Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Bandymo tiesa pranašas - Kaip mes žinome, tiesa nuo netikrasis pranašas?

Biblijos ir šiandien pranašai

293_jak_se_pozna_prorok.jpg

Bandymo tiesa pranašas - Kaip mes žinome, tiesa nuo netikrasis pranašas?

Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 218176x
Temos: Biblijos ir šiandien pranašai
PrintTisk

BANDYMAS 1 pav

Įst 18,21-22 - Jūs sakote: "Kaip mes žinome, kad ji nekalba žodžio šventė?" Na, jei sako ir pranašas, vardu kažkas tai atsitiks, tada VIEŠPATS kalbėjo šį žodį. Viešpaties iš kitos pusės pranašas kalbėjo įžūliai. Jo bijo.

Šis bandymas atsikratyti Dauguma populiarių pranašiškas prognozės. Nors pamiršti visus netikrus pranašus - net quacks kartais gali nuspėti ateitį. Šiuolaikinės kompiuterinės analizės iš jų tampa dar svarbesnis ir todėl daugiau teksto.

Įst 13, 1-3 - atidžiai stebėti viską, ką tau įsakau - nieko pridurti, nei iš jokios tęsti. Į jo vidurį galėtų rasti pranašas ar vertėjo svajones ir pasiūlyti jums keletą pasirašyti arba stebuklas, sakydamas: "Leiskite mums sekti svetimus dievus" (kurių tu negali žinoti) ir jiems tarnauti, "Tada, net jei jis tapo ženklas ar stebuklas, apie kurį aš sakiau, klausytis jo kalbos., kad Viešpats, jūsų Dievas, bando pamatyti, jei jums patinka Viešpačiui, savo Dievui, visa savo širdimi ir siela. Viešpats, tavo Dievas, sekite paskui, jo skaityti, vykdysi Jo įsakymus , klausytis jo, ir tarnaukite jam bei su juo, jis juda.

Atminkite: Kai didelė erdvė mūšis, yra dvi puses! Žmogus negali būti nustebinti, jei priešas bando prognozuoti ateitį, o tada sukelti vykdyti jo prognozę. Jis daro viską, kad apgauti daug žmonių.

"Genesis" pagrindinė idėja: "Mes negalime tiesiog būti laikomi įvykdyti pranašystę neklystantis ženklas pranašo autentiškumą! Jei tariamas pranašas leidžia prognozuoti, kad nepavyksta, tada tai jau savaime atima iš jo galimybės yra tiesa pranašas galimybė. Jei tariamas pranašas leidžia prognozuoti, kad išsipildytų, kad ji pereitų į kitą lygį egzaminą pagal kitus bandymus, nuo Dievo pranašas. Dabar mums reikia bandymo numeris 2

BANDYMAS 2 pav

Iz 8, 19-20 - Žinoma pasakysite: "Klauskite psichika ir spiritistai, kurie šnabždesys ir čiauškėti". Jis neklausia žmonių, savo Dievui? Tai mirę į gyvenimą? Teise ir parodymus! Tačiau, jei jūs norite, tada tegul sako žodį, kuriame nėra šviesos.

Labai svarbiu išbandymu. Jei mes vertiname pranašas, paklauskite savęs: Bendravimas pagal įstatymą ir Biblijos liudijimas? Jei ne - nesvarbu, kaip gerai jo prognozę gali atrodyti - tai netikrasis pranašas!

Paimkite iš 17. Skyrius Teisės pavyzdys. Čia Knygoje aprašomi iš apaštalo Pauliaus vizitas į makedoniečių miesto imtis. Kaip pranašas ir kaip apaštalas Paulius gavo pranešimą iš Dievo ir atidavė jį žmonės šiame mieste. Dabar, pranešimas, kaip Berojit gavo iš Dievo, skelbė Paulius.

Teisės 17,11 - priėmė žodį su dideliu troškimas ir išnagrinėjo Rašto kiekvieną dieną, ar viskas tiesa.

