Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Begalinės Visatos

Evoliucija ar kūrimas?

455_mlhovina_orion.jpg

Begalinės Visatos

Pridėta: 30.07.2011
Parodymų skaičius: 130511x
Temos: Evoliucija ar kūrimas?
PrintTisk

Mieli skaitytojai. Kai sakote žodį visatos, nes mes dar kartą primename žvaigždės, mėnulis, saulė ir mėlynas dangus virš galvos. Ir jei mes manome, ir stebėtis, kaip visa tai gali gauti ten. Bet kai mes sužinome iš astrologų, kad jie galaktika, Paukščių Takas ir planetų, todėl protas sustoja. Ir atrodo man, kaip skruzdės, žiūri vyras ir pasakys, kokia tvarinių.

Kai mes įsivaizduoti mūsų šalį, todėl tik milteliai visatoje. Ir kas yra mūsų šalies žmogus? Bipedal NIEKO. Ir šis vaikinas sako - jei tik galėčiau užkariauti ir dominuoti visatoje. Bet ačiū Dievui, kad žmogus jis. Mes, kaip žmonės puikūs sukūrė visatą.

Norėčiau pateikti jums keletą atsijoti minties:

Istorija: Mano tėvas pavedė savo sūnui penkeri metai, kaip visatos darbai. Kaip mūsų žemę ir planetos sukasi aplink saulę. Šia proga, jis prisiminė, kad mokykloje turi nedidelę Planetariumas. Jis paklausė režisieriaus, ar berniukas parodė, Planetariumas ir kaip visatos darbai. Šis Planetariumas judesio naudojant švaistiklio. Ir, kai pamatysite kaip jis visi sukasi, tėvas paprašė savo sūnų, jei jis suprato? Sūnus paklausė jo: "Kas planetariume sukasi kosmose? Kur visatoje ir kur yra jo pabaigoje? Kad yra klausimas, kiekvienas mąstantis žmogus.

Kas nebūtų konfiskavo dangaus laikrodis?

Karalius Dovydas sako:

Ps 8,4 - Kai aš matau tavo dangų, tavo pirštų darbą, į mėnulį ir žvaigždes, įskaitant tuos, kurie įdėti ten .... todėl aš puikūs savo darbo ...

Ps 19.2 straipsnius - dangų pasakyti Dievo šlovę, Jo rankų darbas kalba dangaus.

Plika akimi galima pamatyti 2000 žvaigždžių ir teleskopas 10 kartų daugiau. Atstumas apskaičiuojamas žvaigždžių šviesos metų - tai atstumas, kurį šviesa keliauja per sekundę greičiu. Informaciją, (1 sekundę yra 300 000 km. Vienas šviesos metų yra 9.000.000.000.000 km.) Polaris yra artimiausia žvaigždė nuo mūsų 50 šviesmečių atstumu, vištos -450 šviesmečių. Orionas žvaigždynas yra įsikūręs (M 42) 1500 šviesmečių. Milijonai kitų žvaigždžių yra 120 milijardų šviesmečių. Tai rodo, kad mūsų Visata yra begalinė.

Žvaigždės turi savo įstatymus ir tvarką - salos, galaktika, Paukščių Takas, spiralinė galaktika.

Darbo 26,13 - dangus nušvito mano kvėpavimas, pasibjaurėtinas gyvatė mano ranką skauda. ... Davė didybę ir šlovę ....

Darbo 9,8-10 - Jis plinta dangų, per vaikščioti ant jūros bangų. Jis padarė Didieji Grįžulo Ratai ir Orionas, Sietynas ir pietų žvaigždynus. Jis surengė didelį ir paslaptingą dalykų, jo stebuklus, yra be galo daug.

Mūsų Žemė sukasi apie savo ašį ir greitai neriančius erdvėje. Kur yra visatos pabaiga? Visata plečiasi, galaktikos yra ne atsitiktiniai, bet yra tik nukirpta erdvėje.

Kas galėtų visatos energijos? Ji turi daugiau galios, pavyzdžiui, gaisro, neįsivaizduojamas šviesos ir daugiau, pavyzdžiui, atominės energijos, ir vis dar atsigaus.

11,3 hebrajai - Su tikėjimu mes suprantame, kad visata buvo sukurta pagal Dievo žodį, todėl tai, ką mes matome, nėra nieko matomas. Buvo sukurta ...

