Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Biblija, Dievo žodis - kodėl mes galime pasitikėti ja?

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

285_bible.jpg

Biblija, Dievo žodis - kodėl mes galime pasitikėti ja?

Pridėta: 07.12.2010
Parodymų skaičius: 180609x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Biblija yra knyga, kuri buvo sukurta už 16 Ilgus šimtmečius, ir ji dalyvavo raštu per 40 rašytojų visiškai skirtingo amžiaus, profesijų, švietimo, aplinkos, socialinės atskirties ir pasaulėžiūra. Ir dar, kaip krikščionys mes išpažįstame, kad Biblija yra Jo vienodas ir unikalus nuoseklumą knyga. Nors buvo skirtumų dėl kai kurių knygų, Biblija buvo imtasi greičiau, nes mes turime šiandien. Ką visų šių knygų turi bendro? Ir kodėl šie dokumentai buvo renkama, kai šimtmečiais sukurta daug religinės literatūros "? Kodėl jie atmetė apokrifinė knygų, nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, verta?

Kas yra Biblijos vienybė?

Sudaro tai, kad Šventoji Dvasia įkvėpė rašytojus ir rašytojus iš Biblijos nuspręsti, veikti ir kalbėti pagal skirtingus įstatymus, nei žmonės, paprastai diską. Jų gyvenimas yra pridedamas prie to, kas yra juose, bet virš jų. Negalima ieškoti savo laimės, neatlieka savo planus, tačiau primygtinai reikalauja, šiame pasaulyje tiesa, ne iš šio pasaulio. Biblija rodo viską Dievui.

Nr viduryje vyras, bet Dievas, Viešpats, dangaus ir žemės. Jis yra. Pripilama iki šio pasaulio ir išlaiko jį žmogaus forma ir išvaizda po jo. Nors jo viena nuodėmė toli, vėl ji vienija, palaiko ir papeikimą. Linkiu mums ramybę, o ne liūdesį. Kai laiko pilnatvei, išėjo iš šio pasaulio į meilę Viešpačiui Jėzui, į laisvą žmogų ir jam pasiūlė amžinąjį gyvenimą. Todėl, kai skaitai Biblija, yra susirūpinęs ir Stebisi, nes jis atranda naują pasaulį, atranda Dievą ir klausytis, ką Dievas buvo pasakęs.

Dievas kartais kalbėjo žmonėms tiesiogiai. Kartais, per angelus, pranašus turėjo kada nors matė - ypatingas valstybinio kūno ir proto, kuris suvokiamas Dievo žinią. Pranašai dažnai nesuprato pranešimo svarbą ar kad Dievas pasakė jiems. Kartais jis yra parašytas jo paties žodžiais tariant į vaizdą, kuris jiems buvo parodytas.

Kalbant apie įkvėpimo, ir Šventosios Dvasios įkvėpimo.

Dievas liepė savo žmonėms žinią, kad perduodama savo amžininkams ir įrašyti juos ateities kartoms. Krikščionys tiki, kad Biblija iš tiesų yra Dievo žodis, Dievo knyga, bet parašyta žmonių Dievo įkvėptas. Dievas davė jiems laisvę pasirinkti žodžius ir idėjas. Argi tai ne nuostabu, kad Didžiosios Dievas yra ne bando išreikšti žodžiais ir nuotraukomis, kurias mes suprantame, bet leidžia visoms žmogaus žodžių apibūdinti?

Išskyrus keletą vietų, kur tiesiogiai kalbama apie Dievą, Biblijos rašytojai Dievas turėjo išreikšti viską savais žodžiais. Dievo įkvėpti žodžiams ir sakiniams, tačiau jų autorius.

Atvirai Jono 1,10-11,19 - Iš Viešpaties dieną, buvau Dvasia ir už savęs išgirdau man garsiai kaip trimitas, sakydamas: "Ką matai, surašyk į knygą ir išsiųsti septynių bažnyčių .. . Rašyk, todėl tai, ką matote, kas vyksta ir kas atsitiks, tada.

Luko 1:1-4 - aš bandžiau rašyti daug istorijų apie tai, kas atsitiko tarp mūsų, nes jis yra perduodamas į mus tie, kurie nuo pat pradžių buvo liudininkai ir ministrai Word. Ir aš nusprendžiau kad galėtumėte rašyti apie, Teofilo kilnus, nes visa tai dar kartą atidžiai išnagrinėti, žinote, kaip patikima mokymo, kad gavote.

