje, bus nerimas tarp tautų, bejėgis prieš siautė jūros bangų mūšos.

Ir tai pranašystė išsipildė, ir daugiau pasitenkinimo. Cunamis beveik visi žino šiandien. 24 rugpjūtis 1883 buvo masinis išsiveržimas Krakatau. Pelenų ir vulkaninių dulkių debesis pakilo iki 27 km aukščio. Išsiveržimas sukėlė cunamio iki trisdešimties pėdų keturi aukšto, antrinės bangos buvo registruojami tik Lamanšo sąsiaurį. Sprogimo garsas buvo girdimas iki kelių tūkstančių kilometrų - tokios kaip Mauricijuje ir šiaurės vakarų pakrantės australija. Kaip sprogimo ir cunamio rezultatas žuvo daugiau nei 36 000 žmonių, 165 miestuose ir kaimuose, buvo visiškai sunaikinti, o kitas 132 rimtai pažeista.

26 gruodis 2004. Labai stiprus žemės drebėjimas, kad atsirado Indijos vandenyne sukeltos cunamio, kuris siekė net iki trisdešimties metrų aukščio. Ši didelė banga nukentėjo kurorto ir turizmo srityse, šiuo metu daugelyje valstybių. Numatomas numeriai aukų skirtis atsižvelgiant į tai CTK, renginio kaina 228.000 gyvybių ir dar daugiau milijonų žmonių mesti į skurdą.

Pasak Nacionalinės vandenyno ir atmosferos administracija mokslininkai pastebėjo, nuo 1900 m., nuo 1096 cunamio viso.

Įgaliojimai Dangaus bus wstrząśnięte - Luko 21,26 - Žmonės miršta iš baimės, tikintis, kas turi ateiti į pasaulį, nes dangaus jėgos bus sudrebintos. Apreiškimo 6,14 dangus dingo tarsi uždara knyga, ir kiekvienas kalnas ir sala judėdavo iš savo vietos.

Ši pranašystė dar susitikti. Laiko, kad pamatytumėte pabaigoje ateina palaipsniui ilgą laiką, tai kodėl manote, kad Jėzus Kristus ateis greitai? Yra daug kitų pranašysčių socialinėje srityje, kuri yra patenkinti šiuo metu. Mūsų paskutinis 20 a. buvo gana skiriasi nuo ankstesnių ir aptarti šių nuorodų 2 dalyje. Yra daugiau pranašysčių kalbant apie šalies būklę prieš Jėzaus Kristaus atėjimą.

Sun Burning - Apreiškimo Jono 16,8 - ketvirta išliejo savo puodelį į saulę ir buvo skirtas deginti žmones ugnimi. Žmonės buvo deginimas didelė šilumos ir piktžodžiavo Dievo vardas, kuris turi galią šių nelaimių, jie nėra gailėtis duoti jam šlovę.

Kad saulė pradeda deginti daugiau apie nebegali kalbėti. Saulės spinduliai tampa ryškesnis ir pasaulinio atšilimo sąvoka jau žino beveik kiekvienas. Beveik negali stovėti be apsauginius akinius ir kremai ir mokslo prognozes Skm nėra rožinis, kaip prognozuoti labai padidėjo saulės aktyvumo.

2013 m. grėsmė NASA Žemės stiprus saulės aktyvumas, kuris gamina super saulės audros gali paralyžiuoti tiek ryšio ir navigacijos palydovų, bet ir elektros energijos, transporto ir bankų sistemoms, ir asmens elektronika, tokių kaip kompiuteriai ar mobilieji telefonai paskirstymas.

Susiję aplinka - Iz 24, 5 - Žemės atrofiją, blukimo, visame pasaulyje nyksta išeikvota, išeikvoti ir tautos kremu. Žemė yra suteršė jo gyventojų, kaip jis kirto įstatymus, ir ignoravo amžiną sandorą nuostatos.

Tas faktas, kad mūsų šalyje džiūstančių yra itin didelis. Ji pavargo nuo mūsų žmones nuo grobuoniško elgesio link jos. Kiekvienas šalies regionas turi įtakos ir jei Jėzus Kristus atėjo ne ilgas, šalyje nebūtų stendas. Nesvarbu, ar jūros, atmosferos, ekosistemos, arba žemės, visa tai yra ypač todėl, per pastarąjį šimtmetį, sutrikęs ir kančių.