Mes, kaip žmonės stovi ant žinių banką. Tačiau mūsų planeta Žemė yra labiau panaši į arką, kuris stumbles per erdvę ir laukia, kol ji hitai dangaus kūnas, ir mūsų gražioje šalyje vieną dieną nustoja egzistuoti. Ačiū Dievui, taip neatsitiks, nes Dievas sukūrė mūsų žemę, mūsų namuose.

Pagalvokite su manimi namo - mūsų Žemę.

PRADŽIA - kiekvienas nori, gražus ir taikus namų. Kai namuose, todėl lengvai. Šeima - tėvas, motina, vaikai, broliai ir seserys, draugai ... mes esame viena šeima - Dievo sukurta.

Ps 95,3-6 - Didžioji Viešpats Dievas padarė, didžiojo karaliaus virš visų dievų. Rankoje yra žemės pamatus, jam priklauso kalnų viršūnės. Jis valdo jūrą, kai viskas yra daroma, ir jo rankos sukūrė žemę! Nuvykti ir pagarbinti, kol ji patenka, Viešpats yra mūsų Kūrėjas, kneels prieš jį!

Iz 45,11-12 - Taip sako Viešpats, Izraelio Šventasis, kuris susidaro: Ateityje norite manęs paklausti? Apie mano vaikus, mano rankų kūrinys man duoti užsakymų? Aš esu tas, kuris padarė žemę ir sutvėrė žmogų jam. Aš esu vyras savo rankomis, ištiesė dangų ir visą jų kontrolės minios.

Mūsų žemė yra mūsų namuose.

Dievas implantuoti į Saulės sistemą ir suteikė judėjimą ir kryptį erdvėje, ir erdvės aplink savo ašį ir aplink Saulę (149 mln km.) Per dieną ratą turas greitis plaukioja greitis 407.103 km. visatą ir vis dar sukasi aplink savo ašį.

Keturias dienas Dievas sukūrė žemę ir mūsų gyvenimo sąlygas. - (Pr 1,3-19)

Pirmą dieną, Dievo Šviesa - padalintas šviesą nuo tamsos ... vadinamas šviesos dieną ir naktį tamsoje ...

Antrą dieną Dievas sukūrė dangų - arka ... Dievas, vadinama Dangumi ...

Trečią dieną Dievas sukūrė jūrą ir Sous - Dievas tarė ... žalias šalies ... ir žalios žolės ir vaisių medžių rūšių skyrėsi, kuris duoda rezultatų ...

Apie ketvirtą dieną Saulės ir Mėnulio Dievas tarė: Būkite šviesos ... skliautais ... matavimo dienas, mėnesius ir metus. ... Ir apšviečia žemę ... padalinti dieną nuo nakties ...

Dievas pasirinko Skm tinka mūsų šalyje ir yra 1,392 mln. Km skersmens dydžio. Saulė galėtų tilpti 109 mūsų pasaulyje. Saulės paviršiaus temperatūra yra 6000 laipsnių, o viduje temperatūra yra apie 25 milijonų laipsnių.

Viskas mūsų šalyje yra pagirtinai sukurta ir viskas yra labai papildo. (Vandens ciklas, augalai atkurti deguonies, atogrąžų miškai - šalies plaučiai, ir tt).

Penktą dieną Dievas sukūrė visų gyvų būtybių žemėje - žuvys, paukščiai ir vabzdžiai ir tt (Pradžios 1,20-23)

Šeštąją dieną Dievas sukūrė - žaidimas, galvijai ir ropliai skirtingų įvairių tipų, Dievas sukūrė žmogų ir kūrinijos vainikas

Dievas sukūrė žmogų pagal savo paveikslą ir jo vaizdas (jis buvo apdovanotas išmintimi). Vyras ir moteris, jis sukūrė ir papasakojo jiems vaisingas ir pripildykite žemę ... ir valdyti viską, kas yra šalyje, viskas gerai valdyti, ir jie buvo žemė, kurią Dievas davė jiems ... viešpatauti virš jūros žuvų, oro paukščiams ir daugiau nei visi, kad žemėje juda. (Pradžios 1,24-31)

Pradžios 2.1 - Tai buvo baigtas dangaus ir žemės su visais jų įvairovė.