2. Petras 1,20-21 - Pirma, žinome, kad jokia Rašto pranašystė negali pasinaudoti nuo jo paties pranašo nuomone. Pranašystė niekada atėjo, nes žmogaus valia, bet Dievo žmonės kalbėjo, kaip jie buvo išvaryti iš Šventosios Dvasios. 1,1-2 žydai - daug ir įvairiais būdais praeityje Dievas kalbėjo vieną kartą per pranašus protėviai, bet šiomis paskutinėmis dienomis kalbėjo mums per Sūnų, kurį paskyrė įpėdinis visų dalykų, per kuriuos jis sukūrė pasaulį.

Archeologas Karteris, kuris norėjo atrasti karaliaus Tutanchamonas kapas, jis pirmą kartą turėjo pašalinti purvo krūva, kad jis užversti darbuotojus iš kitų ekspedicijų. Panašiai yra ir su tikėjimu į Dievą ir Bibliją. Žmonės Biblijoje, jie pakėlė prietarų, nepasitikėjimo ir pajuokos krūva. Prieš pradedant studijuoti Bibliją, mes turime atsikratyti prietarų. Tada mes galime rasti moralinių vertybių ir Dievo meilės laišką.

Kovos su Biblija prietarus Vienas iš jų yra labai vienas, kad ji kreipėsi į žmones, ir dar Biblijos ir krikščionių teigti, kad Dievo žodis.

Biblijos rašytojai buvo įkvėptas Šventosios Dvasios, ir dažnai rašė apie tokius dalykus, kurie tuo metu negalėjo žinoti, nes kol neįrodoma mokslinius atradimus 20 a. tiesą.

2. Timotiejui 3,16 - Visas Raštas yra Dievo įkvėptas ir yra labiausiai naudinga. Jis moko mus, nuteistieji, taiso ir traukiniai tiesai.

Kitas šališkumo, kad Biblija nėra stendas kritiškai ištirti priežastį.

Jie teigia, kad Biblija yra tik ribotas ir neišsilavinę žmonės, kurie negali atlaikyti atidžiai išnagrinėtas. Matyt, reikia tik ribotą tikėjimą priežasties be kritikos. Tai tiesa! Dievas kviečia mus įvertinti pateiktus įrodymus Biblijoje.

Teisės 17,11 - Mes imituoti iš Berea, kurie girdėjo Pauliaus pamokslai ir tada gyventojai, pavyzdžiui, "išnagrinėjusi kiekvieną dieną raštu, ar tai būdas Paulius pamokslavo"

John 5:39 - Paieška Raštus, nes manote, kad jie turi amžinąjį gyvenimą, ir ji rodo man.

Yra daug garsių žmonių, kurie studijavo Bibliją ir tyrimas nustatė Dievas.

Pavyzdžiui, Lew Wallace, garsus generolas ir literatūros genijus, buvo žinomas ateistas. Per dvejus metus, kad svarbiausių bibliotekų Europoje ir Amerikoje, studijavo ir rinko informaciją dėl knygų, kad būtų visam laikui sunaikinti krikščionybę. Rašydami Antrajame skyriuje, jis staiga nustatė, atsiklaupęs ant kelių šaukdami Jėzui: "Mano Viešpats ir mano Dievas!" Nebegali atsisakyti pripažinti, kad Jėzus Kristus yra Dievo Sūnus, jis rado rimtų ir nepaneigiamas įrodymas.

Friedrich Wilhelm Herschel (1738-1822) - astronomas, atradėjas Urano. "Kuo daugiau ji plečiasi mokslo srityje, tuo labiau ji atrodo nenuginčijamas įrodymas amžinas ir visagalis Dievas sukūrė išmintis."

Alessandro Volta (1745-1827) - elektros fizikas ir išradėjas. "Tikėjimo tiesos, aš buvo atlikta išsami studija. Priėjau prie įrodymų, kad religijos yra patikimos ir mokslininkas. Dievui suteikti, kad mano tikėjimas, kad šis atnešė daug vaisių!"

Seras John Ambrose Flemingas (1849-1945) - fizikas ir radijo, vienas iš šiuolaikinės radijo protėviai. "Daugelis šiuolaikinių atradimų visiškai sunaikino senus materializmas. Visatos dabar atrodo, kad mūsų akys, padarė didysis planas. Tačiau plane numatyta projektuotojų." "Meno Descent galima rasti tik kūrybinių galių asmeninį Dievą." "Kūno prisikėlimo Kristus yra vienas iš geriausių pateikia įrodymų, į įvykius žmonijos istorijoje .."

Kitas šališkumo, kad mokslas paneigė Biblijos žinutę.

20. Moksliniai tyrimai a. įrodo daugelio Biblijos pareiškimų tikrumą. Tarp daugelio pavyzdžių pacituoti vieną iš medicinos srities.