Žemės drebėjimai daugelyje vietų - Matas 24, 7 -. Išeiti į įvairias vietas, badmečių ir žemės drebėjimų

Manau, kad dabar visiems aišku, kad žemės drebėjimų ir stichinių nelaimių skaičius yra neproporcingai didesnis nei bet kada. Visada buvo nelaimių, bet niekada tokiais kiekiais tokiu mastu.

JAV geologijos Suvrvey sakė, kad nuo 1990 m. iš viso žemės drebėjimų užregistruoti mokslininkų visame pasaulyje nuolat didėja. Ir nors matavimo duomenys yra vis dar ta pati šiais metais. 2004 m. buvo 31 201 žemės drebėjimų visuma, kuri yra beveik dvigubai daugiau nei 1990 metais. Kaip žinoma, 2004 m. žemės drebėjimas sukėlė 284.012 mirčių.

Mt 24,33-34 - tik pamatyti visa tai, žinau, kad jis jau arti, kad jau duris! Iš tiesų sakau jums: ši karta nepraeis, prieš visa tai vyksta.

Mt 24,44 - Todėl būkite pasiruošę, nes Žmogaus Sūnus ateis netikėtai metu. Blogio tarnas turėtų pasakyti savo širdyje: 'Mano šeimininkas seniai praėjo, "ir jis būtų mušti jo tarnai kartu ir valgyti ir gerti su girtuokliai. Jo kapitonas, bet ateis diena, kai jis nelaukia valandą ir jūs nežinote, atrasti ir pripažinti jį iš veidmainiai. Čia bus verksmas ir dantų griežimas. "

Kas mes esame tarnautojų tiems iš jūsų laukia, ar tie, kurie yra nutirpęs ir nesuvokia Kristaus žodį?


Kur toliau? - Susijusios su šia tema

Biblijos požymiai Kristaus atėjimo ir pasaulio pabaigą - 2 dalis

261_znameni_doby_prichod_krista_part_2.jpg Biblijos požymiai Kristaus atėjimo ir pasaulio pabaigos - 2 dalis20 amžiaus pasaulio visiškai unikali istorija. Kada jis prasidėjo, niekas dar nebuvo ant plokštumos, niekas ten automobiliu palei autostradą, niekas klausytis radijo ...
Pridėta: 11.11.2010
Parodymų skaičius: 208106x
Rekomenduojama

Susiję straipsniai iš kategorijos - Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 200807x

Žaidimai - paskutinis įvykis, pasaulio pabaiga pagal Biblijos pranašystės

80_the_final_events_of_bible_prophecy.jpg Doug Batchelor - Galutinė Renginiai Biblijos PranšystėPažvelkite į šį dokumentą, kuris yra Doug Batchelor pristato renginius, kurie prieš pasaulio pabaigą. Šie renginiai yra pagal Biblijos pranašystės. ...
Pridėta: 03.09.2010
Parodymų skaičius: 289878x
Rekomenduojama

Numeris Žvėris 666, žvėries ženklą ir Dievo antspaudu

447_666.jpg Pirmesniuose straipsniuose, studijavo, kurie, pagal 7 Daniel ir Apreiškimo 13 skyrius žvėris skyrius kartais netinka. Pagal įrodymų, kad mums davė pati Biblija, yra žvėris kylantis iš jūros ir maža kampe religinių ...
Pridėta: 17.07.2011
Parodymų skaičius: 406253x

Svarbų susitikimą mūsų priešas

495_zabava.jpg Kas Šėtonas planuoja? Kaip mes, krikščionys, nori gauti? Pagalvokite apie šias linijas, Jim Hohnberger parašė savo knygoje "Escape Dievui. Šis aiškinimas nėra toli nuo tiesos, ir kiekvienas iš mūsų bus tikrai ...
Pridėta: 12.10.2011
Parodymų skaičius: 142034x

Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija

182_socha_bible_daniel.jpg Biblijos Pranšystė - Daniel statula, į pasaulio istorijos apžvalgaViešpats Dievas yra mūsų planetos istoriją tvirtai savo rankose, mūsų šalis turi didelių planų. Visi turėjo patirties dvi pranašiškas Biblijos knygos - Daniel ...
Pridėta: 18.10.2010
Parodymų skaičius: 264407x

Lt.AmazingHope.net - Biblijos požymiai Kristaus atėjimo ir pasaulio pabaigą - 1 dalis