Žmogus buvo pastatytas į gražus sodas Eden - Eden. Kažkas nuostabi ir graži. Ir jis turėjo gyventi amžinai, nes jis turėjo galimybę susipažinti nuo gyvybės medžio, kuris buvo rojaus viduryje. Tai yra dangaus ir žemės kartų. (Pr 2,4-24)

Septintoji diena - septintą dieną Dievas ilsėjosi nuo visų savo darbą ir tt Dievas palaimino ir pašventino septintą dieną (šabo). Dievas ilsėjosi, kad dieną ir laiką žmonės patiria nuostabių akimirkų kartu. Todėl vyras davė nurodymus, kurie ilsėjosi septintą dieną nuo jo darbo ir džiaugtis bendrystės su Dievu, žmonių ir gamtos. (Iš 20,8-11)

Gerbiami skaitytojai, tokia namų ilgesys - rojus - įmanoma ir jis greitai ateis, arba mūsų planeta Žemė gyvena pasaulio istorijos pabaigoje. Nėra įsitikinęs? Kokie laiko skiriantis mus nuo branduolinio karo ir Naujojo pasaulio? Dievas saugo mūsų istoriją į savo rankas.

Apreiškimo 21,1 - Tada aš pamačiau naują dangų ir naują žemę. Nes pirmasis dangus ir pirmoji žemė praėjo ir jūros nebėra.

Mūsų šalis bus išvalyti ir atstatyti. Kaip mes galime pasiekti amžinąjį gyvenimą?

Jono 17,3 - ir tai yra amžinasis gyvenimas - kad jie galėtų pažinti tave, vienintelį tikrąjį Dievą ir tavo siųstąjį Jėzų Kristų.

Atraskite naujų ir naujų dalykų ir tikisi, kad naują gražią ateitį. Ji linki jums širdies MG


Susiję straipsniai iš kategorijos - Evoliucija ar kūrimas?

Tūkstančiai mokslininkų teigia, kad gyvenimas gali kilti atsitiktinai iš nonliving klausimas

351_evoluce_neziva_hmota.jpg Daugelis žmonių šiandien mano, kad gyvenime atsirado nonliving medžiagų pašalinimo programą ir sutapimas. Tiesą sakant, gyvenimas jokiu būdu tai galėtų įvykti.Tai nėra įmanoma dabar teigia, tūkstančiai mokslininkų, ir tai gali pasirodyti ...
Pridėta: 11.02.2011
Parodymų skaičius: 120031x

Kuo mes tikime - 3 Creature

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 GyviaiDievas yra visų Rašto dalykų Kūrėjas davė patikimą ataskaitą apie savo kūrybinį darbą. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę ir visa žemės kūrimą ir ilsėjosi septintą dieną, kad ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 106950x

Evoliucinė teorija arba Biblijos kūrimo?

86_evoluce_nebo_stvoreni.jpg Pažvelkime, ką duoda mums į evoliucijos teoriją, ką ji pasakoja apie kilmę ir evoliuciją pasaulyje.Pasibaigus Visatos istorijos pradžioje buvo milžiniškas sprogimas neįtikėtinai koncentruota masė. Sprogimo, vadinamasis "didžiojo sprogimo", po Astrophysical raidą, ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 158096x

Big Bang roztříská kažką, o ne statyti.

365_velky_tresk_evoluce.jpg Daugelis dabar mano, kad visata buvo sukurta viena didžiojo sprogimo. Iš tiesų, menkių suknežinti ką nors, o ne statyti. Šiandien, aiškiai rodo, kad Visata yra projekcija, ir vykdant šį projektą, Big-Bang ...
Pridėta: 23.02.2011
Parodymų skaičius: 114138x

Evoliucija ar kūrimas - Ką pasakoja drugelis sparnais?

248_motyl_1.jpg Gyvosios gamtos idėja išreiškia didžiulį grožis, švelnumas, gerovė, neišsenkantis įkvėpimo šaltinis poetams, rašytojams, kompozitoriams, menininkams - drugelio sparnas yra įrodymas Dievo didybę. Wing drugelis, buriuotojas, drugelis sparnais arba atogrąžų regionuose - ...
Pridėta: 08.11.2010
Parodymų skaičius: 200888x

Lt.AmazingHope.net - Begalinės Visatos