Apaštalas Paulius gerai Beroit kad prašoma Senojo Testamento, aišku, jei ką Paulius sako yra tiesa. Kiekvienas tikras pranašas Dievo neturi nieko paslėpti.

Bet koks melagingas pranašas jūs galų gale pabandykite atsiskirti nuo savo priklausomybės nuo Biblijos, kaip galutinės institucijos, kuri savo gyvenimą. Mes stengsimės pateikti savo aiškinimus ar pareiškimus. Biblija turi išlikti tvirtas pamatas mūsų dvasines tiesas ir mūsų gyvenimą!

BANDYMAS Nr 3

1 Jn 4,1-3 - Mylima, manau, ne viskas yra dvasinis, tačiau diferencijuoti, ar Dievo vaiduokliai. Atėjo į pasaulį, nes daug netikrų pranašų. Pagal atrasti Dievo Dvasią: kiekviena dvasia, kuri išpažįsta Jėzų Kristų ateiti į kūną, yra iš Dievo. Nr dvasia, kad Jėzus nėra prisipažinti, bet ne nuo Dievo, bet jis yra Antikristas dvasia, kuri turite girdėjau, kad jau atėjo. Jis dabar yra pasaulyje!

Tiesa pranašas mūsų laiko bus visiškai sutelktas į Kristų. Jis bus išaukštinti, švęsti garbę ir Viešpaties Jėzaus Kristaus visų savo darbų, kaip tik Išganytojas ir vienintelis būdas Dievas.

Bandymo numeris 4

Jėzus Kristus suteikia testą. Ir taip: jūs pažinsite juos iš jų vaisių.

Mato 7, 15-2 - Saugokitės netikrų pranašų, kurie ateina pas jus avies odos, o viduje yra godus vilkai. Jūs pažinsite juos iš jų vaisių. Javapjovės, derliaus nuėmimo erškėčių, o gal ir figų vynuogės nuo usnių? Net jei taip kiekvienas geras medis duoda gerus vaisius, o blogas medis duoda blogus vaisius. Geras medis negali gimdyti vaisius Dailė, taip pat blogas medis negali duoti gerų vaisių. Kiekvienas medis, kuris nėra gero vaisiaus, bus iškirstas ir įmestas į ugnį. Ir taip: jūs pažinsite juos iš jų vaisių.

Kas yra tie, kurie teigia esą pranašo gyvenimo būdas? Labai klausimas pašalinti tokias TV žvaigždžių, yra pakabinti su brangakmeniais ir apsirengęs gražus drabužiai, kurie prieštarauja gyvenimo ir mokymų apie Jėzų iš Nazareto minios!

"Iki jų vaisių jūs jas žinote." Jie yra labiau paveikiama nei Šventosios Dvasios dovanos Šventosios Dvasios vaisius? Visada mane įtarti žmogus, kuris bando įrodyti savo pašaukimą Dievo parodyti kai antgamtinės išraiška natūra! Dauguma gamtinių įrodymo visiems yra tai, kad Jėzaus Kristaus Dvasia yra atspindėta, kad žmogaus gyvenime.

Galatams 5,22 - Vaisiai iš Dvasios, yra meilė, džiaugsmas, taika, kantrybė, malonumas, gerumas, ištikimybė, švelnumas ir tvirtinimo.

Keturi paprasti, bet Biblija patikimi tyrimai, kurie gali būti taikomi visiems, kurie teigia, kad ji suteikia jums nuo Dievo pranešimą.

Current pranašystė

Neseniai įvairių pranašystės vis Pavyzdžiui, Majai, Nostradamas, Sibil, arba žiniatinklio Įkėlimo Vanga ir daugelis kitų. Kažkas yra baigtas, kai kurie ne, bet jie turi vieną bendrą bruožą. Jos ne bandymas tiesa Biblijos pranašo! Ir beveik visais atžvilgiais.

Tik, kad Biblija yra tiesa kriterijų, ar pranašystė ateina iš Dievo ar iš senų priešų Liuciferis. Jis taip pat turi teisę suteikti žmonėms pranašystė, ir tam tikru mastu, kai kurie iš jų užpildyta, jis yra labai galingas priešas, ir dėl to mažai laiko buvo spartinti pastangas.