Jis buvo ne tik vėlai a., gydytojai aptiko bakterijas ir virusus, kaip patogenų ir suprasti ligos perdavimo būdai.

Veiksmingiausių būdų apsaugoti nuo infekcijos ir higienos ir karantino taisykles, tačiau žinojau anksčiau kaip 15 amžiuje prieš Kristų, Mozė, nors didelė aplinkinių tautų, pavyzdžiui, Egiptas nežinojo. Dievas liepė jam atskirą ligonių, gyventi iki stovyklos. Gydymas žmonės turėtų turėti daugiau nei jo burnos kaukė. Kai tu lieti sergančių ar nugaišusių asmuo raupsai turėtų viena plauti tekančiu vandeniu ir išskalbti savo pavyzdžiu.

Nuo Mozė turėjo tokių žinių ir patirties? Jis buvo Dievo, kuris jam pasakė šią informaciją, nes jis norėjo, žmonės gali būti sveikas ir laimingas.

Kitas šališkumo, kad biblinės pranašystės yra per daug neapibrėžta.

Tai tiesa! Biblija turi daug pranašysčių, kurios yra puikiai užpildyta ir atitinka. Kai kurie iš jų nustatyti tikslią metų įvykius, tikslus pavadinimai miestų ir valdovų šimtmečius į priekį. Mesijo atėjimas, gyvenimą, mirtį ir prisikėlimą nustatė daugiau kaip 300 tikslių pranašysčių, kad užpildyti informacijos. Biblijos pranašystės yra visi užimti, nes Boha.Tím pranašauk skirtis nuo klaidingų pranašystės, kurios kai baigtas ir kai ne.

Kitaip straipsniai pranašų kategorijos ir Biblija šiandien aptarti juos paeiliui.

Kitas šališkumo yra teiginys, kad Biblija buvo pakeista šimtmečiais ir yra nebeprieinamas pagal originalą.

Bet tai prieštarauja nuostabų archeologiniai radiniai, aptiktos urvas į Negyvosios jūros pažymėkite Izaijo Kumran. Například kuris datuojamas 150 m. pr Samuel, psalmės, Evangelijoje pagal Joną, ir kt. Ekspertai sutaria, kad tekstas nebuvo pakeistas bet kokia medžiaga punktas tikėjimo ar moralinį įsipareigojimą.

Joks kitas senovės literatūra nėra palaikomas daugelio patikimų tekstai ir vertimai Biblijoje.

Mes turime daug įrodymų, kodėl mes galime pasitikėti Biblija. Leiskite mums valgyti ir surasti Dievą.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

191_jezis.jpg Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš ...
Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 222486x

Pirmieji žingsniai į religines vyras

467_prvni_kroky_vericiho_cloveka.jpg Nebijokite pripažinti savo tikėjimą į Kristų.Rom 10, 9-11 - Jei išpažinsi savo burna išpažinsi Viešpatį Jėzų ir širdimi tikėsi, kad Dievas Jį prikėlė iš numirusių, būsi išgelbėtas. Tikėjimas širdimi veda į ...
Pridėta: 20.08.2010
Parodymų skaičius: 110405x

Atgailauti - tai dabar pats svarbiausias dalykas!

484_pokani.jpg Mt 4,17 - Nuo to laiko Jėzus pradėjo pamokslauti,! "Atsiverskite Dangaus karalystė yra šalia!"Kai Jėzus Kristus ir Jonas Krikštytojas skelbė netoliese dangaus karalystę, pirmą kartą pradėti vadinti ir paragino žmones atgailauti. ...
Pridėta: 25.09.2011
Parodymų skaičius: 178047x

7. Keisti Heart - Tikėjimas ir teisė - Kelias į Kristaus

273_cesta_ke_kristu.jpg "Kas yra Kristuje, yra naujas kūrinys. Kas yra Kas buvo sena praėjo, atsirado nauja" (2. Kor 5:17).Vienas negali pasakyti tikslų laiką ir tikslią vietą, arba nepavyksta nustatyti aplinkybes, kurios leido savo ...
Pridėta: 22.11.2010
Parodymų skaičius: 117119x

Jėzaus Kristaus, Jo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo

275_jezis_kristus_2.jpg Vienintelis būdas apmokančiajai žmogaus nuodėmės jei Dievas per Jėzų Kristų. Jo gyvenimas tobulas paklusnumas Dievo valiai, jo kančias, mirtį ir prisikėlimą. Tie, kurie tikėjimu priima šį permaldavimą gali turėti amžinąjį gyvenimą, ...
Pridėta: 25.11.2010
Parodymų skaičius: 210730x

Lt.AmazingHope.net - Biblija, Dievo žodis - kodėl mes galime pasitikėti ja?