Amos 3,7 - Taip! Viešpats nėra nieko, bet dalijasi savo paslaptis savo tarnus pranašus.

Prieš kiekvieną svarbus įvykis pasaulio istorijoje, Dievas visada stengėsi pažadinti žmonės iki ir parengti juos šiam renginiui, jis pasiuntė savo pranašu. Pavyzdžiui, Potvynių - Nojus perspėjo žmones, pirmoji ateina Jėzus Kristus - Jonas Krikštytojas parengė žmonių. Tai ar tai reiškia, kad Dievas siunčia prieš antrąjį atėjimą Jėzaus Kristaus pasiuntinys, kaip Jonas Krikštytojas buvo išsiųstas prieš savo pirmąjį atvykimą? Tikrai taip! Logiška ir laikantis Dievo veiksmus. Apreiškimo 12, 17 rodo, kad Dievas daro.

Apreiškimo 12,17 - Tada drakonas buvo piktas jo žmona ir išėjo į karą su jos palikuonimis poilsio, kuris saugo Dievo įsakymų ir turi Jėzaus liudijimą.

Jos laikosi Dievo įsakymų ir turi Jėzaus liudijimą!

Apreiškimo 19,9-10 - (paaiškinama, kas yra Jėzaus liudijimas) - tada aš Palo prie jo kojų, aš garbinti jį, bet jis man pasakė: "Saugokis, ne aš Dievo tarnas, kaip tu ir! Jūsų broliai, kurie turi Jėzaus. garbinti Dievą! "liudijimas Po Jėzaus liudijimas yra pranašystės dvasia.

Šis tekstas aiškiai apibūdina Jėzų kaip liudija pranašystė dvasia - taip, tai liudija, kad Jėzus siunčia savo žmones pranašystės Dvasia.

Apreiškimo 22,9 - Jis vis dėlto, sakė: "Saugokis, ne aš Dievo tarnas, taip pat tu ir tavo broliai pranašai, ir tiems, kurie laikosi šios knygos žodžių. Garbinti Dievą!. "

Pranešimas su Apreiškimo eilėraščių 19,10, kuri aiškiai parodo, kad pranašystės dvasia yra pranašas ar pranašų šios bendruomenės buvimas, panašumą. Tai reiškia, kad tikėjimo bendruomenės laikų pabaigoje bus pažymėta paklusnumas Dievo, Jo įsakymų laikymasis, kuris yra parašytas Išėjimo 20:1-17 (atkreipiamas dėmesys, kad, išskyrus, kad Bažnyčia konservai) ir nuosavybės siųsti pranašystės "Jėzaus liudijimo dvasią.

Taip, Biblija sako, kad pranašystės dovaną - pranašystės dvasia, kaip aprašyta Apreiškimo knyga - Dievas dirbs tikinčiųjų bendruomenė laiko pabaigos.

Moteris, kuris atitinka biblinę pranašas vadinama Ellen Gould Balta (metai 1827-1915) bandymas.

Nuo 17 metų iki mirties, gavo iš Dievo apie 2000 viziją. Jos knygos yra labiausiai įtakoja tai, kaip pasaulis mintis. Ar kalbame apie daug temų, tokių kaip švietimas, sveikatos apsauga, pranašystė, mitybos, kultūros ir gyvenimo kilmę. Ji tapo už bendruomenę, kuri dabar yra žinoma pavadinimu kūrimo įrankis "Septintosios dienos adventistų bažnyčia."

Jos atitinka pranešimu buvo, kad tik Biblija yra tik tikėjimo taisyklė ir krikščionių gyvenime. Ji pati apibūdina savo raštuose kaip "mažiau šviesos" Shining link "yra didesnis šviesos". Jos šviesa buvo suteikta todėl, kad skaitytojai atkreipė dėmesį į Jėzaus Kristaus ir jo amžinojo žodį Biblijoje.

1 iš prognozes. Tikslumo Ellen Baltoji raštų taip pat pateikiamos pranašiškas prognozės. Kai kurie iš jų yra užpildyti, kiti patenkinti jų dar laukia. Tie, kurie mes galime svarstyti užpildytas su nepaprastu tikslumu.

2. Sutikimas Raštą. Jos literatūros kūrinys apima plačią dešimtys Biblijos tekstai, kurie dažnai lydi išsamų paaiškinimą. Kruopštus tyrimas parodė, kad jos raštuose yra nuosekli, tiksli ir visiškai atitikti Šventąjį Raštą.

3. Pripažinimas Kristaus įsikūnijimas Ellen G. Baltoji rašė apie Kristaus gyvenimą aikštelė - už savo vaidmenį kaip Viešpats ir Gelbėtojas, permaldavimą ant kryžiaus, savo dabartinį Tarpininko paslaugų, tai yra temos, kurios vyrauja jo raštus. Jos knyga Desire Amžių yra laikomas vienu iš labiausiai dvasinis knygos kada nors parašyti apie Kristaus gyvenimą. Užsakyti Kelionė į Kristų, kuris yra labiausiai paplitusi knyga, leido milijonams žmonių glaudesnius santykius su Kristumi.

4 savo paslaugas. Įtaka Daugiau nei amžiaus praėjo nuo Ellen Baltoji gavo pranašystės dovaną. Bažnyčia ir šių gyvenimą, kuris paisyti jos patarimų, parodyti, ką tai turi teigiamą įtaką, buvo jos gyvenime ir pranešimą. Jos literatūrinis darbas apima daugiau nei 80 knygų, 200 traktai ir informaciniai lankstinukai ir 4600 žurnalų straipsnių.

Raštai pvz., balta nepakeis Biblija arba negali būti tapatinama su Šventuoju Raštu.

Tik, kad Biblija yra unikali priemonė, kuri turi būti laikoma jos raštus ir kitą literatūrą, kurios turi būti laikomasi.

Jos raštuose yra instrukcija Bibliją, supras, kad Biblija, patarėjas Biblijos principų taikymo konsultanto.

Vienintelis dalykas, kurį galite padaryti, tai, kad mes jums kvietimą išnagrinėti, bandymo, mokslinius tyrimus pamaldus moterų Gould Ellen G. Baltoji raštai ir palyginti su Biblija - Dievo žodis.

Kronikos 20,20 - Believe Viešpatį, savo Dievą, ir bus stovėti. Tikėkite Jo pranašais, ir sėkmės! "


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos ir šiandien pranašai

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

191_jezis.jpg Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš ...
Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 219000x

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 200994x

MP3 - Kas yra Antikristas? - Dr Walter Veith

301_antikrist_papezsky_system.jpg Klausyti šį paskaita profesorius. Dr Walter Veith, kuris atsakys į klausimą, kas yra Antikristas? Ar tikrai popiežiaus sistemą? ...
Pridėta: 28.12.2010
Parodymų skaičius: 209785x

Naujasis amžius - Mesiją Maitrea į pranašystės

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age judėjimas pastaraisiais metais, auga palaipsniui ir nepastebimai, ir pateko į visas mūsų gyvenimo sritis. Judėjimas greičiau augo slapta, bet nuo 1984 metų, kai jam buvo liepta leisti ir platinti, ...
Pridėta: 30.11.2010
Parodymų skaičius: 144090x

Prophecy - Niujorkas 11/09 - WTC žlugimo - 11 rugsėjis 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Skaityti šį įdomų pranašystė. Ellen Baltoji mačiau savo vizijas, kas vyksta Niujorke rugsėjo 11 2001 m.? Už mus, šie įvykiai yra dar laukia ateityje? Atidžiai perskaitykite ir teisėjas už save.NiujorkasDievas negali ...
Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 224205x

Lt.AmazingHope.net - Bandymo tiesa pranašas - Kaip mes žinome, tiesa nuo netikrasis pranašas?